• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@druidee no brzy začneme už jen dvojciferné odpočítávání :sunglasses: já se taky těšim a u každého popisu porodu slzím :sweat_smile: :grinning: :grinning: na druhou stranu vím, že až to příjde budu si říkat, že je brzy a ještě nechci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
já jsem na žádnou echt "soukromou" nenarazila :confused: ale myslím, že v euforii člověk ukáže lecos :wink: :grinning: mě fotky oslizlích krvavých úplně čertvých miminek strašně dojímají. Hlavně co si budem povídat ty zmačkané modré uzlíčky nejsou nic moc a přitom se člověku zdají jako to nejkrásnější co kdy viděl :dizzy_face: :dizzy_face:
4. dub 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka hihi, se přiznám, že dřív mi to přišlo divné, ale hormony mě pěkně nasměrovaly a už ta čerstvá oslizlá miminka taky zbožňuju :slight_smile: .. natož až uvidím to naše.. :dizzy_face: nojo, tak si říkám, člověče, jestli to nepíšu ovlilvněna tolika videí porodů na youtube.. :grinning: je to krásné, hlavně ten porod, co jsme tady kdysi sledovaly (byl tu odkaz) - ta statečná maminka.. ale osobně bych nic takového nezveřejnila.. :wink:
4. dub 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no já bych si takové video taky nechala pro sebe ale zase jsem ráda, že je někdo odvážnej aspoň to člověk vidí :wink:
já se přiznám, že jsem obrečela tři děti s okolních porodních boxu, že jak jse poslouchala ty rodící maminky a pak to brečící dítě, že jsem řvala jak želva a pak když jsem porodila Aduš tak jsem sice byla šťastná a ráda, že je ok ale nebrečela jsem :sweat_smile: :sweat_smile: :slight_smile: jen jsemsi pořád říkala tak a to je moje miminko, už je venklu ale nepřicházelo takové to dojetí, spíš jsem byla z té nové bytustky taková zaskočená
4. dub 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka pravdu díš, je zajímavé to vidět.. jj, také jsem na ty pocity při a po porodu zvědavá.. jaké bude mimi, moje uvědomění.. pro mě nepředstavitelné, holt prvorodička :grinning: :grinning: no, co si uvědomuju je, že jsem se smířila s císařem a tak nějak že hurá-nebude to bolet (člověk to musí vidět pozitivně, hihi) tak že kdbych mohla nakonec rodit normálně, asi z toho budu pořádně vyjukaná a nepřipravená...
4. dub 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka taky jsem obrečela maminy co byli v porodním boxu a když se narodil Honzík tak jsem byla spíše taková vyjevená že už ho držím v náruči. :grinning:

Holky já jsem byla za mikrovlnku ráda. Páč řvoucí dítě a ještě ořívat mléko ve vodní lázni tak to je na palici. :frowning2: Já jsem si ohřála vodu v mikrovlnce a bylo to hned. Příkrmy ve skleničkách jsem tam taky ohřívala.
Jak to tak u nás vypadá tak Martin se rozhodl že půjde k porodu. Když viděl tu porodnici jak je udělaná nová tak se mu asi zalíbila. Jenom doufám že mu to vydrží. :slight_smile:
4. dub 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Tak vrátily jsme se z venku a asi to tady taky vypadá na menší zahradnický. I když podle teploměru je 21C. Ty šneky nemůžeš prodat do zverimy? Já to tak řešila když jsme měli ještě kančíky ,,, to se rodilo furt. Tak jsme měli aspoň na žrádlo pro ryby :grinning:

S mikrovlnkou mě neukecáte :grinning: :grinning: :grinning: mám koupený ohřívač a zbytek budu dělat jako za našich mamin. U nás je mikrovlnka pouze jako dekorace a jednou za čas v ní ohřeju knedlík ... mám to místo pařáku. V knedlíku stejně žádný vitamíny nejsou :grinning:
4. dub 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dlouho tady už nebyla peťulka a pepsilight tak nevím jestli jsou bez netu a nebo mají tolik práce se zařizováním nového hnízda :slight_smile: Asi obojí ... ale to jsou hezké starosti :slight_smile:
4. dub 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jsem si zprvu valila oči, že jste měli nějaké pidi kance doma... pak jsem si vzpoměla, že je to rybka snad.. :grinning: (říkám, že mozek se mi přestěhoval neurčito kam :sweat_smile: ) jasan, že to dám do zverimy..do tera..zítra se po cestě zeptám, jestli si vezmou a kolik.. počítám s menší mortalitou, takže inzerát na net a do okolí..
:grinning: dobrá, nebudeme Tě dráždit mikro vlnama :grinning: už pár let uvažuji o el.parním hrnci, ale obávám se, že si nezvyknu to používat a pak to skončí ve skříni a na to je to moc velká investice..
Jinak knedlík má vitamín K, stejně jako vitamín Č čokoláda atd... tím argumentuju svá občasná sladká obžeství :grinning:
4. dub 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jj, nějak to tu prořídlo, ani werty a klasicky maminky s malými dětmi... brzy se rozprchneme i my.. jaro volá :wink: no, já ležák doma se tu občas ukážu :wink: ale jak říkáš, snad jsou všechny ok a mají jen samé příjemné starosti :slight_smile:
4. dub 2011 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 ahojí, on dříve k porodu nechtěl? tak to jsi určitě ráda, viď?? :slight_smile:
4. dub 2011 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Já mám elektrický parní hrnec na rýži, udělá se sama já kupuji jen basmati. Nahoře se dá dělat v páře zelenina... taky je to úplně jiný chuťově. Já jsem s takovýma " krámama " spokojená :grinning: Dneska to zrovna využiju ... bude kuře s rýží :slight_smile:
4. dub 2011 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme prckovi trošku vymodřili výbavičku, když nám teda ukázal nakonec svou identitu :wink:
4. dub 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka já to právě včera řešila i s mojím.. je to zdravé vaření.. ale můj se na to jaxi netvářil :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. dub 2011 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Pěkný punčošky .... taky mám modrý ... to ještě z dob kdy jsem si myslela , že to bude kluk ... :grinning: ale to vynosí i holka ... k riflovým gatím a nebo šatům .... :grinning: Já si udělala radost na Vs koupila jsem ve výprodeji capáčky zimní s bambulkama a rukavičky :sweat_smile: jinak jsem koukala po krámech a všechno drahý jak čert.

Tak mohla si toho využít a říct si o něj k narozeninám. Tak třeba to klapne, když napíšeš Ježíškovi. Já taky psala, ten hrnec na rýži mám už druhý. Tak jsem ježuchovi napsala přesný typ co chci ... a vyšlo to :grinning: Loni jsem si koupila i elektrický gril, taky je to bezvadná věc, dá se na tom dělat kde co. No ale zase nesmí se na tom šetřit jinak koupíš nepotřebný krám. Já vždycky raději počkám a pak si koupím něco co už je opravdu dobrý, než nějaké napodobeniny co postrádají funkčnost. A ve finále je to šmejd se vším všudy :confounded: pak je to laciný, ale 2x placený ... to pořekadlo je pravdivé. :wink:
4. dub 2011 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jj, jasně že unosí :wink: náš na jedněch má kytičky.. to přežije :grinning: jinak hodně oranž věcí :slight_smile: od miláčka jsem chtěla konzert.. a máma že mi na něco přispěje, tak jsem chtěla nejdříve hrnce, to mi můj řekl, že se na plynu pokřiví (mám vyhlídnuté krásné, stylové smaltované totiž-jen 2ks) a pak jsem navrhla můj dávný sen - tento vařič. a ten stojí 2a půl.. také bych nekupovala náhražku.. a hodně se řídím D Testem :slight_smile: uvidím, promyslím.. pro mimi bych to parní vaření určo užila :slight_smile:
4. dub 2011 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee smalťáky si nekupuj, to není ani dobré pak do myčky. Běžte do nerezu s tlustým dnem to se hodí na všechny povrchy a pak i indukci. Já mám německé Fissler. Spokojenost.
4. dub 2011 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka hm, já je chtěla i tak trochu na parádu, do budoucna až bude domeček, trošku stylově..hihi. a prý jsou zdravější než nerez. nerez máme (domácího) tak to zatím zase toliko neřešíme.. jen si někdy postesknu, že se musí tak drhnout a vyleštit občas.. asi si koupím tu pořádnou bábovkovou formu a pekáč a je to! :slight_smile:
4. dub 2011 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee :grinning: :grinning: :grinning: nooo .... bábovka a kafíčko super kombinace :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. dub 2011 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka :wink: teda, za poslední 3 dny jsem snědla toliko čokolády.. že jsem říkala příteli, abysme se pak nedivili, jestli se nám narodí černoušek :wink: :dizzy_face: :grinning:
4. dub 2011 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to já bych pak nemohla na velkou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: To je jako by si byla akcionářem čokoládoven :grinning: Tady začalo pršet :rolling_eyes: tak jsem to vychytala tu procházku ... a lije pěkně. Pěkně se kulatím.. nevím jak budu vypadat za 3 měsíce před porodem :angry:
4. dub 2011 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka aspoň, že jste stihly procházku :wink: tady čekáme déšť do půl hodinky.. si myslím, že to přišlo od západu.. že @myschka :wink: :grinning: :grinning: :grinning: aspoň, co jsem žila v Mnichově, tak mi pak tady dávali hlášky...už to k nám došlo a to sis mohla teda nechat... atd :grinning: :grinning: :grinning:
nojo, vůbec nějak neřeším, jak budu vypadat.. spíš abych donosila prcka co nejvíce budu moci.. kila budu řešit pak.. :slight_smile:
4. dub 2011 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jj asi ano naše myška hlásila , že u nich prší ... tak já kg musím řešit ... už se to nedá přehlídnout a do ničeho se nevlezu :grinning: :grinning: :grinning: dneska jsem si navlekla na sebe tuniku co mám už koupenou asi 3 roky a říkala jsem si , jak mi bude fajn až budu kulatá ... prd :grinning: přes prsa ouzká :grinning: :grinning: :grinning: břuch by se vešel ,ale prsa ne ... mám to obtahlý i po obvodu :grinning: připadám si jak almara :pensive:
4. dub 2011 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už prší (a moknou nám morčata :grinning: )
4. dub 2011 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka mě se taky smrskly kalhoty (se to na mě krabatí..) a zkrátily všechny halenky.. teď nosím pončo..nojo, hormoni..
4. dub 2011 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee honem schovat .... ať se nenastydnou :wink:
4. dub 2011 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nevim tady se vyjasnilo a vykukuje sluníčko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. dub 2011 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka Nessseeer :grinning: :grinning: :grinning: Ty nás chceš naštvat přiznej se :grinning: Beztak Vám tam padají trakaře :grinning: :grinning: :grinning:
4. dub 2011 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. dub 2011 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee moc se mu k porodu nechtělo. Já jsem ho nechtěla do toho nutit. Jsem za to ráda tak snad si to nerozmyslí. Teď už to může překazit snad jenom práce. :wink:
4. dub 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka heleee :grinning: :grinning: , my to pošlem dál na východ, na Slovensko :grinning: :grinning: :grinning:
@hradilenka nene, to jim nehrozí, spíš v létě hrozí přehřátí a nebo že je teď klepne pepka, páč jsou to extra lekavá zvířata a přeci jen pod náma parkují a jezdí auta atd.. :slight_smile:
@micka1 to je super, myslím, že pokud k tomu "dozrál" sám, že už nevycouvá... :wink: tak snad to ta práce nesabotuje..
4. dub 2011 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek