• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@hradilenka ahoj, ach jo, vždyď na té původní jsi také byla s Bleškou přeci... a bacha, se stromem! :grinning: :grinning: co tady na koníku občas čtu či postřehnu.... jen valim oči... mazeeec. já uvažuji nad změnou ikonky také - asi jde na nás jaro :grinning: no, asi použiju neteř znova.. :slight_smile:

Hlásím teplíčko, půl slunečno a smažák s bramborovým salátem :slight_smile:
4. dub 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no tak předtím byla asi velká jak Bleška a teď už asi jako slon :grinning: :grinning: :grinning: Tak tam zkouším dát něco jinýho , ale já moc fotek sama nemám a když to ořežu tak to vypadá blbě :grinning: :grinning: :grinning: tak zkouším co mi povolí chi chi jaký byl víkend? My byli nakonec doma , přijela Jirkova ségra a ještě mamina tak jsem byli dopo doma a odpo mě pozval Jirka na oběd. Pak jsme šli tady do parku ... bylo bezva počasí a večer jsem mu pekla řezy do práce, aby měl jim co dát :slight_smile:
4. dub 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoij těhulinky, tady lije jako z konve :frowning2: hrdině jsem vypla o víkendu kotel když bylo tak krásně a už přemýšlím, že ho zase zapnu :grinning: My jsme si užili super víkendík u našich, zabíjelo se prase tak jsme nafasovali jitrničky a tlačenku :stuck_out_tongue_closed_eyes: bylo tak krásně, že jsem se stihla i opálit :slight_smile:
Naše holčička kope o 106 a já kromě nepříjemných bolestí v tříslech překvapivě nepocituji žádné neduhy :grinning:
4. dub 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka :slight_smile: hihi, tak to je mazec s koníkem.. já také uvažovala zakomponovat tam zvíře, ale jak vidím.. použiji znova svou neteř :grinning: víkend byl super, v sobotu procházka okolo přehrady - desítky žab a jejich vajíček, ryb, teplíčko.. včera jen doma a na balkoně-pohoda. opalovala jsem chvilku bříško, ale jen z toho člověk chytne ty pigmentové skvrnky.. jinak jarní úklid doma a plánování reorganizace.. dávali jsme dohromady nákres na skříňku pro recykl.popelnice, protože za recykl. koš dát 2 a více tisíc :astonished: (přitom se tam vejde "nic") dávat nebudeme :fearful: .. plavat jsme nešli, měla jsem moc vysoký tlak.. jo a po sto letech jsem také pekla-štrůdl :slight_smile:
4. dub 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka ahojí:slight_smile: až na ten déšť (a ten přejde-hihi, né aby to přišlo sem!!! :grinning: ) to zní parááádně :slight_smile: to se nedivím, že tu na nás prdíš :grinning: :grinning: :grinning: to mi připomělo, u nás za domem tu na zahradě mají boxera, buldočka a nějaký týden i prasátko :grinning: tak jsem zvědavá, kdy to prasátko zmizí.. :grinning:
4. dub 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Jakou recyklovatelnou popelnici? Tomu nějak nerozumín :unamused: Taky bych se ráda opalovala, ale mám balkon na západ a tam svítí až pozdě a to už moc neopaluje ... včera jsem povídala, že by bylo ideální mít zahrádku a na ní lehátko :grinning: :grinning: :grinning: místo brambor :grinning: :grinning: :grinning: Já peču štrůdl asi skoro co týden :stuck_out_tongue_closed_eyes: je to rychlý :grinning: Pak mám v repertoáru ještě bábovku a nějaké řezy a co mám taky super ráda tak to jsou trnkáče koláče a nebo s meruňkami víš s drobenkou mňam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@myschka chudák čuníček :unamused:
4. dub 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee :grinning: :grinning: neprdím, vždyť vy se taky flákáte, dočíst sem stihla během chvilky a to jsem se bála jak u toho strávím mládí :grinning: :wink:
holky já se úplně vždycky zděsím jak nám to letí :astonished: za chvilku budem rodit :sunglasses: já koukala co vyjelo mamin s kočárkama jak bylo hezky a pak, že se nerodí děti :grinning:
4. dub 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka aha, recyklační né recyklovatelné. ty koše stojí strašné peníze (jak nerez, tak ratanové) a mají malinký objem.. tak jsme dostali nějaké plechové velké dózy, tak jim říkáme popelnice a musíme je schovat do skříňky..ať to nějak vypadá (a na ni dáme mikrovlnku).. teda, budu si muset z Tebe vzít příklad a začít víc péct. můj má rád bábovku, ale stále jsme si nekoupili fomu.. jojo, chutě umíš dělat :grinning: !
4. dub 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka jasan, myslela jsem to ve srandě :grinning: , teď už každý utekl ven za jarem - což je dobře :slight_smile: nojo, tady je to taky samý cyklista a kočárek.. letí to jak blázen, vlastně už jsme v 7.měsíci, že? tyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy jo!

Holky, valim udělat ten smažák, milý je za chvíli doma na oběd..
4. dub 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee stějně té recyklovatelné popelnici nerozumím.... asi mi někdo stojí na vedení :grinning: :grinning: :grinning: Ty taková ekoložka a máte doma mikrovlnku? To snad ne? Víš o tom , že z mikrovlnky je všecho jídlo " mrtvé " ?
Tak forma na pečení je to nejmenší ... jen koupit tu správnou aby šla pak ven že? :grinning: :grinning: :grinning: Já koupila kdysi v lidlu a už je v popelnici .... stála zaprd ... mohla jsem to vymazat čím jsem chtěla , prý nepřilnavý povrch :grinning: :grinning: :grinning: a stejně nešla vyklopit. Jo chutě :grinning: :grinning: :grinning: no ty umím dělat ... já ráda vařím a sem tam peču :grinning: :grinning: :grinning: ale na vánoce ani ťuk ... na to nejsem na cukroví :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. dub 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka jj u nás včera taky plný park samý důchodce, pes a pak mooc dětí a kočárků ... hřiště bylo nacvakané :grinning: :grinning: :grinning: tak ještě duben, květen, červen a je to ... :sweat_smile:
4. dub 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee my koupili regál v ikea s třema boxíkama a třídíme do něj :wink: a organické věci házím na kompost :grinning: http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/S19819557 máme tu výhodu, že kontejnery máme hned u domu tak nepotřebuju žádné extra velké
4. dub 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jj tady taky :grinning: až na ty důchodce, ty tu někam zalezli :sweat_smile: :grinning:
no a duben uteče, koncem mám poradnu, květen, červen a to určitě už někdo v červnu porodí :sunglasses: já bych se nabízela klidně dřív :grinning:
4. dub 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka nepředbíhej se jo :grinning: :grinning: :grinning:
4. dub 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka :grinning: :grinning: no já si nedělám iluze :wink: snad tu nebudu kulatá do srpna :grinning: :grinning:
4. dub 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka Zase jim to tady jaxi vyskočilo ... Tak do srpna snad ne ... mi by to pasovalo i teď když je tak hezky venku teploučko ... no měli jsme začít dřív ....ale nešlo to no :slight_smile:
4. dub 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jsou to nádoby na recyklování odpadu. jojo, prvně jsem mikrovlnku bojkotovala, pak bych se bez ní neobešla (hlavně v Německu-polotovary) a teď nám tu stojí kvůli nové lednici na pracovní ploše a nemám kvůli tomu místo.. v podstatě ji téměř nepoužíváme, ale někdy je dobrá :slight_smile: a s mimčem nevím, zda budem nebo nebudem používat.. :slight_smile:
@myschka důchodci asi lezou po slevách v obchoďácích, jako vždy.. :grinning: :grinning: :grinning:
4. dub 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka jé, no vidíš, to vypadá dobře.. ikeu jsme prolezli kvůli tomu asi 3x a tohle nás nevím proč minulo.. :confused: ale nakonec poradili jsme si i tak :slight_smile: také máme naštěstí kontejnery hned pod domem, jen žádný kompost.. Ale kolikrát valím oči, kolik odpadu 2 dospělí vyprodukují..když vynáším odpad!:slight_smile:
4. dub 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Darujeme šneky. Zrovna se nám líhnou... :sweat_smile: :confounded: :frowning2: :slight_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. dub 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee šneky vykrm bude francouzká kuchyně :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
Já si život bez mikrovlnky neumím představit, k jidlu co je malá na světě usedáme každej jinak a nevim jak bych ohříval vše na třikrát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. dub 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee No když jsem slyšela , že od známé ségra ohřívá mlíko v mikrovlnce pro malou tak jsem myslela , že mě trefí šlak ... no ale každý jsme jiný. Já si koupila do mikrovlnky sterilizítor ... protože vím že mikrovlna všechno zabije. Tak snad bude dobrý. Já polotovary nejím... nechutnají mi a navíc si myslím , že je to samá chemie. I když na bio jídlo nejsem, tak tomuhle se chci vyvarovat :slight_smile: . Tak těm popelnicím jsem už konečně porozuměla :grinning: My máme kontejnery před barákem. Plast a papír dávám do jednoho koše a pak se to nahází kam má . Flašky a petky nosím průběžně aby mi to doma nezavazelo. Kdybych měla víc místa taky koupím " popelnice " ale i tak je lepší to nosit průběžně aby to nesmrdělo od nějakých potravin a tak. Díky za nabídku šneků ,,, ale nechci :grinning: :grinning: :grinning: my šneky nemáme na jídelníčku ... francouzskou kuchyni nemusím :grinning: :grinning: :grinning:
4. dub 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka se musim smát pač já byla taky idealista a s dítětem, prací a domácností jsem to přehodnotila a polotovarem si ráda ušetřím čas :wink: skleničky s příkrmem jsem klidně ohřívala v mikrovlnce pač až řvoucí dítě člověka naučí jak důležitá je rychlost :grinning: :grinning: ono zní hezky postupné ohřívání ve vodní lázni ale s doprovodem malého hladového řvouna si na to ani nevzpomeneš
4. dub 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka Tak maminy naše taky neměly mikrovlnku ... já v tom neohřívám ani nám ... tak pochybuji, že to budu cpát do malé .
4. dub 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka hm třeba ne :slight_smile: :wink:
4. dub 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka @hradilenka tak tak, Honza taky říkal: prodáme to žabožroutům (Francouzům) :grinning: :grinning: nojo, než jsme se rozkoukali, už se líhnou, mršky.. už chystám inzerát, nemám na to jim něco udělat.. přeci jen to jsou mimiška a jak krásné.. :dizzy_face: :dizzy_face:
S mikrovlnkou si myslím, že budu pak za ni ráda. Nojo, když byl člověk od rána do večera v jednom kole, byl za nějaké hotové jídlo rád.. :slight_smile: bio věci taky nehltám. za "bio" se platí stejně jak za "adidas" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. dub 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee a to jsou takový ty velcí šneci s tou špičatou ulitou?? jsem o nich někde viděla pořad a prej se nechají i hladit :sweat_smile:
4. dub 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka přesně, to jsou oni :dizzy_face: . ano, jsou to miláčci, nechají se hladid a milují sprchování, ani moc neslizujou.. no naše lásky. původně 8, teď něco k 60... (ježiši) :sweat_smile: supr pro alergiky a taky neřvou, nebobkují po bytě, nepotřebují venčit.. my jsme /já už ne na chvíli/ časově hodně vytížení a tohle je ideální mazlík :slight_smile: :wink:
4. dub 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. dub 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka nojo, ufuf, smilíka "knedlík v krku" tu nemaj... :sweat_smile: to je odměna za nové vytápení.. asi ho brzy odpojíme.. :rolling_eyes:
4. dub 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nojo, dle počítadla to mám za 101 dní, uvidíme, co si o tom myslí miminko :grinning: jak tu tak vidím ve fotoblogu ty fotky z porodnice, tak to občas už začínám prožívat a vlastně se taky nemůžu dočkat.. čím dál víc se mi ta miminečka začínají líbit, jen si často u některých foteček říkám, jestli v euforii také zveřejním tak "soukromé" fotky jak některé jsou...????? :sweat_smile: :slight_smile:
4. dub 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek