• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@druidee jeeee, tak to sis užila, teda. no je to boj s příbuznýma. Já mám tchýni hodnou, jo, ale pěkně dominantní. co řekne, musí být a já se na odpor nezmůžu, zkoušela jsem to, ale nic, jako kdyby neposlouchala. dostali jsme taky od ní pár věciček, po jejích vnoučatech a ještě, co nosil manžel, některý věci jsou fakt děsně starý, takový ty stary punčocháče, jak se nosili dřív :confounded: :confounded: n :confounded: o a ty její vnoučata (čili naše neteř se synovcem) to nosili a že to prej musí nosit i náš mimíšek. když ne u nás doma, tak si je do toho bude oblíkat u nich. mo já jsem z toho hotová. a tomu synovci, on je mladší, pomalu nekoupí nic klučičího, nosí růžový věci po sestřičce, tak vypadá v tom..... :confounded: :confounded: :confounded: já vím, že je malej, ale stejně.no a nám ty růžový věci chtěli taky dát, ale já jsem to vytřídila a snad to do něho nebudou navlíkat, až tam nebudu.
takže s tchýněma je odvěký boj, který se nedá vyhrát. já jsem ráda, že spolu máme hezký vztah a že mně má ráda.a to ostatní musím zkousnout.přeci jenom je to manželovo maminka a kdyby se ten můj navážel do mojí mamči, tak by to taky schytal. takže radši držet hubu a krok :wink:
jinak vám všem přeju krásné ráno, já se dnes vážila a osm kilo nahoře, já nevím, doufám, že už se to zastaví, to přibývání na váze:slight_smile:
1. dub 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka
@druidee no já bych do bazénu nešla,to mám strach z těch pitomejch kvasinek co se na mě furt lepí,ale doma je to něco jiného,když vím že mám vanu umytou a nikdo mi tam neleze. Ale vím,že spousta těhulí má zákaz koupání,ono hodně záleží jak to těhotenství probíhá... A navíc každá dr. to vidí jinak a doporučí něco jiného.
Jinak mě taky nějak začínají mizet kotníky,tak nevm jestli natíkám,nebo tak tloustu :grinning:

U nás dneska přeháňky a pod mrakem,ale zima není,tak rozvalím okna a jdu uklidit,ať se zítra můžeme válet ...
1. dub 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 no nechci tě strašit,ale mě každý říká,že to přibírání teprve začne,tak nevím co čekat :unamused: V úterý jdu na kontrolu,tak jsem zvědavá,kolik to zase bude. Ale tak tři kila minimálně,doufám že ne víc. Doma mi blbne váha,mám pokaždé jinak.
1. dub 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 Já mám taky 8kg nahoře.

@misi.21 Jak si na tom Ty?

Kotníky zatím v poho i nohy ... jen to břicho mi nějak natíká :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mi říkala sestra ať se nebojím že bych měla 25kg navrch , že to bych musela mít už teď moc nahoře a že jsem v normě ... tak jí věřím :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 no jej, taky nic lehkého s tchýní.. co se týče věciček, ta naše má nejraději taky styl, co jsme právě nosili my-kraječky,volánky.. a ten starý pletený styl.. tak uvidím :sweat_smile: . Naštěstí mi to nějak nenutí. Jinak je taky fajn, ale teda tento víkend jsem z ní vůbec nechápala, pořád si říkám, že jsem jen citlivá teď.. dominantní je také, ale na mě si toliko netroufne, to už je horší moje mamča v tomhle. To je fakt, že jsem si užila peklo s mamkou bývalého (intriky, lži....)
Hihi, s tím oblečením - to mi dalo spíš práci přeoblíknout si přítele.. to byl takový tipický študák, sic supr pozice na studiích a v práci, ale na sobě staré rifle a 10let starý svetr po dědovi-pro maminku ok... naštěstí změnu uvítal nejen on, ale nakonec i tchýně :grinning:
S kilama jsme na tom stejně, mám nahoře 7 nebo 8 kil... taky bych ocenila, kdyby to teď zase chvíli stagnovalo :grinning:
1. dub 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 @hradilenka no já taky doufám, že je to ještě v normě.ale jako jinde než na břichu nenabírám. právě se taky bojím, že to ještě přijde. tak se snažím trošku omezovat, ale pak na měn přijdou takový chutě, že se neovládnu a prostě jím a jím, než to nesním :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no podle mojí váhy asi 6 kg,ale uvidíme podle váhy u dr.,ta by měla být přesnější. Já mám břicho už dost velký,tak třeba už mi potom tak neporoste a asi se začnu večer stravovat ovocem a zeleninou a ne zákuskama :grinning:
1. dub 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jo tak ty kraječky, to je přesný :grinning: :grinning: :grinning: ale mně ten humour přejde, až do toho navleče našeho pepíčka :astonished:
1. dub 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale co,hlavně že je miminko v pořádku,ty kila navrch už pak budou jenom na mě,kdy je shodím... Nepočítám s tím,že nechám většinu v porodce jak ségry...
1. dub 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee
@leia1 ty jo,ještě že nám se volánky vyhnuly :grinning: Ale zase je fakt,že když jsem si u tchýně vybrala bílou zavinovačku na křtiny,ve který křtili manžela,tak byla fakt taková potěšená... Je taky s kanýrkama,ale moc se mi líbila,tak ještě uvidíme.
1. dub 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka
@leia1 a ještě k té váze,kdyby si přibírala moc rychle,tak by ti to doktorka určitě řekla,moje to tak aspoň dělá,tak uvidíme...
1. dub 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 mi to leze všude ta váha , do stehen, boků, záda , prsa ... no děs jasem jak almara ... už nemám ani co na sebe :grinning: Pokud je to jen v břichu tak pohoda klídek... tak to měla i švagrová 14kg, ale jen v bříšku ... jinak jak proutek ... u mě to musí být samo naopak :confounded:
1. dub 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 :slight_smile:s těma nošenýma věcma, jako něco jo, ale vocaď, pocaď :grinning:
budete už křtít hned miminko, jo? já právě bych chtěla, až bude větší, aby si to pamatovalo, jako já. aby pěkně chodil na náboženství a tak. ale manža chce zase hned od mala,tak nevím nevím. každý má svý pro a proti.
1. dub 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 kamarádka také na bazén vůbec nechodí (lákala jsem ji, ať si jdeme zaplavat, je v 28tt), jako Ty, říkala, že pokaždé chytne kvasinky i přes ty spešl tampony... fakt to máme každá jinak, :slight_smile: :grinning: u mého Dr. váha nadvažuje, tak jsem se ve středu zděsila, že mám nahoře 10kg... :grinning: sestřička mě pak uklidnila a napsala to od oka :grinning: :grinning: doma mě váha potěšila víc :grinning:
@leia1 tak to máš supr, mě už nějak nakynula zadnice i stehna.. kalhoty se na mě nějak krabatí :grinning:
1. dub 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 My křrít nebudeme vůbec ... jsme věřící, ale jinak ( já jen věřím , že se budeme mít dobře a že na každého jednou dojde ) ... a pokud to bude chtít tak se pak může nechat pokřtít sama i v dospělosti.
1. dub 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka @druidee ty jo, to je děs, že to leze i jinam, ta váha. ale snad to miminko pak vysaje kojením, tím se taky uklidnuju;)tak děvčata, jsem zvaná manželem na oběd, tak odcházím, ale pak se vrátím :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: a vy si taky nechte chutnat na obídku;)
1. dub 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka neboj, to pak půjde zase dolů.. kojením a lítáním okolo mrněte :wink: aspoň na to také vsázím :slight_smile:
1. dub 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka já to mám taky všude,až se mi navíc prsa nalijou,tak neseženu podprsenku,páč takový číslování už není :grinning: Už teď vypadám jak kojná...
@leia1 chtěli bysme křtít hned v září,pokud to bude možný. Já bych zase chtěla,aby to mimi prospalo. Ale uvidíme,třeba bude řvát od rána do večera a necháme to až na příští rok...
1. dub 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Já si myslím , že je to i o stavbě těla ... já jsem takový kyklop, tak to jistě neshodím... i když bych chtěla ... mohlo by to jít až tak na 58 kg :grinning: :grinning: :grinning: chi chi
1. dub 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. dub 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee
@leia1 já teda děvčata spíš počítám s tím cvičením,protože takový štěstí já fakt nemám,abych zhubla jen u mimča,ikdyž to bude záhul. A stejně chci zhubnout mnohem víc,než přiberu,tak uvidíme,jak dlouho u toho vydržím :grinning:

Já ty kvasinky měla tak dvakrát třikrát do roka od té doby,co jsem začala se sexem,předtím jsem měla svatej klid. Ono to prý miminku ublížit nemůže,ale je to dosti nepříjemné,co si budeme povídat...
1. dub 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 @leia1 jů, na křtiny to chce něco parádního, to je jasné :wink: u nás křtít nebudeme.
@hradilenka :grinning: my jsme také věřící, ale ... jak to napsat... líbí se nám jiná filosofie, než ta zde obvyklá :slight_smile: a stejnou svobodu volby necháme našim dětem (až na jednu vyjimku)
1. dub 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka budeme se bavit v reálných číslech,jo?? Tohle pro mě fakt reálný není. To už bych do konce života nemohla jíst :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. dub 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 pá, dobrou chuť :slight_smile:
@misi.21 hm, já nevím, co mě čeká s tím hubnutím. kostru mám po mámě, ta byla jak lunt, přibrala až po 3.dítěti, kt.měla ve 30 (mě) a mě je 30 a čekám první.. tak nevím..
Ale dnes i tak celkově na sebe maminky víc dbají a starají se o sebe jak dříve (to tak neřešily, hodně věcí bylo jinak)
1. dub 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka :grinning: se musím smát tomu kyklopovi....
1. dub 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 Tak reálně bych chtěla aspoň pak 65 :unamused:
1. dub 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no uvidíme. Znám holku,co měla 100kg a po dvou dětech bez cvičení má tak 60... Na každýho to má jiný vliv. A teď ještě doufám,že vůbec budu kojit,abych ještě pak nepřibírala... Jinak moje mamka taky přibrala až po mě,jsem poslední.
1. dub 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jo stavba těla po mamince :grinning: :grinning: :grinning: snad ta naše malá bude po tatínkovi ... ten je jak lunt ... pak kluk by mohl být po mě , aby měl nějakou tu " svalovou " hmotu .... tak doufám, že to tak i bude , jinak to bude pro tu naší malou peklo ... jako pro mě :frowning2: bééééé
1. dub 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mám problém... jdu se stříhat za chvíli a do ničeho se nevlezu ... myslím svetry mikiny.... na kr. rukáv je ještě chladno ... co mám dělat .... ? :grinning: :grinning: :grinning: že bych na sebe hodila pytel? :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek