• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@druidee no to je přesne ono,ten dobrej tlak ti ale udržuje dopegyt...hmmmm to je ale pálka brát to takhle,ale naši pacoši,když byly po transpantaci ledvin,tak to taky takhle meli.....já spíš bych se řídila dle tlaku a dle toho,či máš doma motáky nebo ne....a hlavne věřit tomuhle doktoroj,když si ho videla poprvé?to asi ne,já bych spíš dala na rady lékařu,který te už znaj a hlídaj ti ten tlak pořád-teda nefrology.....
13. dub 2011 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jojo, souhlasím. toho dnešního doktora nebudu brát v potaz.. koupím si magnézko, když budu mít dobrý tlak, vynechám dávku.. a raději sbalím tašku do porodky, to bříško mě straší.
13. dub 2011 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honí mě mlsná..ale v pátek jdu na cukrovku..ach jooooo :grinning:
13. dub 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee teda ten dopegyt bereš v "pěkných" dávkách. Já ho beru 3x1 naštěstí mě tlak drží na 130/80, ale zase tep mám kolem 98. Při první těhu jsem byla s tlakem na 14 dní v nemocnice páč mě na kardiologii naměřil dr 160/100 a měli podezření na preeklamsii. Za měsíc jdu na kardiologii tak jsem zvědavá co bude dr říkat. Asi se už bude domlouvat co ma dají na ten tep. Jinak beru ještě magnézko s hořčíkem co napsal minulý týden gyndař.
13. dub 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se dívala že to mám za 84 dni do porodu. Nějak rychle to letí. :grinning:
13. dub 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 jojo, sním toho víc než lentilek :grinning: nevím, je to těžké, když mi každý doktor řekne něco jiného.
jen 84 dní? tyjo, krátí se nám to - my máme zítra přesně 3měsíce to TP. a co Honzík? těší se na sestřičku??? co říká na bříško? :slight_smile:
13. dub 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Honzík se docela těší. Přes den mě hladí bříško a poslouchá. Večer před spaním mě vyhrne tričko a vykládá miminku co přes den dělal a co budou dělat spolu. Myslím že dokud bude mimi jenom ležet tak to bude ok. Horší až mu začne brát hračky to už asi tak veselé nebude. :slight_smile: Vidím to u skorošvagrové má dva kluky kteří jsou 2 roky od sebe. Dokud malý jenom ležel tak to bylo v pohodě, ale jakmile začal chodit a brát tomu staršímu hračky tak je zle Honzík mě dorazil minulý týden když vykládal miminku že on bude velký brácha a že si musíme pořídit ještě jednoho bráchu aby mohli segru ochraňovat. :grinning: .
13. dub 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 tak to je krásné, jak jí vypráví :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: nojo, to bude pak jinak veselo, až začnou tahanice o hračky.. :grinning: :grinning:
13. dub 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 - to je krásný :slight_smile: Matýsek si taky občas povídá s bříškem, ale nějak ho to zatím moc nezajímá. O miminku si povídáme, vždycky říká, co ho všechno naučí - hrát tenis a fotbal, budeme ho koupat, občas si sáhne na bříško jestli mininko nespinká. Dneska se mě ptal, jak vyleze miminko z bříška :grinning: :grinning: Na mojí odpověď, že maminka zatlačí a bude venku, začal tlačit taky :grinning: :grinning: - naštěstí z toho nic nebylo :slight_smile: :slight_smile: Už jsme si prošli obdobím, proč nemá máma pindíka, tak teď následuje tohle :slight_smile:
13. dub 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy taky jsme měli takové období proč nemám pindíka. :slight_smile: takové otázky jsou celkem v pohodě. Nejhorší otázku kterou mě Honzík položil bylo "proč už nemám ráda jeho tátu" my jsme se rozešli v srpnu 2009 a rozvedli nás v únoru 2010. Asi se mě podařilo to Honzíkovi dostatečně vysvětli páč už se mě na to neptá.
14. dub 2011 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jak se miminko narodí si Honzík odpověděl sám. Maminka bude v nemocnici tam ji rozřežou bříško a mimnko vyndají. :grinning: Nedávno viděl něco podobného v televizi když rodila opice. tu museli uspat a právě roříznout břicho aby tu malou opičku vyndali.
14. dub 2011 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky , byla jsem v lidlu a pokud někdo chce tu kojící podprdu tak tam mají i větší velikosti já tam viděla největší 85C a 90B. Pak tam mají pěkné ty tuniky a pásy na pupek. Byla jsem tam v půl osmé a už tam toho moc nebylo, tak jestli nějaká chce tak rychle do lidlu. Mají tam ještě malé ponožečky a punčocháčky.

Jinak u nás oblačno , kosa jak z nosa a sem tam kapka.

Jsem si Vás tady dočítala a poslední dobou čtu samé PÁČ :grinning: :grinning: :grinning: myslím , že s tím začala tasmailla1 pak se přidala druidee pak ještě jedna a teď i micka1 chi chi :grinning: :grinning: :grinning: je to vtipné ... jak se člověk naučí i to co nechce :grinning: :grinning: :grinning: takže klíďo píďo ... můžete buď do OV a nebo práglu :grinning: :grinning: :grinning: PÁČ Vám to náramně jde :grinning:
14. dub 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka je to nakažlivé...

Včera jsme psali mail chlapovi na kočárek,že se přijedeme podívat osobně a vybrat tu barvu a on nám napsal,že je nemá skladem,že vše je na objednávku. Tak jsem z toho zklamaná,chtěla jsem ho nejdřív vidět,PÁČ fotky na netu jsou jedna věc a skutečnost je věc druhá,že... Tak uvidíme,jak se domluvíme. Před necelým rokem a půl tam byla pro kočárek ségra a měl většinu na skladě na ukázku a na osahání tak jsem si bláhově myslela,že to tak má pořát.

Jinak já mám dneska po obědě předepsanej zákusek,tak si jdu rychle něco koupit,ať zítra ta cukrovka stojí za to... :slight_smile:
14. dub 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 :grinning: :grinning: :grinning: PÁČ

Taky jsem kočárek objednávala bez čumendy, v celé ČR ho nikdo nemá na skladu . Jaký jste vybrali Vy kočárek?
14. dub 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: :slight_smile:
trochu vás flákám tak jsem dneska poctivě dočetla abych byla v obraze :wink:
Já taky válčím s tlakem ale jde to, trochu mi začly otékat nohy ale bude hůř :rolling_eyes: jen doufám, že tentokráte se nám preeklapsie vyhne. Na cukrovku mě ještě neposlali a asi ani nepoušlou Páč :grinning: :grinning: páč mi cukr kontrolovali už 2x když sem jim zdála malá přerostlá :sweat_smile:
Já se příchodu mimča domů obávám, malá sice pořád plánuje jak bude miminko chovat a vozit v kočárku ale je zvyklá na 100%ní pozornost a bojim se, že to bude těžké. A ještě to vypadá, že se před porodem přestěhujeme takže to budou změny dvě.
nabrala jsem zase kilo a myslím, že to teď poleze nahoru, pořád se jen cpu a pak v noci umírám jak mě pálí žáha.
14. dub 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka Ahojky , jakto že se stěhujete? Malý hnízdo a nebo jste našli něco lepšího?
Neboj malá bude ráda až bude mít sestřičku PÁČ :grinning: :grinning: :grinning: si pak bude mít s kým hrát :wink: Kolik si nabrala nahoru?
14. dub 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no my máme velkej dům za Plzní v takovém jakoby satelitu ale já chci zpátky do Plzně :wink:
No celkem už 4kg :unamused: , chtěla jsem max přibrat 8kg ale bojim se, že to překonám :grinning:
14. dub 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jsem ti chtěla okouknout kočár a ty nemáš album, ty si brala ten knor???
14. dub 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka tak Ty 4 kg já mám nahoře už 10 :grinning: tak nevím jak to dopadne :grinning: :grinning: :grinning: Album mám jen pro "přátele" nechtěla jsem aby mě někdo okukoval :confused: Páč :grinning: mám ráda soukromí.
Já mám toho Hartana. Jak si mi ho hanila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. dub 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka :grinning: nehanila, jen jsem mluvila z vlastní zkušenosti a ty mi to nikdy neodpustíš viď? :grinning: :grinning: :grinning:
14. dub 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, tak Lidl nestíhám, chněla jsem do 10h :slight_smile: . Hlásím mlhu, déšť, na kopcích sníh a zimu :unamused:

@myschka ty jo, jen 4kg? to jsi dobrá.. já už 6- 7. na nefru mi dr. říkala, že bych víc jak 10nemusela mít-prý kvůli kondici, pak jsme to hned zamluvily, tka nevím zda kvůli ledvinám či spíše celkově :slight_smile: to se máš s tím ogtt-já jdu zítra a tak dnes mám předsevzetí samé zeleniny atd :grinning:
14. dub 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka ale odpustím... četla jsem na to spoustu recenzí než jsem ho objednala a jeden prodejce to přirovnal takto ( ptali se ho jaký kočár je lepší jestli teutonia a nebo hartan )
Je jen na Vás jaký si vyberete, je to jako s autem jeden má rád mercedes jiný BMW. Takže ty 2 kočáry postavil na stejnou úroveň co se týká kvality a zpracování. Navíc jsem psala dost maminám co ho mají , nebo měly a jsou spokojené. Tak se prostě nechám překvapit PÁČ :grinning: ho mám objednaný.
14. dub 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee mě by jeden den zeleniny ,po té prasárně co už týden předvádím, nezachránil :grinning: :grinning: :grinning:
včera jsem si ještě v deset večer dělala krupicovou kaši, :sweat_smile:
14. dub 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka :grinning: :grinning: já jsem pro BMW páč se mi hodí k pupku :grinning: :grinning:
14. dub 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka No vidíš a to je ten Hartan :grinning: :grinning: :grinning:
14. dub 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka :grinning: neboj, u mě je to spíš autosugesce, ta zelenina dnes, jinak také docela solidně válím s výživou :slight_smile:
@hradilenka :grinning: :grinning:ehm, ehm... pro mě je nej Teutonia :grinning: pfffff
14. dub 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, prosím vás, to moje aktivní mrně v bříšku má takové momenty, že mě už fakt napadá, jestli nemá epileptické záchvaty... jinak to občas popsat neumím, co cítím :confused: se tam 10vteřin třese, jakoby do něj šel proud... chjo...
jak se projevují vaše mimča???
14. dub 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no já mám miminko zatím moc hodné,mě se tam jen tak převaluje a přemisťuje...
14. dub 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jo naše mimino taky vyvádí jak divé :wink: já si občas říkám, že do maminky kope úplně schválně když se naštve, fakt i dost bolí
každá má ten svůj kočár za nej :wink: proto jsme si ho vybraly ne?? :grinning:
14. dub 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee teutonka je meďóóór :grinning:
14. dub 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek