• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
no já si říkala,že tentokrát odbudu tu internu. Zubař mi nevadí a v prvním těhu se mi rozjela paradentoza jak blázen a to odstranování zubního kamene mi dělá dobře. Prvně mě na plicní neposílali, teď jo tak tam zajdu ale ta interna je opruz, koukalal jsem teda, že v téhle nové průkazce je místo interny místo na razítko od obvoďáka tak uvidím ale já mám tolik vyšetření bokem, že mi to už příjde zbytečný.
26. led 2011 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem měla šílenou hrůzu ze zubařů už od dětství, ale pak jsem našla hodnou paní zubařku, ale bohužel ukončila svou ordinaci. Ta co nastoupila po ní byla úplně šílená. Naštěstí teď mám úplně úžasnou zubařku. Je to Martinova (přítelova) známá a jsme s ní velmi spokojení. Umí to i s dětmi takže Honzík ní chodí rád. Jdeme v březnu na preventivku všichni 3. Jinak razítko od obvodní už mám. Teď se jenom děsím testů na cukrovku. Jenom když si vzpomenu na ten glukozový nápoj tak je mě blbě. Při Honzíkovi jsem těhu cukrovku měla, ale jenom na dietě.
26. led 2011 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka ty jo neco me říkej o zubním kameni,tedka jsem byla na zubárne a odtranovali me ho a ješte příští týden další návšteva,to zas bude penez,,,strašne na tom rejžujou :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2011 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka a co delá za vyšetření obvodák?EKG,vyšetření poslechem a pohmatem?nebo ješte neco anvíc?Já to práve nechávam na pozdejc,spíš si rychlejc odbavit zubaře...ale když dá injekci,tak to je pohodička....
26. led 2011 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 já to odstranování kamene neplatím ale nechávala jsem si konečně dát do pořádku v létě zoubky, bílé blomby atd a to teda lítalo ale do zubů se to vyplatí ty jsou na očích.
26. led 2011 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka no já jsem za to platila 370 kč a příští týden me budou i belit zuby,tak dám 450 kč....no já kdyby jsem si mela nechat převrtat na bílý blomby,tak to se nedoplatím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mám pusu plnou amalgamu :grinning: :grinning:
26. led 2011 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 :grinning: no já si ho nechala vzadu ale ty přední zuby co se mi kazily a drolily jsem si nechala udělat hezky keramický :grinning: :grinning: :grinning: mít tam amalgán tak se už nikdy nemůžu usmát pač opravdu co zub to opravenej
26. led 2011 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka přesne co zub to opravenej,,,to je přesne muj případ.....a ješte me hnali na ortodoncii,protože mám zuby trošku krivé,ale tedka se do toho nepohrnu,když tak až po porodu,pač to budou taky nehorázný peníze.....
26. led 2011 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jen konstatuju, že ty vyšetření povinná nejsou, rozhodně si nemyslím, že nejsou potřebná :wink:
26. led 2011 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 moje obvodní dr mě jenom změřila tlak jinak vůbec nic. Dala mě do průkazky razítko a napsala že se lečím na kardiologii a které léky beru.
26. led 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka tak to blahopřejiii! :slight_smile: to je přesně ono-první pohyby. mimi se určitě ozve brzy znova :slight_smile: sice se píše, že to bývá nepravidelné, ale není to tak. moje mrně kope už přes týden a až na vyjimky skoro pořád - už si děláme srandu, že si tam snad z placenty udělalo kopačák :grinning: užívej si to :slight_smile:
@micka1 malíř šikulka :slight_smile: není to zas tak hrozné i kdyby tam ta skříň neměla být :wink: . my jednou na základce zmalovali pastelkama stěnu v tělocvičně...
Teda, slovo zubař ve mě od dětství vyvolává nervozitu až paniku :unamused: . A po určité zkušenosti se po příchodu do ordinace ohlásím, že bez injekce vrtat nechci (zatím to vždy zabralo :grinning: ) chystám se tam příští měsíc...brrrrr :frowning2:
@myschka mě obvodní do těhu občanky nechtěl dát záznam, dokud si všechna vyšetření neoběhám a on nedostane vyjádření, tak mi to zapsal až minulý týden :slight_smile:
26. led 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky je tu někdo nebo mám jít dočítat?
26. led 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé holky, vidím, že tu melu to samé o zubaři... omlouvám se, to ten odpolední šlofíček a předtím mi to nezapsalo odpovědi, tak jsem myslela, že i tuhle ne :slight_smile:
@tasmailla1 ahoj, tak mě u obvodního zkontrolovali tlak,moč,oči, pak prohmatem krk a břicho, záda, prošel papíry v kartě, klasické otázky jak u vstupní prohlídky. zapsal do průkajdy co a jak a léky a bylo
26. led 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
tak jsem sem dneska psala dlouhej příspěvěk a nakonec mi to spadlo...vrrrr... :angry: pak už jsem se na to vykašlala...

Teď už mám klídek, malá spinká a k nám přijel kamarád až z Brna, tak šel s manželem na pivečko.. :slight_smile:

No a jinak, co se týká zubů, tak já se můžu pochlubit chrupem bez jediný plomby, bez ničeho...minule mě zubař i rentgenoval a říkal, že mám dokonalý zuby...ale holky, zásluhu na tom mají samozřejmě geny...takže snad to bude mít i Nikča a druhý dítko... :wink: ..jinak, zubáka už mám v průkajdě...ještě mi chybí ten obvoďák..a co si pamatuji z minulýho těhu, tak mi dělala ekg, měřila tlak..a ptala se na léky, no a jinak nic... :slight_smile:

Jo a holky, zatím tu vlastně asi nikdo neni, kdo by věděl, co čekáme, že? :slight_smile: ...ale už se fakt nemůžu dočkat, až se to dozvíme, tak snad za 14 dní se nám prťousek konečně ukáže v celý svý kráse... :grinning:

Jo a pohyby cítím tedy taky docela intenzivně...a je to krásný... :sweat_smile: ..zrovna před chvilkou prťousek řádil... :grinning:
26. led 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veve21 tak zdravé zoubky Ti můžu jen závidět, mě už 2 roky roste moudráček a občas se silně ohlásí :confounded: :slight_smile:
také ještě nevím, kdo to kope, dozvím se to aaaaaž 16.2. a zvědavostí jsem napnutá jak kšanda. mrňousek má dnes spací den-jako já :slight_smile:
Je možné, že vždy krátce na to, když se najím, tak se prcek jakoby uklidní (jakoby vychutnával to jídlo-nové živiny) :grinning: ? je to skoro pravidlem, tak nevím, jestli takové náhody??
26. led 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee ..já mám už všechny čtyři osmičky venku a ty sice zlobily v růstu, to bolelo hodně, ale mám je v pořádku... :wink:
No a ty pohyby, tak já to mám právě naopak...když se najím, tak začne řádit nejvíc... :grinning:
26. led 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee....a vlastně ani nevím, kdy přesně prďolku uvidím..protože 31.1. jdu na krev a pak mě objednají za týden, což by mohlo být 7.2....a to bych byla moooc ráda...se dozvědět pohlaví v den mýho svátku... :grinning:
26. led 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé holky já doufám, že te%d 1.2. na kontrole už mi to řekne. Já tuším holčičku :dizzy_face: :dizzy_face:
26. led 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veve21 tak to bude krásný dáreček-snad Ti to řeknou na ten svátek!! :wink:
jinak to ekg mi točili na interně, když mě tam hnal obvoďák expres kvůli tomu vysokému tlaku. ani nevím, zda on ekg má (myslím, že ne)
je to úžasné, že už teď ty mimča jsou takoví rarášci :slight_smile: :slight_smile:
26. led 2011 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo nemám šanci to dočíst nový těhule jsou pěkný drbny :grinning:
tak na to peču páč u toho čumím na výměnu manželek tak s ena to nesoustředím
jen koukám že obě dvě jsou z východních čech to je super mohli bychom dát někdy srázek :slight_smile: já jsem z Kostelce nad Orlicí okr Rychnov nad Kněžnou
26. led 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, možná jste se tu o tom už bavily, ale už máte vybraná jména pro své děťátko?
a shodli jste se s budoucím taťkou nebo ne na jméně? my jsme přišli na jména do pár dní po dvou proužcích na testu :wink:
26. led 2011 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee to teda závidím, u nás hrozný boj a není rozhodnuto. Míra se šprajcnul a rozhodl se, že holčička bude Eliška a já to nemůžu strávit. To jméno se mi prostě vůbec nelíbí :unamused: ale žádné co chci já neodkýval a mele si svou. Kluka nečekáme tak to zatim extra neřešíme ale kdyby tak se taky neshodnem :sweat_smile:
26. led 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo zuby bez plompy
@veve21 tak to fakt závidím :slight_smile:
já ještě neb yla ani u obvoďáka ani u zubaře, k zubákovi jdeme nějak v březnu celá rodina
jůůů už cítíte pohyby joooo, tý jo závidím já se tak těším ale ještě si asi chvilku počkám u Nikči jsem je cítila až v 19tt
a pohlaví nevím páč jsem se já debil v pondělí nezeptala - stejně bylo asi brzo - a znovu jdu až 21.2. :frowning2:
26. led 2011 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee a jaká jména máte?
my máme předvybráno ale "schodnout" se nemůžem, kluka chce manžel tak jako u NIkči což já bych změnila a holčička to je vůbec dráááma
26. led 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka :slight_smile: tak to máte veselo, určitě se ale shodnete nakonec. mě také spoustu návrhů neprošlo :slight_smile: a hodně jmen v kombinaci s příjmením taky-to jsme padali smíchy :grinning: občas to ještě probíráme, já váhám s holčičím jménem (Štěpánka nebo Zdenka, Martinka???) možné jsou všechny, ale zas nějak si myslíme celou dobu, že je to klučík - Jindra. Nějak prostě nechci jméno, co "je zrovna v módě" Babičkám neřekneme nic-překvapení jak pohlaví tak jméno a když se ptají, slyší "Ruprecht nebo Hermióna" :grinning:
26. led 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee :grinning: :grinning: nám k příjmení jde skoro všechno ale Míra ráčkuje tak jsem se i s Aduš bála a proto nemáme Kristýnku :grinning:
Já jsem chtěla Alžbětku nebo Sofinku a moje favoritka byla Emily :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ovšem bylo mi vysvětleni, že neE :grinning:
Kluka jsme chtěli prvně Tadeáška nebo Tobiáška a teď přemýšlím o Markovi
26. led 2011 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee ..tak my máme v podstatě rozhodnutý....Terezka-Šimon... :dizzy_face:

@zup ..jo a u Nikči jsem pohyby cítila taky někdy v 18tt a teď už v 15tt...přeci jen už vím, jaký to je... :slight_smile: nebooj, přijde to brzy... :wink:
26. led 2011 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka klučičí jména užasný obě ty bych brala všema deseti
holku nevím a rádi bychom kluka tak holku ani moc nevymýšlím jediná co z těch 10 nějak prošla je Anetka, taky jsem chtěla Emilku - Emílii
26. led 2011 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup tak třeba to bude klučík a holčičí nebude třeba :wink: Anetka je hezký ale mě už teď štve kolik je kolem Adélek a Anetek je snad ještě víc :sweat_smile:
26. led 2011 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veve21 no já furt čekám a čekám a zatím nic asi je brzo ještě si tak 2 týdny počkám no :slight_smile: schválně si lehám na záda s nataženýma nohama to jsem NIky cítila nejvíc :slight_smile:
tak Šimon tu naší triádu klučičích jmen taky obsahoval a též neprošel :frowning2: nevím proč furt MM trvá na Davídkovi :frowning2: ale zkusím ho ještě zlomit, podle toho co se tam ukrývá :slight_smile:
26. led 2011 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek