• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@hradilenka jj teď na to kukám podprda za super prachy, tunička též krásná a mimi věcičky letní overálky ňuch ňuch k sežrání, určitě tam naběhnu :slight_smile:
9. dub 2011 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup Já se podívám jen na tu podprdu ,ale pochybuju, že mi bude vel. košík B ... teď jak jsem šla naposled k doktorovi, tak jsem si chtěla vzít podprdu co jsem si koupila před těhu 80 E a nevlezu se do ní :angry:
Švagrová mi říkala, že stačí i lambáda, tak ty jsem si teď nakoupila u číňana za 59/ks tak to přežiju asi v ní. Netlačí nestíská takže super.
9. dub 2011 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. dub 2011 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka hmmm škoda,že podprsenka je jenom B.....to jsme nemela ani pred tehu..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka hmmm holka z hledá se táta a máma má už pekne rozvetvenou rodinku....to kdy stihla? :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2011 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Tak neváhali a šli do toho ... čím dýl čekáš tím je to horší ... tak jsem si pobrečela u tv ... bylo tam o opičkách :cry:
9. dub 2011 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mě se jako kozy vůbec nezvětšili, mám je prťavý furt :frowning2: takže 80B mi bude v poho stačit, jdu juknout kolik jsem měla u NIkči
9. dub 2011 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup já rostu celá a všude ... :frowning2: bééé
9. dub 2011 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm tak 85c, tak uvidím jaké budou, líbí se mi tam ještě tenisky :slight_smile: a ty čupr letní overálky, jen nevím myslíte že je využijem??? aby to nebyli vyhozený dvě stovky
9. dub 2011 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka nic si z toho nedělej pak to půjde při koju dolů, já už mám taky pěkný břuch :zipper_mouth: ale jinak snad prdel a stehna jsou zatím ok, i kdy ž nevím no, co já sežeru sladkýho hrůůůůůůza
9. dub 2011 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup Tak já mám prdel 2x takovou a stehniska taky .... přes ramena jsem jak rambo ... a břuch a prsa ... škoda mluvit... a to moc nejím .... :unamused: nemám chuť ....
9. dub 2011 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup Já mám nakoupený ty overálky z druhé ruky ... já mám všechno z 2 ruky ... :slight_smile: cosi mám i od Tebe :sweat_smile:
9. dub 2011 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka to je ta holčička víš :grinning: já u Nikči šíleně rostla do strany, stehna a boky mi popraskali :frowning2: a pak teda i prsa po nalití :frowning2:
teď to tam asi taky trošku jde ale zatím to není tak strašné jde to spíš do břicha to už mám teda solidní :zipper_mouth:
9. dub 2011 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup kolik si zatím přibrala?
9. dub 2011 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj máš :slight_smile:
no já právě letní žádný nemám a nevím zda je využijem, ale kdo to ví co? kdo ví jaký bude srpen :zipper_mouth: no uvidíme jak mě nadchnou v reálu ale jinak mě teda ty modrý na obrázku dostali :slight_smile:
taky mám totál vše z bazárku, ten náš kluk nebude mít vůbec nic nového :zipper_mouth:
9. dub 2011 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no už dost 6 kg :zipper_mouth: (když nepočítám to že jsem 2 spadla v prvním trimestru páč s tím y to bylo už 8 :zipper_mouth:)
9. dub 2011 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup třeba se zapojí rodina a něco mu koupí nového. Ale já co koupila na bazaru , tak jsem s tím moc spokojená. Když se dívám na ty ceny co jsou v obchodech , tak za to bych měla tak desetinu nových věcí.
9. dub 2011 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup hmm tak já jsem už na 9,5 :angry: je to příšerný .... nevím kolik ještě naberu za 3 měsíce, ale počítám jednou tolik :frowning2:
9. dub 2011 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jj taky jsem spoky, však jsem nevybírala nic ošklivého že :grinning: a myslím že jsem nakoupila za super ceny tak to pak akorád vyprat, roztřídit abych viděla kolik že čeho a v jaký velikosti mám :slight_smile:
ale vlastně jo, něco novýho mít bude :slight_smile: peřinky a zavinku do kočíku bude mít nové a rodina a návštěvy jsitě něco donesou :slight_smile:
9. dub 2011 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ale ty jsi štíhloučká a vysoká podle fotek, tak to není žádný problém u tebe, to já jsem prcek a jde na mě vidět i když se napiju vody :frowning2: jenže jsem byla bacule už před těhu tak to je jasný že to nebude tak jednoduchý shodit :frowning2:
9. dub 2011 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka co že tu nemáš profil? kdy máš TP?
9. dub 2011 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup já a vysoká chi chi ... mám 164cm... a ta fotka co je tady tak už není dávno pravda :grinning:
9. dub 2011 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup Dala jsem si to jen pro přátele .... aby mi tam každý nečuměl :grinning: TP mám stejně jak Vlastička :sweat_smile: 14.7.
9. dub 2011 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka tak to máš furt o 10cm víc než já :grinning: :grinning: :grinning:
neboj pak to p ůjde dolů, nebudem moc žrát co se nám zlíbí kvůli kojení, tak to půjde dobře, :slight_smile: při druhém to tedy prý bývá horší :zipper_mouth:
9. dub 2011 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka aha to jsem ani netušila že tu jde chránit soukromí :slight_smile: to se nastaví jak?
tý jo já bych brala rodit v půlce července ale určitě budu zas přenášet chjo
9. dub 2011 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup V nastavení a pak klikneš na soukromí a nastavíš si tam co chceš :sweat_smile: No to si pak povíme jak to komu leze dolů.... tady budu asi soptit ... všechny to budou mít dole a já ? No raději nad tím nepřemýšlím....
9. dub 2011 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka nene nemá cenu se nervovat, nějak to dopadne a když ne hlavně že budeme zdravý mi i naše děti to je hlavní
9. dub 2011 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup :rolling_eyes: uvidíme ... nic musím končit otravuje mě tady ta naše prdelka ... chce jít ven .... tak zatím pa pa :wink:
9. dub 2011 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsem se lekla že jenom já jsem tak "tlustá" po každé když se podívám do zrcadla tak nadávám že se celá rozjíždím. :grinning: Váhu mám 6kg nahoru. Tak jsem zvědavá kolik naberu do porodu. Při Honzíkovi jsem přibrala jenom 4 kg a teď se děsím kolik to bude. Snažím se omezit sladké, ale vůbec se mě to nedaří. :frowning2:
9. dub 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 taky mám 6 nahoře a já teda nic neomezuji :zipper_mouth: mlsám a žeru jak prorvaná :zipper_mouth: U NIky jsem přibrala 16 tak počítám že teď to bude taky tak nejmíň
9. dub 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek