• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@tasmailla1 tak ono to je asi u každýho dr jinak,já myslela že na to kardio teď posílá každý...Holt,jsou to vymoženosti v týhle počítačový době :grinning:
23. bře 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 docela me štve,že je to všude jinak....človek neví,co ho čeká,ale až budu čekat druhý mimi,tak už budu vedet,do čeho jdu a co me bude čekat....
23. bře 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no mě řekl,že to srdíčko se prohlíží ve 20tt popř. ve 25tt. mě čeká ta cukrovka a pak už asi jen velký utz ve 30tt a pak ozvy,ne?? Ty jo,holky,my už za pár týdnů budeme vyřizovat papíry na mateřskou :slight_smile: Toto letí.
23. bře 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 hele a neříkal ti mudr,co ješte do konce tehu bude následovat za vyšetření?
23. bře 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jdu za čtrnáct dní,tak jsem zvědavá co si na mě zase vymyslí. Já mám největší obavy z tý váhy,abych jim ji tam nstrhala,hrozně kynu.
23. bře 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 hmmmm,tak to me delal asi na tom velkým ultrazvuku mudr,kde prohlížel všechny orgány a napsal,že srdíčko je v pořádku...ale já myslela,že na posouzení srdíčka musí bejt jenom kardiolog a ne gyndař....joj vlastne jo,pak ozvy,kardiotokograf....joj jsem tak počítala,že v pulce kvetna bych mela jít na mateřskou...konečne skončej blbý vycházky a budu moci jít kam chci,no pokud budu vládat a udejchám to.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. bře 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no já taky pekne kynu,ale to je z toho sladkýho,co pořád jím..... :grinning:
23. bře 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 tak jsem koukala do průkajdy a ještě tam mám rozepsaný 3 nějaký vyšetření,ale to asi bude jen z krve,netuším.
23. bře 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no já nebudu vyřizovat papíry na mateřskou,to ti je dá gyndař,ty je vyplníš,donešeš na personální do práce a oni to za tebe všechno vybavej....horší pak bude rodičovský přispevek,to už si budem muset na to myslet samy a samy si to zařídit....
23. bře 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 co se týče penízku,mateřská bude ješte ok,ale pak ten rodičovský příspevek,to bude opravdu almužna...
23. bře 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 já vycházky od začátku nedodržuju,takže pro mě žádná změna. Nevíš jak je to s vybráním dovolený? To se vybírá po rodičáku,než nestoupíš na MD nebo kdy?? Mám tam 35 dní.
23. bře 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jsem to napsala obráceně. :grinning: Ten rodičák a MD,že jo?
23. bře 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no já dovolenou jsem si vybrala celou ješte před nástupem na neschopenku,teda v listopadu minulého roku,abych jim tam nic nenechávala,vždyt jsem na ni nárok mela...a to máš lonskou dovolenku ješte?od kdy si na neschopence?
23. bře 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 6-8 týdnu před porodem je mateřská,která trvá do pul roku miminka a poté nastupuješ na rodičák....
23. bře 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 No jsem od prosince a starý mám 9 dnů a pak mi na pásce naskočila celá nová,tak netuším,jestli nárok je nebo co jako...
23. bře 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no nevím,to by ses musela zeptat v práci,ale nechápu,proč si si tých 9 dní nevyčerpala v prosinci,poté v pulce prosince nastoupit na neschopenku...ale co se týče nový dovolený,pochybuju,že na ni nárok máš,mne to už vubec nedali novou dovolenku,pač na neschopenku jsem šla od prosince minulého roku....
23. bře 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 vubec nevím,či si mužeš vyčerpat i tých 9 dní tedka,než nastoupíš na mateřskou....říkám,to by ses musela zeptat v práci...
23. bře 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no já jak jsem špinila,tak jsem šla na neschopenku hned od 1,12 a doktorka mi pořát říkala,že neví a že mě to nikdo nemůže zaručit,takže já jsem nevěděla,jestli se nevrátím do práce. To jsem měla jiný myšlenky než to,že mám starou dovolenou.A budu to v práci asi řešit tak,že si nechám neschopenku ukončit dřív,podle toho jak se s nima domluvím na té dovolené... Já si právě pamatuju,že holky co šli na mateřskou přede mnou,tak mluvily o tom,že si budou vybírat dovolenou,že jim dali celou,tak nevím jak to je. Až tasm půjdu,tak se musím s účetní domluvit.
23. bře 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 hmmm,to já když jsem čerpala dovolenou,to jsem ješte nešpinila,ale jako když me skončila,tak jsem začala špinit a to od 1.12 me už sám mudr dal na neschopenku,dovtedy říkal,že mužu chodit do práce....Ale stejne me to je divný,že ti dali novou dovolenou....to me ji nedali....
23. bře 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Ahojky , tak měla by si to mít napsáno i v těhu průkazce co a kdy se dělá za vyšetření tak se jukni tam
23. bře 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 ale pokud to jde takhle udelat,jak píšeš,že jiný holky to udelali,tak se na to zeptát účetní a jasne dřív skončit neschopenku a pak hurá dobrat dovolenou....
23. bře 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka prosím te ,já mám tu prukazku tak na dve veci....nic me tam nepíše...jenom krevní testy,ale všechno me to píše na papír,který me dá...a nic jinýho,třeba ruzná vyšetření v kterým týdnu delaj,nebo tak,já to tam nemám...
23. bře 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 to byla příloha TP já jí k TP dostala a tam je všechno vypsané ...
23. bře 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 si nechej nástup na mateřskou napsat od gyndaře až 6 týdnů před porodem .... kdyby sis to nechala napsat 8 týdnů tak si 2 týdny tratná na penízcích
23. bře 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka a já tam fakt ale nic nemám....
No nic holky běžím,jedeme s manžou na nákup,paaapaaa
23. bře 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no já si ji ale nechám napsat tých 6 týdnu před porodem....já jsem nerozmejšlela o tých 8 týdnech...pač když jsem na neschopence,tak me to je lepší tých 6 týdnu...kdybych ale chodila do konce do práce,tak bych možná uvažovala jinak a byla bych ráda,že konečne už budu doma....
23. bře 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak se máte? Stýýýská se mi :frowning2: :sweat_smile: ale nemáme v bytě ještě zavedený internet a já nějak nestíhám, mám v zadku vrtuli :grinning: hrůza děs, těhu mi utíká ani nevím jak. Už zase musím letět, snad sem do konce týdne ještě stihnu nakouknout
23. bře 2011 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem nakoupila, juchej :grinning: :grinning: :grinning:
23. bře 2011 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dnes byli na výletě. I když to bylo jenom po náhradních dílech. Byli jsem v Rožnově, v Olomouci a v Brně. Tak už máme na auto všechno teď už jenom něco přestříkat a namontovat a můžeme jezdit. :slight_smile: Jsem unavená jak kotě.
23. bře 2011 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jedem taky v pátek na výlet...k rodine do Liberce a budeme tam do soboty....už se těším.... :slight_smile: :slight_smile:
23. bře 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek