• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
Ahoj holky, zrovna jsem se doplazila od doktorky, doufám, že se máte všechny moc hezky :slight_smile: jdu si vás dočíst.
21. bře 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no jasne musíte svůj vůz pořádne provětrat,tomu rozumím,my když sme kupovali auto,tak já jsem byla u našich na Slovači a manža přijel až na slovač na novým aute,aby se pochlubil.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No my máme volnej pokoj,kde bude děcák,ale se zařizovaním počkáme,až bude mimi věčší....tak třeba tu cestovku pak využiju i doma a ne jenom na cesty....
@druidee jojio jde to...a copak bylo u doktorky?
21. bře 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee ahoj,ty jsi u té doktorky taky furt,co? Já jdu zítra na to srdíčko,za čtrnáct dní na kontrolu na gyndu a pak 6,4 na ten 3D,tak se moc těším na brouka. A jak se to blíží,tak mě docela začíná zajímat,co v tom bříšku mám. Já si teď myslím,že je tam beruška :slight_smile:
21. bře 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme zpět z víkendu od našich :slight_smile: Oslavili jsme Matýskovo narozeninky (zítra má 3.roky :grinning: ), všichni se bavili, mamka měla celý víkend náladu úplně neuvěřitelnou, žádné poučování, no prostě jsem jí pomalu nepoznávala. :slight_smile: Dneska jsem si zajela do Podolí pro neschopenku a za týden jdu do poradny. Na UZ až ve 30.týdnu. Jdu si vás přečíst, vyzvednout Matýska od babičky a večer se tu snad zase na chvilku ukážu. Mimochodem, dlouho tu nebyla Pepsilight. Nevíte, co s ní je? Mějte se,pa
21. bře 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy No pepsilight psala,že jak se stehujou,tak dlouho nebude mít přístup na net,ale že pak se určite přihlásí,až bude mít možnost....
21. bře 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka to je fajn odkaz;)
21. bře 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 @misi.21 ahojte, dnes jsem měla mít kontrolu na nefrologii, ale zase je to na 2x, dnes si jej sestři vzala slavnostně ranní moč a opět s komentářem, že ji mám mít v takové zkumavce s červeným víčkem, tak na a šup šup znova na záchod (ani nevím, kde mám zkumavky vzít a pořizovat se mi to nechce, hm :rolling_eyes:) No, takže k paní Dr. příští úterý nazdar a ve středu na gyn.. chjo, hodinu busem kvůli zkumavce moči... :confused:

no než jsem začala dočítat, tak jsem usnula. páč jsem toho měla po cestě dost... je tu zima, cestu v buse jsem prostála a profuněla, páč dnešní děti na slušné chování jaxi nemají čas a pod zimní bundou ten pupek asi nejde vidět :sweat_smile:
21. bře 2011 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka super tabulka, začínám se obávat, že naše dítě bude pěkný buřtík :grinning: ve středu mělo 730g... (22+6tt a velké na 24+4tt)
21. bře 2011 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no je jen orientační :wink: Naše mělo 480g /20+3 a ve čtvrtek jsem na to zvědavá pač břicho mám obrovský, kopance cítím už dost vysoko a Aduš měla ve 25tt už 800g a tohle mimčo zatím drží krok :grinning: :grinning:
21. bře 2011 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka jů, no to byla krásný cvalíček :slight_smile: ... a druhé, říkáš, také.....asi je dobře krmíme :grinning: (teda aspoň já.... :sweat_smile: :grinning: )
já jen doufám a tak nějak počítám, že bude mít naše dítě hubené geny po většině rodiny... jen přítelovo mami má problémy s cukrem, štítnou a pořádnou obezitou... tak nevím. :slight_smile:
21. bře 2011 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee No u nás jsou všichno prostorově výraznější :grinning: :grinning: Aduš byla velká ale zatím vypadá k Mírovi do rodiny, drobně a hlavně je pořád v pohybu tak snad nebude válčit s váhou jako já :rolling_eyes:
Ona se narodila velká do cca 8m byla pořád o dost větší ale pak se srovnala a drží krok jen je na výšku spíš jako o rok starší děti ale Míra je prcek a dlouho hrál basket za školu než ho všichni přerostli :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já doufám, že bude malá a drobná :dizzy_face: :sunglasses:
21. bře 2011 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky dočtu Vás později , dneska jsem byla ve špitále , tak mi naordinovali silnější železo a injekce s B12. Po cestě jsem to vzala na socku, zdravku, banku atd. co je potřeba nakonec jsem skončila u číňana a nakoupila zase za litr :rolling_eyes: Ale koupila jsem si podprdy ty lambády, kalhotky, pěkný svetřík a pár triček na léto. A při té příležitosti jsem se dozvěděla , že mají úplně všechno :grinning: :grinning: :grinning: , tedy u nás :confused: ... kojící podprda za 75,-Kč .... :grinning: Tak komu nevadí číňan doporučuji. To je celé co jsem chtěla . O víkendu jsme byli u tchýně na oslavě , měla narozky. Jinak tady je taky nádherně a doufám, že tak už i zůstane. Tak jdu číst :wink:
21. bře 2011 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka :grinning: ale jinak mi malá příjde celá maminka - obličej, vlásky... no ne? :slight_smile:
no my čím dál více špekulujem, jak to naše díťátko bude vypadat, po kom asi bude... :slight_smile: jsme šíleně zvědaví..
21. bře 2011 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ahoj oslavenče, tak tedy všechno nejlepší k narozeninkáááááááám!!! :slight_smile: hned si dám na Tebe zákusek! ještě mi jeden zbyl z víkendu :grinning: já dnes byla ve VS v nemo také a stavila jsem se tam na gyndu, že se optám na ten 3D a spol, ale nějak mi tam nic neříkalo, jen na mě koukala chodba plná těhulek... :grinning: tak jsem se vytočila a jela domů.
Jů, nahoď mi pak, prosím, do IP kt. ťamaník to je s těmi podprdami... díky :wink:
21. bře 2011 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ještě s těma velikostma, kolik má mít miminko.mně to přijde nějaký divný. výsledky z ultrazvuků mám takový: já jsem byla podle PM 12+5, ale miminko 12+2, no a na dalším utz jsem byla 21+0 a miminko 20+2. tak jako nechápu, jakto, že je pořád menší než má být a pořád je rozdíl větší. ted nevím kolik má, páč jsem se zapomněla zeptat :frowning2: myslíte, že se to pak srovná? paní doktroka jen říkala, že není ani malý, ani velký. Ale stejně se v tom nevyznám :confounded:
21. bře 2011 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Já neměla narozeniny , ale tchýně je ryba já býk :grinning: Zkumavku Ti měla dát sestra jak si byla poprvé na gyndě já jí mám stále , vždy mi jí sestra vrátí. Příště řekni sestře ať Ti jednu věnuje. Ťaman tam jak byl bývalý družstevník... tedy jestli Ti to něco říká , přece jen si mládě odemně :grinning: Jinak je to naproti spořky. Má tam teď docela výběr i triček ... až jsem čučela, že mi nějaké byly :grinning: :grinning: :grinning: Dneska byl vítr v peněžence ... ještě to STK ....
21. bře 2011 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 Já se na to ptala taky švagrové a ta říkala , že to většinou je u těhul co kouřily a nebo kouří. Ale nemusí to tak být , třeba je jen šlank :grinning: :grinning: :grinning: Mi ultrazvuk vychází stejně jak jsem. Zatím tedy. Stejně to nesedí jak by mělo. To je jen odhad.
21. bře 2011 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka aha, no já si říkala, že teprv začne Beran a to je přítel a né Ty :grinning: tak jsem Ti popřála dopředu :grinning: :grinning: ale zákusek sním stejně teď...mňam. Tak to vím přesně, kt. obchod to je.. tam má docela výběr, tak tam někdy taky vlítnu..
Na gyndě mi jí sestra dala teprve minule a tady na nefru nic-asi, že tam nechodím tak často, tak mě raději vždy zpuclíkuje a čau :slight_smile:
21. bře 2011 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mne to vyšlo stejně podle PM i podle ultrazvuku..bylo to tak ve 13 týdnu ,i tedka ve 2O týdnu...a jelikož me mudr delá pořád vaginál,tak ani nevím,jaký je veliký mimino,pač jsem se ho na to ptala a on,že vidí pořád jenom prdelku,takže to nejde změřit....ani gramy me neřekl,když jsem tam byla.....tak jsme zvedavá,kdy me bude delat ultrazvuk přes břiho,to asi nejbližší bude až v tom 3O týdnu...ty jo,to je doba......dokud miminko zas uvidím na obrazovce...
21. bře 2011 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 náš je zase od začátku o +- 10dní větší. pokud je to pro Dr v pořádku, tak to vůbec neřeš, nelam si s tím hlavu :wink:
21. bře 2011 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee třeba u mne dávaj na gynde skumavku automaticky,že se zeptá,či ji mám,nebo ne...ale já jsem si je nafasovala ješte z práce,tak je mám doma dostatek,v tom celkovým množství skumavek bude i na druhé mimino :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....
21. bře 2011 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee a už ti dali vedet,kdy se naplánuje cisař?
21. bře 2011 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Tak si ber tu co Ti dala na gyndě .... pak jí řekni ať Ti jí zase vrátí. Tak zákusek bych si dala taky ... pošli :grinning: Kde si byla na VS na ten ultrazvuk? To si byla ve špitále a nebo v tom gyneku?
@tasmailla1 Mi dělá jak spodkem tak vrchem :grinning: Si máš říct :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2011 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no já tedka moc peneženku nemužu vetrat,už není z čeho by se nakupovalo.... :grinning: :grinning: :grinning: ale zas koukám,sis dobře nakoupila mamino...
21. bře 2011 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no když jsem se ho ptala na velikost miminka,tak ho to melo napadnout a udelat me ultrazvuk přes břicho...to já nevím,že se mám ozvat,pač me ho nikdy nedelal...ve 13 a ve 2O týdnu me to delal jinej doktor...
21. bře 2011 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 @hradilenka nj, příště jí řeknu (když jí to nenapadne samu) . ona mi ji na nefru nevrátí, posílá to do laborky. já vždy donesu ve skleničce od Dopegytu (těch mám dost :sweat_smile: ) a to je prostě podle ní špatně :unamused:
S císařem mi nic bližšího neřekl, jen že teď se právě ukáže, kam až to zvládneme (resp.moje ledviny) a ta druhá Dr.říkala, že pokud to jde, tak před 36tt rodit neposílají.
21. bře 2011 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Tak musím vypadat šik a ne jak cisterna :grinning: :grinning: :grinning: V jiným kšeftě bych nechala tak min 4 papíry :grinning: :grinning: :grinning: Takže jsem vlastně šetřila rozpočet :grinning: :grinning: :grinning: . Příští rok Ti vrátí na daních ... tak se pak můžeš rozšoupnout :grinning:

Máš na něj hodit psí oči třeba to zabere .... řekni mu ... hele doktůrku nedělěj krky a ukaž mi mrně a vyjeď fotku :grinning: :grinning: :grinning: šak si z tohoto prostředí, tak by sis měla vědět rady :grinning: :grinning: :grinning: jak na ně
21. bře 2011 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no já byla v nemocnici na VS, tak jsem to jen zkusila i když jsem jaxi v kostech tušila, že neuspěji :grinning: takže ono je to stejně jinde? :grinning:
21. bře 2011 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jj tak ty potřebuješ sterilní , každý odběr novou, tak Ti jí má dát ...na to jsem byla taky ... pořádně ráno umýt podvozek a pak tam dát střední proud :grinning: :grinning: :grinning: ... Tak Ti má dát pokaždé novou. Správně by si neměla ani nikde pokládat to víčko od zkumavky. Tak jsem byla poučena já.
21. bře 2011 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek