• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
Ahoj holky u nás je krásně :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Byla jsem s Bleškou venku a krásně cvrlikají ptáčci a sem tam se do toho ozve strakapoud :grinning: :grinning: :grinning: jak buší do stromu. Mi celou zimu ptáčci do krmítka nelítali a teď až je jaro tak lítají jak pominutí ... aspoň to tam vyzobou co měli od zimy. Dneska asi nic vařit nebudu. Manžel chodí z práce každý den až v 7 a už nic tak vydatnýho na jídlo nechce a pro sebe se mi vařit nechce, tak to asi nějak ošulím třeba vaječinou je to teplý a rychlý :grinning:
23. bře 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..
tady teda hezky není,ale je poměrně teplo,aspoň něco.Já taky vařit nebudu (ono je to u nás tak,že stejně v naprostý většině případů nevařím,vaří manžel).Dám si buď míchaný vajíčka,nebo volevoko(rodinný výraz:slight_smile:) a topinku.Nebo možná jen hodím do trouby hranolky,uvidím,na co dostanu chuť.
Na 14.4. jsem objednaná na cukr,jsem na to zvědavá,u Šimonka jsem se tomu vynhula,teď už jít musím.Mám tam být na 7,to mě zabije
23. bře 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Ahojky , s tím cukrem mě to taky čeká jen zatím nevím kdy. Ale sestra mi říkala taky nástup na 7 a to mám ještě 3/4hod. cesty ... ještě jsem se jí ptala, jestli by mě mohli i v ten sám den vyšetřit abych tam nemusela třeba za 2 dny znova a prý asi ne , že by jim to pojišťovna v jeden den neproplatila .... no rozumíš tomu? :confused: Já tedy ne. To je pěkná volovina. :rolling_eyes:
23. bře 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka nerozumím tomu a snad ani nechci :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Ono by mi ani nešlo o tu hodinu ráno,jednou holt vstanu,ale zrovna mi přijede po pár měsících ségra a já strávím celé dopoledne v nemocnici.Navíc manžel bude po noční,přijde domů kolem půl sedmý,kdy já už bych měla být na cestě a někdo musí taky Šimonka odvést do školky,nemůže zlstat doma sám a školk máme od 6.15 a musel by brzo vstávat.Tak nevím,budeme to muset nějak vyřešit.
23. bře 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky přeju všem pěkný den u nás je teda pěkně hnusně a mrholí tak mi to sluníčko a ptáčky pěkně pošlete ke mě :slight_smile:

dneska jsem si chtěla uklidit trochu auto a vzít tu naši šelmu na zahradu ale jak to tak vidím jestli bude pršet prdím na to:slight_smile:
23. bře 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Tak já jezdím všude sama, tak s tím problém nemám a mimi mám sebou v bříšku :grinning: :grinning: :grinning:
@zlatunka84 kdesi na netu jsem viděla zvuky ptáků, tak si to zapni přes pc a sluníčko si musíš domyslet :wink: Třeba se k Vám překutálí odpoledne .... :slight_smile:
23. bře 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ahoj ahoj;) krásné zatažené ráno. holky, vy si objednáváte věcičky pro mimíšky přes různý second handy, že jo. koukala jsem se také na pár stránek a mají moc hezký věci, tak o taky vyzkouším. ale nemám s tím zkušenosti, můžete mi říct, na co si mám dát pozor? třeba jak to bolečení vypadá, když jste ho dostali, jestli je hodně obnošený, nebo to není vidět.jo a jaký velikosti si vybíráte nejvíc? 62? protože oni se ty velikosti dost liší, některá 62 je stejně velká jako 56 apod. díky za vaše tipy :wink:
23. bře 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka tak já taky jezdím sama,problém je v tom,že bych měla odejít z bytu dřív,než přijde manžel a to dost dobře nejde,nemůžu tam Šímu nechat samotnýho.Asi zkusím říct druhý ségře,aby u nás spala a malýho odvedla do školky,aby nemusel zbytečně vstávat před šestou...
23. bře 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no to je nápad:slight_smile: ale zase malý byl v noci úplně zlatý vůbec jsem o něm nevěděla :slight_smile:
23. bře 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak já dneska budu delat zapečený těstovinky...mnamy...

@leia1 co jsem objednávala já,tak veci byly krásny,přesne jak na obrázku a vubec jsem na nich nespatřila,žeby byly nejak moc obnošený..byly krásne vypraný i navoněný....a máš pravdu občas ty velikosti jsou ruzný,nekteré vypadaj 56 na 62....ale to zjistíš,až ti to přijede domu...tedka mám zatím utrum..nic neobjednávam,ale za měsíc si opet neco pořídím....jako hodne vecí mám 62 a 68,taky neco málo 56.....a začla jsem už 74...
23. bře 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
leze tu sluníčko:slight_smile:
23. bře 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, teda včera na cvičení jsem se pěkně pobavila :grinning: V předporodním školení jsme měli zkoušet jako rodit - prodýchávat a jako tlačit. Tak jsem pobaveně pozorovala ostatní holky a u jedný jsem už nemohla :grinning: :grinning: Seděla opřená o stěnu, prodýchávala, při pokynu tlačit tlačila tak, že byla úplně rudá :grinning: :grinning: Tak jsem čekala, jak to dopadne - no, všechny to přežily bez úhony. Ale doteď jí vidím, jak to prožívala :grinning: :grinning: :grinning:
23. bře 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 díky moc, zkusím to a jsem zvědavá, co přijde;)
23. bře 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy hmmm to je dobrý,jsem ale zvedavá,jak to pak bude v reálu s prodejchaním a tlačením,když tedka do kurzu nechodím,ale tak snad na to přijedu i sama,jak dejchat..... :grinning:
23. bře 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 - sama přijdeš na to, co Ti během kontrakcí víc uleví. Mě pomáhalo hluboký a pomalý dýchání a u kontrakce klečet na zemi :grinning: Ale při samotným porodu se dýchá hodně rychle (pusou), zadržet dech, zavřít oči a tlačit jak na záchodě. A nepřestávat, dokud trochu nepovolí kontrakce nebo Ti neřekne personál. To je vše :slight_smile:
23. bře 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď jedu s manželem vybírat podlahy (nechce se vzdát parket), tak snad se konečně nějak dohodneme. Večer máme návštěvu, tak se tu ukážu snad zítra. Mějte se hezky a krásný, slunečný den. papapapaááá
23. bře 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to se divím že ses smíchy udržela:slight_smile: já bych to asi nedala
23. bře 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy no a zajímalo by mě zda to cvičení jako takové opravdu pak ulehčí porod co se bolesti týká??? když máš už zkušenost:slight_smile:
23. bře 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zpět, nebylo to tak strašný-jen mi strhla zubní kámen a zalakovala odhalený krčky a objednala po šestinedělí :sunglasses: cestou jsem se zastavila v sekáčku a koupila Adušce super sukýnku a šaty :dizzy_face: :dizzy_face: pak nakoupila aspoň chleba a rohlíky abych měla zásluhy :grinning: a jsem doma.
K obědu budu mít buřtguláš pač Míra není doma a Aduš jí ve školce a já jsem stráááááááááááášně lína. Venku je nádherně tak si najdu nějakou práci venku i když bych měla donatřít komodu co mi tu natřená ze tří stran stojí už dva dny :sweat_smile: :grinning:
dneska jsem na sebe koukala do výloh a musim říct, že jsem hrozně pupkatá, dost mi to břicho zase vyskočilo :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a při cestě do kopce teda funim jak lokomotiva a píchá mě v pupíku zdatně
23. bře 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 @leia1 Ahojky já nejvíce dražila na aukru a pak jsem kupovala hodně tady přes koníka. Na aukru jsem dražila celé balíky ( vyjde to levněji a platíš jen 1x poštu ) a tady na koníkovi jsem objednávala od těch mamin co měly oblečení skoro jako nové a líbilo se mi tam toho více , abych platila zase jen jedno poštovné a nebo vůbec žádné. Když jsem toho brala více tak jsem se s maminama domluvila na tom , že poštovné bude grátis. Já dostala oblečení vždy pěkné , až na 2 vyjímky, ale to bylo za pár peněz tak se to v tom ztratí. Na lítačku a k babce dobrý :grinning: . Jinak jsem měla všechno moc hezké. Velikosti jsem kupovala pár od 50, pak 56 ,62, a pak mám i větší velikosti tuším až do 92... ale jak říkám, to jsem kupovala od jedné maminy co tam toho měla více a líbilo se mi to tak jsem vzala i to. Pokud si nebudeš jistá, tak se raději prodávající zeptej, jistě Ti napíše co a jak. Pokud to obleční má nějakou vadu, většinou to tam uvádí. A pokud Ti něco příjde i s flíčkem, tak vaniš to jistí. Tak přeju dobré nákupy :wink: Kdyby si to měla kupovat nové, tak se nedoplatíš. :angry:
23. bře 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka super, díky moc, já si právě koupila pár věciček úplně nových, od každý velikosti jednu sadu, abych měla něco fakt pěknýho:slight_smile:a ted jsem začla koukat po těch second handech a mají tam taky moc hezký věci, tak si asi večír sednu a koupím celý balík :grinning: :grinning: :grinning: páč mám fakt jen pár výstavních hadříků. ale na druhou stranu, chci mít ještě jedno miminko, tak to se neztratí a pak mám taky mladší sestru, co to taky ráda využije;)
no já ted pořád serfuju a hledám info o těch látkových plenkách, až mi z toho jde hlava kolem. ráda bych je používala, ale nemám ani ponětí a je takovej výběr, každý má něco specifickýho, že nevím, jestli na to mám vůbec energii. fakt ale je, že se na tom ušetří hrozný peníze než na jednorázovky a pro miminko je to taky zdravější. ale bude to boj. kdybyste někdo z vás chtěl taky látkový, tak to sem napište, třeba jaký a tak:slight_smile:
já se dneska naotravuju, což? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@msevy a tu holčinu, co tlačila, bych chtěla vidět taky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: si to jen představím a tlemím se jak blázem :grinning: :grinning: :grinning:
23. bře 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy, nemám moc časík něco psát, ale docházím si Vás přečíst pravidelně. Mám na Vás otázečku? Budete si kupovat letní zavinovačku do auta např.od Emitexu, nebo si koupíte spíš ten spacák od jara do podzimu do autosedačky???? Díks za info.
23. bře 2011 v 11:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy no jak tady ten porod hezky popisuješ,tak to bude hračka. Nejvíc se mi líbí "To je vše" :grinning:

Teď jsem došla,na úřadech nikdo nebyl,tak jsem to sfoukla rychle,cukrárně jsem se pro jistotu vyhla velkým obloukem a radši jsem si koupila dvě trička a kabelku :slight_smile: Ještě mi zbývá ta sociálka,ale to až příští týden asi. V pátek přijede mamka a jdeme pro ty peřinky. V tom našem velkoměstě nemají vůbec těhu rifle. Budu chodit asi v teplákách :slight_smile: Příští týden jedeme ještě do dvou obchodů pár kilásků od nás a když ani tam nic,tak objednám přes net,jenže nejhorší je,že netuším jakou velikost. Normálně si rifle kupuju u číňanů a ty velikosti se jaxi rozcházejí. A taky nějaký tříčtvrťáky začnu brzo schánět.
Jinak se začínám hrozně potit,je to děs. Tak vybírám takový trička,na kterých to nebude v létě vidět. A to se ten výběr podstatně zúží :grinning:
23. bře 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irina84 já zavinku kupovat nebudu,budu mít deku.. :slight_smile:
23. bře 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irina84 Já mám od emitexu jen ty jejich deky na přikrytí to si myslím, že stačí ... na podzim, zimu a jaro mám od nich fusak
23. bře 2011 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já rychle uvařila gulášovou polévku,zítra asi udělám v parňáku špízy s bramborem,ať se nemusím s ničím patlat. Trošku uklidím a nožky hore až do večera :wink: Beztak ještě usnu jak sednu :slight_smile:

Ještě jsem se vás chtěla zeptat,jestli na zprávě z toho dětskýho kardia máte taky kontrolu v jednom měsíci věku dítěte?? Já si nedokážu představit,jak takovýmu mrňouskovi bude dělat utz??
23. bře 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 já ne .. nic mi tam nenapsal a ani neřekl. Já si myslím, že to sono se dělá i hned po narození v porodce.
23. bře 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no mě jen řekl,že je to všechno v pořádku a pak jsem četla doma papír,a tam bylo kontrola v 1 měsíci,tak nevím.
23. bře 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 já na kardiu nebyla,ani dr me o tom nic neříkal,tak jsem zvedavá,či me nekam pošle,nebo to bude až součást zltrazvuku ve 30 týdnu,fakt nevím.....

@irina84 taky nebudu kupovat zavinku na leto,je to zbytečný,když existujou deky a pak na podzim a zimu mám fusak....
23. bře 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 jsem zvedavá,co me řekne mudr za 2 týdny,kdy jedu na gyndu,to budu v 27 týdnu...pač já fakt nevím,co me ješte za vyšetření v tehu čekaj a kam me ješte pošle.....
23. bře 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek