• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@druidee se máš , že Tvůj vaří .... vypadá to tak , že ten Tvůj chlap je nějaký malý zázrak .... viditelný tady na zemi asi jako meteorit :grinning: :grinning: :grinning: Dej sem jeho fotku ať se podíváme na toho šikulu... žehlí, vaří, chodí na nákupy, a já nevím co ještě :grinning:
19. bře 2011 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka to mužeme druidee jenom tiše závidet,vid???
19. bře 2011 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka někdy si myslím, že on zázrak je... no, hodně ho naučil studenstký život na koleji... postarat se o sebe, nevybírat si v jídle... (zato jeho tatí, to byl jedináček a jak mu musí jeho žena vyvařovat-kolikrát rostu, jen to slyším :grinning: :grinning: :grinning: )můj je fakt zlatej...
@druidee hmm tak to máte taky draší .... jako my.
@druidee No my si počkáme jestli se ještě nevybarví , přece jen jste spolu krátce :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2011 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka a jak ste dlouho spolu vy?my sme spolu 5 let...
19. bře 2011 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 6 let ... a předtím jsem měla vztah 9
19. bře 2011 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka 9 let s jiným?ufff to byla teda dýlka.....že ste spolu nezustali...
19. bře 2011 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
19. bře 2011 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 už to nešlo , byl tam věkový rozdíl a rok s rokem to šlo víc cítit .. ale zase tak špatný vztah to nebyl .
19. bře 2011 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee no moc se netlemíkuj je to tak ... každý kanár se vybarví :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2011 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka hlavne ,že si tedka spokojená....i když ,ani nemusíš říkat,ale chlapi jsou občas na zabití... :grinning:
19. bře 2011 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Dívám se na Ebay na ty základny, no uvidíme na kolik se to vyšplhá
19. bře 2011 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 spokojený člověk nebude nikdy s nikým... vždycky tě na něm něco se.... :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2011 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka :grinning: :grinning: nikdo není dokonalý, neboj :wink: no já byh asi s jiným chlapem nevydržela :grinning:
19. bře 2011 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee nebo on s Tebou ....? :grinning:
19. bře 2011 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky všem tak odpočívám po včerejším dnu. Honzík je u svého táty tak mám k tomu uklid. Včera jsem měli špatný den :frowning2: a jsem nevyspaná. Sehnali jsem auto tak jsem ho jeli s taťkou pro něho. Jak naschvál nám ho nechtěl pán rezervovat do dnešního dne aby mohl jet Martin nebo brácha. Tak jsem musela jet já s taťkou a vzít Honzíka sebou. Auto jsme koupili, ale při zpáteční cestě začalo sněžit a jelo se pěkně hnus. Já jsem musela řídit svoje auto a taťka to druhé. Na zledovatělé cestě dostal taťka smyk a sjel do příkopy, která byla 3m hluboká. Naštěstí se taťkovi nic nestalo akorát má několik modřin. Auto jsem tam museli nechat a jet pro odtahovku. dorazili jsem domů asi tak v půl9 večer a v 1 v noci už jeli z odtahovkou pro to nabourané. Teď ho rozdělává a zjišťuje škody. :frowning2: Je vzteklý sám na sebe. Naštěstí škody nejsou tak velké jak si mysleli do doma si to opraví. Prostě včera den blbec. :confounded:
19. bře 2011 ve 14:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@micka1 ty brdo, tak to jste měli docela stres, což. no hlavně, ale že se vám nikomu nic nestalo.
jináč všem vám přeju hezký den :wink:
19. bře 2011 ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@micka1 No přesne ješteže se vám nestalo něco horšího.....
19. bře 2011 v 15:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@micka1 Ahojky , jo někdy je pech ... člověk to chce " za každou cenu " a pak se něco takovýho vymamlasí.... to znám taky :unamused: Tak snad bude vše OK a pokud jsou to jen plechy a pár modřin tak je to v poho. :wink:
19. bře 2011 v 15:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka ano, nebo i on se mnou... :grinning: :grinning:
@micka1 tak to je fakt hodně blbej den. ještě že se nic ošklivého nestalo nikomu z vás..
19. bře 2011 v 17:36  • Odpověz  • To se mi líbí
:sweat_smile: ... kdybyste někdo měl zájem o morčata či africké šneky... dodáme... těch mláďat u nás doma bude přeci jenom letos víc... :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: šneci se nám odvděčili za nové vytápění krásnou snůškou vajec :unamused: :sweat_smile:
19. bře 2011 v 17:54  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky..
u nás se odpoledne udělalo hezky,ale je docela zima..
Dopoledne jsme byli s kamarádkou a dětma na karnevalu,pak u nich na návštěvě,bylo to fajn.Děti jsou stejně staré,pěkně si hrály,my si popovídaly..jen více takových dní
19. bře 2011 v 18:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrunka01 ahoj, to zní jako moc hezký den :slight_smile: to u nás stále sníh, mokro a zima, brrrr, takže nám to docela zkazilo představu o víkendu a plány :grinning:
19. bře 2011 v 18:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee jo, to byl..tady můžete kouknout na fotky z karnevalu-náš je ten čertík s černou parukou,vestou a modrýma punčoškama,kamarádky holčička je za hipie
http://decinsky.denik.cz/zpravy_region/kocandou-poletovaly-princezny20110319.html
19. bře 2011 v 19:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee vyčkej a bude opet lepší počasí a vy si pak ty plány splníte.... :wink:

@petrunka01 jeee malýmu to slušelo.... :slight_smile: :slight_smile:
19. bře 2011 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 díky,ale to je zásluha té kamarádky,já jsem na masky a podobné kreativní záležitosti dost levá:slight_smile:
19. bře 2011 v 19:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrunka01 Hlavná věc,že ste meli hezký den...já jak je tedka venku hnusne,tak se me nikam nechce a nic se me nechce delat.....dnes odpolko sem si musela lehnout,pač mě zmáhá únava,když je takhle venku.....
19. bře 2011 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrunka01 jé, moc roztomilý čertík-takového bych se nebála :wink: :slight_smile:
@tasmailla1 nojo, sic jsme nešli nikam ven, ale přítel teď s rohlíkama k večeři přinesl i zákusky, tak to je super závěr dne pro rozežrance jako já :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2011 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 jj, taky mě to počasí právě bere chuť něco dělat, odpoledne jsem dnes vyjimečně spala-ale zato zase 4 hodiny a pěkně tvrdě :slight_smile:
19. bře 2011 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek