• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@tasmailla1 jj zavolají ... mi to taky sestra povídala ... nevolají tak je to asi ok
5. dub 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka pač si neumím představit držet dietu a nejíst žádný sladký.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. dub 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no já jdu ráno v 6 a po 15h si mám volat na výsledky,takže celkem fofr. Doufám že to bude v pohodě...
5. dub 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no vidíš a já když tam byla,tak me řekli,že výsledky pak posílaj gyndařoj,že telefonicky me nemužou nic říct...tak jsem pořád čekala,že bude nekdo volat,tak naštestí nevolali....a neboj,bude to v pohode....
5. dub 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 já dneska dělám na véču kuře s broskvičkou :grinning:
5. dub 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka hmmm taky nezní špatne.....loučím se,jdu si na chvíli lehnout,nejak me to zmáhá....tak jsem se objednala ješte na druhou prevenci k zubařce a má volno až 27.kvetna...tak doufám,že dovtedy neporodím a že tu prevenci ješte stihnu.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. dub 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak dneska jsme byli s Máťou u doktorky na 3leté prohlídce - tak má 15kilo a měří 96cm :grinning: :grinning: Musíme trénovat barvy a doporučila na podzim ortopedické vložky do bot, protože na pravou nohu mírně šmajdá. No, že má nohy pěkně do X, to už radši vynechám :grinning: V čekárně byli asi 3 maminky s přihláškou do školky, aby jim jí potvrdila a když mě viděli s břichem, jak taky držím přihlášku, tak to byli docela nenávistný pohledy......Aby se nepo.......!
Mimčo celou noc kopalo jak blázen, boule mi jezdily po celým břiše a teď, jak jsme přišli od doktorky, tak zase je dole. Tak sedím, nohy nahoře, pod prdelí polštáře, Máťa spinká, tak odpočívám :sunglasses:
@tasmailla1 - vítej zpátky - dlouhu ses tu neukázala:slight_smile:
5. dub 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlásím že u nás je slunečno i když ráno to vypadalo spíše na déšť. Byla jsem dnes s Honzíkem u dr už skoro měsíc kašle tak aby mu něco napsala. Tak mě bylo řečeno že to tím počasím a průdušky má čisté a plíce taky. Tak dostal prospan a uvidíme kdy to přejde. Do školky může což mě těší. :slight_smile: Já jdu zítra se sebou na UTZ se srdcem tak uvidím jak na tom budu.
Holky buďte rády že si mateřskou můžete vybrat. Já jsem na pracáku tak mám automaticky rodičák na 4 roky a navíc mě tento měsíc skončila podpora a tak jsem bez peněz. Nedostanu ani žádné dávku ze sociálky. Tak můj příjem až do porodu je pouze výživné a přídavky na Honzíka. Jelikož bydlím s našima ve společné domácnosti tak nemám na nic nárok a to ještě Martin má trvalé bydliště u rodičů. :frowning2:
5. dub 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já nakonec nebyla vůbec lenošná a zaběhla jsem si do obchodu ke špízům pro americký brambory a pro majonézu na tatarku,tak dneska zdravá strava :grinning: Mňam mňam,dobrá jsem kuchtička :slight_smile: :slight_smile:
5. dub 2011 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všecky, mám společný červencový termín, tak se k vám přidávám, jestli nevadí...
5. dub 2011 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena ahoj,jen se přidej...

Tak si holky představte,že trošku špiním po tom vyšetření na gyndě...
5. dub 2011 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 tak vidím, že máme spolu stejný termín :sunglasses:
5. dub 2011 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak jste na tom s kočárkem? Já zatím vybírám,hledám,ale je jich toooolik, že fakt nevím :unamused: Poradí někdo?
5. dub 2011 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak po delší době jsem tady na chvilku taky.
Už 2 týdny mám problémey se zády, mám bloklé "esíčko" na levé straně a bolí mě jak záda /bedra/ tak občas i levé stehno. Ráno nemohu vstát z postele, pomůže až když se rozchodím a tak kolem poledne jsem schopna už i něco dělat (nemohu se ale ohýbat, ponožky si tedy nenavleču :frowning2: ) chodím po doktorech, tím, že jsem těhu, tak všichni kroutí hlavama, že se holt nic nedá dělat. Mám předepsaný rehabilitace jednou týdně, od včera jsem na PN, kontrola příští týden. Doktorka mi ale nedala vycházky, co je na pytel, jelikož mne pomáhá, když chodím - nemohu sedět a ni pořádně ležet... ale prej vycházky mi dát nemůže... chápete to????
Všichni mi říkaj, že hned po porodu to přejde (haha, takže už jenom 4 měsíce!!!) Roztahují se mi pánevní kosti a jinak to do porodu nebude. Ale mně to nepříde úplně v pohodě, když ráno nevstanu z postele, musí mě zvedat přítel, když došlápnu na levou nohu, tak se mi vykutálejí od bolesti slzy jak hrachy... nejsem srab, ale toto je fakt bolest :frowning2:
A ještě mně trápí, jestli miminko cítí, jaký muka prožívám a jestli mu to nemůže ublížit...
Máte taky některá podobný problém?
5. dub 2011 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka hm, díky za info, já přišla až teď domů, tak to provolám až zítra.. takže prostě dostanu únor i březen zároveň... jim to žíly netrhá.. Nojo, dnes to máme za 100 :wink:
@misi.21 hihi, buď ráda.. i když to leze na nervy. já dnes díky bříšku měla přednost před ostatními pacienty i když jsem přišla poslední (na nefrologii) jinak bych tam seděla další hodinu.. :wink: trošku mi to bylo blbé, ale sestři s tím přišla sama..
..zato parchanti puberťáci nevychovaní vidí břucho jak balon a nepustí v autobuse sednout, ani kdybych tam začala rodit.. to mě teda dožralo, já jsem vychovaná úplně jinak-tohle mám za odměnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já do sebe teĎ naházela bram.salát a rybí prsty a bonbony.. :sweat_smile: pošlete sem trochu sluníčka... tady je zima a prší.. :unamused:
5. dub 2011 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee niíc si z toho nedelej,me minulej týden taky nikdo nepustil sednout a břuch mám už jasne videt i z dálky.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. dub 2011 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no jo hold,sme byly jinak vychovaní a tá dnešní mládež,to je strach a hruza....
5. dub 2011 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 neboj, to je v normálu - mě to tedy moje gyndařka říkala, že se může stát, že po vyšetření můžu špinit, tak ať se toho nelekám..
@slena ahoj, vítej tu :slight_smile: s kočárkem je to věda.. záleží, co od něj čekáš :wink:

@mili01 ahojky, no teda.. to je fakt na prd, že až taková bolest. občas mi to také střílí do nohy a musím rozchodit, ale v podstatě to je jen nárazově tak 3dny v týdnu, takže to namažu alpou a jinak neřeším.. vůbec nevím, co poradit :frowning2: . no s těma vycházkama je to fakt zakletý, to je děs! Ale zkus se domluvit s obvodní nebo zubařkou, že kdyby náhodou přišla kontrola ze sociálky a Ty nebyla doma, tak jestli by Ti dali pak razítko, žes tam byla třeba na kontrolu.. :wink: obvodnímu by to nemělo vadit :wink:
5. dub 2011 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 tojo, spíš jsem si říkalá "já blbec poctivej od mala pustím sednout každou babku či dědka a když potřebuju sednout já...tady to mám - s poctivostí nejdřív pojdeš, voe" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale stejně bych to spohlavkovala :grinning: :grinning:
5. dub 2011 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 tak dobré pořízení zítra :wink: hm, to je masakr s těmi penězi.. to víš, na státní podporu jakéhokoliv druhu jsme málo opálený... :angry: :grinning:
5. dub 2011 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee alpa mně nenapadla, ale asi zkusím, já to holt mám 7 dní v týdnu každé ráno a "rozcházím" to celé dopoledne. Vůbec nevím, jak se po 2 týdnech vrátím do práce a jestli ještě vůbec. Nejvíc mně ale štve, že nemohu nic - ani sedět, tudíž pletení nebo šití úplně odpadá. Tak v poledne vždycky alespoň vařím, tím se zabavím tak na 2 hoďky :slight_smile: a ty vycházky mi právě nechtěla napsat obvoďačka, jelikož mám PN nesouvisící s miminkem (tedy ne přímo), tak mi PN vypsala ona. Nevím ale, jak to s kontrolami funguje - chodí sociálka smaa od sebe, nebo jenom na popud zaměstnavatele? V práci to mám ok, ví, že si nevymejšlím, v pátek jsem byla udělat mzdy, šéf mně pak dovezl až domů, kdybych se nepřekonala, tak zůstane 70 lidí bez výplaty.. takže oni by na mne kontrolu jistě neposlali, ale nevím, jestli socka nechodí sama od sebe...
Stejně je to ale na hlavu, mám pochodovat doma po chodbě nebo co? Nejlepší lék je chůze a oni mi nedovolí vystrčit nos z baráku....
5. dub 2011 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no samozřejmě kvalitu za rozumnů cenu :grinning: tak něco "normálního", ne moc drahého. Začínám uvažovat o Dorjan Prestige 2011...
A s těma "parchantama" sa není co divit, je to čím dál horší - učím na základce, tak vím svoje... Mlátit od rána do večera by potřebovali...
5. dub 2011 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili01 mě ta alpa pořádně prohřeje a na chvíli uleví, jinak jsem měla ještě mast "sněhurka", či koňskou.. ale je pravda, že né vždy to uleví úplně. Sociálka chodí sama od sebe, jen prvních 14dní PN, které platí zaměstnavatel, může přijít na kontrolu právě on. Tak leda zkusit oslovit gyndu, aby Ti pak napsali nemocenskou oni (buď po skončení této, nebo převzali a dali Ti vycházky :wink: )?
5. dub 2011 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena :grinning: :grinning: to vypadá na valašskou stranu Zlína.. :grinning: no jeje, pevné nervy přeji.. a ještě učíš, nebo jsi už doma :slight_smile:
5. dub 2011 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jo já vím že je to od toho vyšetření,bolelo mě to když mě promačkávala,ale je to na prd... To víš,pár měsíců už jsem špinění nezažila :slight_smile:

@mili01 já to mám přesně naopak,ráno jsem v pohodě a jak začnu chodit,tak mi začnou bolesti pánve a zad,ale teda dneska jsem toho taky nachodila celkem dost a bolesti se nedostavili,jen lehce záda,ale to po zkušenostech už nepovažuji za bolest. Akorát před pár dny jsem nemohla nic,chodit,ležet,sedět,v noci jsem se vzbudila,ale mě to naštěstí postupně ustupuje,ale nedělám si iluze,že na dlouho. Když něco přestane,za chvilku přijdeněco jiného.
Jo holt,chtěla jsem miminko,tak musím něco vydržet a připravovat se psichycky na porod...

@slena jojo,čekáme stejně,tak se můžeme vsázet,kdo porodí dřív :grinning: Jinak já jdu asi do klasický trojkombinace. Ještě uvidíme jakej se nám zalíbí na živo.Jsem sice z města,ale hodně jsme u babiček na vesnici,tak potřebuju aby zvládl i lesní cesty...
5. dub 2011 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili01 já bych tky skusila domluvit se na gyndě,řekni že ti je nejlíp venku a takový ty řeči,jestli máš aspoň trošku normálníího doktora,tak ti to musí napsat...
5. dub 2011 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 ty jo,tak to je mazec,nedokážu si vůbec představit,že bychom žili z jednoho platu,navíc s malým dítětem. Jsou to sv..ě,ty co tohle rozhodujou,tmavejm dají všechno. Neříkám že jsou všichni stejní,někteří normálně pracují a snaží se,ale aspoň teda u nás je většina na sociálce a má se pomalu líp jak my...
5. dub 2011 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 no hold šetřej na nesprávným míste...uberou maminám,které potřebujou prachy na miminka....

@misi.21 no ale zas černý tedka taky nedostanou porodní....
5. dub 2011 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 Původní termín podle výpočtů mám 26.7., ale podle UZ 24.7. Ale už jsem měla sen :sunglasses: , že mimi přišlo 13.7. , tak uvidíme... Taky chcu trojkombinaci, zatím sa dívu akorát po netu, co je k mání a je toho kotel...
5. dub 2011 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jj valašská strana :sunglasses: moja mluva sa nezapře :grinning: eště učím, uvidím,jak to budu zvládat dál...
5. dub 2011 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek