• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@hradilenka Mě by stačilo tak 70-75kg,ale udržet si je. Mě váha hrozně lítala,třeba 5 kg v jednom týdnu... Když jsem začala léčit štítku,tak se to trošku srovnalo,ale zase jsem do sebe rvala hormony na umělý,tak jsem stejně přibírala... No jo,nemáme to vůbec lehký. Ještě že už jsem se vdala :grinning:
1. dub 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka neporadím,taky mi jaksi mikiny lezou nějak nahoru,ale naštěstí je ještě všechny unosím snad až do léta a pak si koupím jednu velkou,asi pánskou :grinning: Trička jsou u mě větší problém...
1. dub 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 Tak Ty jsi otěhotněla až na umělým? Já myslela, že na něm byla jen Werty. Tak to jo to jdou pak kg nahoru ... hormony je svinstvo na váhu ... taky se léčím se štítnou a tomu i přisuzuju tu mou váhu ... Za 5 let jsem přibrala 12kg a to mám stejný stravovací návyky a pohyb. .... leda že by to pak bylo ještě věkem... fakt závidím těm co můžou sníst co chtějí a stále mají bezva figuru :frowning2:
1. dub 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 Taky jsem včera říkala mojemu, že si budu muset asin koupit mikinu na 100kg chlapa ... ale je v tom háček ... budou mi zase dlouhý rukávy :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka u nás umělý nedopadlo dobře,neuchytilo se nic. Pak jsem šla k dr. kvůli špinění a ona mi řekla,že jsem těhotná. Docela koukala,protože podle doktorů jsem na přirozený neměla šanci. Otěhotněla jsem po půl roce po umělým,chvilku po lázních... Já přibrala jenom po vysazení antiko 7 kg během tří měsíců a pak ty hnusný injekce... Nejhorší je,že mi přijde že tyhle kila jdou dolů nějak hůř...
1. dub 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no líp se pak budou nakupovat menší věci,až budeme muset měnit šatník,protože pár měsíců po porodu z nás budou štíhlý kočky... :wink: To mi ani těch peněz líto nebude... :wink:
1. dub 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 Tak vidíš příroda si poradila sama to je fajn :wink: Nic už musím letět jsem objednaná na 12 pa pa
1. dub 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tady se to aprílové počasí krásně rozslunilo :slight_smile: ale nějak se topím v jarní únavě. za chvíli je přítel doma, půjdem naprocházku-nakrmit kačeny k řece a pak na proutí okouknout - zkusí uplést košík pro malého... :slight_smile:
1. dub 2011 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Tady je taky krásně slunečno , ptáčci mi tady zpívají v krmítku na balkoně ... teď tam mám zrovna kosa ... u nás kačeny nežerou ... je jaro tak jsou každoročně " zamilované " a nemají na jídlo ani pomyšlení. :sweat_smile: Já myslela , že budeš dělat věneček z proutí na dveře ... a Ty košík pron prcka :grinning:
1. dub 2011 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak všechny zdravíme při aprilovém dnu. U nás to počasí bylo všelikjaké. Chvilku to vypadlo na déšť a chvilku svití sluníčko, ale celkem teplo. Honzík bylo dopoledne ve školce tak jsem uvařila a uklidila celý barák. Odpoledne byl malý s Martinem venku tak jsem si trošku pospala a pak jsem vyhrabala trávník a dostala jsem chuť na brambory v troubě tak už se pečou. Mňam to bude dobrota. :grinning:
1. dub 2011 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jej, krmítko mi ani nepřipomínej... sotva jsem ten binec po zimě na balkoně z toho uklidila, hned je tam zas a to ho ještě před pár dny objevili holubi, tak je tam i pěkně nas...o :slight_smile: s kačenama máš naprostou pravdu, totálně nás (jindy hladové hejno) ignorovaly, sem tam zobly do rohlíku, co jsme házeli, jen tak ze zvyku :grinning: ale procházka suprová, teplíčko!
@micka1 no Ty jsi šikula, kde bereš tu energii.. já mám doma jaxi nepořádek v ložnici a nemůžu se toho zbavit..
1. dub 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee to byla vyjimka jinak jsem unavená jako kotě. Po obědě jsem si zdřímla a bylo to v pohodě
1. dub 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 nojo, také upadám do jarní únavy. už druhou noc za sebou 9h spánku jak špalek a mimísko taky... :slight_smile:
1. dub 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no aspoň vidíš že nekecám :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já zase co je ten letní čas, tak dřív vstávám... už i bez budíku nevím co se děje :grinning:
1. dub 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jaro do Tebe vlilo novou energii :slight_smile: hihi, psala jsi, že máš ráda jaro (a já podzim)...tak tady to je, ten rozdíl...:slight_smile:
1. dub 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky přeju dobré ráno, u nás sice pod mrakem, ale myslím si , že se to zase přes den vybere. Byla jsem se psem venku a natrhala si " haluze " do vázy ... ať tady doma mám už taky trochu jaro. Miluju tulipány, ale na zahradě u našich ještě nejsou a v lidlu měli včera škaredé, tak jsem bez kyti :confounded: Dneska malinko pouklízím než se ten můj vrátí z práce, na oběd dělám pečený papriky , rajská , knedlík. No a večer pokud mi neusne, tak to možná malinko oslavíme ... má narozeniny. V neděli bych chtěla někde na výlet .... má být až 25 C° ... tak třeba ZOO na sv.kopečku to by šlo :wink: ale třeba to dopadne úplně jinak :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. dub 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ahoj, kam zmizela fotečka?? hezky oslavte narozeninky! u nás se vyčasilo až odpoledne, bylo nádherně, tak jsme se známýma obešli místní vodní přehradu a bavili se desítkami žab. vše tu krásně kvete, no krása. jinak celý den úklid doma-jarní vlna :slight_smile:
My dnes měli k obědu každý své - já svůj špenát a můj jeho kopr, holt každý svoje zelené :grinning: jé, v loni měli na kopečku čerstvě narozeného hrošíka nilského-překrásné baby a koťata rysa a lvíčata se narodila pár dní po naší návštěvě - určo tam uvidíte spoustu super věcí jo a netopýří altánek je bomba :grinning:
2. dub 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hihi, taky předám dál odkaz: http://www.littlerockstar.cz/ štvou mě vždy těma cenama. lepší si to fakt nechat udělat přes mmb a nažehlit pak sama... :wink:
2. dub 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak počasí se u nás umoudřilo tak jsem opékali. Počkali jsem až Honzík dorazí od svého otce abychom mohli začít. mě velkou radost. Přidali se i sousedi tak se děti vyřádili a Honzík už v půl9 spal. :grinning: Tak jenom jsem zvědavá kdy bude ráno vstávat. Martin jel dnes ještě na noční do práce. Jsem si myslela že už bude s náma doma a zase nic. Už je to 6 noční. :frowning2:
2. dub 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dneska bylo krásně, ale já mám od včerejší kontroly celkem chmurné myšlenky......... Jak jsem psala, cítila jsem posledních 14 dní takový nepříjemný tlaky dole, mimčo bylo pořád jenom v podbřišku, nikam jinak se nepohybovalo - ale kopalo. Když jsem to řekla doktorovi, tak mě vyšetřil, ultrazvukem se podíval, jestli srdíčko bije (to je naštěstí OK), ale potvrdil, že je hodně dole. Sice se neotvírám, ale při vyšetření ho cítil. Prý jsme v nekritičtějším období - kdybych teď porodila, tak by to sice mimčo mohlo asi přežít, ale ty následky by mohly být katastrofální. Takže nařídil měsíc klid, nohy i pánev při spaní vyvýšit, zákaz těhu cvičení - to prý taky tomu mohlo napomoct. Jak se prý posiluje při cvičení na balonech pánevní dno, tak ta děloha pracovala - tlačila mimčo dolu. Ale jak mám odpočívat s 3letým raubířem.........Piju 1x denně horčík a když bych měla větší vypětí tak 2x. Za 14 dní na kontrolu, pak se rozhodne co dál. Tak jsem z toho docela vyplašená, to jsme s Matýskem nezažila. :confounded: :confounded:
2. dub 2011 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy jejda to je mi líto.. prosím, odpočívej co to jde, držím moc pěstičky, ať se to obrátí k lepšímu!!!!!!!!!!! no teda, vůbec by mě nenapadlo, že těhu cvičení může těhulím i takto uškodit či k tomu napomoct....!!!! Co třeba Matýska na chvíli dát k babičce nebo tak. abys mohla opravdu v klidu ležet?
@micka1 hihi, my taky chtěli opékat, ale nebylo kde.. tak jsme měli buřty opékané na pánvičce :slight_smile:
2. dub 2011 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee - děkuju za podporu :wink: taky jsem si myslela, že to spíš pomůže, ale vypozorovala jsem, že po cvičení mě tlačilo břicho a dole nejvíc. Cvičení je dobrý, když je všechno v poho. Matýsek bude zítra s taťkou pracovat, já budu polehávat a odpočívat, přes týden mám až do čtvrtka doktory buď moje nebo s Matýskem, takže bude odpočinek až večer nebo v poledne, když bude spát. Aspoň do května, kdybych to donosila - pak by to bylo už snad dobrý. Uvidím, co mi řekne doktor 15.dubna.
2. dub 2011 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy no teda.. tak to jsem teď docela ráda, že jsem na cvičení líná (mám doma dvdčko pro těhule, co jsem dostala) dávej na sebe pozor, věřím, že to zvládnete :wink: myslíš, že by muselo maličké ven, kdyby se to nezlepšilo? ..hlavně žádné chmury a nervy.. bude dobře.. zítra hezky odpočívej..
2. dub 2011 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy hlavně odpočívej vím že to s 3letým dítětem moc nejde. Já jsem zapojila do hlídání Honzíka celou rodinu. Držíme palečky.
3. dub 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulky, doufám, že užíváte hezky víkend, tady hlásím pod mrakem a docela zima (včera bylo líp :slight_smile: ) Dnešní plavání padá, páč mám moc vysoký tlak..
3. dub 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, děkuju Vám za podporu - snad to všechno zvládneme až do zdárného konce.
@druidee - kdyby se to nelepšilo, tak si půjdu asi lehnout do nemocnice na pozorování. Asi pokud bych se začala otvírat. Ale musím říct, že po dvou dnech, co piju ten hořčík, tak se mi zdá, že je to lepší. Včera byl prďolka poprvé i nahoře v bříšku a dneska ráno na chvíli taky :grinning: Jinak je pořád dole, ale alespoň ty strašný tlaky už docela ustoupily.
@micka1 - dneska je sice venku nádherně, ale zůstala jsem doma, manžel odjel s Matýskem k babičce na celý den, tak trochu polehávám, chvíli žehlím, prostě se snažím odpočívat. NIkdy jsem nebyla nějakej hypochondr, k doktorce jdu málokdy - to už mi musí být hoooodně zle. Ale tentokrát mě doktor vyděsil tak, že si na toho hypochondra i ráda zahraju :wink:
3. dub 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy tak to ráda slyším, že je zlepšení a že si mimi pluje i nahoru :slight_smile: .. mě miminko tlačilo dole snad jen 2x a bylo to pořádně nepříjemné, ale už skoro zapomenuto.. Tak jen tak dál a ať dobře dopadne pak kontrola..!! :wink:
3. dub 2011 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..
my měli krásnej víkend.Včera u našich na zahradě,Šimonek se vyběhal, zalil záhonky a chvílema i sebe:slight_smile:.bylo teplo,paráda.Dneska oběd u tchána a pak jsme strávili odpoledne na terase v restauraci,kde mají opravdu krásný dětský hřiště,plno atrakcí-vyřezávaný dřevěný auta,motorky,kam se dá sednout,kolotoč,klouzačky,bludiště...takže spokojenost veliká a snad se bude i brzo a dobře spát.

@msevy to ráda slyším,že je to už lepší,neboj,bude to dobrý.Já teda cítím prcka taky často dole-ale bez tlaků,ale jindy je zase až nad pupíkem,takže si tam plave,jak se mu zachce:slight_smile:.Držím pěsti a fakt odpočívej,kdykoliv máš šanci,to není žádná hypochondrie..
3. dub 2011 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky , hlásím u nás slunečno a teploučko :slight_smile: Po sobotě a neděli jsem vyřízená dneska nic nedělám .... :grinning:

@druidee Fotečku jsem si chtěla dát jarní a stopli mi jí , že tam jsem s Bleškou ... já jiné fotky nemám :grinning: tak si budu muset asi někde vypůjčit zatím dítě jako Ty :grinning: :grinning: :grinning: ... ale ta copíkatá panenka je taky dobrá :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

@msevy Ahojky , jsem to četla . Musíš na sebe dávat pozor a nepřepínat se. Já to tak raději dělám od začátku těhu, už nám není 20. Tak se na všechno vykašli a opatruj se. Ona ta práce neuteče. A teď porodit to by nebylo fakt moc dobrý. Tak držím palečky, aby si to zvládla a bylo vše ok !!! :wink:

4. dub 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek