• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
Ahoj holky,tak u nás je pekne hnusne a zima,ráno jsem byla v krámu a docela jsem pak domu šla svižním krokem...je pod mrakem a fouká dosti silnej vítr...tedka se vaří obídek,tak jsem sem na chvíli zavítala...
Jak píšete,jak ste poznali,že ste tehotné,tak já nemela žádnýho tucha,vubec nic,ani prsa me neboleli,jen me nepřišli mesíčky.....a taky ze začátku tehu me nebylo až tak blbe...kdyby se me nezvěčšovalo bříško,tak nebylo ani poznat,že jsem tehu....ale jsem za to ráda...to naopak tedka,jak říkaj,že nekteré maminy maj tušení,čo čekaj,či kluka nebo holku,tak to tušení me nejak obešlo,pač vubec nevím....
8. dub 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 vidíš, od mala se těším do Tater a nikdy jsem tam ještě nebyla.. ale můj přítel je pořádný turista, miluje být venku a lesy atd.. (né jak pecivál před ním :grinning: ) takže také s ním doháním a poznávám.. :dizzy_face:
tak se pak holky pochlubte s fotkama z hor! :wink:
8. dub 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jojo máš pravdu,kluci v superstar jsou omnoho lepší....
@peta3 vše nej k narozkám....
ty jo holky,já bych taky nekam šla......
8. dub 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmmmm Vysoké Tatry jsou nádherný,závidím.... :wink: :wink: :wink: :wink:
8. dub 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee - :grinning: - taky vše nej - kolikátého jsi slavila ?
jo, jo, některý inglesiny jsou fakt koráby - to byla asi ta Vittoria nebo tak nějak, ta vypadá jak ze starých dávných časů
a ta holčina zpívá fakt úžasně :dizzy_face: , a třeba vyhraje - superstar se stala i Aneta a ta nebyla nijak výrazná - jen při zpěvu, kdežto tahle je i jinak
ono se blbě říká miminko, já taky od prvopočátku mluvím mimísek a on...ale to jsme říkala i u Martínka (tam to teda nakonec i sedělo :grinning:), spíš když by mi typovali holku a já věděla, že je to kluk, tak bych se asi nedokázala tvářit neutrálně...a že mi jedna známá u Martínka v červnu řekla, že to bude 100% holka :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@tasmailla1 - já to taky netušila u prvního a ani teď nevim, co to bude - nebo se o tom snažim nepřemýšlet, abych si nevsugerovala, že to bude holka, protože jim víc sladký a jsem rozkydlá (což jsem teda ale byla i u Martínka) a pak nebyla "zklamaná" nebo prostě "překvapená"...

jména - my jsme na klasiku - kluka jsme ještě vůůůůůbec neřešili,ale mi měli problém už u Martínka na shodě a fakt jsem se shodli chviličku před porodem...na holčičku máme 3 tipy - Zuzka, Terezka nebo Lucka...a nebo něco úplně jiného :grinning:. Mně by se líbila Kačka, ale, Kateřina Bednaříková :sweat_smile: :unamused:
8. dub 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 - Vysoký Tatry - krása :dizzy_face: a určitě to zvládneš a užiješ si to :slight_smile:
8. dub 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta3 koncem března, mě těší, že je tu další beránek :grinning:
@tasmailla1 my měli tušení, že to bude kluk už když jsme plánovali, že bude mimi.. asi to zní blbě, ale je to tak.. ale je pravda, že tak okolo 5.měsíce jsem měla pocity na holku..
Tady je taky pořádný vítr a už né jasno, ale polo.. zima.
8. dub 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 No uvidíme kdo vyhraje .... poslyš posílala jsem Ti odkaz na tašku na kočárek dívala ses a nebo Ty máš přímo na tom kočárku co sis objednala?

Včera jsem koupila cveky , tak z nich jdu dělat utopence ať se mi nezkazí ... v octu to dýl vydrží :grinning: :grinning: :grinning:

U nás fůká , ale je slunečno :slight_smile:
8. dub 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee - já jsem přímo aprílový beránek :slight_smile: .
Tady se tayk počasí kazí - mám vypraný plíny a ai je nechám doma, protože musim do města a trochu se obávám, ež až dojedeme domů, byly by plíny mokřejší než z pračky...chjo, já chci slunííííčkoooooo
8. dub 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jojo koukala jsem na ten odkaz,ale já tašku už řešit nebudu,na tom kočárku,co sme objednávali,tam taška je...ale díky.....
8. dub 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fujjj tak jsem se přecpala oběda,že jsem zralá tak akorát do postele... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jj tak to je oki když je na kočárku :wink:
8. dub 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka a ty na kočárku nemáš tašku?a už ste ho objednali?
8. dub 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka cveky jsou buřty? :sweat_smile:
@peta3 jů, to jsi jako moje teta.. :sunglasses: my jsme docela stádečko doma :grinning: :grinning: :grinning: : jen březen:
24 bratrancův syn, 25 prateta, 26bratrancovo žena, 27švagrová (o 2dny starší než já), 28babi, 29já, 30vzdálená příbuzná, 31 Míša, co jsem hlídala v německu,1 teta a to jsou jen berani :sweat_smile: . ještě byl děda v dubnu beran.. :slight_smile: a k tomu pár ryb a býků a svátky (ty já ale neslavím)
8. dub 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jo objednali jsme ho.... ale bez tašky , tam je všechno za příplatek jak si to sestavíš sama..... v ceně je jen sporťák a zbytek si tam můžeš dát co chceš. A za tu jejich tašku tedy 2 tisíce dávat nebudu ... to by musela být ze zlata :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 já už přejezená ležím.. :grinning: :grinning:
8. dub 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Poslyš jsi vůbec odtud... že se mě ptáš co to jsou cveky? Jo jsou to špekáčky neboli po pepíkovsku buřty :grinning: Já myslela , že si z Moravy :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka také jsem nechtěla dát 2tis za tašku origoš ke kočárku.. ale měla jsem problém sehnat v barvě, nakonec mě zachránilo DM.. sic není moc vystužená, ale s tím si poradím :slight_smile:
8. dub 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ty jo,pekná cifra za tašku....tak si si nejaku už vybrala na nete??

@druidee přemejšlím,že se tam taky odvalím.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka Marti, popravdě, taťka pocházel ze Šumavy.. jako malá a sic rodilá na moravě, jsem mluvila čecháčsky, páč tam rodinka žila předtím xx let, a na moravu se vrátili, když už jsem byla na cestě.. takže i výrazy jako "dýnko, skřidla" apod. jsem se učila pak od dětí a časem.. :slight_smile: takže i dnes mě některé výrazy hooodně překvapují :grinning: :grinning:
8. dub 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se objednala na cukrovkový test-příští pátek. samozřejmě to nebylo zase bez zmatků, jak jinak.. :grinning:
8. dub 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Ahááá to mnohé vysvětluje ... taže místo rožni ... rozsviť :grinning: :grinning: :grinning: atd jo? No já abych věděla do budoucna ... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jo v poho ...
Já si objednala tuto tašku ,ale celou černou tak uvidíme jaká bude, ale jeví se mi lepší jak od emitexu.
http://www.splavacek.cz/kocarky/taska-na-kocarek

@tasmailla1 jj cifra dobrá ... tak nakonec jsem ušetřila 1500,- :grinning:
8. dub 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee co si zase predvedla za zmatky???pochlub se,at se pobavíme.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka to je ta taška,cos me posílala odkaz,je hezká...a za tu cenu,no nekup to... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka taška vypadá moc hezky :slight_smile: , sportovně, už jsem ji viděla u Tebe ve fotoblogu, jen jsem byla překvapená, že černou a né červenočernou.. :wink: jojo, rozumím oba výrazy.. hodně jsem jich naučila v první třídě i moji nej kamarádku, kterou jsem tam objevila.. hlavně "viď" a ta to říkala doma, tam dostala takový pucunk a pak dala pucunk mě a odnaučila mě to taky :grinning: :grinning: :grinning:
@tasmailla1 já nic, fakt né, dnes je těhu demence v klidu :grinning: :grinning: :grinning: jen mi nechtěli u nás v labině ten test udělat, protože neměli mé doktory v databázi, tak jsem se musela provolávat do OL a zjišťovat ičo, odbornost a cosi.. :wink: ať to můžou nějak prý zaúčtovat v té laboratoři..
8. dub 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee ty toho nadelaj....po mě vubec nic takovýho nechceli...proste me to udelali a bylo hotovo.... :slight_smile: :slight_smile:
8. dub 2011 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Tu červenou jsem nectěla riskovat, protože se mi zdá malinko jiná jak kočárek , tak aby se ty barvy netloukly. Navíc deku do kočárku mám černočervenou, tak to půjde k dece a k fusaku :grinning: :grinning: :grinning: černá zn. neutrál :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. dub 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 nojo, naštěstí byli všude vstřícní a ochotní a to se počítá :slight_smile: sic provolala jsem hodně přes stovku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@hradilenka nojo, fakt dobrá cena :slight_smile: teda, koukám, že nám tu kousek hoří chemička :rolling_eyes:
8. dub 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee tak to jdeme na cukr spolu,to bude humus :grinning: Ještě že je toho na vypití celkem málo. Já mám spíš obavy z toho,jak večer v šest dám lehkou večeři(slovo lehká od té doby co jsem těhotná neznám) a pak vydrežet sedět na lačno dvě a půl hodiny v čekárně a nemoct se jít ani projít. To mě bude bolet i to,co mě teď ještě nebolí :grinning: Nemluvě o tom,že mi nenajdou žíly...jako vždy.
8. dub 2011 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 :slight_smile: tak si dáme spolu na zdraví na dálku :grinning: také mám z toho půstu obavy.. když se nenajím, jsem unavená a podrážděná. myslím, že kdyby člověk mohl jíst, není ten test tak hrozný.. jsem zvědavá, co to se mnou udělá :slight_smile:
8. dub 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek