• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@hradilenka tak to je fajn že je všechno v pořádku :slight_smile:

Tak dítě už je vykoupané a leží u Tipa a Tapa. Jenom nevím kdy usne. Odpoledne usnul v půl4 a já jsem ho v půl5 budila. Tak snad se mě podaří že do 9 bude spát.
Tak jsem dnes využila pěkného počasí a nechala umýt auto doma jsem ho vysála a konečně nafotila k prodeji. Tak snad se brzy prodá. Druhé auto už má nové dily v lakovně tak snad nám to brzy nastříkají a doma už to složí co nejrychleji.
24. bře 2011 v 19:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko,tak já si včera dala v mekáči tu taštičku na kterou jsem měla takovou chuť a abych toho neměla málo,tak jsem si k tomu dala ještě celý menu :grinning: Byla jsem pěkně přecpana a teda nevím jestli byl prcek s takovou stravou spokojenej..

Dneska to zase vypadá na krásnej den,tak beru bankomat útokem a jde se na to,uvidím co koupím. Pak si zajdeme s mamkou pro zákusky ke kávě a hodíme nožky hore . Dneska končí aukce na tu hrací deku,co bych chtěla,tak jsem zvědavá jak dopadnu,už jsem manžela informovala,že večer nikam nemůžu jít,že musím sedět u počítače :slight_smile:
25. bře 2011 v 07:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky a dobré ránko .... tady opět úžasný teplo a krásný vzdoušek. :wink:
25. bře 2011 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravím holky, hlásím pod mrakem, ale příjemně. Dnes odjíždíme k přítelovo rodičům, takže sbalit důležitosti, oběd, úklid a ještě musím koupit maso na svíčkovou-už mám domluveno s tchýní, že ji zítra uvaří :slight_smile: mám na ni chuť.. nás čeká úklid auta, asi vzít tchýni zase na nákupy :grinning:
25. bře 2011 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím všechny :slight_smile: Mám dneska nějakou divnou náladu - jsem utahaná jak pes, rozpolcená, Matýsek ráno v jesličkách plakal - nechtěl, abych odešla, tak to mě taky moc nedodalo. Několik měsíců to bylo v pohodě, asi se dneska nevyspinkal moc dobře. Včera večer mě pekelně chytnul žlučník - nemohla jsem vůbec vylézt z vany, natož se utřít - jakýkoliv pohyb byl strašnej. Manžel se díval na televizi a když jsem se asi za půl hodiny připlazila na sedačku,tak mi říkal, že slyšel nějaký hekání, ale myslel si, že je to asi normální. No, to je teda pomoc......
25. bře 2011 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Zatím jediný světlý bod v tomhle dni - právě mi přivezly zásilku z Brumly :slight_smile: A sehnala jsem pro Matýska strunovou sekačku - ať má stejnou jako taťka - v sobotu slavíme ve druhé vlně jeho narozeninky. Dostane kolo a velké popeláře, tak jsem zvědavá, jak se mu to bude líbit:slight_smile:
25. bře 2011 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@msevy jůů tak bych se chtěla taky mít ... :sweat_smile: Ty si ale hodná maminka ... jo a ti chlapi to je normální ... všimli by si , že jsme umřely až by neměli čisté prádlo a v ledničce byla jen zima co? :grinning: :grinning: :grinning:
25. bře 2011 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee Tak bezva víkend taky bych někam vypadla , ale ten můj chodí do práce teď i soboty , tak je utahaný jak kotě a je rád, že má neděli relax. ... takže opět budeme doma :grinning:
25. bře 2011 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka :grinning: :grinning: :grinning: Tak to je přesný. V posledních dnech lítám jak hadr na holi, absolutně nestíhám, dopoledne za výdělkem, nakoupit, vyzvednout Matýska, uvařit večeři a když se večer manžel zeptá, jestli jsem dala vyvolat fotky (jeho nový koníček - můj děda ho učí pořádně fotit - děda se focením živí celý život, takže manžel chodí všude s foťákem jak tůůůrista), tak se pak diví, když se na něj podívám beze slov, jestli se náhodou nezbláznil. Na můj pohled slova nepotřebuje. A dorazí mě ještě tím, že potřebuje na zítřek vyžehlit jinou košili, protože tuhle mít prostě nemůže. Já si snad nechám od doktora napsat přísný zákaz žehlení a vaření - rizikové činnosti :sunglasses:
25. bře 2011 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@msevy musíš mu vysvětlit , že má taky ruce, tak ať je zapojí :grinning: :grinning: :grinning: Já sice žehlím doma vše, ale můj umí taky žehlit když příjde na věc :grinning: :grinning: :grinning:
25. bře 2011 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka - ale to on taky moc dobře umí :slight_smile: Když jsme s Máťou u našich, tak si taky košile žehlí sám. Je fakt, že když přijde včas, tak se s malým vykoupou, uloží ho a já mezitím můžu něco málo vyžehlit nebo si dát nohy nahoru :slight_smile: Dneska mám fakt nějakou divnou náladu a to ještě musím na poštu pro sčítací formuláře - snad tam nebude moc velký nával.
25. bře 2011 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, mějte se fajn, večer jdeme s manželem na večeři, Matýsek spinká u babičky. Ale nějak se mi tam nechce - radši bych zalezla do postele a spala. tak ahoooj
25. bře 2011 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@msevy Tak přeji hezkou romantiku :sweat_smile:
25. bře 2011 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
brý večer, doufám že jste všechny v pořádku :slight_smile: a mimuškové vám krásně rostou :slight_smile:
25. bře 2011 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahijky,tak jsem včera večer seděla u aukra a dražila tu krásnou hrací deku,ale nakonec se vydražila za 660Kč... Tak jsem byla nasratá :grinning: dneska přijou známí na chvilku posedět a po obědě jedu k našim a manžel jde s něčím pomoct taťkovi,tak zase dorazíme až večer.

Holky taky některou tak strašně bolí pánev?? Mě ted zadek bolí příšerně a když třeba chodím po nákupech nebo doma lítám a uklízím,tak je to ještě horší,včera jsem byla celý den na nohách a večer jsem se nemohla skoro v posteli převalit jak to bolelo. Vždycky tak dva tři tdy v týdnu,pak chvilku klid a zase znova... :angry:
26. bře 2011 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, tak co plánujete na víkend. Slibovali sníh ... u nás zatím nic a 10°C . Už vyplňujete sčítací formuláře? Já mám dneska v plánu jim to poslat přes web.

@misi.21 Mě nebolí " zadek " ale hrozně záda ... a ty mě bolí už od vánoc.
26. bře 2011 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, holky já měla dneska v noci první poslíčky :astonished: fakt mazec už jsem tu hysterčila a balila tašku do porodnice, hned jsem si vzpomněla jak *urevsky ten porod bolí a, že se vůbec netěším
Tohle těhu je všechno nějak hrrrrr, bojim se kdy malá vykoukne, doufám, že vydrží pač představa inkubátoru a tří měsíců v nemocnici mě děsí
26. bře 2011 v 11:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 pánev ani ne ale třísla hodně, pak samo v kříži ale to už dýl. Břicho mám jak s Aduš před porodem viz albun
26. bře 2011 v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@myschka neplaš ... nás :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2011 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Včera jsem potkala známou , dlouho jsme se neviděly. Tak se jim narodil druhý kluk . Jinak až do porodu jim říkali, že to bude holčička ... tak holky nevím kolik se jich seklo u nás... po porodu si to povíme :grinning: :grinning: :grinning: Jezdila na sono do Olomouce :grinning: :grinning: :grinning: Tak Vlasti bacha na ně :sunglasses:
26. bře 2011 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka :grinning: no copak vás ale kdyby jste mě tu v noci viděly :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: teda už večer mě pobolívalo břicho ale nic hrozného a pač jsme byli na dlouhé procházce tak jsem si říkala, že je to k tomu. V jednu mě vzbudila bolest, že jsem v první chvilce vůbec nevěděla co se děje a pak jsem se kroutila v posteli skoro tři hodiny. Fakt to dost bolelo ale naštěstí to nebylo pravidelné :rolling_eyes:
26. bře 2011 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
hele na červnu 07 se trefili s pohlavím všem :wink:
26. bře 2011 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@myschka Jestli to nemáš z toho , že si to bříško hladíš... jak tady spousta ostatních ...

jak říkám jsem zvědavá jak se trefí tady...
26. bře 2011 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jj to bude určitě!! z toho :grinning: :grinning: :grinning: by si mě fakt rozesmála
26. bře 2011 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@myschka no prý to z toho je ... tak já nevím nemám s tím zkušenosti ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. bře 2011 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@myschka už si vyplnila formulář? :slight_smile: Já to mám už za sebou ... už jsem jim to poslala ať na to pak nemusím myslet
26. bře 2011 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka já si osobně myslím, že to je ta největší blbost na světě :sweat_smile: :grinning: :grinning: s aduš jsem hladila břichío nejen já ale celá rodina a příjde mi to naprosto přirozené a rodila jsem 14 dní po termínu. Já mám prostě po x revizích zjizvenej čípek a ten má co dělat aby mimčo udržel proto všechny ty komplikace :wink:
samo nikomu to neberu, nechceš hladit nehlaď. Já jsem možná blázen :sweat_smile: ale já si s malou už i povídám :sweat_smile: :grinning:
26. bře 2011 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
a formuláře jsems velkým sebezapřením vyplnila :angry: :sunglasses:
26. bře 2011 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
a hodně mě pobavilo jak říkali ve zprávách, že kdo nevyplní na toho se vyptají sousedů :grinning: :grinning: to by bylo něco, už slyším naší sousedku :grinning: :grinning:
26. bře 2011 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@myschka Ahoj,

já měla bolavé tvrdnutí břicha v pondělí v noci. Na nic jsem nečekala a jeli jsme do nemocnice. Měla jsem kapačky magnézia a čehosi. Ted už jen papám prášky. Mám ležet a nesmím si šahat na břicho...prý to provokuje.
Taky se mi to nezdálo, ale raději.... V pondělí jdu na kontrolní ultrazvuk, pak se uvidí.
Bříško trošku nestíhá ty dvojčátka.....
26. bře 2011 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek