• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@tasmailla1 to budou ty triple testy, krevní obraz, krevní skupina a protilátky. Mě to brali taky minulý týden a den mám výsledky.
25. led 2011 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jak dlouho to nevím, ale mě v tom třináctém nebyl prďola přes bříško prý moc vidět, tak mě taky vyšetřoval ještě vyginálním. Ale já si myslím, že i tak je to neinvazivní metoda a miminko nijak neohrožuje, přestože se jedná o vaginální ultrazvuk.
25. led 2011 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka no ty si přesne jak ja,mne taky furt říká,že je vše v pořádku,ale taky jsem se musela zeptat,že jaké je velké,protože taky by me to neřekl...podle nich je to asi zbytečný..nevím...no já skoro už od začátku mám prukazku,ješte od gyndare tam nemám ani čárku,ale od zubaře už jednou jo.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No já zatím furt chodím sama na UZ...když manža je v práci,tak by tam nemohl...tak uvidíme,třeba by ve 20 týdnu šel se podívat.....ale do ničeho ho nutit nebudu.....
25. led 2011 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veve21 ona má kluka 6 let. Je docela chytrý kluk. Já jsem ji ho každou volnou chvilku hlídal než jsem měla Honzíka. Když už byl malý tak jsem ho hlídala jenom když potřebovala. Nakonec já jsem hlídala a ona chodila s ex na kafíčka. :unamused:
25. led 2011 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě vyšetřoval tím vaginálním utz celkem dlouho, dneska na kontrole taky. Si myslím, že to nijak nevadí.
25. led 2011 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no já nevím, oni ti doktoři vážně šetří informacema, vždyť já si to ráda poslechnu a z prstu si to nevycucám :grinning: víš co dělám, když se nechci ptát? On odejde cvakat něco do počítače a já se oblíkám a na tom monitoru z ultrazvuku mu tam zůstanou ty záznamy, tak si vždycky počtu :grinning: :grinning: :grinning: jinak to jsou ty tripple no, ale já zas nevím na co mi brali tu první krev, myslela jsem že na skupinu, asi i zjišťovali jestli nemám HIV nebo tak něco a možná složení krve, protože mi pak předepsal železo, to mi taky brali asi 5zkumavek, já se pak jen vždycky modlím, aby tekla :grinning: protože když už sestra začne kroutit hlavou, tak vím, že je zle a že bude šťourat :grinning:
25. led 2011 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka to já zas si nic nepřečtu,protože z kabínky na to nedovidím...a zas takovej štoural nejsem....tak me stačí,že me řekne,že je vše ok a to je pro mne duležité....
25. led 2011 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irina84 Jsou dvojvaječné. :slight_smile:
25. led 2011 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 to já se oblíkám u lehátka a obrazovku mám před sebou no, asi bych se taky jen tak nezvedla a nešla se podívat, ale jsou to moje údaje, tak nemám pocit, že bych dělala něco špatného
25. led 2011 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem teda držka proříznutá :grinning: :grinning: :grinning: pořád se ptám a klidně mu řeknu, že nevidím :grinning: on ke teda celkem zdílnej. Nejdřív slyším to co hlásí sestře a pak to řekne lidsky mně :grinning: :grinning: jen fotku nějak vždycky odflkákne, mimčo fakt celkem spolupracuje a je krásně vidět a na fotečce mám vždy šmouhu :sweat_smile: :grinning:
25. led 2011 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka my máme fotky taky vždycky takový... máznutý :grinning: on tam sestřičku nemá a všechno si to zapisuje sám až po vyšetření, sestra je vedle a jen váží, měří tlak a bere krev. Tak si tam tak mumlá něco pro sebe, až si říkám, aby to chudák nezapomněl když na něj promluvím, ale asi máš pravdu, řeknu si mu, jestli by to nešlo trochu natočit, fakt bych se docela ráda koukla :slight_smile:
25. led 2011 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak je tu jakžtakž uklizeno, tedy aspoň spodek...zítra dopoledne chci ještě zmáknout vršek.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@dpetulinka ..tý jo, holky...tak to já mám takovou obrazovku před sebou, na kterou koukám a on má pak ještě taky, takovou tu menší...no a minule už mě poprvé vyšetřoval přes břicho a to bylo ve 14tt...jo a taky pokaždý dostanu několik obrázků, takže v tomhle já můžu být koukám nadprůměrně spokojená.. :slight_smile:

@micka1 ..ty bláho, tak to je tedy síla...tak tys jí hlídala kluka a oni se scházeli...to je fakt sprosťárna...fuj...no je dobře, že už máš novýho chlapa... :wink:

@dpetulinka ..joo a jsem ráda, že jste si tu postýlku nakonec vybrali, můžu opravdu říct, že jsme moc spokojeni...jo a taky jsem si tam rovnou objednala tu matraci kokos-molitan a ještě i chránič matrace, jsou tam opravdu dobrý ceny a hlavně i to poštovný jsem zamázla jednou ranou... :sweat_smile:
25. led 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já má dr na tohle dobrého. Na UTZ mě všechno ukáže a vysvětlí, ale má takový horší UTZ tak ty fotky nejsou nic moc. Jednu obrazovku má na proti lehátka tak pěkně vidím a druhou obrazovku má přímo u UTZ.. Na 3 hlavní UTZ posílá do nemocnice. Takže ve 22 tt jdu do nemocnice.
Holky tak Honzík byl včera velmi šikovný. Jak Martin skládali novou skříň tak HOnzík si hrál v pokojíku a já jsem se bavila se skoro tchýní. Volala jsem na malého kde je a on mě hlásí že je v pokojíku a maluje si. Byla jsem v klidu pác měl na stole pastelky, vodovky a hromadu papíru. Zbystřila jsem až když přišel že mu plyšák spadnul na kelímek a voda se vylila. Jdu se podívat a to naše zlatíčko si malovalo na zeď ohňostroj. Vynadat jsem mu nemohla páč je to moje chyba že jsem se nešla podívat když říkal že maluje. Akorát jsme mu vysvětlili že na zeď se nemaluje tak mě odpověděl že to nevadí že nám to soused malíř vymaluje.
25. led 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě dr dělá UTZ přes břicho už od 12 tt.
25. led 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 ... :grinning: :grinning: :grinning: ...ty děti mají vždycky takový rychlý odpovědi, že člověk se nemůže ani zlobit...takže máte na zdi ohňostroj... :grinning: :grinning: ...hele, já na to taky čekám, kdy to přijde...zatím tedy úspěšně schovávám pastelky, voskovky a tak..ale vím, že to jednou musí přijít...no a jinak můžu doporučit na malování aqua doodle...fakt super věc... :wink: ..jednou si pamatuju na mojí ségru, měla jsem úplně novej pokojíček, novej koberec, vymalováno, no funglovka...a my byli s našima v obejváku a říkáme, kde je Míša (ségra)..no a já přišla do pokojíčku a tam přes celej ten koberec modrou fixou namalovaný sluníčko a stejně tak ještě na zdi.... :grinning: :grinning:
25. led 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 no tak to je úžasný, malíř jeden :slight_smile: a je to hodně zlý? Jestli ne, tak bych mu to tam nechala, není špatný dětem někam dát velkej baličák, třeba i nalepit na zeď, nebo na zem a oni se pak fakt vyřáděj, s tím mám supr zkušenosti.Mě dělal taky přes břicho, ale nebylo vidět všechno co potřeboval, četla jsem že každej má jinak silnou břišní stěnu a že to může být i větším množstvím tuku, ale že to není pravidlo, že někdy to u hubeňourek vidět není a u silnější ženský jo, tak nevím, asi ho to moje krev a mlíko nepustilo :grinning: No mě docela štve, že nevěnuje pozornost tomu, že bych taky ráda něco viděla a věděla, tak už máme před sebou pravděpodobně jen jeden ultrazvuk, tak to nějak překlepeme, ale zeptám se jestli by to nešlo, alespoň natočit.
25. led 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veve21 ještě to okoukáme, ale když z internetu, tak nejlíp všechno najednou přesně jak říkáš, zamázne se poštovný a je to pohodička bez starostí, teď jsem se fakt dost naučila objednávat, už to mám tak nějak rozplánovaný, každej měsíc něco, ať toho pak není fůra najednou a hlavně ať pak najednou nemusíme zařizovat byt a do toho všechny věci pro mímo.
25. led 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka ..jojo, to je rozumný, protože pak to jsou fakt dardy... :grinning: ..a kor teď, když si říkala, že ani to porodný nedostaneš...je fakt, že to bodlo v těch začátcích... :wink:
25. led 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veve21 no jo, to se nedá nic dělat, ale jak říkala tasmailla, na to si žijeme moc dobře :grinning: a fakt je, že si zase nežijeme tak zle, abychom kvůli tomu nepřiznávali otcovství. Jinak dneska jsem zpozorovala takové zvláštní šimrání v břiše, teda spíš níž než v břiše :D a když jsem to tam promáčkla párkrát se to jakoby vrátilo, myslíte, že už to může být ono? Teda kopance to rozhodně nebyly :D ale koukala jsem na film, tak jsem seděla v klidu a pak jsem se na to začala soustředit, bylo to tak zvláštně příjemný, až jsem měla husí kůži :slight_smile:
25. led 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka ..jojo, tak to bylo určitě ono!!!!tak to moc gratuluji k prvním pohybům... :dizzy_face: ...ze začátku je právě spíš cítit jakoby to šimrání...no a později se to začne zintenzivňovat a budou to kopance... :grinning: až to bude někdy bolet.. :grinning:
25. led 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka ..jo a jestli je to "ono", tak to poznáš taky podle toho, že to budeš mít teď každý den... :wink:
25. led 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka mladá mladá, v porodnici jsme byla nemladší:slight_smile:
25. led 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veve21 jééé, děkuji :slight_smile: tak to teď budeme hlídat, to jsem zvědavá jestli to bude ďáblík :grinning:

@gabrielachalupova to mě nepřekvapuje, :slight_smile: kamarádka taky a říkala, že si nepřipadala uplně dobře, hlavně když se drobek rozhodl, že probrečí noc
26. led 2011 ve 04:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka gratuluji k pohybům. :slight_smile:

Tak jsem se snažila přidat fotky toho ohňstroje a pak ještě mimi ve 12tt
26. led 2011 v 06:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maloval v místě kde bude mít skříň tak to nijak neřešíme. Já jsem nebyl o nic lepší, měla jsme pokojík pomalovaný skoro pořád. :slight_smile:
26. led 2011 v 06:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 Honzík je opravdu šikula a je vidět, že z toho má patřičnou radost :slight_smile: máš krásný obrázek, nám jak dělal ještě ten vaginální ultrazvuk, tak mám mimi na čtyřech obrázcích a na každém něco :grinning:
26. led 2011 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty Tak to je super, ne??? :grinning:
26. led 2011 v 08:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irina84 jj je to super. Jen mám trochu obavy, abych to zvládla.

@micka1 krásný obrázky :slight_smile:
26. led 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty Abych byla úplně upřimná, tak se ti ani trošku nedivím, protože já jsem posera z jednoho, natož ze dvou, ale určo to zvládneme obě, zvládly to jiné, tak proč né my. Že???? Od mala jsem posera z doktorů a všeho co trošku zavání zdravotnictvím!!!!!
26. led 2011 v 10:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak dneska je oběd podle mýho gusta... dukátový buchtičky, to si dáme :grinning: :grinning: :grinning: s těma dvojčátkama to určitě zvládneš, je to sice dvojnásobná starost, ale i radost. Ale budeš mít můj velký obdiv!
A s tím zdravotnictvím jsem na tom stejně, největší stres mám v čekárně, ale pravda je, že bych šla radši stokrát na gyndu než jednou k zubaři, ten mě děsí zaručeně nejvíc.
26. led 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek