• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@misi.21 gratuluju k cérečce :slight_smile: čekáš první mimi?
6. dub 2011 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena Filipa jsem chtěla taky kdyby to byl kluk .... hezké jméno ... ještě se mi líbí Martin , Tobík na kluka se toho dá vybrat více jak na holčičku mi to tak příjde .... my zatím nevíme :confused:
6. dub 2011 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka
@slena díky holky,čekám první a manžel si holčičku přál,takže velikánská spokojenost :slight_smile:
6. dub 2011 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 tak to je super :wink: a jméno?
6. dub 2011 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka Mně sa právě zdá, že na holky jsou krásné jména a na kluka ne a ne vybrat... ale to je zdání, je spousta krásných jmen, enom sa shodnout s tatínkem :grinning:
6. dub 2011 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena no to je problém i u nás ... :grinning: nic není dobrý ... tak ať si vybere sám říkám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@misi.21 Tak paráda :sweat_smile: Já si myslím, že Vám to bylo celkově jedno... hlavně že bude a bude zdravé ... :dizzy_face:
6. dub 2011 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena asi to bude Simonka,jména už máme vybraná dlouho,jen to mimi přišlo dýl :slight_smile:
@hradilenka jojo,jedno nám to bylo,ale jsem taky ráda že to bude holčička :slight_smile:
6. dub 2011 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 Ty jo holka veliká gratulace k holčičce,no opravdu tu bude asi nakonec převaha holčiček......

Já dnes byla v poradne a všechno je v pořádku,ani tehu cukrovku nemám,za co jsem ráda....další kontrola až za 4 týdny a v ten den bude i velkej ultrazvuk...takže už tedka se těším na 4.5. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Poté jsem byla za segrou na kávičke v novým podnájmu a odpoledne na nákupu,takže na PC dnes vubec nebyl čas.....
6. dub 2011 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka taky jsem mu říkala, že když je tak chytrý, ať dá jméno sám :sunglasses:
6. dub 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 Simonka jeéé, to je taky moc pěkné
6. dub 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 moc blahopřeji k holčičce :dizzy_face:
@slena u nás to bude klučík a jméno Jindřich.. ale pro babičky a tety atd je to překvápko taky :slight_smile: , to jen mezi náma babama.. :grinning: Daniel se mi také moc líbí, ale doma mi to neprošlo :slight_smile:

Holky, tlak mám 140/100 :unamused: to je dosti špatné.. asi z té probdělé noci a všeho..?? uvidím za hoďku..
6. dub 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jojo ohledne tych kočarku máš pravdu,pro menší holky je ich na trhu hafo,ale pro vyšší je to děs běs vybrat ten správnej.....ale tak nakonec doufám,že ten co sme si vybrali, nám bude vyhovovat...akorát dnes me volali,že už ho maj na prodejne,takže tam bude hezky odpočívat až do porodu.....No a ohledne tvýho tlaku,ty máš s tema ledvinama už normálne náběh na vysokej tlak a jakákoliv zátež ,nebo taky nevyspání ti ho muže zvyšovat...mela bys víc odpočívat a odpoledne si občas i lehnout...i když píšeš,že si po spánku pak jako praštená,ale když by si si dala budík tak za hodku spánku bys mohla být čerstvá jak rybička..... :wink: :wink: :wink:
6. dub 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem zase po pár dnech tady :slight_smile: Gratuluju misi.21 k holčičce - takže je tu asi převaha holek co? :slight_smile:

@druidee - ty jo, tak ten tlak máš teda šílenej - dávej na sebe pozor! Já mám teda úplně opačný problém - minule mi naměřili zase 90/50 - už se mě ptali, jestli mě nemají začít křísit, ale cítila jsem se docela dobře :slight_smile:

Sedím s nohama nahoře, piju horčík jak mám, ale stačí se jednou rozčílit na Matýska (chybí mu, když ho nemůžu pochovat a tak to dává pěkně najevo tím,že absolutně neposlouchá) a už mám zase pořádný tlaky. Tak nevím, buď se s ním budu zlobit nebo ho nechám dělat co chce a do porodu mi zdivočí ještě víc. Co je lepší............
Včera nám začali s rekonstrukcí - hurrááááá!!!!!! Podle tempa, kterým začali to vypadá, že bysme to do porodu mohli stihnout :grinning:
6. dub 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 gratulujeme k holčice :slight_smile:
6. dub 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 mě by podle mé výšky vyhovoval každý kočárek, ale Martin má 190cm tak to byl docela problém. :slight_smile:
6. dub 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že tu probíráte jména :slight_smile: Na holčičku máme Adélku nebo Emu, ale spíš to vypadá na toho chlapečka a to mám asi 5 jmen - Honzík, Michal, Davídek, Štěpánek nebo Vojtíšek. Manžel zatím navrhnul takový jména. který mi nesmí přes práh, tak teda nevím jak tohle dopadne:slight_smile:
6. dub 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vysokej kočárek je Bebecar - měli jsme ho jako první a 100% spokojenost. I s Teutonií. Manžel má asi 185cm a vyhovovaly mu oba.
6. dub 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky hlásím se po delší době :slight_smile: jak se tu máte? všechny mamči i mimča jsou doufám ok :slight_smile: my dnes byli na 3D a byla jsem nadšená a naměkko jakobych to snad viděla poprvé v životě :grinning:
tak se pochlubím nějakýma fotečkama :slight_smile:
6. dub 2011 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
náš chlapeček :slight_smile:
6. dub 2011 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup ahoj, to je bezva, těším se na fotečky :slight_smile:
@tasmailla1 @msevy jj holky, když já odpočívám už od prosince.. :grinning: asi mi to vylítlo z toho nevyspání, teď už je to zase v rámci normy, hurá (oddechla jsem si pořádně ale) :wink: no téda, 90/50 jsem mívala jako dítě.. teď by mě to sklátilo k zemi :grinning:
6. dub 2011 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup to je nádherný bobečeeeek! :dizzy_face: moc povedená fota!! tyjo, do modra jste je hodili sami v pc, nebo je to tak focené od Dr? (vidím to tak poprvé) :slight_smile:
6. dub 2011 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,dneska počasí vypadá docela dobře,tak jdu ládovat pračku,mám toho tady dost. Včera jsem si konečně koupila rifle a manžel nějaký trička,tak to taky musím přemáchnout,doufám že nezačn epršet a bude to rychle schnout...

Včera na tom 3D se dr manžel zeptal,jestli nemá nějakej velkej nos,tak se mu se sestřičkou smály :grinning:

Zítra jsem pozvaná do práce na oslavu narozenin,tak doufám,že se budu umět bavit i o jiných věcech než je porod a těhotenství :grinning:

Jinak jsme nechtěli nikomu říkat pohlaví,ale z toho videa to jde krásně poznat. Včera jsme se stavili k manžela rodičům a pustili jim to a jak tam jde hezky vydět,jak nám to ukazovala,tak hned říkali,že to je holka... Takže nic,no. Teď musím všechny trošku usměrnit,aby nekoupili všechno růžový :slight_smile:
7. dub 2011 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup Ahojky krásné fotečky :sweat_smile: Já takovou nemám ... :frowning2: paní dr. to zkoušela , ale byla by škaredá, tak nakonec jí netiskla. Na kolik Tě vyšla 1 fotka?
7. dub 2011 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky , dneska hlásím teplo teplíčko ... tak snad to bude i celý den ... i když dneska to teplo no už by mohla být i 1 jarní bouřka ... Posnídám dám se dokupy a valím na KO, tak snad tam nebudu zase sedět dlouho. Takže návrat v odpoledních hodinách :slight_smile:
@msevy tak s tím tlakem jsi ještě máčka oproti tomu, co se podařilo naměřit mi ... sestra to měřila 3x jestli je to dobře a nechtěla tomu věřit. To bylo ze začátku těhu a měla jsem 80/30 ... taky jsem nechápala tohle jsem ještě neměla běžně 90/60. Pak mi tlak stoupl v průběhu těhu , ale to bylo tím, že mě strašili, že potratím a nebo že mě budou muset zašít a takové scénáře. Tak mi tlak vylítl na 120/80 takový jsem taky vživotě neměla ... asi je to fakt nějak stresem. Teď jsem zase na původních hodnotách 90/60 :wink:

Holky mě už bolí nejen záda, ale i klouby :frowning2:
7. dub 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,přeju dobré ránko,u nás vykukuje sluníčko a je modrá obloha,tak jsem zvedavá,jak to dlouho vydrží...já nechci déšt ani bouřky.....A co se týče tlaku,taky jsem mela vždy 90/60 a tedka mám 120-125/80....přemejšlím,co dnes budu delat,ale nic se me nechce,jenom uvařím šunkafleky....Vera mudr v poradne me trošku postrašil,že kdyby cokoliv,tak už mám jít rovnou do porodnice.....já nad tím vubec nepřemejšlím,ani tašku nemám uchystanou,ani vložky nakoupený.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
7. dub 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přejeme všem hezký den. U nás je polojasno, ale teplo. ráno byl Honzík už v půl7 vyspaný, ale Martin ho vedl do školky tak jsem si ještě lehla a vstávala v půl 9. :slight_smile:
Dnes bude Martin a děda dojídat zbytky z celého týdne k obědu. Já jsem si už dala palačinky co nám zbyli ze včerejška.
Už se mě nechce nic dělat. Stihla jsem vyžehlit tři pračky prádla a nějak mě to unavilo. Za chvilku pádím do školky tak si dáme asi jenom nějakou malou procházku.
7. dub 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 ahoj, jsem se musela smát s tím nosem.. :grinning: já mám také dilema. dnes přijede máma a náš prcek na videu taky ukazuje kdo je, že to pozná kdokoliv.. a chceme to jako překvápko..

jé, tady je ranních ptáčat :grinning: už mám sic hotovou polévku a kuře v troubě, ale dospávala jsem včerejšek do 10h, jupí :slight_smile:
@tasmailla1 hm, nedávno mě napadlo, že taška do porodnice by se už mohla pomalu nějak řešit.. doma dám na lednici seznam věcí do ní, kdyby něco, tak přítel to sbalí a pak přiveze..

hihi, holky, já vám ty vaše přízemní tlaky můžu jen závidět :dizzy_face:
7. dub 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no já nevím,nevím,kdybych nechala doma seznam,či by to muj manža zvládl,si to radši udelám sama,ale musím mít už doma všechno nakoupeno,at mám co do ní dát.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já když jsem mela i nízkej tlak,tak me blbe nebylo,že bych se klátila k zemi,to vubec ne.....

@micka1 ty jo,tos me připomnela,že mám taky žehlení,ale jenom dvoje povlečení a to já tak nenávidím žehlit.... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: ty jo,zase deláš pekný chute s palačinkama.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Holky už perete veci pro mimčo,nebo mám ješte čas?já ješte sem ani nezačala a bojím se,že tímhle mojím tempem to pujde hooodne pomalu....ale už se asi musím do toho pustit,radši at to mám brzo hotový,jak bych mela pak plašit....
7. dub 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 myslím si, že v případě nouze by to chlap zvládl sbalit.. aspoň něco (?) :grinning: :grinning: jako dítě jsem také měla extrémě nízký tlak, ale asi jak to pomalu rostlo, organismus si zvykl a teď, když mi to léky během pár hodin srazí dolů, tak srazí i mě :grinning:
Co jsem pokoupila, to jsem už vyprala, vyžehlila a schovala už před časem. až bude hezky, vyperu ty nejmenší znova (teda jen promáchat, ať jsou hezky čerstvé) a ostatní až za pochodu, dle potřeby. Mám i velké velikosti, tak jsem to nechtěla skladovat v kufru jen tak bez vyprání.. :slight_smile:
7. dub 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee takhel je to focené přímo z ordinace, u Nikči jsme to měli v oranžovém tak mě to docela překvapilo :slight_smile: ale jinak se fotečky povedli na to jak ze začátku malej protestoval a mlátil kolem sebe rukama :grinning:
7. dub 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek