• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@druidee já jsem na tom podobně. Exmažel byl strašný pecivál, ale Martin to je turista. Nejraději má Dolomity a teď plánují lézt ma Mont Blanc. :slight_smile:
8. dub 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 to je paráda :dizzy_face: :dizzy_face: , myslím, že už jsi se zmiňovala.. je to supr, mít takového partnera, viď? ten můj by mě nejradši uhnal na kole už od prvního rande :grinning: :grinning: v práci pracuje hlavou, tak když odpočinek, tak aktivní :sunglasses: .. jen jsme nestihli let balonem, projížďku na koních a hledat české granáty atd .. (tam někde u nich jsou k nalezení a už mě nechce tak daleko brát od domu.. :fearful: )..tak až prcek povyroste.. Nojo, počkej, až bude s sebou brávat Honzíka na tůry a holky budete vegetit doma :wink:
8. dub 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo,já jsem fakt hrozná... Koupila jsem na velikonoce 6 čoko vajíček velikosti kindrvejce,že jako na ozdobu do misky na trávu. Snědla jsem oběd,vajíčka už jsou jenom 2 a chodím užírat brambory,protože dneska jsem je udělala nějaký moc dobrý. A já si bláhově myslela,že divný chutě už dávno mám. Dneska teda mazec. Jéé a teď jak píšu mazec,tak jsem si vzpomněla,že mi včera mamka dovezla mazanec. Zastavte mě prosím někdo...
8. dub 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 řekni Tvýmu ať Ti dá na lednici petlici :grinning: :grinning: :grinning: jo ohledně té cukrovky, tak já jedla ještě v 10 večer abych nebyla hladná ... ráno mi vzali v 6:30 krev pak jsem to vypila a mohla jsem jít ven a vrátit se v 8:30 znovu na odběr. Na výsledky jsem nečekala.
8. dub 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teda nemám vůbec chuť na jídlo spíš se do toho musím nutit ... ale nevím z čeho tak kynu :unamused:
8. dub 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no já tam právě musím sedět,nemůžu vůbec z čekárny...
8. dub 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 to je divný a proč?
8. dub 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka prý kvůli tomu,že je často špatně,tak abych tam sebou někde neflákla. Ségra si chtěla zají o patro níž pro časopis a nemohla ani to....
8. dub 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka mě na to upozorňoval už doktorka,když mi dávala žádanku. A taky mi říkala,že tam chodit nemusím,ale že je teď velkej výskyt těhu cukrovky. Tak jdu.
8. dub 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem se právě vrátila z jihu -včera jsem tam odvezla toho našeho raubíře, ať taky trochu prožene babičku s dědou i prababičku s pradědou :grinning: :grinning:
Pročetla jsem si, co jste tu nakecaly - teda vy drbete :slight_smile: Ty jo, já mám dneska strašnou chuť něco si někde koupit - jenom ty peníze mi trochu chybí :angry: No, už jsem volala manželovi do práce, že musíme dojít na velký nákup, tak třeba z toho něco kápne i pro mě :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 hmm tak tady jsou asi benevolentnější ....

holky ještě jeden dotaz , z jaké vody budete dělat čajíky pro prcky?
8. dub 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka já budu jezdit pro vodu ze studánky. Je u našich ve vesnici,takže to máme tak 5 km... Je tam moc dobrá,každou chvíli ji testujou. Podle mě jsou ty kupovaný kojenecký sajrajty,nebo aspoň většina.
8. dub 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě na cukrovce poprvé brali krev normálně z ruky a musela jsem čekat v čekárně ty dvě hodiny - nesměla jsem odejít. Teď mi brali krev z prstů (rovnou 3x) a mohla jsem klidně odejít, ale vrátit se vždycky za hodinu na další odběr. Tak ono je to všude asi jiný.
8. dub 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ono je to všude jinak s těmi testy, většinou musí člověk čekat v čekárně. já se na to neptala, ale počítám s tím..
vodu budu kupovat balenou, ale jestli cheš přímo značku, tak to nevím. švagrová kupuje myslím v kauflandu takové ty ca 5l barely.. ještě jsem uvažovala, blízko je pramen s velmi dobrou vodou, tak z toho.. uvidíme, jak dopadnou další rozbory :slight_smile:
@msevy tak to si hezky odpočineč přes víkend! :slight_smile: to mi připomělo, až včera mi konečně přišla nemocenská za únor :slight_smile:
8. dub 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka - já jsem vařila z normální vody z kohoutku - 2x převařila a pak jsem dělala čajík. Ale ten stejně pil až od 6.měsíců. A všechno bylo v poho
8. dub 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 :dizzy_face: taky pramen? :slight_smile:
8. dub 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jojo,taky,jestli teda nebudu líná... :slight_smile:
8. dub 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no, hihi, asi tak i u mě :grinning:
8. dub 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee @msevy @misi.21 já právě četla kdysi testy na tu balenou vodu a vyšlo z toho že je jen drahá, plasty zatěžují prostředí a je to větší " sračka " jak z kohoutku :slight_smile: Tak do balené nejdu ...
@msevy no ono jsou nějaké čajíky už od týdne dívala jsem se v kaufu jsou od Hipu ... heřmánek, fenykl atd ... tak v tom horku dávat jen mlíko nevím... no uvidíme řekl slepý...
@druidee že bych dávala Hostýnskou? :grinning:
8. dub 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka já právě taky testy viděla v televizi a říkali tam přesně to samé... V některých dokonce plaval jakýsi bordel po svaření. Já si taky říkala čajík od mala,kor v létě,ale zase aby pak chtěla pít z prsu...
8. dub 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka @misi.21 tak to do balené nejdu.. díky za info.. já to ještě neřešila toliko.. ono převařit se dá totiž cokoliv.. tak jsem to brala po vzoru švagrové-hihi, jdu jí napsat :slight_smile:
8. dub 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
maličký do mě zase kope jak vzteklá kobylka... juuuuj. co plánujete na víkend pupíci? :slight_smile:
8. dub 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vybírání kuchyně, koupelny a podlah - takže skvělej program :slight_smile:
8. dub 2011 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee mě teď volala ségra,že potřebují pomoct se dřevem,tak jestli bysme nepřijeli. Takže žádná ZOO ani zámek a v neděli oslava narozeninek... Takže si doma moc neužijeme :slight_smile:
8. dub 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já toho o víkendu moc neplánuju .. můj je opět jako každou sobotu v práci a v neděli ráno uvařím a odpo jedeme k jeho máti jí nainstalovat programy do nového PC co dostala od děcek k narozeninám. Takže neděle komplet zabitá :grinning:
8. dub 2011 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmmm já taky ,jak jsem byla na testu na cukr,tak jsem mohla odejít a vždy se vrátit jenom na odber....
8. dub 2011 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Hmmm ja taky nemám na víkend nejakej program...budu doma,když je tak hnusne....
8. dub 2011 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
My zítra jedeme okouknout pohovku v akci a snad koupit i tu matraci do postýlky a regálek pod terárko.. a v neděli těhu focení u kamarádky u Zlína.

Jsem strašně líná už od rána pověsit prádlo.. ale asi vstanu, mám totiž opět hlad.. :grinning:
8. dub 2011 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Místo kytiček a včeliček jako dekorace nad postýlku jsme nakonec nečekaně koupili dinosaury... že to bude klučík, tak dostal dinoše :grinning: :grinning: :grinning: přítel z nich byl unešený.. tak proč klukům tu radost neudělat.. :grinning: :grinning:
8. dub 2011 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co budete o víkendu vařit? Já vůbec netuším a to mi ještě přijede ségra s manželem. Nemám absolutně představu co jim předložit.
8. dub 2011 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek