• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
Ty jo,dlabu už asi šestou mrkev - doufám,že malej nebude dooranžova :grinning: :grinning:
8. dub 2011 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy to si piš že bude :grinning:
8. dub 2011 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí

@misi.21 - ještě že nejsem závislá na čokoládě :grinning: :grinning: :grinning: Černouška bych doma těžko vysvětlovala - zvlášť když manžel ví, jak se mi mulati líbí :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2011 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všecky :sunglasses: Já jdu na těho cukrovku za necelé 2 týdny, a mezi tím čekáním se mám stavit u doktorky na kontrolu (je to o patro výš), takže tak jako tak budu čekat v čekárnách...
Ale docela se toho bojím, jednou jsem už měla zvýšený cukr, ale pak zas v normě, tak nevím, co mám čekat..
8. dub 2011 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy Buď v klidu, já jsem teď sežrala hafo ředkviček, takže malé bude dočervena :grinning:
8. dub 2011 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy Taky se mně líbí jméno Ema a moc, ale tchýňa je Emílie :zipper_mouth: a mám strach, že by popřípadě říkala malé Emilko nebo Milko, a to bych nepřežila :confounded:
8. dub 2011 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy :sweat_smile: já už doma varovala, že bude černoušek... :grinning:
8. dub 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena to se Ti nedivím viz ta tchýně :grinning:
@msevy ps. černoušek s banánem v ruce - jím stále banány a čokoládu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
podusila jsem sušené houby a bude omáčka, k tomu rýže.. jsme zásobení od obou stran babiček suš.houbama, tak to postupně musím likvidovat.. :slight_smile:
8. dub 2011 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy zítra smažák a hranolky a v nedeli svíčková.... :slight_smile:
8. dub 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Honzíka k tomu vedeme už teď. Někdy se nese v krosně, ale většinou jde po svých. V září jsem byli na roháčích tak tam chodil všechno pěšky. :slight_smile: Krosnu teď prodáváme a budeme kupovat nějakou lepší. Martin už si nějakou vybral.
8. dub 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 smažák a hranolky jsem měli k obědu dnes. :grinning: zítra bude pečené maso a bramborová kaše.
8. dub 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme se vrátili z ooobr nákupu, jsem grogy..... Zítra udělám špagety zapečený v lilku, v neděli králičí maso na olivách a upečenýma bramborama. Chtěla jsem dělat roštěnou, ale maso měli hnusný a drahý. Tak zítra ještě zaběhnu do masny a možná jídelníček změním :slight_smile:
@slena - Ema se mi líbí moc, ale máme podobný "problém". Matka tchána, se kterým se nesnášíme, se jmenovala Emílie. Tak bych taky nerada, aby se pak říkalo, že jsme to dali po ní. Nikdo jí prý neměl rád. Ale stejně to vypadá na chlapečka a tady nejsem vůbec moudrá. Co by šlo k příjmení Ševčík. Hrozně se mi líbí Lukáš nebo Tomáš, ale k tomu příjmení to prostě nejde.
8. dub 2011 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 - mňam :grinning: Smažák nemůžu dělat, když je Máťa doma - nesnáší rozteklý sýr. Je to zvláštní, všechny děti smažák milují, jemu vadí, že je sýr rozteklý. Včera jsem dělala tousty a sýr jsem musela potom z toustů vyndavat. :unamused:
8. dub 2011 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulky :slight_smile: Jsem tu první ranní ptáče?
9. dub 2011 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, přišla bych dneska dřív, ale nějak sabotoval net :grinning: Tak až teď se to rozjelo .... ale chyba nebyla na mým příjmači :grinning: :grinning: :grinning: U nás dneska svítí sluni , ale je vítr studený .... tak nic moc teplo .... ráno jak jsem venčila tak jsem měla studený břuch :unamused:

Já dneska dělám kotletku se sýrem šunkou a volím okem :stuck_out_tongue_closed_eyes: k tomu zemáček tatarka
@tasmailla1 Hej Ty tu svíčkovou děláš snad co 14 dnů ne? Nebo žeby ten čas tak rychle letěl? :grinning:

9. dub 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no to teda takhle často ji nedelám,to je už dýl,co sme ji meli naposled....mám ji strašne ráda....
9. dub 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ale co máte vy dnes k obedu,mnamy,to udelám pak v tejdnu,dík za typ..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No u nás je taky peknej vítr,ale svítí tam taky sluníčko,ani tam venku nemusím jít,vím,že tam je pekná zima..... :confounded: :confounded:
9. dub 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 já taky ráda svíčkovou... ale vždycky toho udělám 8L hrnec a naporcuju si jí do mrazáku a pak jen tahám vaničky a mám to při jedné práci :grinning:
Nemáš zač ... přemýšlela jsem co budu dělat ... tak to nějak tak vyplynulo :grinning: Co lednice dala :grinning:
9. dub 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka to já zas toho tolik nedelám,jen tak aby sme to meli k obedu a pak ješte jednou v týdnu..... :grinning:
9. dub 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 to by se mi s tím nechtělo paplat ... navíc já neumím vařit 2 porce :grinning: :grinning: :grinning: jo dneska mám ještě gulášovou polívku :wink: Co máš dneska v plánu?
9. dub 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka dneska nemám v plánu nic,k obedu bude smažák,hranolky,tatarka a odpoledne telka,nikam se me nechce ven,když tak fouká.....
9. dub 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 A co s pejskem ... jen ven k patníku a zpět domů? :grinning:
9. dub 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no když je manža doma,tak pejska na starosti má on,takže ho chodí venčit sám...si aspon oddechnu... :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 aha třídění úkolů :grinning: :grinning: :grinning: v jaké barvě jste ten kočárek nakonec objednali? V limetce? :grinning:
9. dub 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no jasne.....no kočárek je nakonec černej,trošku tam je bílá barva,ptáčky a trošičku červená......v zelenej se me kočárek vubec nelíbil.....
9. dub 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Tak půjde Ti k tomu ten fusak?
9. dub 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy Honzik smažák taky nejí. Vezme si jenom hranolky s kečupem a polévku.
9. dub 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no barevne moc ne...ale co mám tedka už delat...zmenit se to nedá,tak aspon je ten fusak zvenku černej.....
9. dub 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky v lidlu od 14.4. těhotenská tunika, těhu pás, kojící podprda a dětské zboží .... :sunglasses:
9. dub 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek