• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
ahojky děvčata všechny zdravím a pomalu čtu co se tady psalo ale je toho dost no:slight_smile:

přeju všem krásný den jinak čtu že některá už skládá postýlku, to nechávám až na květen mám z toho obavu abych to neuspěchala nebo nevím prostě raději počkám ještě ale to je jasně na každém:slight_smile:

jinak se mi doma hromadí stále více kravinek pro našeho chlapečka milovaného:slight_smile: už to pomalu nemám kam dávat a to ještě čekám lahvičky dudlíky ručníky osušky oblečky lehátko deku apod od maminky tak jsem zvědavá co s tím pak :slight_smile:) budu muset obětovat svoje šuplíky nějaké

u nás je venku nádherně to je hnedka super nálada!!!
22. bře 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee a jejda zase deláš chute na sladké?já ráno mela perník s kafíčkem a zas koukám,co bych zblajzla.....
22. bře 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee :grinning: :grinning: :grinning: no musím se přiznat že se mi pomalu vrací chut na sladké takže pohroma hihi ale furt převažuje maso

dobrou chut:slight_smile:
@tasmailla1 já mám na snídani mléčnou rýži:slight_smile:
@zlatunka84 no přesne na tyhle věci taky čekám,taky me je doveze mamina a to opravdu už nevím,kam dám...hihiuž aby se začla předelávat ložnice,koupíme nové skříne a snad se najde nejaký místečko,kam dám věci pro mimi.....
22. bře 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka jenom mléčná rýže?to by me nestačilo...já bych potřebovala ješte neco k tomu....nečím se pořádne dorazit... :grinning:
22. bře 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 kolik sis objednala lahviček?to já ješte jsem je neobjednávala a když budu,tak jenom jednu.....ješte nevím,jak to bude pak s kojením...
22. bře 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 @tasmailla1 :grinning: já nechtěla dělat chutě, jen nedělám nic lepšího, než že jím... :wink:
22. bře 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no tak jsem ráda že v tom nejsem sama:slight_smile: ale mimi potřebuje fakt hodně věcí a to nemám ještě žádnou kosmetiku nakoupenoou:slight_smile:

to já mám na 11hodinu nachystané 2chlebíky s hořčicí a šunkovým salámkem a pak kolem jedné banánek:slight_smile:
22. bře 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee a kolik si už přibrala:slight_smile:?
22. bře 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee přesne to vidím u sebe taky...jenom jídlo a nic me víc nezajímá... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: třeba když dojím obed,tak do pul hodky mám opet hlad...to jsem predtím nikdy nezažila...mám pocit,že mám nejakej bezednej žaludek...že neznám pocit plnosti..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. bře 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 ty jo čéče ty opravdu moc jídlu nedáš...to by me opravdu nestačilo....místo 2 mám 5 chlebíku.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no kozmetiku zatím nemám,nechávám to úplne na poslední chvíli....
22. bře 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee já měla včera dva kusy koláče s ovocem a želé od tchýnky a večer jsem dorazila další dva jako připadala jsem si pak dost nacpaná nebylo mi ok z toho ale neodolala jsem byl úžasný a jak jsem se pouštěla do těch posledních dvou kousků tak jsem volala příteli že když teda říkal že je buchet od mamky přejezený zda bych mu teda nic nenechala a zbodla to sama hihi tak se smál no poslední dobou se s tímto jevem setkává v lednici a spíži často skoro prázdné obaly apod. chudáček
22. bře 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 s věcičkama jsme na tom naprosto stejně :wink: postýlka je v krabici a příjde na řadu až k květnu..
kolik plánuješ lahviček?? lahvičky mám 2malé a chci si pořídit jednu velkou antikolikovou od Difrax.
22. bře 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no špatný zvyk :(( ale myslím že bobek má celkem málo místa v mém břiše jako že mám úplně napnutý pupek tak mi tlačí na kde co i na žaludek i proto si myslím že mi nedělá dobře když se více najím není místo prostě...

s tou kosmetikou to taky nechávám na později taky si nemůžu dovolit nakoupit vše najednou:slight_smile: ale včera jsem si koupila mikinku v new yorkeru tak jsem si taky já udělala radost:slight_smile:

jinak přes pupík mám 90cm
22. bře 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 mne už se manža tlemí,když si oblíkám rifle a nadávam,že se do nich nevejdu....a on na celé kolo spustí smích a prej,to k tomu patří a sladký nebo zákusky,v nedeli sme byly nakoupit v cukrárne a manža mel 2 zákusky a já zblajzla 4 zákusky hnedka v nedeli,no tak to jsou opravdu chute,ale nemužu si pomoct.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. bře 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 no já pres pupík sem se radši nemeřila...hihi ,obávám se žeby to bylo 3-ciferní číslo...hihi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. bře 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no ty nakupovala mamka ona žije ve státech takže netuším co mi přijde jaké značky ale vím že mi tam koupila 2x 0-3 měs. 2x 3-6měs. a pak na 12měsíců a více a ještě nějaké na starší dítko tak snad to bude stačita dudlíky to nevím ale nějaké tam budou ona mamča si vzala na pomoc paní která tam má 3 měsíčního špunta takže jí to pomohla vybrat co je potřeba takže jsem v klidu
22. bře 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 :grinning: tak to má přítel těžké :grinning: :grinning: ten můj se šidit nenechá, ale taky kouká, kam mizí věci... ale jen občas, nějak mám dny, kdy si musím jídlo nutit.. zatím jsem přibrala 4kg, ale jde to poznat-kalhoty se na mě krabatí a nohy a zadek mám "tak nějak oteklé" :grinning:
@tasmailla1 :grinning: já taky. sice sním jen poloviční porci a mám dost, ale za půl hodinky můžu znova.. a vlastně pořád :grinning: takže dezertíčky (čokoládka, oplatek, banán)..

Ale prckové teď hodně porostou, asi proto teď bývá největší přírůstek hmotnosti?
22. bře 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 týýý jo to jsi dobrá teda a jaké máš ráda zákusky? mě přítel říká jé to máš krásné míry 90-90-90 to jsou ty ideální ne? hihi no bere to s humorem docela se kolem mého růstu nasmějeme:slight_smile: no ale přes boky se taky dost zvětšuju vážila jsem se včera 69kg áááááááááá no magická hranice ještě nepadla:slight_smile: ale to bude brzy jinak jsem četla že mimi má ted kolem 30cm a 700g a plodová voda 500ml zhruba tak to je celkem dost jsem koukala
22. bře 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jo no zadek mi taky porostl ale pijdu si taky nateklá spíše než ztloustlá a nejhůře večer !!!! to si přijdu už ted jako balvan

jinak koupila jsem si taky legíny jako by riflové v new yorkeru jsou v pase na gumu a musím říct že je to nádhera takové pohodlíčko fakt super takže ted už jen legíny a tepláky
22. bře 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee ty jo,ale já už nechci přibírat ,že mám nahoru 10 kilo me přijde už moc....a že píšeš,že tedka bude přibírat nejvíc,no to je mi pekná představa...tak doufám,že po porodu to pojede hodne rychle dole.....
@zlatunka84 ty jo,ty jseš tady sama?že máš maminu ve státech?to je fakt,to ani neuvidí,jak malej roste...no mý mámě je tohle líto,že je od nás daleko a neuvidí jak mimi roste....ale ne až tak daleko,jak tvoje mamina...
22. bře 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 jé, to je fajn, to budeš mít originální, neokoukané tady věci.. to se mi líbí :slight_smile: mě docela lezou krkem sice krásné věci, ale které vidím na skoro každém kočáru či miminku... :unamused: t
pupík jsem také neměřila :slight_smile: ale občas je tak napnutý, že se tam vejde středně velký meloun :grinning: jakoby sám od sebe rostl..
@tasmailla1 no á že 4 zákusky, hlavně, když chutnaly! :wink: :slight_smile:

Dnes budu vařit rajskou.. co vy?

22. bře 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 hmmm:( mamka už má letenku na 7.7. takže přifičí snad mě ještě stihne s bříškem a pak tady bude asi půl roku jak ji znám ona je taková světoběžnice naše a je tam už přes deset let s přestávkama takže tam má dobré zaměstnání přátele atd. ale už jsem si nějak zvykla je mi smutno ale zvyknout se dá na všechno no.... mám super přítele který je pro mě všechno takže se to zvládá líp :slight_smile: a taky tatku a jeho manželku ti jsou super:slight_smile:

a tchýnku hihi no :slight_smile:
22. bře 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee já budu dělat těstovinový salátek s kuřátkem mnam mám na to už tak dlouho chut !!!
22. bře 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 no me chutnaj všechny zákusky,rozdíly nedelám,hlavní vec,že jsou sladký....já se vážila dneska ráno a mám 78 kg :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: to je fakt hruza,ty jo do porodu se určo vyšplhám na 90 kg a to budu opravdu jak koule.....a to,že bych byla nateklá,to já nejsem.....
22. bře 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 to zní moc dobře!
@tasmailla1 tak to já jsem i v zákuskách vybíravá.. :grinning:
22. bře 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee ražniči a bramborová kaše...no musej se dojíst zbytky z víkendu....
22. bře 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 a letíš občas za ní,nebo jenom ona do Čech přijede?to je dobře,hlavne že máš tady lidi kolem sebe,kterí tě maj rádi....
22. bře 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee rajská byla včera... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. bře 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek