• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
AHoj holky,hlásím se po čase,nějak nestíhám psát...
nic moc se u nás neděje,kynu jak těsto,mám asi 8 kilo nahoře,pořád bych jedla,musím se krotit.Dneska jsem zvládla cukrovkový test-bylo to v pohodě.První odběr v pořádku,konečný výsledky příští týden,tak snad to bude dobrý.Sestra říkala,že,kdyby byl problém,tak se většinou objeví hned v tom prvním odběru.
Jinak tady od včera pořád jen leje,takže úžasný počásko..navíc je docela zima..:frowning2:.Ale o víkendu se to má snad zlepšit
14. dub 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já mám nahoru už 9 kg (do albíčka jsem pŕidala foto jako důkaz), tak jsem zvědavá, kam to až dotáhnem. Miminko se u mně různě kroutí a obrací, nejraději v noci. Ale minulý týden jsem si pouštěla z netu nějakou muziku pro těhule a to byl u některých songů kolotoč! Jsem nevěřila, jak mimino bude reagovat - jenom nevím, jestli se to tak líbilo nebo naopak - nelíbilo vůbec :grinning:
A s kočárky jste dobré, já ještě furt nevím, jaký!!!
14. dub 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka :grinning: se asi popereme :grinning: :grinning: :grinning: ba né.. popravdě, hartanovi bych také věřila-němec :wink: , jen ho prostě neznám. a co se týče porovnání k autům, já nejradší old beetle, ale to by v souvislosti s kočárky vyznělo naprosto jinak :grinning: :grinning: :grinning:
@myschka jj, taky bolí..znám to moc dobře. už jsem na netu tu hyperaktivitu svého prcka řešila-prý je to normální. ale zas a znova mi to dělá starosti, co vše je to díťátko schopno.. :sweat_smile:
@misi.21 :slight_smile:
14. dub 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01
@druidee holky já ztratila to lejstro na tu cukrovku,jak tam je napsaný co kdy mám jíst... Vím že tři dny po obědě zákuseček nebo tatranečku :slight_smile: ale jak den před?? Nejíst a nepít sladký a od 18 hodin nejíst vůbec??
14. dub 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 tak to já byla na cukrovku v pondělí a tedy žádné tyto instrukce jsem nedostala. Měla jsem akorát ráno přijít na lačno. O tatranečkách 3 dny před mi nikdo neřekl (a že bych tedy neprotestovala :slight_smile: )... a večer po 18 nejíst vůbec? A ráno zas nalačno? to by mě kleplo....
14. dub 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Tobě už Vlasti přišly peníze že? Mi ne byla jsem to reklamovat na poště a tam mi řekli že potřebují originál podací lístek že jim netsčí jen podací číslo. Mě asi klepne. Volala jsem na socku tady a teď do práglu a nikdo to tam nebere. :angry: :angry: :angry:
14. dub 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 já taky žádný instrukce nedostala. Šla jsem jen nalačno na 6:30 na odběr den předem jsem ještě jedla v 22h abych tam neumřela hlady. Neodpověděla si mi co chceš za ten kočárek .... :confounded:
14. dub 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka
@mili01 tak to jsem jako jediná,kdo nemůže od šesti jíst,jo?? To je teda super. Se jim tam pobleju. Já jdu na 6 a pak tam musím dvě hodiny sedět a dostala jsem k tomu stránku instrukcí jak předtím jíst,ale asi jsem to vyhodila...

Kočárek chceme KING,je to klasická trojkombinace,hluboká má 85cm,což je nejvíc co jsem našla. Mají ho obě ségry,tak je vyzkoušený a vyhovuje nám oběma i výškově. Má tam i spoustu jiných tipů,tak jsem myslela že to omrkneme a vybereme třeba nějaký jiný,ale takhle nevím,půjdeme nejspíš do toho odskoušeného. Až manžel přijde z práce,tak se budeme domlouvat..
14. dub 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 jj ty vidívám hodně jezdit .... :slight_smile: nezrezivěly kolečka sestře? Švagrová měla taky takové kola a od soli jí to zrezivělo :unamused:
14. dub 2011 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no to mi ani neříkej. Ségře ne,ale je fakt,že je z vesnice,tam jim nesolí a ve městě jezdí minimálně. Uvidíme co nakonec vyberem..
14. dub 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Tak jsem se nakonec dovolala, provolala majlant a nic se nevyřešilo. Že od nich to odešlo a že poště musí stačit podací číslo i když oni chtějí kopii podacího lístku ... tady je fakt kocourkov. Březnovou nemocenskou jsem si už nechala posílat na účet, dneska mi přišla. Únorová byla ještě přes poštu a dodneška jí nemám. Fakt super služby. :frowning2:
14. dub 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 víš ono si moc nevybereš jedno je dobrý a druhý musíš oželet... je to tak se vším v životě nic není na 100%
14. dub 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 já taky nedostala instrukce,co jíst..jen,že nemám od půlnoci jíst-šla jsem ráno na 7hod.Nejíst od 18hod,tak jsem mrtvá..
14. dub 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já myslím,že po té šesté můžu pít jen vodu a hořký čaj,ale jak tak na to koukám,tak si ještě večer něco malého vezmu. Já bych to večer vydržela,ale když budu vstávat v pět,tak nevím jak to ustojím do půl deváté bez jídla a pití. Kdybych aspoň někam mohla jít,tak bych se zabavila,ale takhle,když tam budu celou dobu dřepět,chjo...
14. dub 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jedly jste den před testem normálně sladký??
14. dub 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. dub 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 jů, to netuším, žádné instrukce jsem k ogtt nedostala, jen jedinnou: 12h před vyšetřením už nic nejíst, pít max. vodu.. takže do 7večer se můžu přežírat :slight_smile:
14. dub 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no teda, to je děs.. jj,mě už to přišlo-ten den, co jsem jim chtěla volat.. zkus to později, teď všichni objedvají :wink:
14. dub 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee tak já když jdu na 6,tak to mám taky tak... Takže teď se jdu pořádně nadlábnout :slight_smile:
14. dub 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka aha, už to dočítám-nestíhám.. to mají vážně bordel na té poště! a to já mám štěstí, že jsem lístek na únorovou nemocenskou poslala obyč.. né doporučeně (posílal to můj a já mu zapoměla říct)
14. dub 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
..koukám, koník zase klopítá :slight_smile:
14. dub 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee já to posílám vždycky obyč. No už mi to budou posílat na účet ... to jsem si tedy brzy dala co? Mohla jsem si to dát zrovna :unamused: Tady je tak hnusně , že se mi nechce jít ani se psem ven :confounded: Samé bláto :confounded:
14. dub 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem
tak jsem dnes koupila peřinu a polštář do postýlky abychom měli u skorotchýně. Byl výprodej ve firmě kde takové věci šijí tak mě to stálo jenom 150,- a mantinel na půlku postýlky stál 50,- a druhý jsme dostali grátis a Honzík ještě dostal ještě takový ten polštářek kolem krku. tak jsem byla spokojená. Pro nás jsem koupila nové polštáře rozměr 60x80 za 80,-. Je to sice II jakost, ale většinou tam jsou jenom křivé švy. Což pod povlečením není vidět. Takže jsem z dnešním nákupem spokojená. Odopoledne jdeme s Honzíkem do cirkusu. Jenom doufám že tam nebude moc zima. :wink:
14. dub 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 :sweat_smile: dobrý kup
14. dub 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dnes konečně byla schopna zjistit pořádně význam jména a numerologii, co jsme to našemu dítěti vybrali:slight_smile:
14. dub 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee A? já když se dívala na význam jména a jaký to má potom dopad na člověka, tak v každé knížce jsem se dočetla něco jinýho ... tak se tím už neřídím.
14. dub 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 dobrý kauf :slight_smile:
@petrunka01 tak ať výsledky dopadnou dobře na to ogtt :slight_smile: u nás je také pořádná zima a to z okna koukám na zasněžené kopce, brrrr.. už jsem pustila topení v ložnici aspoň-ještě že topí
@mili01 také nevím, zda reakce miminka znamená souhlas či nesouhlas :grinning: jo, dostala jsem bolu, tak ji nosím.. a co záda?
14. dub 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jedinné, v čem se odkazy schodnou, je význam jména.. ale co se týče numer.rozboru, narážím na písmeno CH, kt. v tabulce není a logické C a H asi je blbě, páč mi vychází něco jiného, než jinde.. tak to nebudu hrotit.. dřív jsem se o to zajímala, ale teď to beru jen jako zajímavost. :slight_smile:
14. dub 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee já když mám bolu, tak je klid :slight_smile: záda blbý, ale dnes jsem se zařekla, že ignoruji, jelikož jsem z toho již na prášky. Tak se bavím na netu a krom toho se snažím spichnout botičky pro sousedky dcerku, tak uvidím, co z toho bude. Mám na bedrech "zajíce"střídavě obcházím byt a koukám sem :slight_smile: hlavně ne do polohy lehnout, to se pak nezvednu bolestí. Jednou denně po ránu mi to stačí až až...
14. dub 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili01 zkoušela si tu hřací náplast?? já měla před těhu problémy s plotýnkama a dost mi pomáhali a pak z toho co by si mohla ještě mast sněhurka. jinak samo léky ale v těhu nepřipadá v úvahu.
Holky nebolí vás stydká kost?? já občas večer po náročnějším dnu sotva chodim, bolí mě i třísla. S Aduš to bylo až před porodem a na ten mám ještě času dost
14. dub 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek