• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@hradilenka a kdy by ste se chteli nastehovat,až ho koupíte?až po rekonstrukci po porodu?no hlavne dobře vyberte,at ste pak spokojení....
16. dub 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka a ty ses určite tešila,že budete mít velkou zahradku,kde budeš se starat o zeleninu a tak,že.....
16. dub 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 :grinning: Tam se žádná rekonstrukce dělat nemusí , je nový 2 roky. Jen tam není kuchyňská linka ... ta by se tam musela dodělat ... :grinning: A s tím kupováním je to zatím předčasné, nevím jak by se to vše rychle stihlo. Navíc kdyby jsme se tam přestěhovali tak bych nemohla rodit na VS , tam by to bylo už z ruky :unamused: Tož děvčico nevím :grinning:
16. dub 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 se zeleninou zemáky atd mi dej pokoj ani náhodou ... já chtěla jen hezkou relaxační zahradu, keře atd ... kdyby bylo po Jirkovi , tak je tam lán zemáků a sám ovocný strom :grinning: :grinning: :grinning: Já jsem na keříky a kytičky :sweat_smile:
16. dub 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka prosím te,to hledáte barák na opačným kraji moravy,ne?že máš strach,že by porodnice bola z ruky.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já jsem taky na kytičky,taky si je vysázím,až bude teplejc,ale zas není nad domácí mrkvičku a zemáček,nebo jahudky....a stromky máme jenom tři broskvičky,jsou ješte malé,ale uplne stačej...hlavne když ne každej rok nam rodej,no minulej rok rodili jenom dve a tá třetí mela nejakou nemoc..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: spíš človek se na zahrade nejak odreaguje.......i když na ní musí makat.....
16. dub 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 No teď bydlím ve zlínském a barák je v olomouckém ... takže je to dál tam kde jezdím na KO. Z 30 km na 70 km :grinning: :grinning: :grinning: Tak nevím jestli bych dojela a noporodila v autě :grinning:

Když něco domácího tak jen rajčata ... ty mají fakt jinou chuť ... :slight_smile: Jahody bych vyřešila smaosběrem ... tady u nás se to tak provozuje a broskve mi víc chutnají z obchodu jak ze zahrady :grinning: asi jsem magor ale je to tak :grinning:
16. dub 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka my taky jezdíme sbírat jahody,ale přijdou mi,že to maj vyhoněný práškama a podle toho i chutnají,no nevím. Tenhle rok jedeme taky,ale já asi budu jen dohlížet a pak rozdělovat poidle zásluh,kdo se flákal a tak :grinning:
Mě by se právě takový baráček s menší zahradou líbil,jenom posezení a kousek trávy... Já moc nejsem na to okopávání,doma jsme od mala měli zahradu obrovskou a možná tím se mi to zhnusilo... Ale zase je pravda,že vyjdeš z baráku a máš tam co potřebuješ. Naši už taky všechno zatravnili,ale užili jsme si dosytosti,vždycky jsme to měli za trest :slight_smile:
16. dub 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka to ti nikdo neřekl,že musíš dát nohy v kříž,abys to vydržela i tých 7O km??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no jo samozběr,tady se taky provozuje,ale tak když to mám za barákem,tak už nikam nemusím jít.....o tých broskvých máš pravdu,opravdu z obchodu jsou lepší....
16. dub 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 víš když máš větší zahradu , tak máš i větší soukromí kolem baráku a když si sedneš na tu zahradu , tak sousedé neslyší každé Tvé slovo :grinning: :grinning: :grinning: Má to i výhody ....

@tasmailla1 nohy v kříž mi nezabírají ani když se mi chce na malou, tak pochybuju, že to pomůže až malá bude chtít ven :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já si teď uvědomila,že jsem si nevolala,na ty výsledky cukrovky :grinning: Takže až v pondělí,ale tak snad kdyby to bylo hodně špatný,tak by volali oni...
16. dub 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: čau zahradnice
já jsem zastánce od všeho trochu :wink:
máme ovocné stromy, jahody, rybíz, maliny a ostružiny. Ve skleníku rajčátka,salát a okurky. no já to v létě miluji. člověk vyleze nařeže si rebarboru na koláč a natrhá mátu do čaje nebo natrhá jablíčka do odštavnovače :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: už se těším. V zásadě mám ale vše více méně bezudržbové, z dětství si taky pamatuji, že to bylo za trest plejt ty lány.
16. dub 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka Maliny máme taky na zahradě, ale už bych to moc nechtěla moc se to rozlízá :grinning: :grinning: :grinning: a to co si tady vypsala , tak by se nám tam ani nevešlo :grinning: :grinning: :grinning: leda , že místo pod pergolou by jsme seděli ve skleníku :grinning: :grinning: :grinning: to by byla taková malá sauna v létě :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my máme zahradu velkou, ale máme tam jenom stromky a to ještě samé trnky. Jinak je to samý trávník. Dřív jsem mívali celé hospodářství, ale mamka je hyn ze zádama a taťka raději opraví nějaké auto navíc všechno si koupí. :slight_smile: Jednou jsem celou zahradu museli udělat s bráchou sami tak jsem vzepřeli a bylo po zahradničení. Martin ten zase je pro zahradu jako dělaný. Docela ho to baví což o mě se říct nedá. Jeho rodiče sadily minulý týden brambory tak Martin něco málo nakoupil a zasadil u nich. Teď uvažuje že si u nás pořídí skleník. Tak jsem zvědavá.
16. dub 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 Jo on bude kozel zahradníkem :grinning: a Ty to zpracuješ v kuchyni ... dobře vymyšleno .... :grinning: Ve skleníku je to lepší , že se ti to nezanáší plevelem, když máš dobře připravenou půdu. Kdešto na záhonkoch to aby byl člověk furt s motykou .
16. dub 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka Martin pořád něco pěstuje. Teď máme plný parapet v obýváku paprik. Ještě že to odveze k jejich k do skleníku. Když jsem u nich tak je pořád zalezlí na zahrádce a pořád tam něco okopává a přesazuje. Jenže to k nim máme 35 km tak to chce u nás aspoň ten skelník.
16. dub 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 po skleníku se mi stýská,není nad to mít vedle baráku salátek, okurky,papriky a rajčátka... Takhle nafasuju když jsem na návštěvě,naštěstí mají skleník oboje rodiče,tak přes léto toho je dost,ale svoje je svoje.. Ale mě vždycky bavilo jen skleník zalívat,jinak nic,vůbec k tomu nemám vztah. Pamatuju si,když jsme ho před x lety stavěli. Díra v zemi jak po granátu a my jsme taťku přemlouvali,ať tam udělá bazén :slight_smile: No neprošlo to... Postavil skleník jak kráva :grinning:
16. dub 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmmm,tak sme se s manžou vátili ze zahrádky,dali sme to tam do pucu,tak to aspon k něčemu vypadá....a pekne me už bolej z toho nohy,jak tam človek leze po čtyřech mezi záhonama,už i brambory sme zasadili,tak nám pak zbejvá už jenom rajčata,papriky a okurky,protože skleník nemáme,tak to bude venku....a je teda u nás nádherne,tak manža svolal pár kámošu,že se bude pod večer opejkat buřty,,,,mnamy to se zas nadlábnu.....
16. dub 2011 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
tak jsem včera byli za kulturou. Navštivili jsem opět divadlo. Ještě že máme to předplatné jinak by se nám ani nechtělo. Bylo vidět že už je venku teplo a těhulky ukazují bříška. :grinning:
17. dub 2011 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky dobré ráno,,, tady je zase krásně slunečno :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. dub 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všichni;) tak se opět hlásím, trávím ted víkend osamotě, tak si vás aspoň přečtu;) doufám, že se máte krásně a miminka nezlobí. taky už se cítíte nemotoné? já už si musím koupit nové boty, nazouvací, páč už se k nim neohu a je to děs. a nehty na nohou budou brzy problém. no začínají problémy posledního trimestru.mně zbývá dokonce necelých 11 týdnů, to abych začala s nějakou intenzivní přípravou na porod :wink: :wink: :wink:
17. dub 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 hmmm holka no mě už taky delá problém si vubec nazout boty,a když už se me to konečne podaří,tak dejchám jak lokomotíva..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takže pořádne se prodejchat a až pak vyrazit tam,kam jsem mela namířeno...... :grinning: :grinning: :grinning: šnerování to je naprd,taky asi budu brzo potřebovat nejaký botky,sice mám balerinky,ale v lete určo pak me pekne natečou nohy,tak vubec či se do nich ješte vejdu.....jakou intenzivní přípravu na porod máš na mysli?chodíš do nejakého kurzu?
jinak přeju krásný den,i když u nás moc sluníčka není,je zalezlé ale aspon zima tam není....
17. dub 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je tam +2O stupnu.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. dub 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 tou přípravou myslím nějaký ten kurz, abych věděla, jak to tam probíhá a taky chci doma cvičit cviky na to pánevní dno a možná i to dýchání, abych si na to připravila i tělo. byla jsem dvakrát na cvičení, ale vždycky mi do toho něco vleze, takže nejlepší to bude doma, s knihou v ruce:slight_smile: ty cvičíš?
jináč koukám na tvůj profil a necháváte se překvapit s miminkem, jo? a máš nějaký pocit? já jsem asi vysledovala, že když máš bříško špičatý, bývá to kluk a takový jako rozpláclý, tak holčičku. zatím to vychází.
17. dub 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 hmmm nikam nechodím cvičit ,jenom doma mám gymnastickej míč,tak se občas na nem houpu,ale jinak pro své telo nedelám nic,si říkám,nejak to dopadne.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jojo nechávame se překvapit,protože já jsem to i chtela vedet,ale manža ne ,tak jsem si řekla,že kdybych to vedela,určite bych se prokecla a bylo by po překvapení,takže nic nevím ,ale zvedavá jsem,ale už jenom 3 mesíce a bude to tady,takže se to vydržet musí.....hmmm pocit nemám žádnej,ale všichni v okolí me říkaj,že budu mít určo kluka,tak to se pak u porodu dozvíme....no u mě mi příde,že mám bříško špicatý,ale je fakt,že tedka se kulatím celá,takže nevím,či to bude kluk nebo holka.....ale už se na to strašne teším,už chci,aby bylo na svete.....
17. dub 2011 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,tak u nás se víkend hezky vydařil,bylo krásně teplo a sluníčko. V sobotu jsem sice byla skoro celý den doma,ale udělala jsem hromadu práce,tak jsem z toho měla radost... :slight_smile: Včera jsme se s manželem asi do tří váleli u tv a pak jsme šli ven. Večer u nás ve městě hráli Pašijové hry,tak jsme se byli podívat,měli generálku na úterý,tak tam bylo jen pár diváků a nemusíme se tam mačkat v úterý. Ale teda docela jsem vymrzla od noh a pak už jsem ani nevěděla jak si mám stoupnout,bolel mě celej člověk. Taky mě v noci trápily křeče v lítkách a navíc jsem se vzbudila asi ve dvě,bylo mi hrozně zle,myslela jsem že půjdu zvracet,ale nakonec jsem to nějak zaspala... :unamused:
Dneska půjdu asi nakupovat,potřebuju pár věcí v domácích potřebách. Vypadá to zase na hezký den. Ale jsem celá nějaká rozlámaná,včera mě začala bolet hlava vzadu a jde mi to až do zad,tak doufám,že se to nebude zhoršovat. Už mi dlouho nic nebylo :slight_smile:
Jinak na cvičení taky nechodím,ale už od začátku se chystám :grinning: Příští měsíc bych si chtěla domluvit prohlídku porodnice,tak jsem zvědavá,jak se na to bude manžel tvářit,až uvidí sály, :slight_smile:
18. dub 2011 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky, také se přidávám :slight_smile: máme termín s druhým miminkem 20.7. Už se nemůžu dočkat. Hlavně jsem si tentokrát nenechala říct pohlaví a teď jsem šíííleně napnutá. a navíc bydlíme v devátém patře a v červenci nám mají rekonstruovat výtah. Tak jsem zvědavá ve kterém patře to na mě přijde až se potáhnu pěšky nahoru. :grinning: :grinning: No snažím se to brát pozitivněa dělat si z toho srandu, ale mám spíš strach. Kdybych byla sama doma tak nevystrčím nos a budu sedět jen na balkoně, ale malému nebudou ještě ani tři a nemužu ho držet 4-5 týdnů doma. to bychom zešíleli za chvíli oba.

Taky nechodím nikam cvičit, kolem malého se naběhám stejně dost. :slight_smile: Je to neposeda. Ale teď začnou ty procházky, to bude paráda, Matýsek už odloží odrážedlo a ztačne se učit na tříkolce, ať se pěkně seznámí se šlapkama, pak mu to pujde líp na kole, alespoń doufám- :wink: :wink: Tak to se taky asi pěkně proběhnu až mi začne venku ujíždět :grinning: :grinning:

misi.21 držim palce at to s manželem nesekne. Ale oni ti chlapi přece jen také lecos vydrží. :wink: To bude v poho uvidíš :slight_smile:
18. dub 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky dobré ráno, u nás hlásím slunečno teplo ... na procházky jak dělané. :wink:

@paja1975 Ahoj vítám Tě mezi námi .... těhulemi :slight_smile: Jak tak čtu , taky to nebudeš mít jednoduché :confused: V červenci před porodem a bez výtahu do 9 patra tak to bych asi nedala. Jen aby si z toho neporodila předčasně.
18. dub 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
hradilenka zdravím!! toho se právě bojím, předčasného porodu, uplně mám v hlavě katastrofickou scénu, jak jdu do chodů a přijde na mě. teď nebudu vědět jesli mám jít nahoru nebo dolu a hlavně kam najednou s malým. Bydlíme tu krátce a ještě tu skoro nikoho neznám a šoupnout ho k cizím lidem se mi rozhodně chtít nebude..... no nebudu plašit dopředu...ono to nějak dopadne..ale někdy mám fakt strach velkel :cry: :cry: hlavně v noci, když nemužu spát a je ticho.

jinak v Plzni je taky bezva sluníčko a teplíčko, tak a jdeme s Matýskem na procházku, tak krásný den všem!!!!!!
18. dub 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj pupíci, jaký byl víkend? u nás bylo krásně, jen mi bylo pod psa. ale páteční cukrovka dopadla super, jen jsem tam posledních 10min opět šla do mdlob-bez toho to asi nejde :grinning: jinak to vůbec nebylo hrozné, docela jsem si ten glukózový sirup vychutnala a prcek aspoň potom usnul :slight_smile: krásný den, jdu si vás dočíst.. co je nového :slight_smile:
18. dub 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Ahojky dej nějakou inspiraci na oběd ... nevím co mám vařit :grinning: můj jel dneska na služebku do Č.Brodu tak se vrátí asi až večer... nic mě nenapadá co vařit :rolling_eyes:
Tak vidíš test cukru máš zasebou, tak už je to fajn... za chvíli jen pár odběrů krve ještě a pak už jen chodit na ozvy :wink:
18. dub 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek