• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@myschka a jakú náplast myslíš? Voltaren např. v těhu nelze. Jinak mám Sněhurku, ale to mi doktorka řekla, že jenom jednou denně - tak si to mažu večer před spaním, ať aspoň chvilku spím. Jinak noci přežívám na Paralenu :rolling_eyes:
14. dub 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili01 ono je těch náplastí hodně, některé jen hřejou a některé ještě uvolnujou léky. V lékarně by ti určitě poradili, já si je lepila v začátkách těhu a fakt mi pomáhali. pokaždé jsem řekla, že jsem těhu a ona mi vybrala. Soucítím s tebou, vím jak je to otravný
14. dub 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka děkuji, zítra jdu do města po podpůrný těhu pás do zdrav. potřeb, tak se stavím i v lékárně a zeptám se. Ono v mé situaci se chytám každého stebélka. Mám PN až do konce měsíce a pak se uvidí.... no takhle jsem si to těhu nepředstavovala....včera mi přítel říkal "kdybys věděla, co tě čeká, tak to mrně radši ani nechceš viď?" a já na něj koukala jak blázen... jestli se nezbláznil.. to víš že JO! :grinning: je to otrava. kolikrát v noci bulím slzy jak krokodýl, ale vzdát se dítka kvůli "troše" bolesti??????
14. dub 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili01 :grinning: no chlap :wink:
ty víš, že ppo těhu budeš fit ale u mě to začalo asi půl roku po porodu, prostě mi bez varování křuplo v zádech a já nemohla nic, bolest příšerná a nikdo mi nedokázal pomoc, doktor mi mezi dveřma řekl zhubnout a cvičit, což je hezký ale když sotva dojdete na záchod tak cvičení nic moc. pak už jsem byla tak zvyklá, že když se to stalo, naládovala jsem se lékama, oblepila náplastí a prostě přetrpěla tak 3-4 dny kdy bylo nejhůř. Musím říct, že nejlíp mi udělala potom dýl zumba, krásně se mi tam ty záda vždycky uvolnila při tom kroucení zadkem :grinning: te´d mám teda celkem klid ťuk ťuk ale myslím, že už to stoprocentní nebude nikdy. Těším se, že po porodu zase začnu plavat a zumbit a to tělo zase trochu zprovozním .
14. dub 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka - ahojky, stydká kost mě bolí hlavně v noci nebo ráno, když mám najednou vstát k malýmu. Ale po tom horčíku je to taky mnohem lepší. U Matýska si to vůbec nevybavuju, že by mě něco takhle bolelo. Teda kromě zad. Mám mírnou skoliozu a při porodu se mi tam ještě něco hnulo, takže půl roku po porodu jsem trpěla jak zvíře. Chodila jsem i na rehabilitace, sestřička mi tenkrát doporučila druhý až bude Matýskovi min.3roky - což jsme splnili :grinning: :grinning: Ale trochu se porodu děsím - právě aby se mi v zádech zase něco nehnulo, pak se nehnu já
14. dub 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka @msevy tak cvičení kromě rehabilitace (co zatím nepomáhají) mi byly doporučeny taky - ale přesně - když je problém se zvednout a jít na záchod, neumím si představit, že budu někde cvičit, i když těhu cvičení není tak náročný. Pro mě je teď problém i sezení na židli. Když Vás tak čtu, myslela jsem, že jsem exot, že nikdo jiný takovéto problémy nemá - a kolik nás je :confused:
14. dub 2011 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili01 moc :wink: já mám k tomu ještě klouby :angry:
14. dub 2011 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili01 mě když bolely záda naposledy,tak to trvalo asi 4 nebo 5 dní a byl to teda masakr,nemohla jsem si nijak ulevit. Míč,cvičení,masáže,nic nepomáhalo. Nemohla jsem sedět,ležet jsem mohla jen na levém boku s pokrčenýma nohama. Pomohla mi vana,ale jen na chvilku. Nejlíp mi bylo,když jsem se natáhla na podlahu,ale zase jsem se sama nezvedla,tak jsem musela čekat až manžel přijde domů a pak teprve lehnout. Přešlo to a já mám zatím klid,ale ono za chvilku zase něco přijde... Vyfoukl se mi míč a dneska jsem na něm neskotačila,tak už to začínám cítit.
14. dub 2011 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
A k tomu mě chytla ta bolest celé pánve,sedět a chodit pro mě bylo utrpení,ale taky to trvalo jen pár dní. Manžel si myslel,že si z něj dělám srandu,že prdel bolet nemůže :grinning:
14. dub 2011 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 tak ten můj bojuje statečně. Jelikož v noci chrápe, tak máme asi měsíc oddělené lože - jak mám slabý spánek, jsem hned vzhůru a pak zaspat je problém. A já v noci ve 2 potřebuji čurat, tak zvednu mobil, zavolám mu, do obýváku on vstane, přijde mě zvednout z postele, já odkulhám na záchod, pak mně zas položí do postele a jde spát. Ráno to samý. A přes den bez něj radši nelehám, to máš pravdu, bez něj bych se nezvedla. Minulý týden jsem celé dopoledne hladovala - pečivo máme uloženo v úplně nejspodnější zásuvce v kuchyňské lince a on mi to ráno nevyložil. Až někdy v poledne jsem byla v stavu nějak se k tomu šuplu propracovat :unamused: Jsem bez něj jak bez rukou a bez nohou, má to holt těžký.... šestinedělí držíme už teď :slight_smile:
prdel mě začala bolet včera - to jsem si práve říkala, co se stalo, už ne záda ale prdel? dnes lepší, zpět to bolí u zad. Tak si vyber...
A jak "skotačíš" na míči? já ho mám, ale pořádně nevím, co s ním...
14. dub 2011 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili01 no já na něm hlavně sedím u očítače a koupila jsem si hodně veliký,abych musela vyrovnávat. A tak různě kroužím pánví a třeba na něj lehnu zádama a péruju,prostě něco... Chci jít na to cvičení,abych viděla nějaký pořádný cviky,ale teď dělám co mi dělá dobře. Dneska jsem bez něj byla hotová. Už jsme ho nafoukli a počkám do zítřka,ale asi je píchlej,tak hned valím pro novej. Já bych třeba u počítače v křesle nevydržela,tohle je pro mě super.
14. dub 2011 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 Já mám 55 cm, a to je asi malý - sedět na něm sedím ale jenom chvilku, tím, že není tak obrovský, tak se mi z něj špatně vstává.... tak možná koupím taky ještě jeden větší....
14. dub 2011 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili01 no já si koupila 80cm a každej se mi smál,že mám velkej a jak se mi to teď hodí... Je pravda,že tu velikost jsem kupila omylem,ale je to super.
14. dub 2011 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 @mili01 holky, nějaký cviky jsou i na netu.. zkusím vám najít ten odkaz.... něco je i na youtube, zkuste pohledat :wink:
14. dub 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. dub 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky jste tu?
14. dub 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem měli hezké odpoledne. Byli jsem s Honzíkem v cirkuse. Bylo to skvělé a HOnzík se dobře bavil a vydržel celé představení. :slight_smile: Mě se sice moc nechtělo když je taková zima, ale co bychom pro dítě neudělali. Martin měl dnes volno tak jsem toho využili.
14. dub 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm tak asi už ne :frowning2:
já byla dnes v lídlu a pořídila tu kojopodprdu a vypadá skvěle aj mi pěkně sedí :slight_smile: a vzala jsem i tu tuniku ale jak je dlouhá a já malá a tlustá tak se v ní moc necítím :frowning2: no a maličkému jsem vzala dvoje punčocháčky, ty overaly jsem nakonec nebrala za ty prachy mě zas až tak nenadchly
14. dub 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 jůůů to muselo být fajné, já byla v cirkuse naposled asi v 10 letech
14. dub 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem tak u nás je oblačno a teď po ránu zima. Martin právě odvedl Honzíka do školky.
@zup nejsi sama já jsem byla v cirkuse vloni to jsem tam byli i s mamkou snad po 20 letech. Ještě že máme děti jinak bychom se tam asi nedostali. :slight_smile:
15. dub 2011 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..
tady je taky docela hnusně a zima.Jdu si zalézt na gauč pod deku,páč:slight_smile: mám rýmu a enní mi úplně dobře.Vezmu si knížku a nejspíš usnu.Ještě,že je Šimonek ve školce....
15. dub 2011 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,přeju krásný ráno,u nás je taky hnusne a nic se mě nechce,ale musím se dokopat k uklidu,tak se nasnídám a jedu do toho,at to mám z krku... :grinning: :grinning: :grinning:
@petrunka01 přeju brzké uzdravení...fujjj rýma,to je hnus.....tak hlavne odpočívej....
@micka1 jeee cirkus,taky jsem tam byla,když jsem byla malá a veřím,až bude mimi,tak budeme podnikat takovýdle akce.....
15. dub 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky,tak já teda musím říct,že pro mě test na cukrovku hrůza. Vypila jsem to jako poslední z pěti holek,vůbec nechápu,jak to do sebe mohly tak klopit,v čekárně jsem se dvakrát málem poblila,kdyby mi furt sestřička nepřipomínala,že budu muset jít kdyžtak znovu,tak tam fakt vrhnu,byla jsem spocená až na prdeli jak jsem se snažila to udržet. Ani opkno jsem si nemohla otevřít,všichni tam seděli ve svetrech,jen já jak debil v tričku a i tak mi byl hic. Děs. Odpoledne výsledky,tak snad to bude dobrý. Cestou domů jsem se rychle stavila v lidlu pro jedny punčašky a ponožečky,měli zrovna pěkný jahody tak jsem si dvoje vzala a jen jsem vlezla do bytu,tak jsem to stejně za sebe vyhodila.Nejhorší,že nemám skoro co zvracet. takže jdu umýt záchod a sednu k televizi.

Jinak naše zlato se začíná projevovat,dneska v noci jsem byla věčně vzhůru,jak tam vyváděla. To se mi stalo poprvé,aby mě vzbudila,beruška moje...
15. dub 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky u nás vystrkuje sluníčko paprsky a zima je tam menší jak včera.

@micka1 cirkusy nemám ráda :frowning2:
@petrunka01 teď poslední dobou se taky probudím a mám knedlík v krku ... asi nějaké přechodné období a co na bolení v krku když je člověk těhu že? Dřív jsem to léčila propolisem a slivovicí + horký čaj. A pastilky neoangin... ale teď se neodvažuji nic brát.
@tasmailla1 co jdeš zase uklízet? :grinning:
@misi.21 co Ti na tom dělalo tak zle? Možná to bylo tím, že si byla na lačno. Ale věř mi, horší je ten sajrajt co piješ před operací na vyprázdnění. BRRR

Dneska se jedeme dívat na ten barák, tak jsem zvědavá jaký z toho budeme mít pocit až tam budeme. A jestli budou doma :grinning: Jedeme tam na pas blink...
15. dub 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no já nesnáším moc sladký pití,všechno musím mít naředěný vodou a ještě jak jsem nejedla a musela sedět. Pak už jsem se procházela po chodbě,ale měla jsem chodit co nejmíň... No jsem ráda,že to mám za sebou. A ještě po mě chtěli každou hodinu moč. Co mám asi tak čurat když nic nepiju?? Jsem byla úplně vyždímaná... :slight_smile:
15. dub 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no to věřím, jen se divím, že všude mají jiné postupy. Už je Ti líp?
15. dub 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jojo,už je mi líp,trošku jsem se najedla a napila... Ale teda jsem ráda,že se na to jde jen jednou v těhotenství,odpoledne si budu volat na výsledky,tak uvidíme jestli se budu moct dál cpát gumovejma medvídkama :slight_smile: Byla jsem ráda,že mi aspoň nabrala krev vždycky na poprvé a nemusela mi tam rozpíchávat ruce,nemám žádný žíly a ještě jak mi bylo špatně...
15. dub 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, teda dneska je pěkně hnusně. Vezla jsem Matýska do jesliček a on najednou povídá - pan doktol ti píchne do bžíška a miminko vyleze ven vid? :grinning: :grinning: Vyprávěla jsem mu totiž, že musím k doktorovi, aby se podíval, jak je miminko velký a jestli je zdravý :grinning: No, už to začíná nějak prožívat. A to nás ještě čeká stěhování - tak těch změn na něj bude moc. A jestli nás vezmou do školky, tak ještě změna kamarádů. Docela se toho už děsím.

Takže dneska si jdu pro verdikt - buď mě nechají v nemocnici nebo se to s klesáním mimča zlepšilo - podle pocitů mi přijde, že je to o hodně lepší.

Holky, víte co mi docela pomohlo na ty moje šílený bolesti zad? Pilates - sice, pro mě, naprosto nudný cvičení, ale po pár lekcích to zabralo. Aerobic mám zakázaný, posilovnu taky, tak zbývalo plavání - který nesnáším (plavat sem tam není nic pro mě) nebo pilates. Před půl rokem jsem začala dělat Pole dance (tanec na tyči) a bomba!!!!! Po porodu chci začít znovu.
15. dub 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 No to věřím, mi taky vždycky dělaly odběry zle ... za poslední dobu co chodím po špitálech jsem si nějak tak zvykla.Taky mi berou jen z jedné žíly, zbytek mám slabý. Nejhorší je když berou přímo z ruky ... tam to bolí a je modřina. Mi je vždycky víc zle z toho , že nepiju ... tak to si měla asi taky tím.
Co dneska vaříš? Já asi udělám nějakou směsku z kuřecího a k tomu těstovinu.
15. dub 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek