• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
Ahoj holky,omlouvám se,že vám sem lezu!ale mám doma celou výbavičku hadříků na červencové miminko.Po naší Sárince,vše je velmi zachovalé měli jsme toho opravdu hodně,převážně značkové Next,HM,CA,Mot­hercare,Chero­kee… tak kdyby jste některá měla zájem,napiště SZ a dohodneme se!!!!díky
nebo na email:michaela.brotankova@seznam.cz

27. bře 2011 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem po víkendu. Tak jsem dorazili od tchánů. Včera byla hasičská soutěž dětí bylo to parádní. Náš Honzík běžel taky a jelikož byl nejmladší účastník tak měl velkou podporu publika. :slight_smile: Večer jsem byli utahaní všichni tří že už v 21 jsme spali jako miminka. :grinning: Dnes jsem odpočívala. Martin si vzal Honzíka odpoledne sebou na fotbal tak jsem měla klid a tchýně se o mě vzorně starala.

Mě občas břícho tvrdne říkala jsem o tom dr, ale pokud mě netvrdne tak 4 za hodinu tak se nemám tím zabývat. U Honzíka jsem brala magnézko od 29 tt. JInak zítra jdu na cukrovku tak uvidím jak dopadnu.
27. bře 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno. Miluju letní čas,spala jsem od 22.00 až do 8.30 a kdyby se mi tak strašně nechtělo čůrat,tak tam jsem ještě teď :slight_smile:
Jinak víkend vyčerpávající,včera tady byla návštěva do pěti,tak jsme si kluků užili dost a dost,ale byli oba hrozně hodný,takhle jsem je snad ještě nezažila. Že by věděli že se blíží narozky,tak aby dostali hodně dárků?? :grinning:
Takže jsme včera lehli k telce a už jsem nic neudělala,tak mě to čeká teď. Hromada nádobí,všude drobky,musím uvařit asi nějakou omajdu s rýží,mám chuť. A v šest se přijde mrknout ta známá na pokojík,ukážeme jí obrázky co chceme na tu zeď,nakoupí se barvy a hurá do toho,tenhle týden by to mělo být hotové.
Tak jsem ráda,že už se to chýlí ke konci,dneska se začne dělat nábytek,tak taky supr a až mi dovezou komodu,tak hned začínám přepírat věcičky ať to mám z krku a nemusím to dělat potom,přeci jen se teď ještě slušně hýbu,Za pár týdnů budu ráda,že dojdu vůbec nakoupit :grinning: :grinning: Má to hrozně daleko,musím přejít celou silnici :grinning:
28. bře 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: jak je po víkendu u nás bylo nádherně:slight_smile: malý mě moc netrápil tak jsem odpočinutá byli jsme s pejskem na procházce a v sobotu na horor v kině z čehož mi nebylo dvakrát nejlíp:slight_smile:)) ale super film!! obřad takže doporučuju jestli někdo chcete do kina:slight_smile:

dneska to vypadá na krásný den ještě nevím co budu dělat:slight_smile: určitě doma trochu uklízet ale pak nevím:slight_smile: změna na letní čas se mě zatím nedotkla nijak:slight_smile:)
28. bře 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, také zdravím po víkendu, jak jste se měly?
u měuž druhá noc z půli probdělá, ani nevím proč, maličký mi už dovolí spát i na boku a jen se tam hezky převaluje většinou. Byli jsme u tchánů, tak jsme pořádně vypucovali auto, dopřávala jsem si svíčkovou, bramboráky, zákusky.. Také jsem si koupila další drobnosti pro miminko :slight_smile: Už asi týden viditelně kynu a kynu, tak jsem zvědavá na středeční kontrolu a váhu.. :slight_smile: teď se cpu domácíma buchtama od tchýně, půjdu uklízet, večer jedeme přát babi k narozeninám a zítra nás čeká 4D utz a moje narozeninky, tak se těším. Jinak hlásím sluníčko, ale zimu :wink:
28. bře 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no dočítám, dočítám... tak si říkám, ještě, že jdu zítra na 4D na Vsetín, snad už bude definitivně i fotograficky potvrzeno pohlaví našeho prcka. Je pravda, že v OL mi stále říkaj: je to holka-né je to kluk...pořád dokola :sweat_smile: :grinning: takže dík za varování a za kontakt na Vs :grinning: my tam jedem až na půl 12-tak to se tam s Tebou akorát mineme, viď?
@myschka můžu se zeptat, jak se projevují ti poslíčci? občas mám takové stavy, že to musím hodně zhluboka rozdýchávat.. ale je to spíš po delší námaze atd.. bolavé tvrdnutí bříška jsem měla cca 5x a to je jiné..
Jinak s bříškem si povídám už také dlouho :grinning: a když na bříško promluví přítel, mimi se okamžitě lekne a chvíli se ani nehne a pak začne dovádět ještě víc :grinning:
28. bře 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty ahoj, a jak moc Tě to tvrdnutí trápí? myslím jak často nebo dlouho? já to mívám občas a jen někdy je to bolestivé, trvá to tak cca minutu.. prostě nikdy nevím, zda to nějak řešit, nebo ne.. Držím pěsti, ať Tě to už nezlobí.. pozdravuj dvojčátka :slight_smile:
28. bře 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee ahojky, to si měla hezký víkend. no byla to jako hodně silná MS bolest až jakoby křeč, že jsem se kroutila a nemohla si ulevit. Od té doby klid, pije magnézko a snažim se povalovat :wink:
28. bře 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, zdravím po víkendu. takže dnes mám 100 dní do porodu :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
28. bře 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee závidím ty kopance do tatínka. Mě spíš přijde,že malý manželova ruka uklidňuje. Třeba když ležíve večer v posteli a koukáme na telku,tak se drobek ani nehne,kolikrát si myslím že spí,manžel začne hladit bříško a jak přestane,tak začne kopat,zase hladí,klídek,přestane a zase kope. Já si fakt začínám myslet,že tam mám tatínkovu holčičku,mazánka :grinning:
28. bře 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 ty jo,od zítřka už jedeš ve dvouciferným :slight_smile: to je fofr.

Já si v sobotu dovezla vaničku a lehátko,takže nám chybí už jen kočárek,chůvičky a kosmetika. Nějak rychle se nám to všechno sešlo :slight_smile:
28. bře 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Mě říkiají, že 2-3x za hodinu je to v poho. Nesmí to být víc a pravidelně.
Jinak dneska mi vytrhli osmičku na zubní chirurgii, kam mě převezli z nemocinice. Měla mi to udělat moje doktorka už dávno, ale nechtěla....možná je to tvrdnutí způsobeno i tím....
28. bře 2011 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty no teda, zubní chirurgie k tomu.. možné to je, že to spolu souvisí. zotavuj se se zoubkem a opatruj :wink:
@misi.21 hihi, no vidíš, já zase doma říkám, že jde vidět, z koho má dítě autoritu...do mámy nemilosrdně šije a jen dá táta ruku na břicho, hned seká dobrotu :grinning: :grinning:
@myschka uf, tak to naštěstí neznám.. jen to občasné tvrdnutí bříška, nebo jak se mi mimi valí úplně ven.. tak hezky odpočívej a žádné rození teď! :slight_smile:
28. bře 2011 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 nojo, krátí se to... za chvíli tlačíme kočárky :slight_smile:
28. bře 2011 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Těhulky, řešíte nějak moc váhu? omezujete se v jídle, sladkém nebo tak?
já to teda zatím vůůůůbec neřeším a jím, na co mám chuť... dřív jsem si na sladké nepotrpěla, teď to tláskám o stošest a ani z toho nemám špatné svědomí :grinning:
28. bře 2011 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee já si říkám,že už se takhle nikdy cpát nebudu moct,tak jím na co mám chuť. Při druhým těhotenství to už nebude taková pohoda a malým prckem doma. Mě přijde že jím od rána do večera a výčitky mám jednou za měsíc,když čekám na gyndě na vážení :grinning: Ono teprve teď to pořádný přibírání začne :grinning:
28. bře 2011 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkný den všem
tak jsem byla na cukrovku a dopadla jsem dobře. :slight_smile: Hodnoty v normě hurá...... :slight_smile:
Teď jsem se vrátila z kurzu a byli jsem na prohlídce porodnice. Martin byl se mnou aby věděl jak porodnice vypadá. Musím říct že je velmi pěkně opravené. :wink:
Zítra jdu ještě na kontrolu ke svému dr tak jsem zvědavá na váhu a na mimi. :grinning:
28. bře 2011 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 moje řeč :grinning:
@micka1 tak ať je vše na kontrole ok :slight_smile: také se chystám na exkursi do porodnice, ale ještě nevíme kdy.. jsem moc zvědavá..
28. bře 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem tady po víkendu :slight_smile: Oslava proběhla skvěle, dort nakonec vyšel taky dobře, Máťa byl z popelářů i kola naprosto unešený, takže to mělo úspěch :grinning: Mám trošku obavy, malej je pořád dole, nikdy se nedostane nahoru do břicha nebo do strany, když ráno vstávám, tak mám pocit, že je hlavička venku - mám hrozný tlaky dole. V pátek jdu na kontrolu, tak snad to nic nebude. Jinak koncem týdne nebo nejpozději v pondělí nastupují dělníci a začíná se s rekonstrukcí :slight_smile: Snad to stihneme....
28. bře 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

jak se tu všechny máte? Doufám, že dobře, že miminka v bříšku nezlobí a že si těhu užíváte.

Já tu nebyla přes 3 týdny...nejdřív Krkonoše - tam bylo docela fajn, ale začaly mě tam bolet záda, jak jsem musela častěji tahat Martínka - takže zlatě doma...a dovezli jsme si nějakou virózu - chytil ji Marťa a já pak od něj. Marťa měl horečky a pak průjem a nechtěl jíst, pít...fakt jsem nad nim jednu sobotu dopo brečela a frčeli jsem do nemocnice ... naštěstí dostal jen ATB a už je OK. Já horečky neměla, ale jako bych je měla - doma bylo 25 stupňů a já se tu klepala ve svetru, pak mi zase bylo chvíli vedro..všechno mě bolelo...to jsem zažila naposledy před 6 roky...naštěstí to přešlo a zvládla jsem to bez prášků (taky na co prášky, když nebyla teplota, že...)

Jinak holky srpnovky odešly z koníka...takže se sem dostávám ještě míň než když tu byly... :pensive: ale myslim na vás, jak se vám vede :wink:
28. bře 2011 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,tak jsem večer vyplnila sčítací formuláře,jinak bych na to zapoměla a hledala je na poslední chvíli.

Dneska to tady vypadá na hezký den,tak něco ukuchtím a půjdu s kastrůlkem za manželem do práce :slight_smile: Dneska bude dlouho,tak ať nemá chudáček hlad. Šéf na dva týdny odjel,tak teď dělá všechno. Včera jsme akorát zajeli do kauflandu nakoupit a bylo půl osmé.
O víkendu má službu,tak nikam nepojedeme,má být teda krásně a otevírají konečně ty hrady a zámky,ale aspoň si pořádně odpočine. Je mi ho vždycky líto,já se válím doma na zadku a on chudák... Chlapi jsou hrozně ošizený...
Na začátku května jedeme do Krkonoš na víkend,tak aspoň změní prostředí. A v červnu na první výročí svatby bysme chtěli jet na víkend do Mariánek ,moc se nám tam líbilo a navíc jsem po lázních fakt otěhotněla,tak si tam projít známá místa a tak... Po porodu s náma bude čtrnáct dní doma,tak to bude taky super. Kdyby člověk nepotřeboval prachy,tak bysme šli oba na pracák a váleli se doma. :slight_smile: Aspoň bysme dostali porodný...
29. bře 2011 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, tady zatím svítí sluníčko, za chvíli vyrážíme na 4D, tak snad mimísek bude stále tak v pohybu jako v noci a teď.. Včera jsme přáli babi k narozeninám, no smáli jsme se, jelikož největší radost měla z mlíka do kafe, které jsme ji mimoděk vzali... :grinning: a pak jsme cestou domů úplnou náhodou koupili úplně jiné samolepky na zeď nad postýlku, než jsem chtěla-dinosaury-přítel byl z nich nadšen :grinning:
@misi.21 měla bych si z Tebe vzít příklad.. ještě si musím vyzvednout ten osobní list-nedali mi ho..
@peta3 ještě, že už je malej zdravej.. jj, trochu jsem si všimla, že tu na koníku probíhá a proč...
HOlky musím valit, mějte moc hezký den :wink:
29. bře 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den vám přejeme. Tak kontrola dnes ok akorát mě dr nedělal UTZ tak nevím jak je mimi velké. Prý mě ho udělá až na další kontrole a to je až za měsíc. :frowning2: Jenom si mimi poslechl srdíčko tak aspoň to jsem slyšela. Mám sledovat jak často mě tvrdne břicho a kdy se mě něco nezdálo tak mám hned dorazit.
29. bře 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, sledujete taky farmáš hledá ženu? já myslela, že se mi to líbit nebude, ale nakonec, je to docela hustý :sunglasses:
29. bře 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 ahoj, já to občas sledovala v Německu.. asi jedinná reality show, kterou jsem kdy viděla. no, někdy zajímavé :grinning: :grinning:
@micka1 super, že je vše ok :slight_smile:

Zrovna jsem se vrátila ze 4D, tak nám miminko ukázalo, že je opravdu kluk (nedalo se to přehlédnout :sweat_smile: ) a moc hezký kluk :dizzy_face: :dizzy_face: a máme 12min. sekvencí videí a fotku.. no, pan doktor spěchal očividně na oběd, ale jinak byl docela super.. :slight_smile:
29. bře 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 já se dívala na kousek a mě tam teda přijdou všichni pošahaný. Nikdy víc :grinning:
29. bře 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee fotka je nádherná,už se těším příští týden až pojedeme my. A nejvíc se těším na reakci tatínka,uvidí prcka poprvé :slight_smile: Jen doufám,že bude spolupracovat. A jsem zvědavá,jestli mi potvrdí tu mojí domněnku,že je to holčička :slight_smile: Jsme objednaní na 11,tak doufám že paní doktor moc spěchat nebude.

Já se teď vrátila z procházky,odnesla jsem manžovi oběd a zpátky to vzala mezi barákama a kolem rybníčku,chvilku jsem pozorovala dva kačery jak se tam rvali o kačenu,docela sranda,nikdy bych nevěřila,že kačer umí tolik zvuků :grinning: Nechtělo se mi kolem silnice protože chodili lidi z práce a hromada aut,takhle mi to trvalo sice dvakrát tolik,páč jsem se v jednom kuse kochala :grinning: ,ale zato jsem nepotkala ani živáčka...

Rozvalila jsem všude okna,je fakt teplo,šla jsem jen v mikině a sluneční brýle bych taky snesla... Teď dlabu zmrzlinu a doprala mi pračka,tak to hodím ven,ať to ještě uschne. Už se těším na víkend,až půjdeme na procházku s manželem,doufám že bude krásně,jak slibovali.
29. bře 2011 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 děkujů, tak budu držet pěsti, ať se vám maličké co nejlíp ukáže :slight_smile: náš maličký je hodně radikální, po dvou minutách toho měl dost a otočil se k nám zády, ale i tak je to krásný zážitek.. tady je dnes také krásně... bylo na čase, páč bundu už fakt nezapnu, tak se to dalo i v pleteném ponču vydržet :slight_smile: také mě rozčilují davy lidí.. to musela být hezká procházka
29. bře 2011 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: jsem nakoukla, že si přečtu, co dnes probíráte :grinning: :grinning: tak jsem o nic nepřišla :sunglasses: . dnes byl dlouhý den a zítra ráno zase frrrr na kontrolu.. takže hezký večer a dobrou všem :slight_smile:
29. bře 2011 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,já se dneska rozhodla pro uklízecí den,musím vyprat poslední pračku,hodím to na balkon ať to uschne,vypadá to zase na moc hezký den... Převlíct peřiny,vygruntovat kuchyň,itřít všude prach,vydrhnout koupelnu,na dnešek mám uvařeno tak v pohodě. A jestli mi zbyde čas,tak začnu konečně s tím žehlením.
Zítra ráno musím na krev na štítku,jestli teda najdu žádanku,nějak si nepamatuju,kam jsem ji před dvěma měsíci schovala. Jsem si jistá,že někam,abych ji pak dobře našla,ale netuším kam :grinning:
Taky si konečně musím umýt vlasy,už vypadám jak debil,tak jsem zvědavá,kolik toho dneska stihnu a jestli mě ta uklízecí nálada nepustí :grinning:

A nějak jsem zazdila lístek na peníze,tak musím k doktorce.Ale asi až zítra.A na tu podělanou sociálku,předělat ten účet. To jsem taky nechala na poslední chvilku.
30. bře 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek