• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@misi.21 jé, tak čtu, jak jsi trpěla při ogtt. :frowning2: ... asi to holt každý snáší jinak. jinak mě vzali krev, pak během 10min vypít ten sirup a od vypití 2h čekat u nich v ordinaci-nikam jsem nesměla.prý, abych se nikde nezkácela, že i na wc mě kdyžtak doprovodí.. ještě, že jsem měla 2knihy s sebou. stejně jsem nic nepřečetla, nespala jsem od 4h, tak jsem tam klimbala, zatím co tam pár metrů ode mě brali krev dalším a dalším.. laborka, no :grinning:

@hradilenka no vidíš, my se teď vrhli s nadějí na vlastní bydlení opět do hledání. včera jsme okoukli pozemek, na kopci, vedle v ohradě kůň.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: (ale jak to už znám, bude v tom háček) nebo je tu krásný byt 4+1, ale družstevní... obvoláme, uvidíme..
18. dub 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ahojky, tip na oběd :grinning: ? o víkendu vařil můj-takže dnes guláš ze včerejška.. :slight_smile: jinak si často dělám dušenou zeleninku (mraženou směs, podusit na másle a přidat jen česnek. příloha brambory a jsem happy :grinning: a je to během chvilky)
18. dub 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy ahoj, to je bezva, že jste dopadli na kontrole dobře :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. dub 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee hmm tak zeleninu na másle by mi můj teda nejedl ... musím mu něco dát jak se vrátí , bude hladný jak pes :grinning:
Tak ten 4+1 je fajn ... že je družstevní to si myslím , že neva .... i když hůř se na něj půjčují peníze jestli to nemáte na kupě. Myslím jediný kdo na DB půjčuje je wüestenrot. Ale barák je barák ... my se tam asi pojedeme podívat ve středu, můj tam volá, tak to snad klapne, protože jinak nám to nevyhovuje. Zítra přijede švagrová s malým a maminou a ve čt jedu na KO no a pátek přijede rodinka z dojčlandu :grinning: :grinning: :grinning:
18. dub 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka :grinning: můj je milovník masa.. ale tohle, že je s česnekem, může :slight_smile: tak to máte docela nabitý plán tento týden :slight_smile: , já jen 2 návštěvy, o víkendu třetí a pak začneme pomalu s malováním.. možná už přes týden.. uvidí se :slight_smile:
uvidíme, co klapne. bez půjčky se neobejdem jak na byt tak na pozemek a dům..
18. dub 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Ještě nemaluj, co když se budete stěhovat do toho 4+1 ? :grinning: Aby si nedopadla jako my ... chi chi plašila jsem s pokojíkem a kdyby jsme se stěhovali tak jsem tam dávala tu malbu tapetu a koberec na prd :grinning: :grinning: :grinning: z toho by pak měli radost jen ti co by po nás koupili byt :grinning: :grinning: :grinning:
18. dub 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka to máš pravdu, také mě to napadlo. ale uvidíme... nechci se těšit, dokud něco nebude jisté.. a stěhovat se před porodem...? i když proč ne :dizzy_face:
18. dub 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no jen se s tím malováním neunáhlete .... a Ty by ses jen přesunula z místa na místo ... Tvůj by stěhoval :grinning: :grinning: :grinning: Tak proč ne před porodem? :grinning: :grinning: :grinning:
18. dub 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky;) já zrovna taky přemýšlím, co udělám k obědu, vyndala jsem si z mrazáku kuřecí a ted nevím, co s tím. asi kuře na paprice, možná. za chvilku vyrážím na kontrolu, jsem zvědavá na pupíčka malýho, jak bude vypadat. doufám, že je v pořádku a taky doufám, že už se mi přetočil hlavičkou dolu.
18. dub 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 tak ať kontrola dopadne dobře :slight_smile: dnes jen ohřeji na sporáku, ale zítra asi udělám také kuře a na středu konečně roštěnky.
tady se to konečně vyčasilo a svítí sluní :dizzy_face:
18. dub 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka proč ne stěhovat před porodem? asi že s tím nepočítám tak nějak a už funím jak lokomotiva a také se hlavně cítím den ode dne mizerněji už týden-snad to pomine.tak se obávám, že bych nic nezvládala a chudák Honza by se strhal.. ale na druhou stranu stěhovat se dovětšího a vlastního.. super představa :dizzy_face: :slight_smile:
18. dub 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee to mi povídej s tím funěním, to je hrůůůůza.mám pocit, že to břicho je ted už tak těžký, je to děs.a pak mívám občas záchvaty paniky, jestli je miminko v pořádku, nic mu nechybí a tak, jsem fakt stresor :frowning2:
18. dub 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přejeme hezký den tak víkend nám utekl jako voda. V sobotu byl Honzík u svého táty tak jsem měla chvilku klidu. V neděli jsem měli návštěvu. Přijela Martinova mamka s taťkou a bráchové s rodinkama. Slavili jsem můj svátek a narozeniny. takže jsem měli doma veselo. Já jsem večer padla do postele unavená jako kotě. Ještě že Honzík spal celou noc. :grinning:
Jinak je Honzík nemocný v neděli odpoledne začal kašlat a měl menší astmatický záchvat. Naštěstí je v pohodě jenom ten kašel ho trápí. Teď bude celý týden doma ze školky aby se do pátku dal do kupy když máme jet do Tater. Zítra jdeme na kontrolu na alergologii tak uvidím co nám dr řekne.

Co jdete na kontroly tak ať vám dobře dopadnou. :slight_smile:
18. dub 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 buď v klidu já jsem tak hysterčila včera. Měla jsem pořád co dělat tak se mě zdálo že se mimi moc nehýbe. Večer když jsem si lehla viděla jak se mě vlní břicho tak už jsem byla klidná. :slight_smile:
18. dub 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 no mně zase včera divně píchalo v podbřišku, jako úplně až dole, tak nevím, co to bylo teda. a s tím hejbáním máš pravdu, jak neucítím přes den kopaneček, tak už se mi honí v hlavě milion hrozných myšlenek, asi bych se neměla tak sledovat :angry:
18. dub 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 Tak přeji dodatečně vše nej k svátku a narozeninám :sweat_smile: Ať se Honza brzy uzdraví :wink:

@leia1 Přeju aby bylo na KO vše oki ...

holky nestresujte se ... psychika musí být ok pak je vše ok ... Tak nemyslete na katastrofický scénáře !!!
18. dub 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1
@leia1 jeee holky, vy přesne píšete o tom,co me straší celej víkend...taky mám pocit,že tých kopanečku je mín,ale u mne teda to vlnení břicha vubec není...to je divný...si říkám,že snad ani nepoznám pořádnej kopanec od mimi... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no já to říkám od začátku,že naše mimi bude asi pekne líný.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak jsme byla v kráme,tedka jsem si dala česnečku a pujdu delat palačinky....přeju Vám všem krásný den a že ten dnešní bude určo ukázkovej,je tam krásne ,svítí sluníčko,je teplo a modrá obloha k tomu,co víc si přát.....v kráme jsem koupila vajíčka čokoládová na velikonoce,tak jsem zvedavá,jak me dlouho vydržej,či vubec vydržej do velikonoc.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. dub 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka díky;) a já pádím, zatím pa
Jinak zdravím novou těhulu v tom naším babinci.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@msevy jj to je právě ono, že si spojujeme jména s nějakou osobou, já se snažím tomu vyhnout, ale manžel vždycky řekne jméno a osobu, a že je to je blbec atd. :sunglasses: ale bysme s takovou nevybrali žádné...
18. dub 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 tak ať dobře dopadnete na ko :slight_smile:
@micka1 všechno neeeeeej k narozeninkám i svátku!! :slight_smile: :slight_smile:

tak jsme po obídku, jdu ostříhat jahody a přidat jim hlínu (máme v truhlíku na balkoně :grinning: :grinning: -balkonové vitamíny :grinning: )
18. dub 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji za přání ke svátku i k narozeninám. :slight_smile:
18. dub 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 taky přeju vše nej.....
@druidee jahody na balkone,to je dobrý,já jsem je čistila na záhonku v sobotu,ale nejak me jich pár pochcípalo,tak jsem dokoupila,tak doufám,že me vydržej mršky jedny.....
A po obede jsem taky,přecpaná od palačinek,ale byly výborný,tak pojedu na prochajdu s pejskem,at se taky trošku hejbu.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. dub 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak jsem se od stříhání jahod dostala přes ostříhání naší dlouhosrsté morčice po úklid balkonu a vytření doma. teď dám prát a dám si kafčo :slight_smile: jen sluníčko někam dezertovalo...
18. dub 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, je jich jen jeden samozavlažovací truhlík. vloni jsme v druhém měli byliny, ale z toho bylo víc nepořádku, než užitku. a i přes můj protest jsme dostali (od tchýně,žeeeee) na balkon rajčata a papriky-nažrali se aspoň mšice :rolling_eyes: a my měli co uklízet porád.
@micka1 taky jsem skopec :slight_smile: tak to máš vše tak při sobě-narozky i svátek. počítali jsme (ale neřešili) že až se mrně narodí, bude to mít také po kupě. tp je 14.7. a Jindřicha je 15.7. :grinning: :grinning: :grinning: tak uvidíme.. jestli budu muset stejně rodit dřív, tak to bude mít pár týdnů po sobě :slight_smile:
18. dub 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jsem zpět a vše dopadlo výborně. pepíček už má kilo a půl, takže je to macek. je už konečně otočenej hlavičkou dolu a minule jsem měla branku trošku otevřenou, tak ted je vše v pořádku a neotvírám se. no a 18. května jdu na mateřskou. tak mi udělal pepíček radost, jakej je šikovnej.já jsem tak ráááááááda :grinning: :grinning: :grinning:
18. dub 2011 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 juuuu, palačinky, ty bych si dala, ňami ňami :slight_smile:
18. dub 2011 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 to je dobře,že kontrola dopadla na výbornou,jeee to bude velkej chlap,až se narodí... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a super je,že se už neotevíraš........ :wink: :wink: :wink: :wink: ješte je na to moc brzo.....jen at si malej ješte v teploučku odpočívá.... :wink: :wink: :wink: :wink:
18. dub 2011 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 ti pošlu po koníkovi palačinky,ješte me zbyly a jsou výborný.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. dub 2011 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee si se zase pořádne předřela a tedka budeš odpočívat...ty jo,holka,chtelo by to víc klidu a ne makat,jak šroub,abys ty ješte předčasne neporodila a ne cisařem,ale přirozene... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale neee,nechci nic přivolávat.... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
18. dub 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek