• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@druidee ty jo nedelej chute,já nemám nic sladkýho doma...tak to abych zejtra zašla do cukrárny taky.....tedka o víkendu se me nechce ani péct...tak to vidím asi na tu cukrárnu....ty jo 4 hodiny,to je výkon,to já jen tak pul hodky nebo hodinu....a vždy me probudí ze spánku hlad,takže hnedka se musím najíst.....anebo si dát nejakej pamlsek... :grinning:
19. bře 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 :grinning: já právě musím odolávat neusnout. protože vždy spím právě hrozně tvrdě a to 3-5hodin v kuse a pak jsem zbytek dne jak praštěná kladivem.. já už tak dlouho nic nepekla.. měla bych to napravit..
19. bře 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee vydrž až bude mimi věčší budeš píct pořád... :grinning: :grinning:
19. bře 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, tak teď je mi smutno. jsem se dočetla, že ten lední medvěd v Berlínské zoo už není - Knut, byl to fakt skoro řečeno národní symbol co se narodil.. a to jeho první ošetřovatel, co ho vypiplal, takový sympaťák, podlehl nedávno rakovině, ach jo... :frowning2: nojo, i tak to chodí..
19. bře 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 to asi ano.. i když přítel je spíš masojedlík než na sladké a mimís asi taky zatím .. :grinning:
19. bře 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee ty jo vubec nevím o čem mluvíš.... :frowning2:
19. bře 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee malýmu chutná masíčko a gulášek a tak?no muj taky moc na sladký není,ale když neco upeču,tak si dá a po víkendu v pondelí si neco vezme i do práce ke snídani....
19. bře 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 hm, teď jsem o to zakopla na seznamu. Knut se narodil asi před 4roky a medvědice ho zavrhla. já byla v tu dobu v Něm.dlouhodobě, tak je mi to známé.
19. bře 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee ahaaa a cos delala v nemecku?au pair?
19. bře 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jj, co jsem těhotná, chutnají mi salámy atd to jsem předtím maso xx let nejedla. a když sladké, tak zákusek :slight_smile: jj, hlídala jsem tam kamarádce dcerku a pak ještě pečovala o jednu starou paní :slight_smile:
jé, musím od pc... tak zatím kráásný večer :slight_smile: :slight_smile:
19. bře 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee mej se pekne..taky přeju krásnej večer....já taky jdu neco kouknout,co dávaj v telke....
19. bře 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. bře 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoja zase jdu pozdě co?
máme vymalovááááno juchůůů a celkem už aj poklizeno
19. bře 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko holky, dneska máme den jak vymalovaný, tak vyrazíme ven, což?;)koukaly jste včera na miss? vyhrály budějce :wink: :wink: :wink: já vždycky na základce na ně koukala jak na princezny, přišly mi, že jsou nádherný a hrozně chytrý.no a ted ten pocit vůbec nemám, jen že jsou ještě mladý a některý i blbý :grinning: :grinning: :grinning:
@zup asi hodně práce, vid. se tady vždy mihneš jen večír a to už tu nikdo není.
tak pěkný den a já jdu ven :wink:
20. bře 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, hlásím sluníčko od rána, ale zima pořádná.. tak šel přítel do lesa sám, na mě leze rýma.
@zup no vy se máte-už hotovo :slight_smile: , my už promýšlíme, kde a jak začneme, ale začneme malovat až za měsíc.
@leia1 už na to pár let nekoukám, také jsem to přehodnotila podobně jako Ty :grinning:
20. bře 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak víkend je za náma. Honzík bude asi nemocný. Začal kašlat a chrapí. Tak uvidíme co se z toho vyvrbí. zatím dostává léky co máme doma. Tak snad zaberou a nebudeme muset k dr. Tady dnes bylo slunečno, ale trochu zima. Nám u začali hasičské víkendy. Byla první hasičská soutěž dětí takže mám o víkendy až do konce září postaráno. :slight_smile: Dětské soutěže končí v červnu, ale Martin běhá za chlapy a navíc dělá rozhodčího a tak končí až v září. Má na starosti mladší děti. Honzík se vztekal že nemůže taky soutěžit. Tak jsem mu vysvětlovala že když kašle tak by neměl běhat a že musí být zdravý do soboty kdy bude soutěž u nás.
20. bře 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 jéééééééééé děláte s dětmi hasičemi??? :slight_smile: tý jo já chodila na hasičák od první třídy a už asi 10 let vedu dětský kolektiv u našich na vesnici :slight_smile:, co máte probůh takhle brzy za soutěže? my jezdíme až v květnu :frowning2: máme tak max. 3 za jaro a pak až na podzim zase, a děcka by tááák chtěla jezdit, ale o žádných dalších nevíme

@leia1 no jo přes den se moc nedostanu a o víkendu už vůbec ne :frowning2:
ale máme hotovo už jen chodba nás čeká - to nejhorší páč se musí oškrábat stěna na schodišti, ale to až tak za měsíc páč nám budu na chodbě předělávat topení
a jako ženy máme v obýváku barvu kapučíno a na jedné stěně sytě červenou a je to luxusní :slight_smile: jsem nadšená
20. bře 2011 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup teď byla soutěž v hale a tento týden taky v hale. Další soutež je za 14 dní a to už by měla být venku. Mají tam štafetu 4*100, štafetu dvojic, uzly. Většinou se ty disciplíny opakují někde mají i nějakou navíc. :slight_smile:
21. bře 2011 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup mají soutěže každý týden. Teď mají mít na soutěži 32 družstev.
21. bře 2011 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,přeju krásné ráno,u nás je úplne modrá obloha a svítí sluníčko,ale je jenom +4 stupně,tak doufám,že to poleze nahoru.,vždyt dneska ofiko začína JAR.....huráááááááá.... :grinning: :grinning: :grinning: @micka1 jee souteže,já nikdy na to nechodila,ale táta trénuje deti a občas se tam se segrou na ne koukneme....
21. bře 2011 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,tak jaký byl víkend??
My včera měli oslavu a já to pak večer pokřtila zvracením,fuj :unamused: . Takže dneska očistnej den,jen pečivo a ovoce...
Měli by dojít ty postýlky,tak je hned složíme u tchánů,jestli jsou OK,už se těším. Taky musíme vybrat obrázek co chceme do pokojíku,a známá nám ho nakreslí,takže nemusím objednávat samolepky za hříšný prachy... Taky bych chtěla tenhle týden jít koupit peřinky a už to bude skoro všechno. Autosedačku už mi ségra dala a nabízela mi chodítko,ale to asi v našem bytě nevyužijeme. Máme všude prahy,takže by jezdil an kousku v obýváku a to nemá cenu. Tak už nám zbyde jen kočárek a nějaký drobnosti.
Když jme se v prosinci dozvěděli že jsem těhotná ,tak jsme začali do prasátka házet kováky a včera byla zabijačka a máme tam na celej kočárek,tak jsme byli překvapený,jak jsme šikovný :slight_smile:

Dneska přijdou naši,tak jdu uklidit a něco rychlího uvařit,asi zapečený brambory,mám plnou lednici vajíček,ta ať se toho zbavím. Jinak je u nás krásně,neměli jsme zahrazený žaluzie,tak od čtvrt na sedm tady čumákuju,ale aspoň toho hodně stihnu...
21. bře 2011 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teďka me přišla deka s hrazdičkou,co jsem si objednavala tady z koníka a je fakt krásná,nemužu se na ni vynadívat,kdyby byla věčší,asi si tam vlezu taky....Už se těším,až tam dám mimi.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@misi.21 ty ješte občas zvracíš?to ti ale asi nesedlo jídlo,ne?A jaký postýlky ste si objednali? Budeš mít i cestovní?já práve přemejšlím,že budeme určo kupovat i cestovní...tak pokud ji budeš mít,odkud si ji objednávala?
21. bře 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 s tím prasátkem to je dobrý nápad :slight_smile:
@zup tak vy takhle zdobíte byteček? příprava na příchod nového člena, vid, aby se mu líbilo;)
jinak já jsem obdržela věci od sestrs mého manžela (to je švagrová, že jo, já v tom mám pořád bordel :grinning: ), dostali jsme autosedačku, vaničku, kolotoč a taky nějaký peřinky do kočárku a nějaký to oblečení, tak ted už toho mám docela hodně. a snad tento víkend koupíme postýlku a kočárek.
co vy s postýlkou? máte už jí složenou nebo počkáte do poslední chvíle? já už bych jí ráda měla složenou, abych se na ní aspon dívala:slight_smile:
jo a napadlo mně si jít zaplavat, ale nevím jestli je to dobrý, abych tam nedostala nějaký zánět nebo tak, nemáte s tím někdo zkušenosti? jít či nejít?
21. bře 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 tak dej nějaký fotečky, at se mrknem :slight_smile:
21. bře 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 ty jo nemužu vyfotit,pač jsem to hnedka dala do pračky a pere se me to,abych to mela pak krásny čistý,ale pak určo dám fotečky sem....no my postýlku máme už vybranou,i objednanou,tak čekáme,kdy se nám ozvou,aby sme si po ni išli...ale zdobit ji teda nebudu,až tesne před porodem,pač kdyby to na me přišlo,pochybuju,žeby manžel zvládnul ustrojit postýlku.... :grinning: :grinning: :grinning: to si pekne načančám ješte já doma,tak doufám,že nebudu předčasne rodit,at mám na zdobení čas....Druidee chodí plavat...já nechodím plavat....
21. bře 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jojo,snědla jsem všechno,co přede mě dali :grinning: Ne,asi mi nesedl džus,ale až doma,protože jsem po něm hned hodila šavli. :slight_smile:
Cestovní jsem si taky objednala,protože chci aby mimi od malička spávalo přes den v pokojíčku a zvykalo si tam a kdyby hodně plakalo,tak občas necháme taťku vyspat a půjdeme do pokojíku na noc,koupila jsem si tam sedačku,tak tam bude cestovka a v ložnici dřevěná. A navíc když bysme někam jeli,tak se hodí.Objednávala jsem ze scarlett.cz,ale jen pro to,že jsem tam neplatila poštovný,když jsem měla nad 3000 myslím. Tak jsem tam rovnou objednala všechno. Už je to na poště,odpo jedeme vyzvednout :slight_smile: Já teď taky vybírám hrací deku,můžu se zeptat kolik si za ní dala?? Mám vybranou hezkou na aukru,ale netuším kam až se to vyšplhá.
21. bře 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 no s tím plaváním,já teda určitě chodit nebudu,protože v těhu už jsem měla záněty dva a ty stačily a to jsem se nekoupala ani doma ve vaně,alůe jestli na to netrpíš,tak to je prý super na záda a v lékárně myslím prodávají tampony pro těhule do bazénu, Jsou nasáklý olejem,aby nepropustily bordel.
21. bře 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no ja chci cestovní jenom na cesty,když pojedem na Slovač,jinak ji moc nevyužiju,když bydlíme v byte.....deka stála 300,ale v obchode se pohybuje kolem 600 až 700 kč,i v Polsku jsem po ní koukala a stála tam 600 kč...tak nejsem blázen za ní dávat tolik,tak jsem si ji objednala tady...
21. bře 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 oni tady mají právě těch cestovek jen pár,to se radši mrkni jinde,budeš mít větší výběr. No já chci právě sehnat nějakou pěknou deku tak do 500. Příští měsíc jedeme taky asi do polska,tak uvidíme. Ale já nic nepotřebuju,tak spíš mrknout. Manžel říká že tam potřebuje,ale vidím mu až do žaludku,chce někam dál jet,když máme to auto,ale tak ať si taky užije :slight_smile: Pak začnu řešit ten kočárek,ale na to je ještě času dost.
21. bře 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 a já taky bydlím v bytě,ale až bude mimi větší,tak se bude hodit i jako ohrádka,abych taky něco udělala...
21. bře 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek