• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
:unamused: .... tu "chcalo" až doteď....
@hradilenka :grinning: :grinning: říkáš, tahle fotka u adminů prošla?? (jen tam nevidím žádného kiklopa, ale elegantní kóču :dizzy_face: :wink: :slight_smile: )
4. dub 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Přidej 10kg a je to oki .... :grinning: :grinning: :grinning: Jo tahle už prošla ... ale je staršího data :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zato letnííí jupííí
4. dub 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka :wink: ale těhotenské kg.. mrknu na to bebe jou.. je tam něco spešl?
4. dub 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem dneska absolvovala cukrovku :slight_smile: Teda musím říct, že před 3 lety jsem toho pila víc - aspoň si to tak pamatuju. Teď byl jenom hrníček - takže v poho. Jinak tu dneska bylo fakt aprílový počasí - ráno krásně, svítilo sluníčko, když jsem se vrátila z porodnice, tak jsem padla do postele a po probuzení zjistila, že venku leje jak z konve. Ale bylo teplo. Jinak mimčo si dneska plulo až u žaludku :grinning: :grinning: Holky, já mám takovou radost, že je to lepší, tlaky skoro přestaly - jenom když delší dobu stojím nebo jdu, tak je dost cítím a mimčo je zase dole. Ale když sedím s nohama nahoře, tak je to v pohodě. :grinning:
4. dub 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy ahojkyyy, moc ráda slyším, že se cítíš stále lépe :slight_smile: takže nohy na stůl a odpočívat :wink: :grinning: a ty výsledky řekli hned nebo pak zavolají? zítra se musím objednat taky..
4. dub 2011 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy tak to je dobře že už je to lepší. :slight_smile:
5. dub 2011 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko. Tak já šla včera v 7 na krev a pak jsme s mamkou od 9 lítaly po nákupech. No vrátili jsme se po jedný a já teda byla úplně mrtvá a miminko taky,páč začalo kopat až když jsem si hodila nohy nahoru a pár minut se vůbec nehnula. Asi za deset minut po tom co jsme zavřely dveře začalo dost silně pršet,tak jsme byly rády,že nám to tak vyšlo. Pak přijel taťka a odjížděli asi ve tři,já za nima zavřela a budil mě po pátý manžel když přišel z práce.

Záda mě pěkně začínají povolovat,je to každým dnem lepší,ale jak hodně chodím,tak mě stejně zase začnou bolet i se zadkem :slight_smile: nejvíc se protáhnu když lehnu na podlahu a šponoju se na zemi,jenže nesmím být doma sama,protože se nějak nedokážu zvednout,potřebuju asistenci :grinning: Ale aspoň něco teď už pomáhá.

V devět jdu na gyndu na poradnu,tak jsem zvědavá na ty kilča. Ale já si furt říkám,že jsem určitě přibrala moc a stejně si to sladký dám. :grinning: Pak musím rychle na tu štítku,tam jsem na půl jedenáctou,tak jsem zvědavá,jestli to vůbec stihnu. Jestli se mi bude chtít,tak si ještě zajdu koupit pár rybek a tím moje dnešní aktivita končí. Stejně je tady hnusně tma a mokro,doufám že nezmoknu.

K obědu dneska maso,jen ho naložím a večer si ho uděláme s chlebem a se zaleninkou,takže se taky nepředřu :grinning:
A zítra konečně Brno a 3D utz :grinning: Moc se těšíme...
5. dub 2011 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem ... dnes hlásím temnou oblohu :confounded:
@druidee No tam na té fotce jsem měla 59Kg :sweat_smile: ... to mi bylo asi jako Tobě a pak se přišlo na to , že mám tu štítnou žlázu, šlo mi to nahoru a teď navíc ještě to těhu, tak to už raději ani nekomentuju ty kila :grinning: Já doufám že budu 1 ze 100 a při kojení zhubnu na 59 Kg :grinning: :grinning: :grinning: vím jsem naivka ... ale člověk musí mít cíl žejo ? :grinning: :grinning: :grinning:
Mrkni a uvidíš co tam mají , já bych pak možná šla ještě do nočníku a do hrníčku na pití. Když si najedeš na tu barvu co sis už koupila , tak Ti vyjede celý sortiment v té barvě i s cenama.
@msevy Je bezva, že už vyplulo mimčo nahoru, to bude dobrý, jen se nesmíš přemáhat ... takže pohoda klídek :wink:
@misi.21 Tak dobré pořízení :sweat_smile:

5. dub 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsem vás konečne dočetla,docela ste toho nakecali...tak se po dlouhý době hlásím....ten týden s mamčou uběhl neuvěřitelne rychle,každej den sme nekam courali po krámech a kavárničkách...no nuda rozhodne nebyla...donesla me spoustu věci pro miminko a krásných a ješte i tady v hradci dokoupila nejaké hračky....tak už s nakupováním opravdu končím.....a zjistila jsem,že jak píšete o váze,tak jsem si na ni cvične skočila a zjistila,že mám nahoře už 12 kil... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: ty jo,do kdy to jako chce pokračovat?já nechci na konci tehu mít 30 kil,,,,to pujde dolu opravdu blbe.....máma odešla v sobotu večer,tak me se po ní stíska hodne a v nedeli se od nás odstehovala i segra,pač si našla novej podnájem,tak už tady válčime jenom já s manžem a se psem....tedka jsem tady jenom na skok...pač jsem odvedla psa na stříhání a tak za 15 minut ho pujdu vyzvednout....a pak do krámu....a zítra do poradny...tak jsem zvedavá,co je novýho s miminkem.......
5. dub 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulky, tady mokro a mlhavo.. snad po cestě k Dr. nezmoknu. Včera jsme s mojím byli na dokumentu o obnovitelných energiích :slight_smile: a cestou jsme pořádně zmokli.
ještě musím říct, že mi dodnes nepřišla nemocenská za únor - lístek jsem posílala začátkem března :rolling_eyes: tak ještě volat tam.. grrrrrr
@misi.21 docela nabitý program :wink: 3D je paráda, hned bych šla znova.. užijte si to :slight_smile:
@hradilenka jj, pak jsem koukala, že mají celé řady s Humpreym atd.. moc hezké, taky mě to nadělalo chutě něco pořídit.. :grinning:
@tasmailla1 ahojí, to věřím, že to uteklo.. ale určo to byl super týden :wink: hm, taky by mě měli nechat ostříhat. sice mám hřívu jako nikdy předtím, ale hodně se mi třepí.. :grinning: :grinning: dodej pak fotečky, co máš nového na miminko! :wink:
5. dub 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Ahoj vítej zpět :grinning:

@druidee s tou nemocenskou Tě uklidním jo? Já jí nemám taky ... ze socky jí posílali 14 a pošta Ti to musí doručit do 30 dnů :grinning: :grinning: :grinning: dobrý co? Tak jí čekej až Tak kolem 14 ... já si to nechala přehodit na účet ... tak pošta si s prašulkama manipuluje měsíc.... mazec co?
5. dub 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee
@hradilenka ještě že mě chodí peníze kolem toho 15... Ikdyž je to takový prd :grinning:

Hlásím návrat od doktorů. Tak jsem toho vyřídila dost. Na gyndě v pořádku,ale mám podezření,že ta váha váží blbě,protože jsem podle ní přibrala jen dvě kila za měsíc,což se mi zdá s mým apetitem dost neskutečný. Ale co,horší kdyby přidávala,ne? :grinning: Pak na štítku,tam mi zvýšila dávku léků,rovnou jsem se v laborce objednala na 15.4 na cukrovku a stihla jsem i k mojí dr pro razítko do průkajdy. Důchodci ze mě málem dostali infarkt,tam stáli vyřádkovaný,ordinuje jenom do 12 hodin a já si tam před půl naklusala a hned se nacpala do ordinace,přece tam nebudu s nima,když tam všichni chrchlali,fuj.

Na rybky jsem samo zapomněla ale koupila jsem si tričko,tak aspoň něco. A dneska už mi všichni nějak připomínali,že se to blíží. Nejdřív na gyndě,že už budu chodit častěji na kontroly,pak na štítce,že mi léky přidá když už to mám za chvilku a obvodní mi přála hodně štěstí k blížícímu se porodu. Jsou všichni křáplí nebo co??? Vždyť mám ještě tři a půl měsíce čas...

Jinak tady se udělalo moc hezky,svítí sluníčko a je teplo.

Taky se tak strašně potíte holky?? já jen než došla na gyndu,tak jsem byla mokrá až na prdeli.. Jsem zralá na sprchu,to teda bude léto...
5. dub 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 Taky jsem se vrátila teď z města . měli v akci jahody v lidlu tak jsem si koupila 2 balení :slight_smile:
No uchrchlaný dědky taky nemusím... se divím že Tě nechali aby si je předběhla :grinning: Já když chodím po městě tak už mi taky každý hledí na břuch ... a známí se mě ptají jestli jsem v tom a kdy a co to bude :grinning: :grinning: :grinning: mě z toho asi picne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tady je už taky hezky ... oskar se rozsvítil ... ale teplo zatím nic moc. Jinak já se zase tak nepotím jen funím jak lokotka :grinning:
5. dub 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co jste na neschopence,nemáte zjištěný,jestli je nějak výhodnější jít na mateřskou 6 nebo 8 týdnů před??
5. dub 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 6 týdnů dýl budeš mít peníze ... o ty 2 týdny :wink: Tady zase lije :cry:
5. dub 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka hmmm koukám máš novou profilovku,ale sluší paninko.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tady krásne svítí sluníčko...já se taky chystám na amteřskou tych 6 týdnu před porodem a ne 8....
5. dub 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fujjj pořádne jsem se přecpala...k obedu byla rybička v trojobale s bramborovou kaší....si asi pujdu na chvíli odfouknout..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. dub 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 já se rozhodla,že si dám tu práci a udělám radši špízy,mňam,už jsem byla pro zeleninku a jdu na to,mám už hladík :grinning:
5. dub 2011 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka hlavne jsem zvedavá,kolik mateřskou budu dostávat,když se to počítá poslední rok z peněz,co človek dostává...kdyby jsem chodila do práce,tak to je jiné,ale když je človek na PN,tak to jsem zvedavá,kolik me nakonec dají....
5. dub 2011 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 čéče špízy jsem mela minulej týden....já už ale fakt nevím,co furt vařit,pač jak je človek doma ,tak pořád neco vaří a už mám pocit,že vařím pořád dokola to samý.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. dub 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Profilovka je stará už jsem plasa Vlatičce :slight_smile: nic jinýho mi neodpískali :grinning: Já si myslím, že budeš brát stejně jako nemocenskou
5. dub 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tedka koukám,že do porodu me zbývá už jen 97 dní.... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
5. dub 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no na to já teda moc zvědavá nejsem,protože to bude dost málo... Ale zase si to těhotenství užívám,než se někde otravovat v práci...
5. dub 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 já to mám s Vlasti za 100 :grinning: pěkně kulaté číslo jako já sama :grinning: :grinning: :grinning:
5. dub 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ty jo,ale pak co budem dostávat ten rodičovskej příspevek,to bude hotová almužna..... :grinning: :grinning: :grinning:
5. dub 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 já se na špízy chystám už tak měsíc,ale dneska už je konečně dám :grinning: Dostala jsem návod na stravu před testama na cukrovku,tak mi udělali radost těma zákuskama. Já je prostě sníst musím a nejlepší je,že to mám pro manžela i orazítkovaný :grinning:
5. dub 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 jojo más pravdu,já si taky radši budu užívat doma a v klidu a ne se nervovat v práci...
@hradilenka 100?to vám taky pekne odsejpá....
5. dub 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Tak já si myslím , že si to pak vemeš na 3 roky ne? To bude 7600
5. dub 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 jojo taky to dávám pořádne to sladký ...a ješte lepší to je,když to bylo napsaný na tom návodu....tak jsem zvedavá,jak me dopadnul test,pač zítra jedu na gyndu....ale si zas říkám,že kdyby dopadnul blbe,tak me snad zavolají....
5. dub 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jojo vemu si to na ty 3 roky...ale stejne to je směšná částka....
5. dub 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek