• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
Ahoj holčiny, co jste dneska dělaly? Já byla se ségrou u Hanáka zadat kuchyni (návrh kuchyně), mám vybranou žloutkově žlutou (hodně světlá) se šedou, tak uvidíme co vytvoří. Teď jsem sama doma, ségra se švagrem jsou v divadle a manžel na tenise. Tak relaxuju. Potřebovala bych žehlit, ale dneska jsem nějak grogy. Zítra chci ject do XXXLutzu mrknout se na další kuchyně a zadat další návrh - ať mám z čeho vybírat :grinning: Zítra odpoledne mi přijede ten můj raubíř, tak doufám že u našich moc nezdivočel :slight_smile:
9. dub 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup mě se to¨omezování moc nedaří ta chuť na sladké je šílená. Při malém jsem neměla chuť na sladké vůbec. Teď mě říkala kámoška že pokud je velká chuť na sladké tak to většínou bývá holka. Něco na tom bude pravda ona má holky 3 a my budeme mít taky holku. :grinning:
9. dub 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám nahoře 7kilo, s Máťou jsem nabrala celkem 13 kilo, z porodnice jsem šla o 7 kilo lehčí :grinning: Tak jsem zvědavá, jak to bude teď
9. dub 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy já jsem nechala v porodnici 10 kg tak jenom doufám že to mu i tentokrát. :slight_smile:
9. dub 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 - 10kilo? kolik malej vážil? :slight_smile: Matýsek měl necelých 3,5kilo, ale měla jsem extrémně hodně plodový vody, tak asi proto:slight_smile:
9. dub 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za chvilku naženu Honzíka do postele a zalehnu i já a budu čekat než se nám taťka vrátí z práce. Mají teď tolik práce že dělají i víkendy. Naštěstí zítra má volno tak bude s náma celý den. Jedeme na návštěvu do Znojma tak to máme na celý den.
9. dub 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy malý važil jenom 2,8. Moje váha v těhu byla 96kg.
9. dub 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 - :confused: :confused: tak to jo
9. dub 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy teď mám o 12kg míň tak snad nenaberu moc. Jinak mám v plánu opět navázat na aerobik a zumbu. Docela mě to chybí. :slight_smile:
9. dub 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Honzík už spí. :slight_smile: Zase usnul u pohádky. Já mu pohádky nejpozději v půl9 vypinám a chodí spát do pokojíku. Tam mu přečtu nějakou pohádku z knížky nebo mu musím zazpívat a ležet u něho dokud neusne. Teď co bývá celé odpoledne venku tak usne většinou u DVD, aby nebyl ochuzený o čtení tak si čteme ráno.
9. dub 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 - cvičením to dostaneš zase dolu. Nebo běháním kolem dvou dětí :grinning: Vůbec si to nedokážu představit. Včera jsem manželovi řekla, že se na třetí mimčo necítím. Třetí by chtěl nejenom on, ale tlačí mě do toho i sestřička u doktorky a dokonce moje mamina! Ale v 37 mít třetí dítě - bylo by to přesně jak u tchýně. Je jí 72, Matějovi je 35, běhají kolem ní 3leté děti a už je přece jenom trochu jinde. Spíš je jako moje babička. Tak to nechci.
9. dub 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 - tak to buď za to ráda. Matýska musím do postýlky honit, pak chce ještě zpívat a někdy potom hned usne, ale většinou to trvá další hodinu než usne. Už se těším až bude mít svůj pokojík a víc klidu.
9. dub 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy Martin by chtěl ještě jedno dítě. Tak nevím jestli do toho jít nebo ne. Chtěl by svého kluka. Honzíka mám s exmanželem. Kámoška mě k tomu přemlouvala ať do toho ještě jdu. Ona bude mít 40 a ještě tento rok se snaží o těhu. Pokud se ji nepodaří do konce roku tak jde od toho. Jednoho syna má z prvního manželství a teď je vdaná znovu tak by ještě jedno dítě brala.
9. dub 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 - asi jak se kdo na to cítí. Já tu nemám nikoho, kromě tchýně, která sice rádá pohlídá, ale nesmí se jí narušit její program v TV. Matýsek tam sice byl i 2-3dny, i tam spinkal přes noc, když jsem marodila a zvládli to, ale pak se z toho týden vzpamatovávala. Jinak jsem tu na všechno "sama"- Matěj je pozdě do večera v práci, tak jedině zbývají víkendy. Naši jsou 160km daleko a ségra ještě dál.
9. dub 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy my máme tu výhodu že bydlíme s našima tak to máme s hlídnám v pohodě. Moje bývalá tchýně mě Honzíka nepohlídala vůbec. Na něho jsem byla sama, naši chodili oba dva do práce. Všude jsem ho musela tahat sebou. Teď už je to v pohodě. Mamka už je v důchodu, ale ještě chdí vypomáhat a taťka je teď doma a do důchodu to má za pár.
9. dub 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já už jdu do postele. Jsem unavená jako kotě. :slight_smile:
9. dub 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 - tak to máš super. No tchýně taky plánuje, až se nastěhujeme do bytečku, tak mi bude s mimčem pomáhat. Bude bydlet v suterénu pod náma. Určitě mi to trochu ulehčí, ale u ní člověk nikdy neví, kdy se sama zraní - před týdnem zase zakopla o chodník a má zlomený 4.žebro, monokl, naraženou ruku, apod. Takže má co dělat sama se sebou. A takhle je to skoro každýho půl roku, takže plánovat si něco nemá smysl.
9. dub 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou - taky už tady odpadávám.
9. dub 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vidím že jste dnes všichni byli někde venku. My jsem byli u rodiny ve Znojmě a dorazili až teď. Jsem utahaná jako kotě. Vidím to brzy na postel, ale ještě musím uspat Honzíka. Třeba to bude jako včera a usne u pohádky. :grinning:
10. dub 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno tak u nás je zamračeno tak jenom doufám, že nebude pršet. Tak jsem byla včera tak unavená že jsem usnula už v 9 hodin. Probudil mě až Honzík v půl2. Tak jsem ho znovu uspala a probudila jsem se až v 7. Tak jsem snad dostatečně vyspaná. :grinning:
11. dub 2011 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jsem po týdnu zpět, jak se vám vede?
11. dub 2011 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ráno těhulky, u nás taky zataženo a asik 9st
11. dub 2011 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,u nás je taky pod mrakem,ale dneska se nikam asi nechystám,tak ať je jak chce. Jen jsem si chtěla skočit do knihovny pro nějakou odpočinkovou četbu,tak uvidím,jestli se vůbec někam vyprdelím.Spíš to nechám na zítra.

V sobotu jsme byli dopo u ségry s něčím jim pomoct a odpoledne jsme jeli do Litomyšle na zámek. Fučelo teda hrozně a já si jela machr jen v mikině,aspoň že přes bříško jsem měla pás od těhu kalhot,tak bylo teplo aspoň malý. Naštěstí jsme přišli pár minut před prohlídkou,tak jsem to neodstonala. Co bylo ale na prd,že v prohlídce byla taky prohlídka věže a paní co nám prodávala lístky na nás koukala,když jsme se bavili o tom,že tam nepůjdu,že bych to nedala,ale asi nechtěla přijít o peníze za lístek,tak nám neřekla,že na věž se jde v průběhu prohlídky z jednoho pokoje a tam jsem počkat nemohla,tak jsem musela těch 132 posranejch schodů vyšlapat,abych se podívala na nějaký střechy a zdobený komíny. No hrůza,funěla jsem jak tank,nohy mi natekly a brněli tak,že jsme po prohlídce hned jeli domů,ani do zahrady jsme nešli. Pani mě dost naštvala,protože na mě jde jasně vidět,že jsem těhotná,tak se nademnou mohla slitovat. V noci jsem se budila kvůli křečím v lítkách a ráno mě hrozně bolelo bříško,ale spíš tak jako dost vysoko,tak manžel jestli nechcci jet na pohotovost,ale malou jsem cítila,tak jsem nechtěla. Navíc jsme jeli na oběd k ségře a našim,synovec slavil ten rok...
Ppřijeli jsme domů odpoledne a já byla ráda,že se můžu už válet. Manžel něco dodělal do práce a bylo osm hodin a jelikož jsme byli všichni na procházce s kočárama,tak jsem byla celkem stahaná a v devět jsem byla v posteli...
11. dub 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,zdravím Vás,já dneska jedu na kafíčko s bejvalýma kolegynema....všechny tři jsem totiž těhu,tak si budem vyprávet zážitky....už se na ne teším...ale počásko venku nic moc,zima a pod mrakem ,ale dnes me to nejak ani vubec nevadí....víkend byl spíš odpočinkovej,jenom v sobotu sme byly s manžou nachvíli na zahrade a neco tam pleli,ale jinak jsem do ničeho nepíchla....

@misi.21 hmmm tomu říkám dobrá skušenost...bába se mohla přemoct a říct ti to,ale opravdu ji asi šlo jenom o tržbu.....no jo,hold i takoví lidé jsou mezi náma.... :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
11. dub 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky , taky hlásím zamračeno ale relativně teplo bez větříčku 10C° tak to jde. My včera byli v OL se podívat do Aska a Kiky na postel do dětskýho pokojíku. Stále se nemůžeme rozhodnout jakou a jestli jí nakonec můj neudělá sám. Hlásím že v Kika je velký výprodej kočárků. Koupila jsem tam prostírání safari :grinning: a plyšový míček s chrastítkem ... v asku jsem neodolala opici :grinning: :grinning: :grinning: . Jinak jsme nekoupili nic jen jsme šli na čumendu.

@misi.21 chudero Ti nezávidím... mi dalo zabrat i těch pár schodů v kice.
@tasmailla1 to bude baboslet :grinning:
11. dub 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka já myslela,že už postýlku máte?jojo to bude baboslet,já jsem nejdýl tehotná,tak budu mít určo nejvěčší bříško... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nebo to chcete už postel pro věčší mimino?
11. dub 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj pupíci, hlásím zataženo, ale větrno méně než přes víkend, ale teple to tam nevypadá.. my jsme sobotu prolítali v Ostravě po obchodech, pak jsem měla opět noc bez spánku a v neděli ráno "hurá" na těhu focení.. Dnes budu spíš odpočívat.. vůbec se mi nechce nic vymýšlet k obědu.
@misi.21 tak to je fakt něco s lidma... bezohlednost.
11. dub 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Chceme normální postel a protože plánujeme ještě druhé a v pokojíku se 2 postele nevlezou tak chceme nějakou hezkou patrovou. Budu na ní spát já , mimino v postýlce abych nebudila Jirku po nocích. Tak zatím jí využiju já a pak mimi.
11. dub 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Doufám, že sem pak fotky hodíš :sweat_smile: Kolik jich budete mít? A jak dlouho to trvalo?
11. dub 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Jo včera jak jsme chodili po obchodech , tak jsem viděla levnou tašku na kočárek, hezkou černou a byla na ní vyšitá takovou hnědozlatou nití žirafka :sweat_smile: tak uvidím jaká mi příjde z toho netu, když tak si koupím tam tu :confused:
11. dub 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek