Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

Holky jste tu některá? 🙂 Já jsem se sem do těhu diskuzí nejdříve bála nakukovat, o jedno miminko jsme už letos na jaře přišli v 7tt. Ale dnes jsem po kontrole a vše vypadá v pořádku a přesně odpovídáme 8tt a tlouklo nám srdíčko x-). Na miminko jsme čekali dva a půl roku. A dneškem nás tedy i "propustili" z péče CAR k obvodnímu gynekologovi. Tak teď už věříme že bude vše jen a jen dobré 🙂. A nakouknu sem a tady červenec ještě vůbec nevidím 😃, tak snad se brzy nějaké nastávající maminky přidají 😉.
druidee
4. dub 2011
@hradilenka ahoj, ach jo, vždyď na té původní jsi také byla s Bleškou přeci... a bacha, se stromem! 😃 😃 co tady na koníku občas čtu či postřehnu.... jen valim oči... mazeeec. já uvažuji nad změnou ikonky také - asi jde na nás jaro 😃 no, asi použiju neteř znova.. 🙂

Hlásím teplíčko, půl slunečno a smažák s bramborovým salátem 🙂
hradilenka
4. dub 2011
@druidee no tak předtím byla asi velká jak Bleška a teď už asi jako slon 😃 😃 😃 Tak tam zkouším dát něco jinýho , ale já moc fotek sama nemám a když to ořežu tak to vypadá blbě 😃 😃 😃 tak zkouším co mi povolí chi chi jaký byl víkend? My byli nakonec doma , přijela Jirkova ségra a ještě mamina tak jsem byli dopo doma a odpo mě pozval Jirka na oběd. Pak jsme šli tady do parku ... bylo bezva počasí a večer jsem mu pekla řezy do práce, aby měl jim co dát 🙂
myschka
4. dub 2011
Ahoij těhulinky, tady lije jako z konve 😞 hrdině jsem vypla o víkendu kotel když bylo tak krásně a už přemýšlím, že ho zase zapnu 😃 My jsme si užili super víkendík u našich, zabíjelo se prase tak jsme nafasovali jitrničky a tlačenku :-p bylo tak krásně, že jsem se stihla i opálit 🙂
Naše holčička kope o 106 a já kromě nepříjemných bolestí v tříslech překvapivě nepocituji žádné neduhy 😃
druidee
4. dub 2011
@hradilenka 🙂 hihi, tak to je mazec s koníkem.. já také uvažovala zakomponovat tam zvíře, ale jak vidím.. použiji znova svou neteř 😃 víkend byl super, v sobotu procházka okolo přehrady - desítky žab a jejich vajíček, ryb, teplíčko.. včera jen doma a na balkoně-pohoda. opalovala jsem chvilku bříško, ale jen z toho člověk chytne ty pigmentové skvrnky.. jinak jarní úklid doma a plánování reorganizace.. dávali jsme dohromady nákres na skříňku pro recykl.popelnice, protože za recykl. koš dát 2 a více tisíc :-o (přitom se tam vejde "nic") dávat nebudeme 😕 .. plavat jsme nešli, měla jsem moc vysoký tlak.. jo a po sto letech jsem také pekla-štrůdl 🙂
druidee
4. dub 2011
@myschka ahojí🙂 až na ten déšť (a ten přejde-hihi, né aby to přišlo sem!!! 😃 ) to zní parááádně 🙂 to se nedivím, že tu na nás prdíš 😃 😃 😃 to mi připomělo, u nás za domem tu na zahradě mají boxera, buldočka a nějaký týden i prasátko 😃 tak jsem zvědavá, kdy to prasátko zmizí.. 😃
hradilenka
4. dub 2011
@druidee Jakou recyklovatelnou popelnici? Tomu nějak nerozumín :-| Taky bych se ráda opalovala, ale mám balkon na západ a tam svítí až pozdě a to už moc neopaluje ... včera jsem povídala, že by bylo ideální mít zahrádku a na ní lehátko 😃 😃 😃 místo brambor 😃 😃 😃 Já peču štrůdl asi skoro co týden :-p je to rychlý 😃 Pak mám v repertoáru ještě bábovku a nějaké řezy a co mám taky super ráda tak to jsou trnkáče koláče a nebo s meruňkami víš s drobenkou mňam :-p
@myschka chudák čuníček :-|
myschka
4. dub 2011
@druidee 😃 😃 neprdím, vždyť vy se taky flákáte, dočíst sem stihla během chvilky a to jsem se bála jak u toho strávím mládí 😃 😉
holky já se úplně vždycky zděsím jak nám to letí :-o za chvilku budem rodit 😎 já koukala co vyjelo mamin s kočárkama jak bylo hezky a pak, že se nerodí děti 😃
druidee
4. dub 2011
@hradilenka aha, recyklační né recyklovatelné. ty koše stojí strašné peníze (jak nerez, tak ratanové) a mají malinký objem.. tak jsme dostali nějaké plechové velké dózy, tak jim říkáme popelnice a musíme je schovat do skříňky..ať to nějak vypadá (a na ni dáme mikrovlnku).. teda, budu si muset z Tebe vzít příklad a začít víc péct. můj má rád bábovku, ale stále jsme si nekoupili fomu.. jojo, chutě umíš dělat 😃 !
druidee
4. dub 2011
@myschka jasan, myslela jsem to ve srandě 😃 , teď už každý utekl ven za jarem - což je dobře 🙂 nojo, tady je to taky samý cyklista a kočárek.. letí to jak blázen, vlastně už jsme v 7.měsíci, že? tyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy jo!

Holky, valim udělat ten smažák, milý je za chvíli doma na oběd..
hradilenka
4. dub 2011
@druidee stějně té recyklovatelné popelnici nerozumím.... asi mi někdo stojí na vedení 😃 😃 😃 Ty taková ekoložka a máte doma mikrovlnku? To snad ne? Víš o tom , že z mikrovlnky je všecho jídlo " mrtvé " ?
Tak forma na pečení je to nejmenší ... jen koupit tu správnou aby šla pak ven že? 😃 😃 😃 Já koupila kdysi v lidlu a už je v popelnici .... stála zaprd ... mohla jsem to vymazat čím jsem chtěla , prý nepřilnavý povrch 😃 😃 😃 a stejně nešla vyklopit. Jo chutě 😃 😃 😃 no ty umím dělat ... já ráda vařím a sem tam peču 😃 😃 😃 ale na vánoce ani ťuk ... na to nejsem na cukroví :-p
hradilenka
4. dub 2011
@myschka jj u nás včera taky plný park samý důchodce, pes a pak mooc dětí a kočárků ... hřiště bylo nacvakané 😃 😃 😃 tak ještě duben, květen, červen a je to ... :-N
myschka
4. dub 2011
@druidee my koupili regál v ikea s třema boxíkama a třídíme do něj 😉 a organické věci házím na kompost 😃 http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/S198... máme tu výhodu, že kontejnery máme hned u domu tak nepotřebuju žádné extra velké
myschka
4. dub 2011
@hradilenka jj tady taky 😃 až na ty důchodce, ty tu někam zalezli :-N 😃
no a duben uteče, koncem mám poradnu, květen, červen a to určitě už někdo v červnu porodí 😎 já bych se nabízela klidně dřív 😃
hradilenka
4. dub 2011
@myschka nepředbíhej se jo 😃 😃 😃
myschka
4. dub 2011
@hradilenka 😃 😃 no já si nedělám iluze 😉 snad tu nebudu kulatá do srpna 😃 😃
hradilenka
4. dub 2011
@myschka Zase jim to tady jaxi vyskočilo ... Tak do srpna snad ne ... mi by to pasovalo i teď když je tak hezky venku teploučko ... no měli jsme začít dřív ....ale nešlo to no 🙂
druidee
4. dub 2011
@hradilenka jsou to nádoby na recyklování odpadu. jojo, prvně jsem mikrovlnku bojkotovala, pak bych se bez ní neobešla (hlavně v Německu-polotovary) a teď nám tu stojí kvůli nové lednici na pracovní ploše a nemám kvůli tomu místo.. v podstatě ji téměř nepoužíváme, ale někdy je dobrá 🙂 a s mimčem nevím, zda budem nebo nebudem používat.. 🙂
@myschka důchodci asi lezou po slevách v obchoďácích, jako vždy.. 😃 😃 😃
druidee
4. dub 2011
@myschka jé, no vidíš, to vypadá dobře.. ikeu jsme prolezli kvůli tomu asi 3x a tohle nás nevím proč minulo.. =-) ale nakonec poradili jsme si i tak 🙂 také máme naštěstí kontejnery hned pod domem, jen žádný kompost.. Ale kolikrát valím oči, kolik odpadu 2 dospělí vyprodukují..když vynáším odpad!🙂
druidee
4. dub 2011
Darujeme šneky. Zrovna se nám líhnou... :-N :-S 😞 🙂 😃 :-p
myschka
4. dub 2011
@druidee šneky vykrm bude francouzká kuchyně :-N :-p 😃 😃
Já si život bez mikrovlnky neumím představit, k jidlu co je malá na světě usedáme každej jinak a nevim jak bych ohříval vše na třikrát :-p
hradilenka
4. dub 2011
@druidee No když jsem slyšela , že od známé ségra ohřívá mlíko v mikrovlnce pro malou tak jsem myslela , že mě trefí šlak ... no ale každý jsme jiný. Já si koupila do mikrovlnky sterilizítor ... protože vím že mikrovlna všechno zabije. Tak snad bude dobrý. Já polotovary nejím... nechutnají mi a navíc si myslím , že je to samá chemie. I když na bio jídlo nejsem, tak tomuhle se chci vyvarovat 🙂 . Tak těm popelnicím jsem už konečně porozuměla 😃 My máme kontejnery před barákem. Plast a papír dávám do jednoho koše a pak se to nahází kam má . Flašky a petky nosím průběžně aby mi to doma nezavazelo. Kdybych měla víc místa taky koupím " popelnice " ale i tak je lepší to nosit průběžně aby to nesmrdělo od nějakých potravin a tak. Díky za nabídku šneků ,,, ale nechci 😃 😃 😃 my šneky nemáme na jídelníčku ... francouzskou kuchyni nemusím 😃 😃 😃
myschka
4. dub 2011
@hradilenka se musim smát pač já byla taky idealista a s dítětem, prací a domácností jsem to přehodnotila a polotovarem si ráda ušetřím čas 😉 skleničky s příkrmem jsem klidně ohřívala v mikrovlnce pač až řvoucí dítě člověka naučí jak důležitá je rychlost 😃 😃 ono zní hezky postupné ohřívání ve vodní lázni ale s doprovodem malého hladového řvouna si na to ani nevzpomeneš
hradilenka
4. dub 2011
@myschka Tak maminy naše taky neměly mikrovlnku ... já v tom neohřívám ani nám ... tak pochybuji, že to budu cpát do malé .
myschka
4. dub 2011
@hradilenka hm třeba ne 🙂 😉
druidee
4. dub 2011
@myschka @hradilenka tak tak, Honza taky říkal: prodáme to žabožroutům (Francouzům) 😃 😃 nojo, než jsme se rozkoukali, už se líhnou, mršky.. už chystám inzerát, nemám na to jim něco udělat.. přeci jen to jsou mimiška a jak krásné.. x-) x-)
S mikrovlnkou si myslím, že budu pak za ni ráda. Nojo, když byl člověk od rána do večera v jednom kole, byl za nějaké hotové jídlo rád.. 🙂 bio věci taky nehltám. za "bio" se platí stejně jak za "adidas" 😃 😃 😃 😃 😃
myschka
4. dub 2011
@druidee a to jsou takový ty velcí šneci s tou špičatou ulitou?? jsem o nich někde viděla pořad a prej se nechají i hladit :-N
druidee
4. dub 2011
@myschka přesně, to jsou oni x-) . ano, jsou to miláčci, nechají se hladid a milují sprchování, ani moc neslizujou.. no naše lásky. původně 8, teď něco k 60... (ježiši) :-N supr pro alergiky a taky neřvou, nebobkují po bytě, nepotřebují venčit.. my jsme /já už ne na chvíli/ časově hodně vytížení a tohle je ideální mazlík 🙂 😉
myschka
4. dub 2011
@druidee 🙂 🙂 k 60 :-N 😃 😃
druidee
4. dub 2011
@myschka nojo, ufuf, smilíka "knedlík v krku" tu nemaj... :-N to je odměna za nové vytápení.. asi ho brzy odpojíme.. 8-(
druidee
4. dub 2011
Nojo, dle počítadla to mám za 101 dní, uvidíme, co si o tom myslí miminko 😃 jak tu tak vidím ve fotoblogu ty fotky z porodnice, tak to občas už začínám prožívat a vlastně se taky nemůžu dočkat.. čím dál víc se mi ta miminečka začínají líbit, jen si často u některých foteček říkám, jestli v euforii také zveřejním tak "soukromé" fotky jak některé jsou...????? :-N 🙂