• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@irina84 Já si taky říkám, že se to zvládne. Taky nemám ráda doktory a úplně nesnáčím,když mi berou krev, ale člověk nakonec zvládne všechno a na špatné zapomene. Jak jsem ležela v listopadu 10dní v nemocnici na kapačkách, tak jsem si taky myslela, že to nezvládnu. Uklidňuju se tím, že pak člověka jeho tělo i mile překvapí. :slight_smile:
Na drobečky se moc těším. Už aby bylo po 32tt to si oddechnu. :wink:
26. led 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to máme podobné zážitky, já tedy nebyla těhotná, ale strávila jsem "krásných" 10 dní v nemocnici přes Štedrý den a Silvestr. A tak jsem si říkala, že už nemocnici nechci ani vidět. Jo a jinak krev jsem si nenechala vzít skoro do 16 let. Vždycky jsem si něco vymyslela,nebo tam prostě nešla. Tolik jsem se bála!!!! Teďka bych se kvůli prckovi nechala snad klidně i vysát :grinning: :grinning:
26. led 2011 ve 12:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky dlouho jsem tu nebyla, tak jdu dočíst :slight_smile:
NT dopadl skvěle, miminko je zdravé a prý je to čilý divoch tak už se moc těším na pohyb y :grinning:, riziko v.vady je 1:127000 takže super :slight_smile: byli jsme tam celá rodinka a byla to nádhera ale další kontrola až za měsíc to je doba chjo a pohlaví nevím, jsem se nějak neodvážila zeptat :zipper_mouth:
26. led 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda ženy vy jste toho nakecali to nemám šanci dočíst od strany 14 aspoň ne teď :zipper_mouth: tak to nechám na večer a teď se jdem nadlábnout a pak si na chvíli schrupnout :zipper_mouth: :confused: :grinning:
26. led 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka Tak to je přesné, radši 100x na gyndu než 1x k zubaři, to bude ještě akce, když tam mám jít dle pana doktora 2x. Jinak máš pravdu, nejhorší je to v čekárně, to se můžu ........ :grinning:
26. led 2011 ve 12:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irina84 tak si to neumím představit, já mám zubaře moc hodnýho, ale už se vidím, jak jdu do ordinace a už mu oznamuju, že chci aby se jenom podíval, že mě nic nebolí a jestli bude nějakej problém, že to až po šestinedělí :grinning: ony ty prohlídky nejsou povinný, ale fakt je, že těhotenství je záhul a asi je dobrý tam zajít, kdyby nám bralo mimi moc vápníku, tak aby se to nějak řešilo.
26. led 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup gratuluji ke skvělým výsledkům :wink: a máš můj obdiv jestli to dočteš :grinning: mě by trefilo. Ten měsíc je hrozně dlouhej a já se na pohlaví taky neptala, myslím, že by to ještě nebylo vidět :unamused: ale jsem ráda, že jsme tu holky zvědavý, protože já to teda už nemůžu vydržet :grinning:
26. led 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka Holky nechci strašit, ale mě už se rozpadly 2 zuby. Osmička nahoře (tu mi musí vytrhnout) a sedmička dole - do té doby zdravá. Tu mi doktorka vyvrtala a říkala, že jsme ji snad zachránily. Pořád mě, ale občas bolí.....
Jinak jsem sháněla nového zubaře, protože za ním musím od doby co jsme se přestěhovali dojíždět skoro hodinua půl a vůbec jsem nepochodila...:frowning2:
26. led 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup Taky gratuluju! :slight_smile:
26. led 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty bože můj, to mi ani neříkej :frowning2: to je mi akorát špatně. Já ještě nemám ani těhu průkazku, tak pořád vyčkávám s objednáním, hold se tomu nevyhnu, jen doufám, že to bude dobrý. Já mám takovej malej zubní problém... mám pořád jeden mlíčňák :grinning: (teď mám teda pocit, že jsem opravdu hodně mladá) hodně dlouho mi rostly druhý zuby, v tanečních mi chyběl špičkák a na ten posledí se pořád čekalo, čekalo se tak dlouho, že jsem samozřejmě jako puberťačka pak nechtěla rovnátka. A teď si neumím představit, že mi vypadne, nebo že mi ho vytrhnou a já budu chodit s dírou v puse, než se to srovná...z toho je mi fakt úplně špatně.
26. led 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup gratulace ke krásným výsledkům!!!!!
26. led 2011 ve 12:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup blahopřeji k supiš výsledkům :slight_smile:
Taky jsem dnes byla na NT a vše je v pořádku, výsledky krve negativní na vše! Super - super :dizzy_face: I jsme viděli nosní kůstičku i zádá. Gyndař mi musel párkrát pěkně dobnout do břicha aby se drobec otočil a zkontroloval ho. Jsem tak hepyyyyy :grinning:

@werty woow, o těch zubech mi ani nemluv :unamused: měla jsem být na kontrole před dvěma lety :confused: , ale já to klasicky odkládala a pak to zjištění jak je to dávno, uffff. Už vidím jak mne zubařka hezky zprdne :sweat_smile: Ještě jsem se tam neobjednala, ale budu muset.....

Baby prosím poraďte, dnes se mne gyndař zeptal jestli jsem objednaná na poradnu.... Ale já nějak nevím jako na jakou poradnu, ke komu...? Vím, že se tady o tom všude mluví, ale v podstatě nevím o co jde.... Je to v podstatě vyšetření u gyndaře jenom se tomu od nějaké doby neříká kontrola, ale poradna? Asi jsem natvrdlá... :sweat_smile:

Jo a věcičky pro drobce....Dneska po výsledcích jsem málem neodolala a něco koupila, jakože za odměnu za super výsledky, ale odolala sem, to jsem ale pašák :slight_smile:

Už to ale dlouho nevydžím a začnu, nejradši bych ale byla kdybych měla úplně všechny kontroly za sebou, samozřejmě se super výsledkama a k tomu naducanou peněženku :grinning: :grinning: :grinning:

Jo a novinka, já už mezi Vás asi nepatřím, ale snad to nebude vadit... :wink: podle UTZ mám totiž termín až na 1.8. a jako prvorodička předpokládám, že 100%ně pár dnů přenesu.

tak to tak vše, tak se baby chlubte, jak jste na tom. Hodně zdravíčka želám mamčám i mimčám :slight_smile:
26. led 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, můžu se připojit? čekáme mimi 20/7/2011 podle posledního ultrazvuku....zítra jdu na druhé genetické testy a jsem z toho kapku nervozní....:( pročítala jsem příspěvky a mám spousta společných problému jsem ráda, že to tak máte všechny ... každá něco:slight_smile:jak tady čtu o těch zubech tak se děsím že budu muset taky pobolívá mě občas osmička a to jsem ji byla vrtat před půl rokem ... no ještě počkám ani nevím jestli je v těhu povinná zubní prohlídka:slight_smile:) držte mi palečky zítra mě vysajou do ampulek , v těhotenství mě to nedělá moc dobře ...
26. led 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a pohlaví taky zatím nevím, téměř celou dobu nám drobec ukazoval záda :grinning:
kontrola zas až za měsíc, tak se budeme podporovat, že to tak daleko zase není.....
26. led 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 tak tě tady vítám :wink:
Návštěva zubaře není povinná, ale myslím že tě tam gyndař pošle, je na tobě jestli tam půjdeš. Správně by se mělo.
Na odběru držím palce, já tam sebou málem sekla, málo jsem pila těkutin po ránu a krev ne a ne pořádně téct, tak to byl horor. Příště se pořádně napiju.
26. led 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duppe tak děkuji no zubař mi zas takovou hrůzu nenahání ale že by se mi tam chtělo tak uvidíme:slight_smile: taky se těším na zítřejší obrázek miminka a nejvíce se nemůžu dočkat až se dozvím co to bude:slight_smile:
26. led 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 Vítám tě tady!!!! :slight_smile:
26. led 2011 ve 13:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irina84 děkuji :slight_smile: mám takový dotaz na všechny chtěla jsem přidat fotky tady ale nejde mi to po kliknutí na přidej foto se začerní rámeček a dál už s tím nehnu nevíte co s tím?
26. led 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duppe to přece nevadí že máš termín v srpnu. Moc bych nevěřila tomu že 100% mimčo přeneseš. Já jsem u Honzíka taky myslela že bude přenášet, ale narodil se o 3 týdny dřív. Dva dny předtím než se narodil jsem byla na kontrole a nic nenasvědčovalo tomu že bych měla rodit, ale hned druhý den po kontrole mě ráno odtekla plodovka a už to bylo. :slight_smile:

My pohlaví nevíme a ani vědět nechceme i když já tuším že to bude kluk. :slight_smile:
26. led 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holnky berete tu některá utrogestan?? Já dvě ty kuličky 3x denně zavádět. je mi po něm hrozně, otýkám, jsem spavá a vypadám děsivě. člověk by řekl, že po ženskym hormonu bude spíš vypadat k světu a já vypadam jak po nepodařené změně pohlaví z chlapa na ženskou. :rolling_eyes: :grinning: :grinning: tak jse chtěla vědět jestli je too normální.
26. led 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulinky, dnešní kontrola dopadla na jedničku :slight_smile: jsme 16+0, miminko je v pořádku, nečekaně jsem byla na utz a dostali jsme fotečku. spinká v klubíčku jak koťátko :slight_smile: včera kopalo celý den až do noci a dnes jen ťuk ťuk, sem tam boule - dospává... :grinning: vzali si vzorek na triple testy - na to upírům stačila 1 zkumavka :grinning: a teď pomalu upadám po obědě do odpoledního šlofíčku.
Jdu si vás dočíst, jen jsem zahlédla téma zubař :confounded: Slovo zubař ve mě také vyvolává nervozitu... :sweat_smile: spíš paniku. ale pro zápis do těhu občanky tam musím :unamused: (vždy při příchodu do ordinace hlásím, že bez injekce žádné vrtání nebude :grinning: )
Krásný den těhulky
26. led 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..byla jsem dnes na té genetice.Dělali mi UTZ srdíčka drobka a zatím to vypadá v pořádku.Ale je ještě moc malej,tak další kontrola na začátku března.I tak jsem ale ráda..pohlaví nevím,neptala jsem se a navíc na dveřích měli napsáno,že určení pohlaví stojí stovku,což mi přišlo docela na hlavu.Chápu natočení na DVD nebo fotky,že chtějí zaplatit,ale říct,co to bude..tak si ještě holt počkám na další UTZ.
26. led 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,j eště,jem byla nadšená z toho UTZ,bylo to krásně vidět-doktor mi sice nic neukazoval,ale poznala jsem to sama,super rozlišení..prcek vypadal jako úpně velký miminko,a přitom je to takovej červíček malej
26. led 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee tak to je super :slight_smile:
@petrunka01 teda tu stovku za pohlaví taky nechápu, vždyť to můžou vzít při jednom a žádná práce na víc to není :rolling_eyes:
a ony ty naše miminka už takový červíčci nejsou :wink: ono těch 12-15 cm je celkem znát :sunglasses:
26. led 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka to je fakt,ale na té obrazovce to vypadalo jako novorozeně už skoro..:slight_smile:
26. led 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka Já ho brala první měsíc těhu, ale jen na noc. Nic mi po něm nebylo. Snad se to brzo zlepší.
26. led 2011 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Gratuluju k výsledkům. My jdeme na další velký UTZ a na poslech srdíčka za 14dnů. Doufám, že budou taky v pořádku. :slight_smile:
26. led 2011 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,vy ste toho zase popsali,tak jsem si to musela dočíst...u zubaře už jsem byla,naštestí me dali injekci,což se dalo vydržet,takže v poho a to jsem si myslela,že v tehotenství nesmej dávat injekci...další kontrola me čeká v kvetnu...Zubař,myslím,je povinní,protože v tehotenský prukazce je kolonka,kam má dát zubař i obvodák razítko,kdy provedl prohlídku.....
Gratuluju všem holkám k dobrým výsledcím...tom je super...
@dpetulinka ty jo holka,ty už cejtíš pohyby?Ved hod me neco,nech už taky cejtím.... :grinning: :grinning: :grinning: ty jo,tiše závidím.....
26. led 2011 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 kolonka tam sice je, ale povinné to není, jako žádné vyšetření v těhotenství, jsou to preventivní prohlídky, člověk by tam měl jít, ale když tam to razítko nebude, tak tam hold nebude. Každopádně, to když se pak zuby vysypou je vcelku drahá záležitost, takže samo půjdu,ikdyž nerada :grinning: Prosím tě já ti nevím, to ti je takový zvláštní šimrání, asi to je ono, ale vážně nevím, no kamarádka říkala že v těhu pohyby prakticky necítila, prý opravdu jen malinko. Já zas čekám kdy už mi dají tu průkazku :grinning:

Jinak také gratuluji všem ke zdravým díťátkům :slight_smile: to je dobře, že všechny hezky rostou a nic jim nechybí.
26. led 2011 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka ale zas na druhou stranu nechci,at me po porodu vypadaj všechny zuby... :grinning: :grinning: :grinning: a obvodák?natočí EKG,a co kdyby tam byla nejaká odchylka,aspon to hned začnou řešit a třeba by me nevystavovali přirozenéme porodu,ale císaři..to nikdy nevíš co se vyštení,ale aspon mám dobrej pocit a radost,že jsem zdravá a vše je ok.....
26. led 2011 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek