• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@druidee šak jsem Ti tehdy posílala ten odkaz na VS kde mají 3D ve špitále ho nemají ,ale na Gyneku. Tam sis měla zavolat než si tam jela a domluvit se snimi. Já si myslím , že by Tě vzali. Jo a ve špitále na té chodbě čekávám taky ... až mě prdýlka bolí ... je to děs.

http://www.gyneko.cz/
21. bře 2011 v 16:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee tak at ledvinka fachá jak má,at brzo nejedeš do porodky...přimluv se jí hezky,at to vydrží po 36 týdnu.... :grinning:
@hradilenka no jo,i když jsem z fachu,tak si nemužu buhvico dovolovat,když nevím,jak to oni pojmou ode mne,přeci na gynde jsem nedelala a nevím,jak to chodí u jiných lékařu...tak radši se optám,ale víc me nemusí zajímat....nechci se moc zas vyptávat,at nelezu mudr na nervy....
21. bře 2011 v 16:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka moudře píšeš o sterilním odběru moče....pořádne umyt podvozek,to me pobavilo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2011 v 16:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee ale když chodíš na nefrologii,tak nemusíš nosit sterilní moč.nebo jo?to ti nabíraj kreatinin clearence,nebo jiné vyšetření?
21. bře 2011 v 17:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee nebo odpad odpadových látek do moče a na to nemusí být sterilní moč....
21. bře 2011 v 17:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 máš s ním malinko zaflirtovat a je to ..... :sweat_smile: řekni pane doktore , taky jsem ze zdravotnictví ....

jo podvozek :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2011 v 17:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka čéče nejradši bych se na tohle,že jsem z fachu,moc nespolíhala,pač by se me to mohlo u porodu vymstít....u nás to takhle nefunguje,že když jsem z fachu,tak se ke mne chovají hezky....kdyby jsem byla doktorka ,tak možná jo,ale jako sestra,radši to nechci v porodke nejak rozkřikovat potom....protože bylo hodne sester,co rodilo a melo to s komplikacemi...tím nechci říct,že já zákonite budu mít taky komplikace,to neee...ale když to jde zamlčet,tak budu ticho.... :grinning: :grinning: :grinning: A flirtovat s dr,na to já nejsem...probuh je to muj gyndař..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a není muj typ.... :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2011 v 17:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 Nebuď v křeči uvolni se :grinning: :grinning: :grinning: já to nemyslela doslova .... já si s mým doktorem vždycky hezky popovídám zasmějeme se :grinning: no není to príma? Lepší jak nějaký bručoun :grinning:
21. bře 2011 v 17:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka vždyt já vím,že to nemyslíš doslovne.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2011 v 17:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 popravdě nevím.. prostě chce ranní moč, tak ji dodám a stejně má kecy. myslím, že na odpady v moči (bílkovina a spol) Nechodím tam moc pravidelně-co čtvrt roku. Každopádně pochybuju, že pacienti ví, že by mohli takové zkumavky fasovat :wink: děkuji, snad holky moje nefronový ukážou, že nejsou žádný máčky a něco vydrží :wink: :grinning:
@hradilenka určitě jsi mi to už posílala, ale já jsem poslední dny vážně dementní :frowning2: :cry:
21. bře 2011 v 18:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee jojo ledvinkám musíš věřit,snad te nesklamou...
21. bře 2011 v 18:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee tak jak si o víkendu psala o cukrárne,tak sme tam s manžou včera skákli a koupili 6 zákusku a já z nich snědla 4...to je fakt hruza.....a pak se mužu divit,že pekne přibírám.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2011 v 18:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 zákusky vůbec neřeš! to je jak vitamíny - pouze doplňěk stravy! :grinning: :grinning:
21. bře 2011 v 19:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, já se prozatím loučím, mám náladu dnes jak čínský bůh pomsty, tak se jdu zklidnit k filmu.. :wink: krásný večer všem :slight_smile:
21. bře 2011 v 19:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee jasne doplnek stravy,nejak to musíme zaobalit,aby sme se necítili divne....taky přeju krásnej večer...a chce to klid.....
21. bře 2011 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, dík moc za odpovědi, já se na to musím ještě zeptat tý doktorky, ale myslím, že by mně snad upozornila, kdyby něco nehrálo. jsem se ted vrátila z cvičení, tak si dám něco na zub a hupsnu k telce :wink:
21. bře 2011 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak děvčata,postýlky jsou složený a vypadají fakt krásně. Škoda že mi je manžel nedovolí mít doma,dala bych si tam plyšáka a chodila bych se dívat :grinning: Naši taky už odjeli,tak je zase do soboty klid,to přijdou známý a v neděli moje ségry s prckama,tak zase bude živo :slight_smile:

Jinak mě celý dopoledne nic nebolelo a najednou jsem stoupla a šíleně mě bolí bok do teď. Nevím vůbec co to je. Jde to jako ze zad přes bok až do břicha,ale jen na jedné straně,tak doufám že se z toho vyspím,je to hrozně nepříjemný... Ale prcka cítím,tak to snad nic není.
21. bře 2011 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky dnes biometrie a velký utz
Chlapeček nám byl potvrzen asi 3x , vše je v pořádku, hodně kontrolovala srdíčko, orgány, měřila ho, ukázala nám pindíka prý je vše naprosto v pořádku a má všechno co mít má, je teda mírově o týden menší ale to prý nic neznamená, navíc ty moje dlouhé cykly že. A placentu mám na přední stěně břicha proto možná necítím ty pohyby tolik intenzivně jako u NIky. NO ale je už velikej už se ani celý nevešel kloudně na obrazovku má 349gr asi za 2 t ýdny jdem na 3D a už teď se těším a snad nám vyfotí toho pinďu ať máme na památku
21. bře 2011 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
já mám takovou radost že je vše ok a že tam je opravdu Filípek že bych nejraděj zas něco koupila :grinning: :zipper_mouth: ale nemám za co tak smůla no :grinning:
21. bře 2011 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
jéé a fotka se mi nevložila
21. bře 2011 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@zup Ahojky , tak to jsem ráda i ze Tebe , že je vše v pohodě .... :sweat_smile: Taky mám placentu na přední stěně, pohyby ale cítím... je fakt, že je to asi jako polštář, tak to není tak intenzivní :slight_smile: Filip moc hezké jméno , taky by se mi líbilo na kluka :wink:
21. bře 2011 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Hezké slunečné ráno všem :grinning:
Honzík bude celý týden doma ze školky tak si mám užít. Dnes už je trošku lepší tak snad to brzy pomine. :wink:
Já mám tento týden od dr pokoj, za to od pondělí to je jedna návštěva dr za druhou. V pondělí jdu na cukrovku, odpoledne mám v rámci kurzu prohlídku porodnice, z ut mám kontrolu u dr a ve středu UTZ srdce.

Tak jsem včera objednali chatu na velikonoce. Jedeme do Vysokých tater i s našima a se známíma. Už se těším. Martinovi bylo líto, že letos na velikonce nemůže jet s kamarádem lozit po horách tak aspoň taková malá náhrada. Letos se musel vzdát i Dolomit. Měl jet zrovna když mám termín porodu. Prý si to vynahradí příští rok. To chtějí šplhat na Mont Blanc.
22. bře 2011 v 08:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holk,přeju krásné ráno,u nás opet sluníčko.Ale spinkalo se krásne,i když 2 krát jsem v noci opet byla vzhuru a čumákovala do blba...:grinning:@zup jee malej je krásnej a Filípek moc pekný jmeno,u nás byl v užším kruhu výberu,ale nakonec ,když to bude kluk ,tak bude Matěj...@misi.21 jeee si mela hodit fotky,jaké máte postýlky.....ale veřím,že jsou krásný a že by si nejradši je mela doma a pořád se na ne dívala....To bych taky ráda,ale já jsem možná trošku poverčivá,takže kočár ani postýlka zatím v byte nebudou....kočár budeme mít uschovanej v prodejne do porodu,poté ho vyzvedne manža a postýlka bude uložená ve sklepě.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Koukám ,že u vás pořád je veselo,to si mamina nemáš ani kdy odpočnout....a počkej až váš prcek ješte přijede na svet,to bude teprve veselo.....hlavne pro vás...já už se toho nemužu dočkat,až bude mimi na svete...mne to tedka přijede,že to všechno jede pomalu.....ale tak musíme vydržet do července a pak to příde......
22. bře 2011 v 08:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@micka1 Jéé Vysoký Tatry...tiše závidím...my sme tam byly v léte a úžasne tam bylo,i když to bylo jenom na jeden den....Koukám, máš pekne akčního přítele...lozit po horách....
22. bře 2011 v 08:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 postýlky mám v albu,ale ve skutečnosti jsou mnohem krásnější. Hlavně ta cestovní,v katalogu mi přišla taková vyblitá,ale na živo je nádherná. Ke dřevěný jsme si objednali i kolečka,nebyly u toho a je super jak je vysoká,nebudu se museet k mimču vůbec ohýbat. U nás taky nebude postýlka ani kočárek,všechno se to doveze až budu v porodnici.
Taky už se moc těším,ale zase teď je taková poslední pohodová doba,pak už se nezastavíš a navíc když už je krásně,tak si to užívám. Už aby otevřel hrady a zámky a mohli jsme jezdit,po porodu pár let na žádnou prohlídku nepůjdu,tak si to musím ještě užít :slight_smile:
Za chvilku mažu na to srdíčko,tak se pak projdu po městě a omrknu jestli už dostali letní zboží,trička a tak,že bych si udělala radost.
22. bře 2011 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 Přesne taky si říkám,že po porodu se dlouho nikam nepodívám,tak musím neco stihnout tedka....A nech ti kontrola se srdíčkem dopadne dobře a jo přeju hezkou procházku,ono tam bude dneska krásne a možná i teplejc....
22. bře 2011 v 08:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 hmmm postýlky jsou krásný,neco jak máš ty tu cestovní bych chtela taky....tak musím pokukat po nete,kde bych nejakou hezkou objednala....
22. bře 2011 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@zup krásný obrázek jak tam spokojeně hajinká
:
22. bře 2011 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko, cpu se kakaem a nugetou s rohlíkem (rohlík s nugetou je nepřesné-nugeta převažuje :slight_smile: ) objednala jsem se na ten 4D utz - příští úterý na moje narozeninky, tak snad to vše vyjde a dopadne ok :wink: jdu dočítat :wink:
22. bře 2011 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@zup je krááááásnej, mně na ultrazvuku vždycky vyjde jako ufonek, protože ho mám vždycky ze předu a ne z profilu, takže je to srandovní.
jináč všem krásné ráno;)
22. bře 2011 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek