• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@tasmailla1 záleží, kolik dostávaj za to, že dobrovolně nepracují.. pokud se vejdou do té hranice, tak porodné dostanou, ne?
@slena nezapře :grinning: ten dorjan vypadá hezky. pokud váháš, zkus hodit dotaz do fotoblogu a maminky zde Ti napíšou svoje zkušenosti a postřehy, tipy.. Máme také trojkombinaci - Teutonia Cosmo, nakonec po 1dítku (od Zlína :grinning: )
5. dub 2011 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Už jsem naň ho mrkla na ten tvůj kočár a vypadá solidně a kvalitně!
5. dub 2011 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee dostanou jen na první díte a černý maj tych detí omnoho víc...takže to pekne prošvihnou.....
5. dub 2011 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena já také chtela dorjan,ale na mou výšku byl malinkej...takže nic se nedalo delat a šli sme do jinýho....
5. dub 2011 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 a kolik měříš? a který kočárek nakonec vybralas?
5. dub 2011 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena 180 cm,takže nakonec sme vybrali takovej,kterej na naši výšku s manžou byl akorát-takko warrior ilusion....
5. dub 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě dnes nějak blbě celé odpoledne. Břicho mě dnes tvrdlo nějak moc a mimčo jsem dnes citila nějak míň. Možná je to i tím že jsem šileně unavená. Honzík byl vzhůru už od půl6 a po obědě zadřímnul jenom na hoďku a já jsem to už nestihla. Využila jsem toho že spí tak jsem pověsila pračku a další dala prát a než jsem se dostala do postele tak už byl vyspaný. Jak naschvál dnes nikdo nebyl doma kdo by s ním byl venku. :frowning2:
5. dub 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena tak tady bude za chvilku převaha moraváků :grinning:
5. dub 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, váhám, zda popřát dobré ráno nebo co.. :sweat_smile: maličký se zase dostal do ráže po několikadenní pauze a od 10 do mě doslova tříská jak vzteklej do piána.. :frowning2: tak už jsem z toho docela na nerva.. ze začátku jsem dostala zkopáno pokaždé, když jsem dala ruku z bříška, pak už kdykoliv.. každou půl hoďku na wc, žáha pálí .. před hodinou jsem už vstala, dala jsem si párek v rohlíku a řekla jsem si "má o čem přemýšlet a já šanci usnout"... pchéééé... má mě na háku i s rohlíkem :grinning: :grinning: :grinning: ale aspoň se zklidnil a už to tak nebolí. Jdu pustit asi 5.pohádku a zas na wc :sweat_smile:

@slena děkuju :wink: měla jsem výběr kočárku velmi zjednodušený, že jsem chtěla pouze od Teutonia.. jinak bych se z výběru asi zcvokla :grinning: a také jsem potřebovala normální nebo vyšší kočár..
@tasmailla1 člověče, kolikrát, co vídáme za kočárky na ulici.. jsou tak mrňavé!! ale vážně..člověk by řekl, že je má po kolena. :sweat_smile: a velkých praktických kočárků je málo. velkých je dost, ale třeba ty houpací lodě v tom starém stylu od Inglesina, nebo jiné.. ? MHD nebo projížďka po lese, či to jen složi do auta je tabu..
@micka1 také mám pocit, že když jsem unavená já, tak mimi taky spíš pospává.. měla jsem to teĎ poslední týden..až do včerejšího večera.. :sweat_smile:
Už jsem chtěla napsat "hurá, mládě asi spí"... ale byla jsem rychle (a rázně) vyvedena z omylu :angry: :slight_smile:
6. dub 2011 ve 03:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena :wink: a už víte, co to bude? nechali jste si říct? a jména máte?
6. dub 2011 ve 03:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak u nás oblačno ... :unamused: ale na zítra hlásí 22C což je fajn těším se .... jen to zase procestuju, jedu na KO.
Všimla jsem si , že tady máme novou @slena tak Tě tady vítám mezi babama :grinning: :grinning: :grinning: Tak Ty jsi také z valach?
@druidee no jo , zase spí ... v noci to tady ponocuje a přes den chrápe :grinning: :grinning: :grinning: poslouchej musíš to tomu dítěti vysvětlit politicky :grinning: :grinning: :grinning: já mám tedy naštěstí klid. Mě vždycky kope a šťouchá jen když pojím... nevím proč jestli taky jí :grinning: :grinning: :grinning: a nebo jestli tam má pak málo místa? :grinning: :grinning: :grinning: Ale jinak přes den a v noci je hodná ... hmm jestli to nebude tím, že holčičky jsou takové jemnější :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak chvilkama nahlídnu, jestli se už někdo vzbudil ... :confused:
6. dub 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka nazdar provokatére... myslím, že moje politika to dítě vůbec nezajímá a na diplomacii mi zvysoka kašle :grinning: :grinning: :grinning: ale 3h spánku teĎ... to se počítá :sweat_smile:
6. dub 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Jak provokatére ...? :grinning: Jo Vlasti jak ses vyspinkala ....? :grinning:
6. dub 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka :stuck_out_tongue_closed_eyes: do růžova :grinning: a jakoby nestačilo tahat se s tím mega bříškem, tak se dnes budu tahat i s mega pytlema pod očima :sweat_smile: :grinning: :grinning:
6. dub 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jaké je u vás počasí? tady to vypadá nadějně, že i snad bude líp než včera :slight_smile:
6. dub 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Tady nic moc pod mrakem ... pytle nechej doma ... stačí že ten v bříšku má pytlíka :grinning:
6. dub 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka :grinning: ... v noci mě deptá díťátko, po ránu zas někdo jiný... :grinning: :grinning: :grinning: ps. neni pytlik jako pytlik jo? :grinning: :grinning:
6. dub 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Jasný že není :grinning: Co máš dneska v plánu? Já malinkom pouklízím... pak musím do města a na večeři budu dělat sladké tvarohové šišky s jahůdkama... včera jsem koupila čerstvé v lidlu ve slevě ,,, tak bude mňamka. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. dub 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka chtěla jsem nějaké pochůzky (lékárna,pošta,Dr), ale to nespaní mě docela zkosilo, tak ať zas někde neomdlim :unamused: tak zítra. jinak budu také uklízet, máma si vzpoměla, že jsem měla narozeniny, tak přijede :confused: .. na večeři udělám asi bramboráky :slight_smile:
6. dub 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee to si brzy vzpoměla .... mi konečně přišla ta vyreklamovaná sada těch lahviček a odsávačky ... k tomu jsem si vzala ještě tu antikolikovou od té samé firmy. Tak snad budou dobré. Vlasti co si měla ty za věci v té malé sadě?
6. dub 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka :unamused: hm, asi tak.. ale neřešit :wink: aha, uniklo mi, že jsi to reklamovala.. ?? pročpak? já pořídila sadu malinkou- tuto http://www.slune-cz.cz/tommee-tippee-odsavacka-materskeho-mleka-c2n-1/ novou, ale z mimibazaru za 600,- byla to výhodná nabídka a já i tak si přála tu skleničku tommee :slight_smile:
6. dub 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Mi poslali jinou sadu než jsem chtěla ... já chtěla tu velkou, jsou tam i kelímky na mlíčko do lednice atd. No tak už jí mám doma. Mamča přijede dnes?
6. dub 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka přijede asi zítra.. jestli zas nebude mít něco důležitějšího jako knihovnu či úklid kuchyně či sousedy na chatě.. jéjda to je hodin.. jdu chystat oběěěěd :slight_smile:
6. dub 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vás všechny zdravím. Když už jsem byla na UTZ se srdce tak jsem se projistotu zastavila u dr. Takže mě nasadil magnézko 3*1 a klid. Jinak se ta naše holčička má čile k světu.. Děložní hrdlo se nezkracuje tak uvidíme jestli ustoupí to tvrdnutí břicha po tom magnézku. :slight_smile:
6. dub 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 To bude v poho :wink: .... já piju magnésko od 10t tak jsem v klidu zatím. Jen sem tam křeče do lýtek .. ale to jsem měla i před těhu
6. dub 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsem se vrátila z Brna a hlásím,že rozšíříme řady něžného pohlaví :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. dub 2011 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 jůůů ahojky ,,, tak to moooc gratuluji :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: co na to manžel že to bude holčička?
6. dub 2011 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 že by? šak to neva :sunglasses:
6. dub 2011 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee bude to překvápko :sunglasses: já bych chtěla 1.mimi chlapečka... Jména zatím diskutujeme, na holčičku asi Anetka nebo Barunka, taky sa mně líbí Elena :slight_smile: Na kluka sa mně líbí Filip nebo Daniel - nad oběma manžel ohrnoval nos, tak nevím nevím...
a vy čekáte co,holku nebo kluka? A jména? Třeba sa inspiruju :stuck_out_tongue_closed_eyes: Úplně nejradši bysme dali na kluka David - perfektní jméno, ale už ho mají švagr, tak by asi bylo blbé, že by byl bratránek taky Davídek...
6. dub 2011 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka díky za přivítání, jj su z valach :grinning:
6. dub 2011 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek