• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@hradilenka no já mám fotek 13, asi 8 mi jich vytiskli a 20 min videa na dvd, a stojí tu 3D tisíc korun když se povede něco natočit
7. dub 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás je dneska fakt letní počasí,akorát dost fučí,ale je krásně teplo a aspoň prádlo rychle schne. Dopo tady byla ségra s malým a v neděli veliká oslava jednoho ročku,tak se už moc těším na dort :grinning: To zase přijedu zmlácená :slight_smile:
7. dub 2011 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Honzík odjel ke svému otci. Já ty 3 hoďky musím nějak vydržet. Co bych měla být ráda že mám chvilku pro sebe tak je to právě na opak. Asi to bude tím že když se Honzík od něho vrátí tak se s ním nemůžeme tak dva dny domluvit. Neposlouchá, vzteká se a je protivný. :frowning2:
7. dub 2011 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky , tak jsem se vrátila z kontroly, zatím vše ok i cukrovka dopadla dobře ... až na moč .... prý tam mám bílkovinu na 2x , tak to raději posílá do labiny ... tak nevím co z toho vyleze.
Dívala jsem se tam po maminách , sestře hlásily který jsou týden a když jsem se dívala na to jejich bříško, tak ho mám stejný, jenže ony jsou 33t :astonished: no to bude maso nechci vidět jak budu kulatá na konci těhu :grinning:

Jinak jsem se stavila ještě na velký nákup do kaufu a pak jsem se stavila ještě v taku a koupila tomu svýmu milýmu trička, tak mu to dám na svátek. Doufám, že zase bude frflat jako obvykle ... měla jsem nutkání koupit i to růžový .... bylo moc hezký ... ale on by mi v tom nechodil. Tak klasika , bílý, černý, fijalový, zelený a modrý.
Teď jsem si dala kávu a jsem úplně ko. Tady je vedro jak hrom a navíc ten nízký tlak . Tak si na chvíli lehnu a pak musím něco udělat na večeři. Asi udělám samuraje, koupila jsem na to maso tak to bude raz dva ....
Na zítřek jsem koupila hovězí svíčkovou, bude pořádná flákota masa, měla jsem chuť na steak. Jen to musím dneska ještě naložit aby to bylo eňo ňuňo :dizzy_face:
7. dub 2011 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka hmmm,kdybych já mela hlásit v plný čekárne v kolikátým jsem týdnu,tak asi taky bych mela bříško,jak maj maminy v 33 týdnu.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: taky si furt říkám,že kam to ješte poroste a to tedka teprve začne pořádne růst.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já zatím moč mám pořád dobrý,žádná bílkovina ani cukr....tos udeláš velkou radost svýmu ke svátku.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: já zítra budu delat kuře na paprice s kolínkama,už tedka se me na to zbíhaj slinky.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2011 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka tak ale bud ráda,že kontrola dopadla dobře...a tá moč,to se uvidí.....třeba se to příšte zlepší a bude negativní....
7. dub 2011 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,tak já už radši vylezla,protože se mi zase zdály semé kraviny,tak půjdu radši něco dělat.Uklizeno mám ze včerejška,tak asi bude dneska brzy obídek. Dneska budou zapečeně plněné cukety,tak jsem zvědavá,co mi na to manžel řekne :grinning: Ale co,kdyžtak sní aspoň maso s brambory.

Večer tady byli naši a ty pohlaví nepoznali,furt že je to chlapeček,tak jsme jim to nakonec řekli. Tak doufám,že to nebudou šířit nikde dál...Ale nedělám si moc velký iluze.

Tak týden zase za náma,zítra bychom chtěli jet někam na výlet,uvidíme jaké bude počasí,dala bych klidně nějakou ZOO,ve Dvoře má být prý od června safari přístupné svým autem,tak bych tam pak taky chtěla,pokud budu ještě schopná vůbec někam jet,no uvidíme.
8. dub 2011 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno tak u nás pořád fouká vítr jako blázen. :slight_smile:
Nějak mě kolí bacil. Celou noc jsem pro kašlala tak jenom doufám že to nebude ještě horší. Budu muset navštívit lékárnu a koupit nějaké homeopatika. Jinak mě nenapadá co bych si mohla na dráždivý kašel vzít. :frowning2:
8. dub 2011 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky a dobré ráno, tady je celkem hezky sluni svítí. Celou noc jsem nemohla spát bolí mě ty záda a klouby. Včera mi říkal primář, že by se na zádech nemělo vůbec ležet, ale na levém boku. Tak já ty boky střídám a převaluju se v posteli jak knedlík. Dneska jsem vylezla už v 7 z pelechu. Tak nevím jak dál to bude pokračovat.

@tasmailla1 kuře, plec a takové ty věci na paprice nemusím nevím proč, ale mýmu to chutná. No uvidíme jak se mu budou ty trička líbit ještě to má čas do 24. S tou mačí se uvidí ...

@micka1 mi zabírá jitrocelový sirup, ale nevím jestli se může v těhu, to by si se musela zeptat v lékárně , pak z kapek bromhexin, a ještě sirup sinecod a hedelix. Ale jak říkám nevím jestli se to může v těhu.
8. dub 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno pupíci, sic jsem usnula dlouho po půlnoci, ale i to se počítá, jupí. Hlásím sluníčko, ale asi studeno.. Uvařeno, uklizeno, tak se vrhnu do dalších skříní..
@misi.21 do Dvora se chystáme taky :slight_smile: -je to od tchánů kousek, ale teď už mě můj nechce tak daleko brát.. :unamused: naposledy jsem zahlédla billboard s koťaty gepardů :dizzy_face: :dizzy_face: tak si max.zopakujeme Lešnou tady u Zlína, nebo něco na slovenské straně poblíž (pokud najdeme) hihi, včera jsem raději sekvence s pohlavím přetočila, ať to máma nepozná, ale stejně o mimi mluví jako o klukovi :slight_smile:
@hradilenka teda, taky záda? já včera vyběhla z domu jako laňka a po padesáti metrech jsem už chodila jak chromá, páč mě to začalo střílet od kostrče do nohy.. a jde Ti to spát na boku? mýmu prckovi se to vůbec nelíbí, když si lehnu na bok, začne se hrozně čílit, nejdřív lechtat a pak pořádně vykopávat, dokud si nelehnu na záda, nemám klid.. :slight_smile:
myslím, že jitrocelový se v těhu může.. nesmí se echinaceový..
@micka1 snad budou v lékárně sdílní.. většinou se neodváží těhulkám vůbec nic dát.. tak aŤ je brzo líp :wink:
8. dub 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Tak když ležíš na zádech , tak prý Ti tlačí na mimi placenta a děloha. Mě se ptal jestli nemám tvrdnutí břicha, tak jsem mu řekla jen když si lehnu na záda a natáhnu si nohy ,,,, tak se zhrozil. :grinning:
Co mamina byla ok a nebo Tě zase zlobila? :slight_smile:
8. dub 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jj, vím, že se to nemá-ležet na zádech.. ale co se dá dělat.. na boku se mimčo fakt docela dost rozčiluje a já už si užila svoje :sweat_smile: ale je fakt, že když usne mrně, ležím pak na boku.. ale dřív mě nenechal naprosto vůbec, radikál malý :grinning: ale taky si říkám, že mi tlačí na placentu a na ledviny.. ale dr. mi nic takového nezmiňoval zatím. Mami přešla z kritiky negativní na kritiku pozitivní (asi po jednom z našich rozhovorů) tak místo výčitek mi vše chválila :grinning: no, nenechám se opít rohlíkem, ale určitě to bylo lepší, než jindy :wink:
8. dub 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no u nás to byl taky furt kluk,když máma volala tak jak se má kluk a ségry taky a tak mě to teď docela točí když vím že mám pod srdíčkem mojí malou holčičku :slight_smile: Ale je fak,že já si to ze začátku taky myslela a říkala jsem malej,tak si všichni mysleli,že už to asi víme... Včera mi tady naši začali vykládat,jak ji budou brát kluci od séger na zábavy,tak to bylo něco na mě. Moje holčička bude sedět doma a nikdy se nedozví,co vyváděla maminka :slight_smile: Je zajímavé,jak jsem všechno rychle přehodnotila,vždycky jsem si myslela jak nebudu děti omezovat,ale pravda bude asi jiná :slight_smile:

U nás je to naopak,manžel by furt někde jezdil,že mi klidně stokrát zastaví,jen ať nesedíme doma. Mě teď už naštěstí v autě špatně není a ty záda se taky dají vydržet,když se párkrát protáhnu,tak myslím že ty Krkonoše za měsíc budou v pohodě a na začátku června máme výročí svatby,tak bychom si chtěli zaplatit víkend v Mariánkách,když nám k tomu mimi tak pomohly,tak uvidíme jak se budu cítit... Když jsme ty Krkonoše na začátku roku zamlouvali,tak jsem si říkala,že to už budu v sedmým měsíci a jak je to strašně daleko,a najednou je to tu.. Mě bude to těhotenství na jednu stranu hrozně chybět :unamused:
8. dub 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee :grinning: :grinning: :grinning: no vidíš ... snaží se :sweat_smile:
8. dub 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka
@druidee já slyšela,že se namá spát na zádech,protože ti mimi a děloha tlačí na nějaký cévy či co,ale taky spávám,méně jak dřív,ale spávám... Já myslím,že si tělo samo řekne. Třeba když jsem zjistila,že jsem těhu,tak jsem spala věčně na břichu,mnohem víc než dřív,měla jsem strach,ale tělo si poručí. Ze dne na den se to na břiše už prostě nedalo.. Ale je fakt,že když ležím na zádech,tak mám křeče v lítkách.
8. dub 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 Já jak jsem zjistila že jsem těhu a to jsem poznala díky tomu, že mě hrozně bolely prsa, tak spaní na břiše nehrozilo .... škoda na bříšku to mám nejraději :grinning:
8. dub 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka mě prsa ještě nebolely a snad ani nezačnou,když čtu jak holky nemůžou ani nosit podprsenku ani chodit bez ní,no děs. Jen občas bradavky,ale jen na dotek a je to spíš nepříjemné než bolestivé. Holky masírujete bradavky??
8. dub 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.youtube.com/watch?v=2tlzrSkJ7SI&feature=related něco pro metalistky :grinning: :grinning: :grinning: je v superstar ... jestli na to koukáte tak jí poznáte :wink:
8. dub 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

už vás asi 3. den dočítám a hotovo :slight_smile: Martínka si vzala švagrová a já to tu potřebuju dát dkupy - okna, skříně a ták...navíc zítra dorazí kamarádky z práce - budeme slavit moje narozky, takže ještě musím něco nachystat, ale už se na ně těším
koukala jsem, že řešítě mimi věci a taška do porodnice - tak mimi věci jsem prala po 30. týdnu - jen jsem je nestiha všechny vyžehlit, tak mi pak pomohla mamina, když jsem byla v porodce a těhu tašku jsem si sbalila kolem 37. týdne :sweat_smile: , ale stačilo to :grinning: . A vlastně poprvé, když jsem ji sbalila do auta, tak jsem ji taky použila, do té doby jsem jezdila bez ní..

pak jsem koukla, ž ještě řešíte kočárky - pro mě byl arozhodující váha a ovladatelnost - a to zase Takko a Bebe jsou těžký tanky, takže já mám Inglesinu magnum - je houpací, krásně ovladatelný, lehký a Martínek mi v něm po obědě spinká ještě teď. A dol terénu ej super..je fakt, že jsem neřešila MHD, tam asi není ideální, páč je větší, ale busem jsem s ní taky zvládla jet. Já na ni fakt nedám dopustit. I když je fakt, že by mohli doladit design a udělat více barevných kombinací, o tom žádná.

Jinak jména jsme ještě taky neřešili, ale mi máme do porodu prostě času dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Manža řekl, že až po tom velkém UTZ, chce se podívat, co to bude...tak jsme zvědavá, jestli se mu mimís ukáže :grinning:

Zup - 3D fotečky super :dizzy_face:
8. dub 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 Tak mě bolela ( nápň ) ... jako obsah ... jako kdybych tam měla špatně daný silikáče :grinning: :grinning: :grinning: ... i když jsem se překulila v posteli hrozná bolest... podprdu nenosím, bradavky nemasíruju .... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. dub 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka to je moje favoritka,je perfektní,podle mě tak nikdo lepší není...
8. dub 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
prsa mě občas taky bolí i bradavky :angry: , ale podprdu naštěstí nosit můžu :stuck_out_tongue_closed_eyes: - a bradavky jsem nemasírovla ani poprvé, teď se taky nechystám
8. dub 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 hihi, popravdě taky mi už lezlo občas na nervy předpovědi všech příbuzných, co to bude (tobě to sluší, to bude kluk, ty jíš moc sladkého,to je holka... pořád dokola) krkonoše i mariánky zní seznačně :slight_smile: tak at to vyjde, až se mrně narodí.. člověk se chvíli nikam nedostane.. :slight_smile: :grinning: také si slibuji, že nebudu své děti moc omezovat a plnit si skrz ně své nesplněné sny apod.. :grinning:
@hradilenka snaha je a to se počítá.. uvidíme, jak dlouho jí vydrží :wink: :grinning:

tak jsem zkušebně lehla na bok a prcek mě zase lechtá v tříslech a už začíná stupňovat výkopy :sweat_smile: joooo, tělo si řekne :grinning:
8. dub 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no vidíš jak si hezky říká co chce :grinning:
8. dub 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
k cestování - myslím, že fakt je to individuální - my byli v červnu v příbrami - to jsem měla necelé 2 měsíce do porodu a v poho no a v den porodu jsem jeli do toho Šumperka, což je nějakých 50 kiláků a taky úplně v klidu...a někdo si cestovat netroufá. My na to teď nějak narazili na gyndě s Dr. a ona mi sama říkala, že když se jí těhule zeptá, jeslti má jet, tak jí jen řekne, že pokud je tam v okolí porodnice, ať klidně jede :grinning: . Je fakt, že s prckama je to pak horší, i když já dodělávala dálkově angličtinu v Olomouci, takže jsem od října jednou za 14 dní jezdili všichi do Olomouce. Zpočátku jsem tam byli u známé, později už courali v obchoďácích. Jezdili se mnou kvůi kojení, jelikož jsme měla málo mlíka, tak abych to udržovala a nepřišla o mlíko úplně. A to je můj manža spíš domácí typ, co nikam moc jezdit nechce, navíc s mrňousem - a taky to přežil a vymyslel to tak sám :dizzy_face:

a jinak k spacím polohám - mimi si fakt řekne, co mu vadí a nevadí - stejně to ta příroda zařídila úžasně

holky, co víte, co budete mít a tajíte to - vás obdivuju, že to neprozradíte třeba mimikou, když vám někdo tipuje, že to bude zaručeně to a to...já bych to asi nevydržerla a na mně by to každý poznal :pensive:
8. dub 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak superstar vůbec nesleduji, ale ta holka válí naprosto úžasně :dizzy_face: :sunglasses: !! supr, popíkových pokusů se zmatenými texty mám plné zuby :grinning: prcka to buď vyděsilo, nebo uklidnilo, nějak se přestal projevovat :grinning: :grinning: já mu celé ráno pouštím úplně jiný doušek kávy.. :dizzy_face: :grinning:
těhu jsem na sobě poznala, že jsem měla nějaké vnitřní tušení a taky nevysvětlitelně jsem byla svým způsobem náladová :grinning:
@peta3 taky narozeninková? všechno nejlepší!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: hezky to oslav. co jsem viděla Inglesinu poprvé, byla to ta stylová "loď" za 60tisíc :grinning: :grinning: takže to byl takový šílený dojem na mě... ale je fakt, že jsem po delší době narazila na moc hezký kočárek, normálně vypadající a hrozně se mi líbil, a byla to Inglesina :grinning: :wink: takže jména nemáte ani nějaký úzký výběr favoritů? :slight_smile:
8. dub 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta3 mno, neboj, já pořád říkám "ten prcek" a "on".. sice už z doby, kdy jsme to ještě nevěděli,jen tušili, ale ono je to chytlavé.. a když to člověk snaží zachránit a říct "ono" tak se provlákne úplně.. :grinning: :wink:
8. dub 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak v lékarně mě nabídli Stodal a oscillococinum jsou to homeopatika. Tak jsem vzala ten stodal na ten kašel. Tak uvidíme co bude. V neděli chceme jet do Znojma tak musím být fit.
Dostala jsem dárek ke svátku a už i k narozeninám jedeme na velikonoce do Vysokých Tater. Martin mě ujišťuje že budeme často zastavovat. Jedeme i s našima už se docela těším. :slight_smile:
8. dub 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem nechtěla vědět jestli to je kluk nebo holka, ale Martin si to nechal říct a když jsem viděla jak se tváří tak mě to bylo jasné že je to holka. Zrovna s náma byla moje mamka a když se na něho podívala tak ji to bylo taky hned jasné. :slight_smile:
8. dub 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee já na metal moc nejsem ... spíš tedy vůbec ne ... to její video jsem zapla a hned vypla ... :grinning: já raději popík 80-90 léta stará dobrá éra, kdy se ještě vědělo o čem se zpívá a mělo to melodii. Teď je to jedna oddrhovačka za druhou :frowning2:
@misi.21 jestli vyhraje? No uvidíme.... já si myslím, že to bude zase spíš chlap.... holkám kluci neposílají moc sms , kdežto mladých a zamilovaných holek je fůra :grinning: :grinning: :grinning: Ale cekově si myslím, že jsou kluci lepší.

@peta3 Taky přeju vše nej k narozeninám... :sweat_smile:
8. dub 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek