• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@druidee ahojky, my měli minulý rok na balkonu rajčata, a nějak se jim nechtělo.... zbírali jsme je asi týden před vánocema (to už byly samozřejmě v obýváku) :slight_smile: toho roku rajčata určitě ne... snad nějaké kyti, ale máme balkon na jih, tak to je taky boj.... tak možná o víkendu pošlu drahého na nákup a něco si do truhlíků posadím...přemýšlela jsem práve nad bylinama...ale když říkáš že víc bordelu než úžitku....
18. dub 2011 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 super :slight_smile: nevím kolik váží ta naše princezna ... ale podle síly šťouchů už asi taky nebude malinkatá ... :grinning: Někdy si připadám jak boxovací pytel :grinning:
18. dub 2011 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili01 ono, když na bylinky praží, tak schnou,pak je z toho binec. jinak doporučuji :dizzy_face: :slight_smile: . jen né popínavou mátu-ta potom vše udusila a obsadila celý truhlík i parapet :grinning: :grinning: :grinning: tak jsem to jen stříhala a vyhazovala :grinning: :grinning:
@tasmailla1 hihi, neboj, já se nepředřu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
zajímavé, že když vařím nebo cokoliv dělám, dostávám od miminka takovou kopanou.. teď jsem si lehla a prcek usnul :slight_smile: ještě mě čeká hromada žehlení a vysát a vůbec... :unamused: :slight_smile: a nedělej porád chutě s palačinkama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@leia1 tak to je šikovný chlapeček! to je dobře, že je vše v pořádku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. dub 2011 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee to by me ani ve snu nenapadlo vám delat pořád chute s palačinkama....no ale co si budem povídat,je to sladké a sladké je pro mne v tomhle období jako mor..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hmmm úklid me čeká zítra,tak se na to pekne po ránu vrhnu,at me to zas netrvá celej den.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to víš,človek už má nejaký kilečko nahoře a sebemenší úklid už mu dělá potíž....jsem zvedavá,jak ješte překlepu 3 mesíce,se teším až bude po porode a já se snad už nebudu zadejchávat jak santinel..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@hradilenka jen at si malá bouchne,at víš,že je vše jak má být.....i když ti to delá bolístku,ale si ženská,tak to musíš vydržet.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: bude hůř.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. dub 2011 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 asi je udělám k večeři :grinning: :grinning: :grinning: na den jsem si nakoupila banánky v čokoládě a další čokošky-byly v akci v kauflandu :grinning: :grinning:
@hradilenka :grinning: :grinning: prckové mají sílu... bych mohla vyprávět... :grinning: občas trpím jak kůň, co ten náš akčař zvládne, ale stejně ho vždy pochválím, jak je šikovný :grinning: :grinning:
18. dub 2011 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee to já jsem sice dnes byla na nákupu,ale nejak jsem opomnela si udelat zásoby sladkýho,takže nemám nic,to bude zas peprných pár dní bez sladkýho,to snad nevydržím..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. dub 2011 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Tak budeš doma okousávat omítku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aspoň bude mít prcek vápník :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: v nejhorším jsou i jiné varianty , bábovka, řezy ... honzovy buchty atd .... nebo krupice ta je taky sladká :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. dub 2011 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 @hradilenka tak zdolávám rohlíky s nutelou... zdolávám proto, že i když kupované včera, tak jsou tuhé jak pendrek :grinning: :grinning: ale za tu nutelu to stojí :grinning: :grinning:
18. dub 2011 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Se nevy.....š :grinning: :grinning: :grinning:
18. dub 2011 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka :grinning: :grinning: uvidíme. poslední dny hodně piju, má to určité účinky, tak bych i něco na zpomalení trávení přivítala :sweat_smile: :grinning: :grinning:
18. dub 2011 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka hmmm asi to tak skončí,že neco v tejdnu upeču...i když peču jenom o víkendu..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. dub 2011 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee mňami nutelu jsem neměla pěkne dlouhu,tak koukej nedělat nám chute.....pač pujdu asi opravdu,jak psala hradilenka, okusovat omítku.... :grinning: :grinning:
18. dub 2011 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. dub 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dobrou pupíci. malej zase zkouší v bříšku kick-box nebo co.. ufuf, no mazec. jdu pustit pohádku a hajajá :slight_smile: :slight_smile:
18. dub 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee svátek mám 4.4 a narozky 1.5. Tcháni to spojili v jeden den v polovině. :slight_smile:
18. dub 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsem dnes byla úplně mimo-. Celé dopoledne jsem necítila ani jeden kopanec tak jsem odpoledne jela raději k dr. Tak mě udělal UTZ. Srdíčko dobrý, ale taky se malá ani nepohnula. Tak mě poslal do nemocnice na KTG tak tam se konečně naše beruška pohnula. Jak jsem měla na břiše dvě přísavky tak se ji to nelíbili. Díval se na to dr v nemocnici a říkal že je to dobrý. Tak jsem jela v klidu dom. :slight_smile: Teď už rádí jako pominutá. Naštěstí mě nikdo neřekl že plaším zbytečně a v nemonici byli hodní.
18. dub 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 Tak to je fajn, že je to oki, no pro klid duše je to asi lepší navíc to máš kousek do špitálu. Ta naše je celý den lenivá se hýbat ... hýbe se až odpoledne kolem 4h a pak večer ... jinak mám ráno klid :slight_smile:
18. dub 2011 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka naše malá je právě celý den v pohybu tak mě to zarazilo. Už asi začíná lenivět. :slight_smile:
19. dub 2011 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno to se tak pěkně vstává když po ránu svití sluníčko. :sunglasses: Martin přijel z noční a dovezl ještě teplé rohlíky tak nám to voní po celém baráku. Čaj uvařený snidaně nachystaná co víc si muůže člověk po ránu přát. :grinning:
19. dub 2011 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 tak oni se teď už začnou mrskat mimina míň ne?? jak tam mají čím dál menší prostor...

Jinak já včera celý den u ségry,pak přijel manžel a jeli jsme na otočku za druhou ségrou,takže jsme přijeli v 8 a já toho měla dost. Dneska jedu zase k našim a budou tam oba raubíři,tak jsem zvědavá,jak dlouho to bude trvat,než mě z nich švihne :grinning: Kde jsou ty hodný ležící miminka :slight_smile: Nejhorší je,že já jim vůbec nestíhám,se otočím a jsou úplně jinde. A ten starší teď začal vyrovnávat skříně,tak to je mazec... Zrovna včera jsme si se ségrou říkaly,že mít děti po roce a půl,by asi nedala ani jedna z nás :slight_smile:
19. dub 2011 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem volala na výsledky cukrovky a vyšli mi vyšší hodnoty,takže ať žije cukrovka :unamused: Nevím kolik,jen mi říkala,ať se tam stavím a že se domluvíme na nějaký dietě... Sbohem zákusečky... Doufám že nebudu mít nějakýho obříka,prý se rodí velký děti ři těhotenský cukrovce.
19. dub 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky u nás hlásím také slunečno a teplo. Dneska se staví švagrová s malým a mamina. Musím na nákup a upíct aspoň štrůdl aby byl ke kávě.

@micka1 to máš vychytaný, jak vstaneš a máš nachystanou snídani :grinning:

@misi.21 Tak to je blbý, když to není úplně oki. Musíš teď mít tu dietu nic sladkýho a ani rohlíky si myslím. Ano rodí se velké děti když je těhu cukrovka a v TV jak bylo sama doma, tak doktor povídal, že kdo má těhu cukrovku, tak má většinou i cukrovku ve stáří. Tak na sebe dávej pozor a uprav si jídelníček. Babička pila na sražení cukru čaj z borůvkového listí, jen nevím jestli se to může v těhu to by si se musela zeptat.
19. dub 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..jen rychlovka..hlásím,že cukrovka v pořádku,takže žádná dietka:slight_smile:

@misi.21 je mi líto,že ty máš vyšší hodnoty,snad to nebude tak zlý..
19. dub 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 ahoj, to je škoda, snad ta dieta nebude tak hrozně přísná (myslím, že každé 3h malé porce jídla, samozřejmě nic sladkého atd) četla jsem, že dobře sráží cukr v krvi kysané zelí.. nevezmou Tě znova na testy??
@micka1 je fajn, že jste maličkou zkontrolovali a vše je ok :slight_smile: .. vůbec se Ti nedivím, když se mi ten můj akčař v bříšku přes hodinu neozve, už jsem taky nejistá.. (páč řádí o stošest pořád jinak :grinning: )
@petrunka01 tak supr s výsledky :slight_smile:
@hradilenka tady konečně také slunečno, ale větrno.. :slight_smile:
19. dub 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, já dnes spala do 4 do rána, pak asi půl hodky jsem byla vzhůru, namazala kotník a chodidlo konskou mastí a spala zas do půl jedenáctý!!!!!
:stuck_out_tongue_closed_eyes: v podstatě už druhou noc bez paralenu a v klídku!
Jsem tak ráda! Teď už nemám nohu ani obvázanou a v pohodě, tak snad se to bude jenom zlepšovat. Záda furt pod podpůrným pásem, ale sama vstanu, navařím.. akorát k té zemi se moc neohnu, ale to je už minimum.... když si vzpomenu, jak mi bylo před dvěma týdny.
@micka1 tak hlavně, že víš, že je malá v pořádku - radši udělat vítr, ale mít klid. A je fajn, že na Tebe byli v nemocnici hodní. Já pohyby cítím sporadicky, někdy je celé dopoledne vklid a až k večeru se začne mrně "probírat" - nejakčnější je, když du spát :slight_smile: ale zatím ty pohyby nejsou nějak bolestivé, docela mně překvapuje, že Vás to bolí - tak nevím, jestli máme líné mrně nebo co....
@misi.21 bez zákusečků to bude krutý, ale co pro mrně neuděláš??? držím palce, ať se to dá zvládat, snad ta dieta nebude extrémní... a ono jde léto, tak snad budeš moct ovoce... v horku je to stejně chutnější než nějaký krémový sladký věci :slight_smile:
19. dub 2011 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak přeji krásnej slunečnej den,dnes jsem na Vás vubec nemela čas,od rána jsem uklízela a tedka před chvilkou jsem skončila,naobedvala jsem se a za chvilku pujdu kouknout na telku a trošku si odpočnout po náročném dni... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: u nás je krásne slunečno a teplo,takže práce šla od ruky....
@misi.21 jeee holka to je mě líto,no jo hold,ale človek si nevybere,no začne ti dietka,žádný sladký a z ovoce taky ne všechno....ale snad to překlepeš a do porodu už tak moc nemáš a až porodíš,tak by se to melo dostat do normálu a byla bys bez diety....no ono se to lehko řekne nejíst sladký,vím,jak bych asi reagovala ja,ale zas na druhou stranu musíš neco obětovat pro mimi...třeba moje kolegyne mela cukrovku v těhu až na inzulínu a po porodu se to upravilo a ona už nedodržuje ani dietu.... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
@micka1 hmmm tomu říkám planej poplach,ale aspon je vše v pořádku a malá už zas kopká jak předtím.....
@mili01 ty jo holka,ty si to taky pěkne užíváš,ale tak už aspon se máš taky líp....
@petrunka01 skvělý výsledky.....
19. dub 2011 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já nevím jak moc to mám zvíšený,jdu tam zítra,tak uvidím. Po telefonu mi řekla,že mám trošku vyšší hodnoty a že se mám s dr. domluvit na dietě.Mě to zase až tak nevadí,že nebudu moct sladký,spíš to ovoce,no. Taky džusy vyměním za vodu s citronem,ale to se taky dá. Hlavně abych mohla meloun v létě :slight_smile: Jdu si pro žádanku a pak k nějaký dr,domluvit se na dietě. Ale zase pozitivní věc na tom je ta,že přiberu mnohem míň,než kdybych se ještě tři měsíce ládovala sladkým.. Když to není tak silný až na inzulín,tak to neberu tak tragicky... A taky se konečně třeba naučím jíst pravidelně :wink: A rohlíky mi teda chybět nebudou,mám ráda celozrnný chleby. Třeba to naučím i manžela. Hlavně aby bylo mimi v klídku a v pořádku...
19. dub 2011 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka pořád se tam něco děje. Naštěstí dr v porodnici by měli zůstat všichni. Aspoň to doufám. :slight_smile:
19. dub 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj dlouho sjem tu nebyla :zipper_mouth: :frowning2: nějaké podstatné novinky?
19. dub 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek