• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
Hlavne se obávam toho nejhoršího,že mám plnou skřín vecí a když to nepujde dolu po porodu,tak nevím,co s tolika vecma udelám,to zas si obnovovat šatník,to se mi nebude chtít....budu muset na sebe pracovat,at ty kila pujdou hezky dolu....
22. bře 2011 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 jojo byla jsem za ní a bylo to moc super byl to můj sen mrknout se tam a povedlo se navíc je vedle floridy takže tam mají taky moře nebo spíš záliv teda ale byla to nádhera !! no a mamča jednou za dva roky přiletí sem.

já má ráda ze zákusků košíček ovocný, větrník, věneček se šlehačkou, pařížský rohlíček, ty karpaty nebo jak se to jmenuje je to s pudinkem, paaaak špičku ale musí být dobrá hodně kakaová, potom nugátové řezy, kremrole, punčově kuličky, ořechové košíčky no to jsou nejoblíbenější

a miluju rajskou mnami pošli mi trochu:slight_smile:
22. bře 2011 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee : jo a doufám že to taky bude dobré:slight_smile:
22. bře 2011 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 jé, zase br kaše :slight_smile: mňam, musím zítra uvařit.. :slight_smile: určitě při prckovi půjdou kila dolů, ani nebudeme vědět jak..
@zlatunka84 snad tu rajskou nepokazím.. jsem teď schopna čehokoliv :sweat_smile:
22. bře 2011 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee jo to 100% půjdou dolů to bych se nebála bude to makačka kolem malých si myslím zvlášt pro nás co nemáme zkušenosti:slight_smile:
22. bře 2011 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@zlatunka84 také si myslím... leda bysme nervy a starosti zajídaly sladkým :grinning:
22. bře 2011 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
tak utíkám vařit. jinak zde svítí sluníčko, tak odpoledne snad půjdu ven :slight_smile:
22. bře 2011 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee já proste br.kašu miluju a mužu ji jíst na kila..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@zlatunka84 hmmm,tak doufám,že to pujde lehko dolu ty kila....ale snad jo..přesne mladé a neskušené....
@druidee nebude čas si myslím že budeme rády když se v klidu vyspíme nějakou hodinu
@druidee tak at se ti to povede:slight_smile:
22. bře 2011 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
já taky pádím vařit a pak s pejskem na prochajdu,tak zase odpolko paaaaa :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
@tasmailla1 hm to já bramborovou kaši taky miluju hrozně
22. bře 2011 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky , dostala jsem se sem až teď ....
22. bře 2011 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem zpátky od doktora,srdíčko v pořádku,to bylo krásný jak jsem ho slyšela tlouct. Já se vždycky u utz tvářím jak debil,směju se a jestli mě ty doktoři pozorujou,tak se musí dobře bavit. Určitě u toho vypadám jak postižená,ale když já mám vždycky takouvou radost,že miminko vidím jak se hýbe a tak :slight_smile: Chtěla jsem jít zkouknout ty obchody,ale chtělo se mi hrozně na záchod,tak jsem valila rovnou domů,ještě že bydlím tak blízko,ještě 50 metrů a pustila bych to :grinning:
@zlatunka84 tak koukám že máš ráda celou cukrárnu :wink:

Postýlku jsme složili hlavně proto,abysme věděli jestli je v pořádku a nebude se muset reklamovat. To by pak byl mazec,kdybych byla v porodce a manžel zjistil že je špatná :slight_smile: Ale doma ji nemáme.

Jdu se naobědvat a uklidit,ve dvě mám přátelé,tak to mám akorát...
22. bře 2011 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 Vidíš paráda :wink: s tím doběhnutím mám taky sem tam problémy :grinning: :grinning: :grinning:
22. bře 2011 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak dneska má ten můj zlatej prďolka 3roky :grinning: V tuhle chvíli mi už bylo hodně ouvej, ale přesně ve 13.40hod jsme dostali ten nejhezčí a nejmilovanější dáreček :grinning: Neuvěřitelný, jak to strašně rychle uteklo - a co až mu bude 15, 18, 20let? To si nedokážu představit :slight_smile:
@misi.21 - tak super, že kontrola dopadla dobře - doktoři jsou na to naštěstí zvyklí - taky se tam vždycky chovám jak malý dítě :grinning:
22. bře 2011 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 je akční až moc je to úplný opak mého exmanžela :slight_smile: Za ten rok a půl co jsme spolu jsem toho stihla víc než s exmanželem za celých 14 let. Jsem za to ráda. :grinning:
22. bře 2011 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak my dnes měli k obědu sekanou a bramborovou kaši. :wink: k tomu jsem snědla půl sklenky zavařených broskví. Tento týden musím omezit oplatky a čokolády v pondělí jdu na tu cukrovku tak abych neměla cukr jako blázen. Nevím jak to vydržím, ale zatím se to dá :grinning: Jinak jsem přibrala 6 kg.
Honzík je ze školky doma tak mám doma veselo celý den. Ani trocha odpočinku. Včera spla do půl roce po obědě a to celé 3 hodiny. Dnes to vůbec nehrozí. Už se mu udělalo líp tak řádí jak černá ruka.
22. bře 2011 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@micka1 aspoň se nenudíš. Já si taky nedokážu představit,že bysme seděli doma na zadku.
@hradilenka já mám vždycky takový období,pár dní čůrám kde se dá a pak zase jdu třeba jen třikrát za den.
@msevy jsem zvědavá co budu dělat,až mi miminko dají po porodu,když se dívám na UTZ jak na svatej obrázek,to se mnou asi švihne :grinning:

Tak jste mě pěkně navnadili na tu cukrárnu,tak odpoledne běžím pro něco dobrého,nejlíp s karamelem. Poslední dobou mám hroznou chuť na ovocný dřeně,ale kupovat mražený jahody v zimě se dost prodraží a ty "čerstvý" ze supermarketů vůbec nemají chuť jahod,tak jsem si nakoupila dětský pitíčka,hodila do mrazáku a teď dlabu. Slabá náhražka,ale aspoň něco...
22. bře 2011 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 ...no to zase néééé ale asi by bylo snadnější vyjmenovat co mi nechutná
22. bře 2011 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@micka1 hmmm to bych si dala....já dělala bramborový gulášek a těstovinový salát s kuřátkem a chtěla jsem dělat bábovku ale to už jsem byla unavená:slight_smile:
22. bře 2011 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holčinky dnes jsem vás stihla?
22. bře 2011 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@zup mě jo:slight_smile:)))
22. bře 2011 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko,tak já už tady zase čumákuju :slight_smile:
Chtěla jsem dočítat a koukám že nemám co,no jo,bylo krásně,tak všichni byli venku.
Dneska musím letět ověřit lejstra na úřad a pak na poštu to poslat,a cestou zpátky asi zavítám do cukrárny :grinning: Dneska udělám asi jen nějakou polívku,jsem nějaká líná. Ráno vstávam brzo a v poledne bych spala,mám to nějaký přeházený.
23. bře 2011 v 06:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,přeju krásné ráno...ty jo,já taky čumákuju od 6.30 hodiny,vubec se me nechtelo spát,pač okna nebyly zataženy,tak me probudilo sluníčko a spěv ptáčku....ale probuzení to bylo krásný....dneska se me taky nic moc nechce delat....když je venku hezky...odpolko pojedem na velkej nákup a to opravdu bude nákup velikej ,pač v nedeli ráno má přijít mamina ze slovače,tak at mám zásoby jídla....jeee už se na ni velmi teším a to když přijede,tak sem moc chodit nebudu,pač se budu věnovat jí a budem určo chodit nekam po krámech,nebo se nekam pujdeme podívat....
23. bře 2011 v 08:08  • Odpověz  • To se mi líbí
bré ráno, já jdu k zubaři :frowning2: ani trochu se mi nechce a zítra utz :sunglasses:tam se mi zase chce moc :grinning:
23. bře 2011 v 08:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@myschka ufff zubař,tak at to tam zvládneš ,držím pěstičky...... :wink: :wink: :wink:
23. bře 2011 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko, mimísek mě budí už od 7 - zase vstával s tatínkem- ale mě se tááák nechtělo, tak jsem si teď udělala snídani a šup zpět do pelíšku. Včera jsem čumákovala do 1 do noci, mimi má nejradši, když ležím na zádech a když ne, dá mi opět pěknou lekci :sweat_smile: Sluníčko tu svítí, ale je docela čerstvo. Dnes mě čeká úklid a vaření br.kaše :slight_smile: jdu si vás dočíst a hezký den :slight_smile:
23. bře 2011 v 08:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@myschka tak ať je návštěva zubaře bezbolestná :wink:
@tasmailla1 to je jasan, jen si hezky užij maminku, když k Tobě přijede, však víš, kde nás potom najdeš :wink: :grinning:
@misi.21 také mě dnes čeká pošta a spol. a odpolední spací krizovky také mívám, je to normální. Jen, když opravdu usnu, tak spím hrozně tvrdě a jsem večer jak praštěná..
23. bře 2011 v 08:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek