• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@hradilenka já mám od včerejška vývar a večer chceme jít někam na večeři,tak už nic dělat nebudu. V sobotu budu doma celý den sama,tak se mi taky vařit nechce,večeře bude studená a na neděli naložím vepřavé plátky a udělám k tomu pečené brambory a nějaký dobrý salát zeleninový... Mám zase chuť na gulášovou polévku,tak možná v pondělí...
15. dub 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy No ty děti hned všechno ví a mají na vše odpověď někdy je to prča :grinning:

Tak Ti přeju aby KO dopadala na výbornou a mohla si být doma ,... špitál je děsný už jen to prostředí je na depku.

A pilates? To si myslím , že je taky dost náročné na cvičení, ono se to jeví jako jednoduché do té doby než si to člověk zkusí. Já to dělat nemůžu kvůli kloubům. Všude mi rachotí.
Tě obdivuju co všechno děláš a jak si pružná :sweat_smile: někdo to má hold ve vínku ... já na sport moc nejsem .. byla jsem jen na lyže, ale s těma je útrum kvůli těm nohám. Tak jen rekreační turistika a to plavání co nemáš ráda :wink:
15. dub 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 gulášovku jsme měli taky o víkendu :slight_smile: Já nevím co o víkiendu vařit asi udělám rajskou plněný papriky a knedlu. Odpoledne v sobotu se jedeme podívat na malou Elišku co se narodila bratranci. Tak jsem zvědavá po kom bude mít kukuč :sweat_smile:
15. dub 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka - cvičívala jsem víc - aerobic i 4x týdně a tím jsem si právě zničila záda. Nejhorší je se někam dokopat. No, uvidíme jak to půjde se dvěma dětma. Myslím, že cvičení doma budu mít dost: :grinning: :grinning:
Jj, někdy zírám co z Matýska vypadne za moudro :grinning: :grinning: Je to sranda. Teda do tý doby, než mi v jesličkách říkali co tam všechno navykládal za věci, který ještě ke všemu vůbec nebyla pravda :grinning: :grinning: Jako že ty modřiny mu udělala máma, ta jí pořád cibuli apod :grinning: :grinning: Naštěstí mě tam znají, jinak by to bylo pomalu na sociálku :grinning: No, už si začíná pěkně vymýšlet.
15. dub 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky přemýšlím co uvařit o víkendu - v mrazáku mám kuřecí maso, tak to asi udělám na zelenině a smetaně s těstovinkama. A v neděli filé s bramborem. Něco jednoduchýho - nechce se mi vyvařovat.
15. dub 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka s tím vařením je to na prd jak jsem furt doma,nevím co pořát vymýšlet a když se zeptám manžela na co má chuť,tak mi odpoví ať udělám co chci. Nejhorší je,že já bych mohla jíst pět jídel pořát do kola,ale to by mě poslal někam...
Kouknu do schránky a vypadne na mě složenka s daněma,tak mi to hned zlepšilo náladu. Příští týden chci jít dokoupit pár věcí,ať to mám už všechno po hromadě. A taky ten kočár objednat a koupit chůvičky a hrací deku,na které jsme se ještě pořát neshodli. :slight_smile:
15. dub 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy no tak to jo ... sociálka by si na Tobě smlsla :grinning: :grinning: :grinning:

Jak jste daleko s rekonstrukcí? A jak dopadly návrhy kuchyně? Vybrala sis už něco? Kdo byl levnější? My jestli vezmem ten barák , tak se tam bude taky muset udělat kuchyň, je to novostavba a paní tam bydlí 3 roky bez kuchyně, si to nedokážu představit ... ale pro nás by to bylo zase dobrý, že si to uděláme podle svýho. Než tam mít něco co se ti nelíbí a je ti to pak líto vyhodit když to stálo peníze. Je tam k dobudování i koupelna v patře ... taky fajn :wink: No jsem zvědavá s čím přijedema jestli se to bude líbit a nebo jestli to bude propadák :grinning:
15. dub 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 Tak s tím jídlem jsem na tom podobně , stále se snažím něco vymýšlet aby to nebylo na jedno brdo a hlavně co jím já že :grinning: :grinning: :grinning: a když už nevím z které do které , tak se zeptám Jirky a ten řekně , že je mu to jedno :grinning: :grinning: :grinning: to je pak pomoc.... :grinning: :grinning: :grinning: naštěstí není v jídle moc vybíravý tak sní všechno.
Daně Ti přišly vrácený a nebo na placení ? :grinning:
Já už čekám jen na kočár až příjde a mám snad vše z krku :confused: ufff
15. dub 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka hmmm tžedka mením papír v policích v špajzce,pred dvoma tejdnama jsem menila papír v kuchyni....to víš blíží se Velikonoce,tak tady chci mít pekne čisto...až bude mimino to už čisto moc nebude... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a přesne jak píše misi.21 co furt človek má pořád vymejšlet k obedu,když se vaří každej den...když jsem chodila do práce,tak jsem vařila jenom o víkendu,protože přes týden sme meli jídlo v práci,ale tedka už fakt nevím,co budu delat,mám pocit,že pořád vařím to samý...ale dnes udelám sekanou a br.kaši,zítra špagety a la carbonara a v nedeli knedlo-vepřo-zelo...samý zdravý veci a pak se človek diví,že přibírá zavratnou rychlostí :grinning: :grinning: :grinning: .....manža už vymejšlí program na Velikonoce,protože vždy na velikonoční pondelí jedeme na nejaký výlet a tak zaúkoloval kámoša s manželkou at neco vymyslej,žeby sme se připojili a šli všichni čtyři nekam se podívat.....doufám,že neco vymyslej a už tedka se teším...a za druhé se teším i na čarodejnice,bude se grilovat u kámoše,to zas tam bude lidí,doufám,že bude hezký počásko.....
15. dub 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka na vrácení,placení by mi náladu nezlepšilo :slight_smile:
@tasmailla1 taky jezdíme na velikonoce na výlet,doma mě to nebaví... Doufám že bud ehezky. A na čarodky už se taky moc těším,takový masíčko na grilu není k zahození :grinning: A hned víkend po čarodkách jedem do těch krkonoš,tak to teď bude takový nabitý...
15. dub 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka - zítra jdu do XXXLutzu udělat návrh kuchyně a v Hanákovi je návrh hotový, tam jdeme ve čvrtek. tak jsem zvědavá, kde to vyjde levněji a kde se nám to hlavně bude líbit. Zatím se bourají a staví příčky. Podlahy a okna by měli dělat začátkem června, to samé kuchyň. Tak snad to půjde hladce a do konce června se nastěhujeme
15. dub 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 :grinning: :grinning: :grinning: já mám už dovýletováno .... jsem ráda , že ujdu kousek se psem a bolí mě celý tělo.

Letos vyšly velikonoce na Jiřího, tak my budeme malinko asi slavit. Hlavní je aby Vám vyšlo počasí, jinak je to oničem. Na velikonoce bude všude spousta lidí, každý to řeší tak , že raději vypadne z baráku. Jediné kde to o velikonocích žije jsou asi dědiny na jižní Moravě a tady trošku valachy a haná ... ale jen na dědinách. Na jižní Moravě , tam je to i v krojích a tak. Když jsem byla ještě na škole, tak kamrádka povídala že barví 200 vajec :grinning: :grinning: :grinning: no a vínečko bíléééé :grinning: :grinning: :grinning: pak se zrychtují a je po velikonocích chi chi.

Do špajzu si máš dát igelit a jen to setřeš :grinning: takový ty ubrusy :grinning: já špajz nemám... což mě mrzí , ale tady ho nebylo kde dát tak mám všechny krámy k vaření po lince a v lince :grinning: furt říkám , že mám malou kuchyň .... bez té špajzky ... nemáš kam dát mouky , oleje , robot, mixér, váhu atd ,... no co už včil :grinning:
15. dub 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zatím se tu mějte, jedu na KO. Páááááá
15. dub 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy No to budete mít našlapané .... kdo to bude uklízet? S břuchem se to moc nedá :grinning: a bordel tam bude dobrý si myslím... už jsem se stěhovala několikrát ... jsem jak vlaštovka :grinning: :grinning: :grinning:
Kolik návrhů Ti připraví? Jeden a nebo více? Ty jsi jim jen zaměřila kuchyň ... ( půdorys ) a oni sami Ti navrhnou nějakou variantu a nebo sis dala požadavky co tam chceš a co ne? Spotřebiče si dodáte vlastní a nebo od nich? Mám tu zkušenost, že od nich to vyjde o třetinu dráž něž kdyby sis to objednala na netu. Konkrétně u Oresi
15. dub 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy Tak držím palečky :wink:
15. dub 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zpět :slight_smile: A dnes s dobrou náladou - kontrola dopadla dobře, neotvírám se, spát už mám normálně jenom pořád dodržovat klidový režim , hodně odpočívat s nohama nahoře a pít dál hořčík. Kontrola až v květnu. Srdíčko bije krásně, vypadá to, že se to všechno ustálilo. Tak hurrááááá :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka - kdo to bude uklízet to taky nevím :grinning: ségra už se nabídla, že pak přijede pomoct a naši taky. S tou kuchyní - dala jsem jim tam plánky bytu, řekla co a jak, co se bude bourat a přestavovat, kde ta kuchyň bude stát. Dál jsem jim řekla, co bych tam chtěla -hodně úložných prostorů, pracovní plochu aspoň 1metr, digestoř nechci volně zavěšenou, ale aby byla skříňka. Tak jsem zvědavá, co vytvoří. Nevím kolik návrhů bude. Spotřebiče se uvidí jestli od nich, ale spíš je objednáme na netu. Většinou vyjdou opravdu levněji, jak říkáš
15. dub 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy tak to je super že se mimi umoudřila,aspoň už máš klid a nemusíš se bát. :wink:
15. dub 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy To jsem ráda, že si dopadla dobře ... :slight_smile: byla si rychle zpět :slight_smile: já to mám vždycky na půl dne :frowning2: Si mě pobavila jak si napsala pracovní plochu aspoň metr chi chi .... tam já bych nic neudělala .... :grinning: jen když si vezmu obalování řízků kolik zabere placu a nebo když peču :grinning: :grinning: :grinning: Ale pokud je malý prostor tak se nedá nic jinýho dělat .
15. dub 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka - teď mám pracovní plochu stěží tak 50cm, takže 1metr je pro mě obrovská plocha :grinning: Jj, dneska to šlo jak po drátku. Přijela jsem tam ve 12, hned šla do poradny a během půl hodky na prohlídku, takže super. Jinak tam čekám vždycky tak hodku. I to se dá.
15. dub 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 - no jo, už je to lepší, i doktor byl spokojenej :slight_smile: A na to odpočívání si nebudu přece stěžovat - manžel sice občas lítá kolem Matýska jak hadr na holi - když se mu podaří přijít včas domu, ale takhle já lítám už 3 roky, takže pár měsíců to musí zvládnout :grinning:
15. dub 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Frčím do jesliček pro Matýska, mějte se tu zatím fajn :grinning: pááááá
15. dub 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka takové velikonce jak popisuješ jsem už dlouho nezažila. :slight_smile: U nás se chodívalo v kroji, ale už to nějak upadá. Většinou všichni vypadnout někam ven. Chodívali velké party klukuů Já si takové velikonce pamatuji tak před 10 lety kdy chodili mí spolužáci. To byli snad poslední.
My jedeme na velikonce do Tater. Už se těším na menší procházky a moje drahá polovička pokud bude chtít někde na kopce tak půjde sám. :slight_smile:
15. dub 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
S tím vaření obědu každý den je to hrozný. Už mě to nebaví a to vařím 4 roky a ještě dlouho budu. :frowning2: Co má pořád vymýšlet.
15. dub 2011 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem pro dnešní večer a noc osiřeli :frowning2: Martin má odpolední a zítra hned ranní. Tak bude spát u rodičů .
15. dub 2011 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno těhulky :slight_smile: tak u nás svití sluníčko tak uvidíme jaké budou teploty.
16. dub 2011 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,tak u nás zatím taky sluníčko,takže s prádlem hurá na balkon. Manžel celý den pryč,tak se vrhnu na velký úklid,včera jste mě inspirovaly s tím špajzem,tak doufám že stihnu všechno,co mám v plánu... :slight_smile:
16. dub 2011 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka co baráček,jak se líbil?? Tohle závidím,mě strašně bavilo,když jsme scháněli byt,tak to obcházet a okukovat...
16. dub 2011 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky , hlásím tady slunečno , vcelku teplo. :slight_smile:

@micka1 jj velikonoce už nejsou co bývaly. Ale tam kde jsem o tom psala, tak to je oblast Mutěnic a Kyjova... tam to snad ještě frčí :grinning:

@misi.21 Teď toho na okukování moc není tady u nás v okolí, buď jsou ty baráky děsně drahý a nebo jsou to takové příšery, že si říkám kde lidi byli na ten nevkus. Je jasné, když něco kupuješ z druhé ruky, tak že to nikdy nebude zn. ideál , to by si musel člověk postavit podle sebe. A i tak by se to zase jiným nelíbilo. :grinning:
Přijeli jsme tam a paní nebyla doma, tak jsme odchytili sousedy , ti byli velice ochotní a zavolali jí. Jenže byla v práci a říkala, že se to musí řešit stejně přes realitku, má s nimi ex. smlouvu. Tak to mě moc nepotěšila, myslela jsem, že se tomu vyhneme a nebudeme platit provizi. Tak se musíme domluvit s realitkou na prohlídce. Jinak prostředí je tam dobré, samá novostavba a Jirka povídal ... hmmm tady je klid to je dobré pro děcka na hraní :grinning: :grinning: :grinning:.
Z venku se nám to líbilo i když nic moc velký pozemek jen 800m2 :unamused:. Tak to je jen tak si v létě sednout na zahradu ... na prácu tam toho moc není ... :confused:
16. dub 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,u nás taky hlásim krásne slunečno a azurova obloha,tak taky doufám,že teploty pojedou nahoru...a v tejdnu jsem koukala a bude ješte líp a velikonoce maj bejt letní až 25 stupnu,tak hurááá na nejaký pekný výlet....
16. dub 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek