• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@druidee teď se dívám v realitkách a našla jsem celkem slušný barák novostavbu ... tak jsem zvědavá co ten můj na to řekne.... :confused:
12. dub 2011 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka jůů, taky se pomalu tím směrem opět hýbeme.. uvidíme zda se letos zadaří..
12. dub 2011 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,taky hlásim teplo,ale zataženo,vypadá to venku,že každou chvilku začne lejak.....tedka byla segra na návšteve,tak sme dali kafe a přinesla zákusky z cukrárny,tak kdopak by si nedal,že?a kor tedka před obedem,kdy budou řízky s bramborem.....@hradilenka a kde tedka bydlíte?chcete kupovat baráček?to vám závidím,já bych taky chtela baráček...ale až do smrti sme zadluženi hypotékou na byt....ale zas tak hrozný to není,sme na okraji mesta a z obyváku koukám do lesíka,ale když chci na zahradku,tak sousedé jsou nastoupeni u oken a čumej,tak rozumíš na zahrádce se nemužu ani opalovat... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a náš pejsek ,i když sme chodili oba do práce,tak v klidu vydržel byt nevyvenčenej od rána do 15 hodin,kdy manža přišel z práce,doma nás žádný překvápko nečekalo,jako myslím hromádka....ale je fakt,že když jsem šla do práce na odpolední nebo na noční,tak si malej zvykal,že jsemd oma a že bude vyvenčenej i dřív,než v 15 hodin....

@druidee aspon ti šneci nikdy neodmlouvaj,to je lepší než manžel....jen sticha poslouchaj..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. dub 2011 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee vy taky budete kupovat baráček?tedka ste v podnájmu?já myslela,že byt je váš...
12. dub 2011 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Jéé,probíráte zvířátka. Já chtěla hrozně psa,když jsme se přestěhovali a byli tady samm,abych se měla ským pomazlit,ale manžel nechtěl,že je to velká starost a už bysme nebyli tak nezávislí... Ale až bude holčička větší,tak bych pejska chtěla,jezevčíka zakrslého,to je můj sen. :slight_smile: Manžel řekl,že pokud něco,tak papouška. Tak jsme si ho koupili a ochočili,byl to mazílek,ale manžel se v noci začal dusit,tak jsme ho nakonec prodali,ale šel k samičce,tak se má dobře. Nikdy bych nevěřila,jak se papoušek dokáže tulit,díval se s námi na televizi z ramene a učili jsme ho mluvit... Hrozně se mi po něm stýská,ale mimi mi to vynahrazuje. Bylo krásný,když jsem přišla do prázdného bytu a když mě uviděl,tak volal čau... Ale je fakt,že jsme si ho pořídili asi měsíc po tom,co jsme se rozhodli pro mimi a když jsme ho prodali,tak jsem do dvou měsíců otěhotněla.. Tak nevím,jestli to mělo souvislost..
12. dub 2011 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 No bydlíme v bytě, ale oba jsme z baráku a ta zahrada nám prostě chybí i to soukromí... sousedy si nevybereš ... to sice ne ani vedle baráku,ale aspoň Ti nedělají bordel před barákem. Tady ti lidi jsou hrozní, tak chci pryč i kvůli tady té sebrance :grinning: :grinning: :grinning: Navíc máme rádi zvířata .... to je jako z Macha a Šebestové chi chi :grinning: :grinning: :grinning: a tak i kvůli nim a navíc teď když bude prcek, tak by to bylo lepší, dáš kočárek ven a je na vzduch. :sweat_smile:
12. dub 2011 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 Mi se papucháli líbí jen v TV a ZOO :grinning: já se jinak ptáků bojím ... :confused: jestli to není tím hororem PTÁCI :grinning: :grinning: :grinning: ... mám ráda všechna zvířátka, ale některá jen venku :grinning: :grinning: :grinning: Trpasličí jezevčík ( špagetka ) :grinning: je fajn... mi se nejvíce líbí drsnosrstí ... jsou úžasní :wink:
12. dub 2011 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka hmmm já jsme taky z baráku...takže vím přesne o čem mluvíš.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. dub 2011 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka
@tasmailla1 my jsme teda taky oba z baráku,ale já jsem v bytě spokojená. Je fakt,že mi občas chybí zahrádka,na které bych mohla posedět,ale u našich i u tchánů jsme každý týden a oboje mám blízko,tak si můžu jít na zahrádku kdy chci,ale svoje je svoje. Mě se tady líbí,že zavřu dveře od bytu a mám klid. Bydlí tu převážně důchodci,se kterýma to někdy není lehký,ale já sousedy potkávám minimálně a celkově barák je tichej. Chtěli bysme v budoucnu stavět,ale jsem dost zvyklá na město a na vesnici se mi už nechce,dojíždění a tak,vždycky jsem to strašně nesnášela. A zase u nás ve městě jsou hrozně drahý parcely.
12. dub 2011 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 já zase raději někde za město a mít od lidí klid. Ve městě je to většinou malá parcela za moc peněz a bez soukromí. Já mám ráda , když vyjdu z baráku a jsem v přírodě :dizzy_face:
12. dub 2011 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 jj, teď jsme v nájmu :confused: rádi bysme do vlastního a nelépe do domku.. šneci neodmlouvají, to je fakt :grinning: :grinning: :grinning:
12. dub 2011 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 teda, ten musel být úžasný, ten papoušek.. jak to slyším, čím dál víc lidí je alergických na ně, je to škoda.. chtěla jsem také papouška ale můj o něm nechce ani slyšet, jeho strejda je choval a alergie přerostla v silné astma..

(no, v podstatě bych ráda hodně havěti :grinning: :grinning: :grinning: eště želvů a činčilů a axolotly a cokoliv..kočku, psa :sweat_smile: :grinning: ) ale není čas a místo a teď bude mimi, jasan :wink: )

@tasmailla1 my jsme oba původně také z domu, z vesnice. v bytě jsem spokojená, ale občas chybí to soukromí /když se hádají sousedi, řev z ulice-hlavně opilé víkendy, atd/ :grinning: s tou zahrádkou jsi mě pobavila :grinning: - zkus tam třeba chodit, když dávají tu tureckou telenovelu-to čumí všichni na bednu :grinning: a nebudou čumět z okna, že se nudí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. dub 2011 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 @hradilenka jů, jezevčíci.. holky, znala či znám jich několik.. jsou super :slight_smile: trpasličí i drsnosrstí naprostí mazlíci. jen bez vyjimky všichni dlouhosrstí, co jsem znala, byli vždy velmi náladoví až agresivní..
12. dub 2011 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí
tak mizím.. hezké odpoledne. jdu na pokec ke kamarádce - ta má doma králíka, tak i pomuchlovat králíka :slight_smile:
12. dub 2011 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee želvy jsem měla na učňáku,ale jednou jsem si přikoupila jednu ve zverimexu a všechny mi pochcípaly,dotáhla asi nějakou nemoc... Činčilu jsem taky chtěla,ale měl ji kamarád a hrozně hryzala,nešla ochočit. Když ji chtěl dát pryč,tak jsem nechtěla ani slyšet,že by ji ubytoval u mě v pokoji. A taky jsem měla králíčka zakrslího,ze kterého vyrostl skoro normální,myslela jsem,že mamku trefí šlak. Bohužel se u mě zjistila alergie na seno,pyl,piliny...takže taky musel z domu. Dala jsem ho jedněm známím a když jsem se chtěla přijít podívat,tak najednou chcípl. Si myslím,že mi ho sežrali. Teď mám jen rybyčky,ale s těma je prd... Ale aspoň to v obýváku hezky vypadá... Ještě u našich jsem taky měla akvárko,ale to mě po pár letech přestalo bavit,tak jsem dala rybky ségře s přítelem a ta blbka jim nechala puštěný topení,ještě to bez termostatu a uvařila je. Nádherný závojnatky.
12. dub 2011 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 Tééda ... nevím co by na to řekli ochránci zvířat ..... :grinning: králík sežranej a ryby uvařený :confused:
Taky máme ryby jen tlamovce ,,, stále máme mladý ... :sweat_smile:
12. dub 2011 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak a už tady prší taky a hrozný vítr :angry:
12. dub 2011 v 15:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka tak to buď ráda,že to přišlo až teď,tady prší celý den...

Mě se za poslední dny posunula malá hrozně nahoru. Do teď se převalovala v podbřišku a pod pupíkem jen občas,ale teď je taková akčnější. Mám ji dost nad pupíkem a začína hezky kopat. Myslím,,že nás za chvilku čeká období,kdy budu spát podle toho,jak moc se bude nudit :grinning: Zlato moje...
12. dub 2011 v 16:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 hlásím tady to přeletělo za hodinku a už je klid a sluníčko.

Tak jestli máš malou nad pupíkem tak to já jí mám už asi měsíc až nahoře pod prsy a pěkně mě tam šťouchá až mi vždycky vyletí břicho a já poskočím.... :slight_smile: Nějak se tam začíná roztahovat .... :grinning: :grinning: :grinning:
12. dub 2011 v 18:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ty jo holky,já pořád cejtím miminko v podbřišku,jsem zvedavá,kdy poplave trošku nahoru..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. dub 2011 v 18:50  • Odpověz  • To se mi líbí
To zas dneska "Prostřeno" bylo,zas tam je holka,co všechno nejí a jenom buzeruje....proč takovýdle lidi se přihlasujou do takovýdle soutěže???Bych je nakopala a odvelela,že tam nemaj co dělat.....
12. dub 2011 v 18:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 říkala jsem to samé. Co tam lezla. :slight_smile:

My jsme měli doma vodní želvy, ale když se Honzík narodil tak jsme je dali pryč. Pořád za něma chtěl lozit. My jsme je měli v obyváku v dětském plastovém pískovišti. Psi jsem měli napřed boxera a k němu jsem měli pouliční směsku. (jezvčík a srnčí ratlík). Boxer dostal mrtvičku než se Honzík narodil a tento co umřel se před Honzíkem poslední dobou schovával. Honzík mu dával co proto. Já bych chtěla vetšího psa třeba howavarda, boxera nebo retrívra, ale napřed musíme oplotit zahradu a udělat výběh. Takže to bude delší dobu trvat než toto bude. Máme dělat důležitější věci. Musíme opravit přízemý aby se naši mohli odstěhovat do přízemý a nám zůstane první patro. Jinak máme v akváriu piraňu a jednoho sumečka.
12. dub 2011 v 19:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@micka1 jů, piraňu opravdovou? co to potřebuje? kousky rybího masa a tak? :slight_smile:
12. dub 2011 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee dostává mražené komáří larvy někdy kousek masa, ale spíše kuřecí. :grinning:
12. dub 2011 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@micka1 kuřecí je dietní-aspoň nestloustne :grinning: :grinning:
12. dub 2011 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsme objednali matraci (nakonec jsme vybrali kokos-molitan-kokos scarlett) a taky náhr.potah na autosedajdu a síťku proti hmyzu na autosed., pláštěnku na kočár... také už mám solnou lampičku na noční svícení a v mobelixu mají levné zábrany na otevření šuplíků a ochrany na ostré rohy nábytku...
takže už asi vše pro mimi :dizzy_face: :dizzy_face: jen ještě zbývají chůvičky.. a nevím, co s tím monitorem dechu-jestli jen půjčíme z porodky..???
12. dub 2011 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Tady už to všechno asi zase hezky chrupká, tak krásnou dobrou noc.. :slight_smile:
nás čeká zítra cesta na kontrolu a nákup barev na malování.. pak vrtání do stropu na závěs na křeslo a snad i kino...
no uvidíme co řeknou na ko a co zvládnu.. poslední dny se mi hodně rozjelo tvrdnutí bříška a tlak jde nahoru. snad se to počasí tak moc nezkazí, jak slibují..
12. dub 2011 ve 23:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno. Dneska mě vzbudilo sluníčko,tak to vypadá na hezký den,ale uvidíme,co z toho bude.

@druidee tu matraci máme taky a monitor budu řešit,až porodím. Jestli mi to bude v porodce vyhovovat,tak manžel sežene než se vrátíme domů. Ale zatím jsem rozhodnutá nepořizovat. Nám taky chybí chůvičky a nemám ani jednu plenku doma,ale to je hned. Spíš bych měla začít schánět věci do tašky do porodnice,já mám furt hromadu času,ale kdoví jak to bude,tak abych to měla nachystaný. Netuším kde seženu kojící košile,na takovýho hrocha se snad neprodávají... :slight_smile:
Taky čekám na tu komodu,ať můžu začít přepírat a přežehlovat a až to uvidím ve skříni tak určitě dokupovat :grinning:

Holky v jakém prášku budete prát??
13. dub 2011 v 07:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinka přejem dobré ráno. U nás je sice slunečno, ale zima. Opět jsem musela vytáhnout pro Honzíka vyteplenější bundu. Teď po ránu je tu 5 stupňů. :frowning2:
13. dub 2011 v 08:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee ať ti kontrola dobře dopadne
@misi.21 na děstké jsem používala persil sensitiv teď ho budu používat zase. Od 2 let jsem Honzíkovi prala v normálním persilu. :slight_smile:
13. dub 2011 v 08:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek