• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@hradilenka fotili jsme asi 2h, v improvizovaném ateliéru.. fotila nás moje kamarádka :slight_smile: přijela na dovču k rodičům, tak to pak zpracuje na compu až u ní doma a pošle.. tak dám :slight_smile: . snad vyjde co nejvíc fotek. ještě, že je profík a umí zpracovat i tak křečovité figury, jako jsem já :grinning: jedu za ní ve čtvrtek, možná už mi nějaké dá před retuší (nesmím zapomenout fleshku) kdby bylo hezky, fotíme i venku-ale tohle stačí :slight_smile: Jj, s tou taškou-já si říkala, že pokud mi bude vadit, že není vystužená na moje, mám aspoň tašku na notebook :grinning:
11. dub 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka hmmm máte to dobře vymyšlené s tema postelema....aspon si ji odskoušíš nejdřív sama na sobě....
11. dub 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee a to fotila jenom tebe,nebo se nechal fotit i přítel?
11. dub 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jj, nějak jsem mu neřekla, že se bude také fotit (jsem to brala za samozřejmé :grinning: ) tak byl v šoku, ale jo, nakonec i řekl, že je moc rád a na fotky se těší :grinning: nojo, jezdil mi po bříšku autíčkem a podobně.. :grinning:
11. dub 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: už se na ty fotky teším,až je dáš sem...jsem zvedavá...ale určo to bude krásný.... :wink: :wink: :wink: :wink:
11. dub 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee autíčkem chi chi ... bylo to aspoň BMW? :grinning:
11. dub 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka :grinning: :grinning: :grinning: nene, nějaké červené auto s modrýma kolama a očima :grinning: (to jsem zas kdysi jednou prošla hračkářstvím, že...) :grinning:
11. dub 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na chvíli se odmlčím musím na poštu než mi zavřou přes poledne. Tak pak se ozvu ... :wink:
11. dub 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jdu něco vymýšlet na oběd.. pa zatím :wink:
11. dub 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky jedu pryč,na kafíčko s kolegynema,paaapaaa
11. dub 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ted mi psala moje kamarádka, že porodila dnes ráno krásnou holčičku. já jsem úplně mimo a taaaaaaak se těším na to svý. co vy? taky už se nemůžete dočkat?
11. dub 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee teda ty fotečky bych taky ráda viděla :wink:
11. dub 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 jojo,už se moc těším,až tady bude s námi,ale tohle si taky moc užívám,to čekání,jen ať tam ještě pár měsíců hezky vegetí...

Tak já pověsila ven jednu pračku,lehla jsem si,tak jsem samozřejmně usnula :slight_smile: Teď jsem pověsila další,krásně to schne...
Já dneska nic nedělám,mám od včerejška od mamky svíčkovou,tak ani vařit jsem nemusela a jen si tady tak odpočívám. Dneska se mi vůbec nic nechce,nějakej divnej den.
11. dub 2011 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak kafíčko s holkama z práce bylo supr,pokecali sme pořádne a protáhlo se to do odpoledních hodín...když jsem přijela domu,tak manža na me,že našemu pejskovi je neco,je nejaká divná,pořád jenom leží,tak sme nelenili a dojeli na veterinu...tedka sme se z ní vrátili...nabrali ji krev a moč a vypadá to na zánet bud močáku nebo ledvin,zítra se tam zavolá a rozhodnou o dalším postupu....chudák malá naše,ale jak sme z veteriny přišli,tak ji tam dali ješte injekci na bolest a je z ní zas pěkná čiperka,lítá po byte jakoby nic....a mne po celodenním zhonu pekne natekli nohy...mám je jak báně.....tak si nožky dám pekne nahoru.....máte taky oteklý nohy?já práve nevím,či si mám zavolat na gyndu a říct to doktorovi,nebo mám čekat,až začátkem kvetna pujdu do poradny?si myslím,že doktor to má vedet,když mám otoky,ale zas na druhou stranu s tím se nedá nic delat,nic na to není,jenom odpočinek a nožky nahoru.....
11. dub 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 taky už se nemužu dočkat,až to naše mimi bude mezi náma,i když to budou uplne jiný starosti co tedka...moc se nevyspíme,ale to k tomu patří...a copak človek pro své mimi neudělá.....ale aspon nohy nebudou natejkat a človek si až tak nebude připadat jako velryba,nebude si připadat nemotorne.....ale spíš jak spokojenej a pyšnej rodič.....
11. dub 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 to je dobře že jsi si kafíčko užila. Pejsek bude určitě zase brzo v pořádku. :slight_smile:
My jsem dnes měli spíše špatný den. Odpoledne jsem hledali našeho psa na dvoře a vůbec neslyšel že na něho voláme až ho našel Honzík za pískovištěm mrtvého. :frowning2: Už byl dost starý a nemocný. Honzíka jsem půl hodiny zklidňovala aby neplakala že pes už byl starý a nemocný a že si pořídíme nového. Udělali jsem mu hrobeček a natrhali pampelišky. Teď před spaním si na to Honzík vzpoměl tak zase plakal. Před časem jsem se rozhodovali že ho budeme muset nechat utratit. Začal být agresivní na Honzíka a další děti. Bylo to asi tím že byl nemocný. Měl nádor a nemělo smysl ho léčit.
11. dub 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 jeee tak to je mi moc líto toho vašeho pejska.....a chudák Honzík,oni deti to hůř snášej......tak at je brzo líp....
11. dub 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 také se čím dál víc těším, až se maličký narodí.. :slight_smile: fotečky budou za cca 2 týdny (už jsem o nějaké škemrala, ale bohužel-chybí kablik.. :sweat_smile: ) určo dám do fotoblogu. také jsem na ně zvědavá..
@micka1 To je mi líto pejska, moc smutné.. hlavně pro Honzíka, že to tak, chudáček, prožívá..

Mě odpoledne totálně ruply nervy, kvůli blbostem, teď večer mi stále tvrdne bříško a bolí podbřišek a spodek.. nevím nevím... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. dub 2011 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko...
@micka1 Hnzíka lituju,taky jsem tohle vždycky hrozně prožívala,ale on brzy zapomene. A pro pejska to bylo jistě vysvobození,jestli byl nemocný... Toho se bojím u našeho psa,dostala ho ségra,když mi bylo 12,takže je teď 12 jemu. Zůstal u našich,ale je to pořát mazel,ale když byl malý,asi roční,tak nám ho někdo otrávil a jen tak tak nám ho zachránili. Od té doby je nemocný a veterinář říkal,že se takového věku ani nedožije. Už je to náš dědula a může se stát cokoliv,tak si moc přeju,aby se něco nestalo když jsem těhotná,teď všechno prožívám ještě víc... :frowning2:

Dneska budu dělat špagety,mám tam hromadu zbylého sýra,tak ať se to nevyhodí. A chci si objednat hrací deku s hrazdičkou,ale nějak se nemůžeme dohodnout :slight_smile: Včera už jsem chtěla objednat a z manžela najednou vylezlo,že se mu jako líbí,ale že se mu líbí i ta,kterou do teď odmítal. Tak co mám jako s tím chlapem dělat :grinning: A nakonec,když mu řeknu ať prostě na nějakou ukáže,tak mi řekne,že je mu to vlastně jedno,ať objednám jakou chci.Takže věčně dokola. Na palici. Ale já chci,aby se mu taky líbila,aby pak neříkal tamta byla hezčí.

Jdu trošku uklidit,v telce nic není,tak si k vaření pustím nějaký dvd,ať mě to v tý kuchyni líp utíká.
12. dub 2011 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee
@tasmailla1 tak to jsme měli noc. Honzík byl úplně vedel z toho všeho. Usnul v půl9, ale v půl11 už byl vzhůra až do 1 v noci. 3x jsme ho byla uložit do pokojíku na chvilku zadřímnul a už si to mašíroval k nám do postele. Tak Martin šel spát do pokojíku a já s Honzíkem jsem spali v ložnici abychom se vůbec vyspali. :frowning2: ráno se malý díval kde je pes že viděl jak vyskočil a lehl si do pelíšku. Tak jsem mu vysvětlovali že se mu to jenom zdálo. Je mě Honzíka líto byl to první zážítek
ze smrtí a ještě takový.

Mě tak tvrdlo břicho minulý týden a na druhý den jsem si to naklusala k dr. abych měla jistotu že je všechno v pořádku. Naštěstí vše v pořádku a já papkám magnézko. Už je to lepší. :slight_smile:
12. dub 2011 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 náš měl už 14 let tak to měl zasloužený věk. Když jsem viděla Honzíka jak brečí tak jsem brečala s ním. Navíc mě brácha řekl že jsem hrozná že si pořiziji děti a pak nám musí umírat psy. Když se měl narodit Honzík tak jsme měla boxera, ale už byl taky starý, agresivní a strašně umíněný. Tak jsem se musela rozhodnout co ze psem, jelikož jsem se bála aby neubližil miminku tak jsem měla domluveného veterináře aby ho uspal. Dva dny před tím než veterinář přijít tak boxer dostal mrtvičku a už se neporobral. Taky se dožil 14 let což je na boxera vysoký věk. Dnes jsem musela slíbit Honzíkovi že si pořídíme nového psa, ale až bude postavený nový plot a nový výběh.
12. dub 2011 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím u nás teplo , ale pod mrakem. Včera jsem se už neukázala pekla jsem řezy dostala jsem na něco chuť.

@ tasmailla1 to s pejskem bude dobré, jen nevím kde se Vám mohl ten postelák nachladit? Baboslet si psala taky ok, no je fajn, když člověk někam vypadne.
@druidee včera večer mě taky tak bolely vaječníky, bylo to jako bych měla dostat menzes :unamused:
@micka1 s tím pejskem je mi to líto ... je to jako člen rodiny a těžko se člověk s tím vyrovnává natož malé dítě. Taky máme doma dědu, je u našich má asi 19 let je to pouliční směs nalezenec. Ale zatím je v pohodě, slyší, chodí, vidí. Má dobrou péči :slight_smile: S těmi nádorovými onemocněními mám také zkušenost jak u psů tak u koček. Záleží čeho to je nádor, třeba náš vlčák měl nádor na mléčné žláze, nechali jsme jí operovat i když jí bylo 11 let a pak žila ještě 5 let. Ale u kočiček co jsem měla, tak jsem je nechala hned z kraje uspat, aby se netrápily. Tam nebylo řešení, jedna měla nádor na ledvině a druhému kocourovi zase rostl nádor v nose. Udusil by se. Tak než je nechat trápit tak raději za včasu. U zvířat je ta výhoda, že to člověk může ukončit ještě než mají velké bolesti. Lidi si to musí vytrpět až do konce se vším všudy. :confounded:
Tak vyberta pak nějakého pejska ... pro děti jsou zvířata přínos. Honzík pak bude jistě rád. Třeba nějaké štěndo z útulku uděláte dobrý skutek :wink:
12. dub 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já kouknu z okna a u nás je mokro,vypadá to na deštík celý den,ještě že jsem většinu vyprala včera :slight_smile:
12. dub 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
hlásím zataženo a na balkoně hrdličku (hledá marně v krmítku-už jsme ho vyklidili :slight_smile: )
S těmi pejsky je to fakt smutné, vždy si vzpomenu, jak odešel ten můj.. :frowning2:
Včera jsem čistila šnekům a jak jsem teď pomalejší a nemotora, tak šneci se nemohli dočkat a několikrát jsem je honila po koupelně (zdrhají z umyvadla) :grinning: :grinning: :grinning: také jsem přepočítala dorost... ehm, 64 mrňat. :sweat_smile: (a to jsem přes 100 vajíček nemilosrdně dala pryč) :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Snad budu dnes v lepší kondici.. fyzické i hlavně psychické :confused:
12. dub 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Na co je takový šnek dobrý jako domácí mazlíček? :grinning: Doma mi naši nikdy nechtěli nic dovolit za zvíře ... a když jsem nějaké chtěla tak mi tata řekl , že mám ryby v rybníčku ... a já mu na to pohotově odpověděla, že se s nima nemůžu mazlit a chodit s nima na procházky .... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak si kladu otázku na co je ten šnek...? :confused: :grinning:
Jo mimochodem jak jsem odešla z baráku ,.... tak jsem si to vynahradila ... x kočkama a psíčkama :grinning: :grinning: :grinning: Naši se chytali za hlavu.... jsem jim povídala , to jsou ty následky ... komplex z nedostatku zvířat na mazlení :grinning: :grinning: :grinning:
12. dub 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka :grinning: :grinning: :grinning: né že by se šnek hrnul na zavolání či přilezl do náruče, ale dá se hladit, dělá správné xichtíky... :grinning: :grinning: :grinning: víš, do nemocenské jsem byla téměř stále v práci a přítel každý den také, bydlíme v bytě.. takže pejsek i kočička by trpěli. proto jsme zvolili zvížátko nenáročné na pozornost.. šnek nekřičí, nepotřebuje venčit.. samozřejmě naši pozornost mají, ale rozumíš mi.. pejsek by potřeboval venčit a společnost, na to jsme neměli čas.. ale k dětem zvíře chci... :wink:
12. dub 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka myslím zvíře mazlící :grinning:
12. dub 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee já byla také stále v práci ... to kočku můžeš mít ... tedy je lepší mít 2 ... já měla 3 :grinning: :grinning: :grinning: vyhrají si spolu a jak příjdeš domů tak Tě vítají a předhání se která bude dřív v klíně :sweat_smile: taky se nemusí venčit mají svůj wc ... jen ho musíš čistit .... :sunglasses:
12. dub 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jo ale musí být kastrované , jinak je to masakr ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: blee
12. dub 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jj, to je pravda. ale můj kočky moc nemusí.. a když jsem byla třeba 5dní v týdnu v práci a pak 2dny doma KO, tak už takhle se staral o morčata a vše.. takže šneci jsou prima kompromis :slight_smile:
12. dub 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek