• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
ahojky holky jen nakukuju, dnes to vypadá na opět luxusní den, takže zajdeme do krámu pro suroviny na oběd a pak budem jistě celé odpoledne venku :slight_smile:
30. bře 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že krásně je všude. Tady je úplně nádherně, ptáci řvou, že se ani nedá spát :grinning: :grinning: :grinning: celou noc se nám zahradě mrouskaly kočky a te´d tohle :grinning: :grinning:
Javyrážím do tesca na nákupy a musim do banky zadat platby a večer hurá do cirkusu :dizzy_face: :dizzy_face:
30. bře 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky ,
tak včery jsem byla na test cukru, zatím nikdo nevolal, tak ty testy dopadly asi ok. Ty které na tom ještě nebylym, tak je to v poho. Někdy tady psal, že je to hrozný na vypití ... tak to asi ještě nepil tu " sračku " na vyprádnění před operací ... to je teprve hnus numus :grinning: :grinning: :grinning: Mi to připadalo jako 1kg cukru rozpuštěné do 250ml vody ... Takže se ničeho nebojte je to v klídku.
Poslední asi 3 dny mě pěkně pálí žáha , to jsem nikdy nezažila. Zkoušela jsem i sodu a nějak to nezabírá. Je to jako bych snědla samotnou feferonu a to pálení mi zůstalo v krku :stuck_out_tongue_closed_eyes: děs. Tak snad to přejde.

Jinak dneska ráno jsem byla s Bleškou na špacír a pak jsme seděly v parku a poslouchaly ptáčky a dívaly se na veverky ... Bleška zmerčila i zajíce .... :slight_smile:
30. bře 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Jé tak to je super! gratuluji k chlapečkovi, teď už to máte na 100pro :slight_smile:
30. bře 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak z uklízení nebylo nic,v deset přijela ségra a byla tady s malým do teď. Do dvou jsme chodili venku,tak jsem hrozně utahaná.
Byla jsem v litexu pro těhotenský rifle a paní mě nepotěšila. Měli tam nádherný,super střih a seděli mě,ale tu gumu co je přes bříško měli i přes záda a necítila jsem se v tom moc dobře.Tak jsem chtěla jinej typ a paní mi řekla,že ta firma co to pro ně šila skrachovala na konci roku,takže nic.
Teď hodím nohy na horu,hrozně mě bolí a budu odpočívat,uklidím zítra :slight_smile:
30. bře 2011 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:

to letní počasí je super - jednak si asi všichni užíváme teplého hezkého počasí a jednak vás stíhám dočíst :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já si dnes dala se sousedkou a Martínkem 3hodinovou procházku a asi mě bolí i vlasy :grinning: , ale bylo to prima - teda až na Martínkovi 2 hysteráky, že se chce nést a ne vézt v kočáru nebo dokonce ťapat :angry: :angry: ...sousedka se obětovala a kus ho poponesla a pak to bylo zase dobrý.

zítra jdu na KO, dr. bude ještě koukat na srdíčko, jelikož tam něco nešlo vidět, takže mimíska určitě uvidim. A dostanu papír na cukrovku - fuj, fuj, ale přežila jsem jednou, přežiju i podruhý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vás všechny zdravím. Já jsem dnes po obědě držela toho co mě nařídil dr a to že mám odpočívat. Martin s taťkou jeli pro náhradní díly a vzali si Honzíka sebou tak já jsem si lehla k televizi a vzbudil mě až chlap co nám dovezl balík. :slight_smile: Tak jsem přes hodinku spala a hned mě bylo líp. Tak snad se mě podaří to aplikovat každý den. Odpoledne jsme byli s HOnzíkem u kámošky co má 7měsíční dvojčátky holky a navybírala jsem si dvě krabice oblečeního tak už nic na holku kupovat nebude. Máme toho až do 1 roku. :grinning: :grinning: :grinning: Martin když to viděl jak jsem přijela tak s zhrozil a mám zákaz nakupování.

@peta3 jak jsem teď byla na tu cukrovku tak mě ten nálev připadal chuťově úplně jiné než u Honzíka. Možná to bude tím že při HOnzíkovi jsem neměla chuť na sladké, ale teď bych se mohla po sladkém utlouct. :slight_smile:
30. bře 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 - takže taky moc příjemný den :grinning: :dizzy_face:
na sladký mám chutě taky pořád..tak mi to třeba bude chutnat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. bře 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám že se dáte i dočíst :grinning: :grinning: :grinning: kdepak se courají hlavní kecalky? :grinning: že by je sluníčk o vytáhlo :grinning:
my jsme tedy celý den tedy celé odpo furt venku takže pc zapínám až večer na chvilku dokud bobešek v brušku dovolí :slight_smile:
30. bře 2011 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,tak u nás to dnes bude asi trošku zatažené,no uvidíme,co se z toho vyklube.
V noci jsem zase chodila po bytě a čumákovala a teď jsem se vzbudila s nějakou divnou náladou,to zas bude den.
31. bře 2011 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky u nás o5 krásné počasí sluníčko a ptáčci :sweat_smile: to se hned líp vstává ...

@zup hlavní kecalka má doma mamku tak jsou spolu , další kecalka měla narozeniny , tak je slaví někde po koncertech, zbytek se přestěhoval a nemají tam zatím net , tak drží půst :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pak je asi nedočtem kolik toho bude :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a já chodím ven se psem když je tak bezva počasí. Jen mě to malinko zmáhá ... a když nejsem se psem venku, tak zase chodím po doktorech :wink: a pak je další případ a to sice ten, že když tady nikdo není , tak se nedá ani kecat... to si můžu leda tady sama pro sebe doma :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tady je zpoza okna hezky :slight_smile: sic jsme v noci přijeli z konzertu až před půlnocí, ale vstávali jsme všichni už před 8h. včerejší kontrola proběhla pouze formou rozhovoru, tak mi zvedli dávky léků na tlak na max. a prý to omdlívání jestli bude, můžu vynechat prášky.zajímavé.jenže spodní hodnotu mám většinou 80 až 90. dostala jsem žádanku na ten výborný curkový coctail, tak to jdu obvolat..
Jinak co se týče bříška, hooooodně povyskočilo ven, už mu říkáme hlavně Jindříšku, tak si musíme dávat hodně majzla, abysme se pak nepřeřekli před některou z babiček (to je pro ně tajemství) :grinning: a před pár dny jsem vypozorovala tu čárku od pupíku dolů :dizzy_face: Jdu dělat řízky.. tak všem zatím kráááásný den :slight_smile:
31. bře 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee blahopřeji k chlapečkovi :slight_smile: to je super:slight_smile: no jinak s tou váhou já se nějak neomezuju to vůbec ale taky se necpu jako splašená :slight_smile: mám 6kg nahoře a to mě celkem děsí abych neměla nakonec +20kg to ne prostě já jsem ten typ co mu záleží dobré kondici takže tak normálně když mám chut na čokoládku tak si dám kousek a nezbodnu celou když mám chut na mekáče dám si cheese fresh a nepřeháním nic papám zeleninku ovoce a porce si dávám akorát abyhc se nepřecpala stejně je mi pak akorát těžko a špatně možná si řeknete že jsem divná ale já to tak prostě mám
31. bře 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Tak co jaký to včera bylo ? Libil se koncert? Ty máš vysoký tlak? Já zase nízký .... kdyby si chtěla tak koncem dubna je u nás Tomio Okamura ... má svůj program na Sušile. Dneska se jdu zeptat kolik stojí lupeny, když tak bych dala lístky taťkovi k svátku :slight_smile:
31. bře 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo holky,já už nedosáhnu na balkóně na poslední šňůru na prádlo. Kam až tohle povede :grinning:
31. bře 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no myslím , že si tady přeměříme pupky :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si představte. Já vyperu dvě pračky,kouknu z okna,mraky se protrhaly a svítí i slunko,tak to dám s velkou slávou ven,jdu umýt nádobí,za chvilku kouknu z okna a venku chčije. No je toto možné. Dneska mám asi v horoskopu,že bude celý den nas...á.! :angry:
31. bře 2011 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a zapoměla jsem dodat,že jak jsem to sebrala a pověsila do pokoje na sušák,tak samozřejmně přestalo.
31. bře 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 děkujů.. :slight_smile: hihi, divná nejsi.. také raději zaženu chuť na sladké banánem, ale v porovnání s minulem teď opravdu dopřávám tělu o co si řekne a někdy sním fakt až příliš... :grinning: žaludek sice moc nepojme, ale zato jím skoro pořád :slight_smile:
@hradilenka ahojí, konzert byl unikátní, jen bříškovi se to moc nezdálo, ale asi proto, že to byly teď náročné dny dost a už toho mělo dost.. já si to užila a moc, jů. Ty jo, Tomio... tak Honza ho nemůže ani cítit a já mám občas problém s jeho velmi sebevědomým kritizováním...spíš nevím, co si o něm myslet, ale zajímavá postava.. A Ty tam půjdeš? to je přednáška?
@misi.21 tak to jsme dvě.. horoskopy raději už nečtu a pokud, tak až večer, ale nas..ná jsem dnes taky snad kvůli všemu. snažím se doma uklidit, ale nějak se to vymklo a mám pocit, že je to horší, než předtím :angry: právě jsem se přišla uklidnit sem k vám :wink:
31. bře 2011 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ps. tož to jsem netušila, že Tomio je moravák!! :grinning: :grinning: :wink:

Holky, co téma tchýně? :sweat_smile:
já mysela, že mám normální.. ale víkend jsem změnila názor.. a jsem ráda, že je daleko..
Dostala jsem od ní k narozkám opět kosmetický balíček - krásné drahé krémy na ruce, obličej, tělo (oriflame). jenže to od ní dostávám stále a i přesto, že používám výhradně Neutrogenu-bez parfemu a ona to ví, že nejsem člověk, co by si na to potrpěl. a i logicky-když člověku dáte 5tělových mlék, 7krémů na hubu a asi 10krémů na ruce ročně ... nejsem nevděčná, ale tohle je přeháňka.. a taky, každý potřebuje určitou kosmetiku dle pleti a něco vůbec nepoužívá a tak..
sotva jsem rozdala to, co mi dala k vánocům. K tomu přívěšek plyšáček-totálně špinavý... no, nerozuměla jsem :frowning2:
Chtěla, že nám na mimi uplete, co budu chtít. Tak jsem jí poslala návrhy a ona má problém s barvou- pro ni neexistuje neutrální asi, ale jen růžová nebo modrá. no, viděla jsem tam nachystaný balík bílé ledové (špinavá bílá) vlny, vypadá jak zašlá.. už mi bylo do breku.. chjo. a ty věcičky, co koupila mrněti, se mi taky moc teda nelíbí.. na to, jak říkala, že to je tak krásné, že to v obchodě prostě nemohla nechat... hm. prostě jsem z toho jakási smutná.
Z věcí, co jsem přivezla na svíčkovou užila jen maso, zbytek jsem dostala zpět (knedlik,zeleninu atd) nu což, jelo se koupit jiné, lepší, hm. No a pak ještě v rámci rodinných vstahů udělala málem zle mezi námi a přítelovo bráchou, to jsme opravdu nechápali a to už jí přítel teda šel něco říct...
:cry: no já to v sobě dusím už pár dní a dnes teda musí pára ven, jinak bude výbuch.. :unamused:

Jdu něco sníst, snad mě to otupí a uklidní :grinning: :grinning: a co vaše tchýně?
31. bře 2011 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee hihihi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to si moooc hezky napsala:slight_smile: no co se tchýně týká já si nemůžu stěžovat taky sice nakupuje oriflame kosmetiku :grinning: ale zrovna mě s ní nezahrnuje:slight_smile: my se moc nevidíme a když jo tak je na mě moc milá takže já jsem spokojená :slight_smile:
31. bře 2011 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 na mě je většinou také milá a je daleko, vidíme se občas, ale tentokrát toho na mě bylo nějak moc, co se mi nezdálo teda... jinak jídlo pomohlo :grinning:
31. bře 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84
@druidee tak já mám tchýni prakticky za barákem,ale neemůžu si stěžovat. Něco se mi taky nelíbí,to je jasný,ale je to přece jen jiná generace. Naštěstí nám do ničeho moc nemluví a když jo,tak ji s manželem vyslechneme,ale stejně si vše děláme podle sebe. A s oblečením na mimi je dost rozumná,kupuje hezký věci a nerve i nic starýho,co má ještě po manželovi,jen mi to ukázala a řekla že většina je už přežitek,tak ať si vyberu a je teda pravda,že něco jsem si vzala... A na vánoce i narozky a svátky nám dává samý hezký dárky,žádný blbosti jen aby něco dala. Myslím,že jsem to vyvdala dost dobře :grinning: Jsou moc hodný oba.

Jinak já právě vylezla z vany,poprvé po 5 měsících jsem se koupala a bylo to teda bájo. :slight_smile: Pěkně mě povolili záda a miminko asi usnulo :grinning: Krásně jsem si odpočinula.
31. bře 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 to je fajn, že jste spolu v pohodě :slight_smile: ...
Ty jo, přiznám se, že jsem si vanu dopřávala celé těhotenství.. hlavně, když mi bylo hodně špatně, tak se mi pak ulevilo..
31. bře 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no já se nejdřív nekoupala kvůli špinění,pak jsem měla ty dva záněty za sebou,tak jsem to neriskovala,ale teď už si vanu aspoň jednou dvakrát týdně dám. Záda bolí,tak si aspoň trošku ulevím...

Mám jít dneska na tu krev,ještě jsem se tam nedokopala a nechce se mi ani dneska teda,přemýšlím,jestli to nenechám až na pondělí a rovnou bych si skočila k mojí dr. pro razítko do průkajdy,ať to mám už všechno.
1. dub 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 ty jo a to já se bojím koupat:slight_smile: jako kvůli malému a kvůli tomu tlaku nízkému se ani nesmím zavírat v koupelně :slight_smile: kdybych omdlela takže já jsem naposled byla ponořená ve vaně před miminkem :slight_smile:
1. dub 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 já taky měla strach,ale když nemáš horkou vodu a předtím se osprchuješ,tak by to mělo být v pohodě. Já horkou vodu neměla ráda nikdy,takže to pro mě není problém a když nemám žádné problémy... S tím tlakem je to horší... A nejhorší je,že se nám nějak srazila vana,ale aspoň mi stačí méně vody :grinning:
1. dub 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 hihi no tak to je zlé jak se smrskne vana :grinning: :grinning: :grinning: to je ale blbá vana :grinning: :grinning: mě nikdy horká vana nedělala dobře ale tak teplá voda mi nevadí :slight_smile:
1. dub 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: , tak to došlo už i k nám ... zataženo a do rána tady sprchl zahradnický deštík. Ale jinak je teplo ... tak aspoň to. Já se nekoupu mi má švagrová říkala že se nemá koupat ona je PA. Tak se nekoupu. Ze začátku jsem měla zakázaný i bazén, taky kvůi špinění jako misi a teď se tam už neodvážím .... když bych tam vlezla , tak bych jim vylila třetinu bazénu. Navíc nemám s kým bych tam jezdila můj je v práci od nevidím do nevidím. Ale začínám mít už problém se i osprchovat ... umýt si nohy atd. :sunglasses: Zachvíli je budu dávat asi umývat té naší Blešce ... olízne je jazíčkem a bude :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 @hradilenka jj, tak to je jasné, že když jsou problémky, že člověk do vany nebo bazénu fakt nemůže.. Já jsem ráda, že aspoň to si můžu dopřát. :grinning: :grinning: také máme tak blbou vanu :grinning: je nějaká užší...
No, procitla jsem před 15min.-spali jsme jak špalci oba i s miminkem.. tak půjdeme rovnou chystat oběd. Konečně zmizely oteklé kotníky a šlapy, hurá :slight_smile:
1. dub 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek