• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@tasmailla1 tak to máte pěkný výlet. My jedeme v pátek ke tchánům až do neděle. V sobotu je hasičská soutěž. Honzík chce běžet taky tak uvidíme jestli se nezasekne těsně před startem. :slight_smile:
23. bře 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak nějak jsem se pustila do další fáze úklidu doma (šuplíky, skříně, papíry...dělám místo :grinning: ) ani vás nestíhám dočíst :slight_smile: . dnes tu bylo sluníčko, tak jsem větrala a za odměnu mám ještě větší rýmu, chjo.. tak věřím, že se máte i se svýma drobečkama moc hezky :slight_smile: . náš mrňousek pořád řádí co to jde, můžu spát jen na zádech, jinak mi okamžitě dá najevo, že nespí on... jen sleduji, že mi poslední dny jde pomalu tlak nahoru jaxi :frowning2: víkend jedeme nakonec k přítelovo rodičům, tak snad někde v Hradci seženeme i matraci do postýlky a poslední drobnosti :slight_smile:
23. bře 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno tak my už jsme vzhůru od půl6. Honzík se rozhodl že když už je ráno světlo tak spát nebude. Mimčo se přidalo k němu. :slight_smile: Za to já bych spala :frowning2:
24. bře 2011 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky .... u nás opět krásně a ptáčci mají zase koncert :slight_smile: Dneska jedu na KO tak snad bude vše tak jak má. :wink:
24. bře 2011 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 to ti věřím že bys spala.

Já dneska chrupala až do půl osmé,sláva žaluziím :grinning: Přemýšlím jestli se mi chce něco dělat dneska :slight_smile: Mám uvařeno,tak vyperu a musím umýt nádobí,večer se mi už nechtělo. Půjdu si udělat snídani,dát sprchu a po devátý mám prostřeno,včera jsem ho nestihla,tak se mrknu.. Taky bych mohla třídit věci na charitu,je sice až v květnu,ale měla bych to nakrabicovaný,nachystaný. Jela bych někam na výlet.
24. bře 2011 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 vem mě sebou :grinning:
24. bře 2011 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka si krapet z ruky:o)
24. bře 2011 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,u nás taky krásne,modrá obloha a říkali,že dnešek bude nejteplejší den v týdnu,tak toho musím využít,jsem domluvená se segrou,že si pojedem za 2 hodky sednout na kafe a pokecat....
24. bře 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
guten morgen liebe sonnne :grinning: dnes je nádherně. mně čeká žehlení, ale to nevadí:slight_smile:asi půjdu ven, tak holky vyražte :wink: :wink: :wink:
24. bře 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 taky jsem měla jet za ségrou,ale asi se na to vyprdnu a budu dělat něco doma.

Škoda že ta sobota se má tak pokazit,ale hlavně když nebude sněžit :slight_smile: Těším se na zítřek na nakupování s mamkou,pak zajdeme pro zákusky a dáme si do nosu :grinning: A dneska mám hroznou chuť na ovocnou taštičku z mekáče,aspoň na tři :grinning: ,tak zkusím manžela,jestli nechce jet ne výlet :grinning: Mě asi pošle někam,nejbližší je asi 40 kiláků od nás,ale mohla bych ho nalákat na milkshake,ten miluje :slight_smile:
24. bře 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 mě čeká žehlení už tak dva měsíce,nejhorší práce,ale dneska by to šlo,aspoň na chvilku...
24. bře 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsme se konečně domluvili co nakreslit do pokojíčku,tak vyhrála moje oblíbená žirafa,slon,hroch,krokodýl a palma. Tak to hned domluvím a až to bude hotový,tak pošlu fotku,jestli to trefí tak jak jí ukážu na obrázcích,tak to bude krása :slight_smile:
24. bře 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 jojo škoda,že sobota bude naprd...když budeme mít manželov doma,tak je to naprd iba doma sediet...
24. bře 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
já žehlila předevčírem....
24. bře 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 to ti bude nekdo malovat přímo na zed?nebo to budou namalovaný obrázky zarámovany?
24. bře 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 se máš, že už si můžete taklhe vybavovat pokojíček, já bych to taky brala.holt si budem muset počkat min. dva roky, než nás naše malé prostory donutí si pořídit něco vlastního a většího.
taky už si představujete, jak bude miminko vypadat a po kom bude? :slight_smile:
24. bře 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no nejdřív jse chtěla ty samolepky ne zeď,ale ségra mi s její kamarádkou domluvila,že mi to namaluje přímo na zeď. Taky to vyjde ne pěkný prachy,ty barvy nejsou vůbec levný,ale je moc šikovná a hlavně si tam můžu vymyslet to co chci. Nechám si pomalovat celou jednu zeď,taková zoo tam bude :grinning:
@leia1 pak budu závidět já tobě,že se zařizuješ a já nemůžu nic změnit. my ten pokojíček budeme mít dosti divokej,ale co,má být veselej... V sobotu nám švagr začne dělat nábytek,tak se už moc těším,až to tam bude.
24. bře 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 hmmm,ty jo to muže bejt opravdu hezký.....pak až to bude,hod foto pro inspiraci... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: No jak píšeš,pokojíček má bejt opravdu veselej,já bych se toho tak nebála....celá jedna zed....to zní úžasně.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. bře 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 Honzík má v pokojiků přímo na zdi Pata a Mata. Bráchova přítelkyně to malovala temprekama tak to nevyšlo tak draho. Koupila jsem si jenom předlohu a to ještě na aukru tak taky nebyla tak drahá. Ještě bude malovat medvíkda Pú to si poručil malý.
24. bře 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 já chtěla taky méďu Pú tu samolepku a ona že by nám ho nakreslila,ale ty zvířátka se mi moc líbí,tak necháme asi to. Chtěla bych něco takového... Ten sloník je supr.
24. bře 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 krásný :sunglasses:
24. bře 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě musím sehnat nějakou pěknou žirafku a nějak to poskládat vedle sebe...
24. bře 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak my budeme mít v pokojíčku pro malého dílko místních sprayerů chceme tam kapitána hooka a ještě něco budu muset vymyslet ale kluci jsou fakt umělci umí3d maluvky no nádhera:slight_smile: tak pak dám fotky jak to bude jen mě napadlo aby z toho malý neměl trauma jestli to nebude pro něj z počátku těžká kresba hlava nějakého chlapa na zdi přecejen dává se medvídek pů a krteček apod postavičky roztomilé

co si o tom myslíte?
24. bře 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 ty zvířátka jsou pěkné.
@zlatunka84 myslím že je pro tak malé dítě docela těžká kresba. Přece jenom to bych volila až bude dítko starší. My jsme volili postavičky takové které má oblíbené. :slight_smile:
24. bře 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 děkuji za názor :dizzy_face: taky myslím že by to chtělo něco jednoduššího
24. bře 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 ty jo, tak mít nasprejovaný obrázek, to je super. i toho hooka si umím představit. pro miminko možná je to moc, ale zase to bude originální;););)nebo tam dát petra pana místo hooka:slight_smile:
24. bře 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 taky dobrý typ :slight_smile:
24. bře 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky , tak jsem doma ze špitálu kontrola v poho v še oki.
24. bře 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka to je super:slight_smile:
24. bře 2011 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 jo zatím ano ... nevím jak se budeme radovat až budeme rodit :grinning: v těch bolestech ...

Ten pokojíček bych dala taky jemnější ... aby se miminko neděsilo. Šak to můžete pak za 3 roky přemalovat ... tak ať tam nasprejují třeba ve 3D nějaké zvířátka ... Pak až malý bude kreslit po zdech stejně budete muset vymalovat ... tak mu dáte nějaký jiný obrázek k narozenínám až bude větší a bude mít z toho rozum. Navíc pak bude mít své oblíbené hrdiny a Vy mu s tím uděláte radost. Jak je v OV taky krásně?
24. bře 2011 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek