• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@veve21 Terezka je taky hezký :slight_smile: takových hezkých jmen a já budu mít Élišku :rolling_eyes: kdyby aspoň Ella nebo tak něco ale Eliška.
26. led 2011 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka tý jo já znám jen jednu Anetku :zipper_mouth:
chtěla jsem ještě Denisku - bylo mi řečeno teniska peniska, Terezku - Tereza má kozy z železa, Barču - barbora brambora a Emili se mu prostě nelíbí, Sofi je krásná ale nehodí se nám k příjmení a Vaneska je taky úžasná ale prý je to cikánský :frowning2: chjo ten můj chlap je děsnej
a klučičí jména se mi právě líbí s iáš na konci :slight_smile: Tobiáš Tadeáš Mikuláš Jonáš a Šimonek
26. led 2011 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka :grinning: tak s tou Kristýnkou to chápu :grinning: jé, máš vybraná krásná jména, Alžbětka mi neprošla. Tady teď běhá samý Matyášek a 2 máme v rodině.. ale to jsou vždy takové vlny :slight_smile: stejně jako za nás, moje vrstevnice, kamarádky jsou samé Lenky, Lucky a Jany :slight_smile:
@zup a jaké máte pro klučíka? :slight_smile:
26. led 2011 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
...holky už ta jména čtu...jsem nějaká pomalá, než napíšu jednu odpověd´...
26. led 2011 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup přesně jak u nás. Johanka-Johana s dlouhejma nohama :rolling_eyes: a tak podobně, Alžběta_ Betyna-jak pro psa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tady právě ve školce jsou tři Anetky a dvě Adélky.
26. led 2011 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka a co Elenka?
26. led 2011 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no Davida jako u NIkči, ale znám jich teď taky hodně a hlavně kámošce zemřel před 2 lety davídek u porodu, měla stejný TP jak já byli jsme spolu v porodnici
26. led 2011 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mám kto mu jménu takový divný respekt
@zup jé na tu jsem ani nenarazila. Elenka je hezký :dizzy_face: zkusím to :grinning: to je v kalendáři jako Elena??To je jak z mých oblíbených upířích deníků
@zup to je smůtný :frowning2:
26. led 2011 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka jj Elena a je to krásné a je to v podstatě taky Eli jako Eliška tak by to mohl TM vzít :grinning: dnes se zrovna jedna Elenka narodila kamarádce
26. led 2011 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup dám vědět na ohlas :grinning: :grinning: no ještě navrhoval Fanynku, nemám to lehké :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2011 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka jako Františku jo?? :-O no borec no :grinning: MM holku nepřipouští :zipper_mouth: prý dělal kluka
26. led 2011 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup :grinning: :grinning: :slight_smile: o takhle machroval Míra prvně, je ze čtyř kluků v rodině se 40 let nenarodila holka :grinning: :grinning: když jsme volali tchánovcům tak reakce byla:" Holku :astonished: :astonished: jak to??" :grinning: :grinning: :grinning: teď už v kluka ani nedoufá :grinning: :grinning:
26. led 2011 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka :grinning: to je fakt NIky měla být udajně taky kluk :grinning: to všichni čuměli na holku
tý jo se cpu langošem se ze sebe picnu
26. led 2011 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup to chápu, to je smutné. hlavně, aby to ta kamarádka nevzala nějak špatně,hm..
@myschka Elenka se mi také moc líbí, znám dvě jedna je Elena, druhá Elen.
26. led 2011 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee to ne jsem jí to říkala už kolikrát že kvůli ní nechci a ona je naprosto v pohodě, ona to holky vzala děsně dobře, jsme nechápali jak to může tak zvládat zato JM to zvládal hodně špatně, teď mají ale roční Elišku :slight_smile: pokládek a je fakt za odměnu :slight_smile: a říkala mě ať neblbnu že přeciš kvůli tomu nemůže nemít ráda všechny Davidy, ale já furt doufám že MM ukecám na jiné pokud tam ten pinďa bude
26. led 2011 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
já přemohla své chutě a chroupu jablko :grinning: alebyl to boj :grinning:
No nic těhulky, jdu se sprchnou a chrnět, to ranní vstávání do školky mě zmáhá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. led 2011 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup tak to je jiná, to bych se toho tolik nebála, tak snad manžela přesvědčíš :wink:
26. led 2011 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no uvidíme co se tam skrývá podle toho budu přesvědčovat :slight_smile:
taky jdu chrupkat dítko má kašel tak jsem toho moc nenaspala ták dobrou noc těhulky
26. led 2011 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky jak to tak čtu s těma jménama tak ty chlapy máme asi všechny stejné. Jméno na kluka bude Martin po tatínkovi, ale mě se to moc nezamlouvá páč už je u nich v rodině pře Martinováno (děda, taťka, švagr a synovec). Asi mu to nevymluvím. Na holku jsme měli Martinu ale to jsem vymluvila, že kdyby náhodou jsem chtěli ještě jedno dítě tak ať nemám podobné jména.(v případě že by to byl kluk a holka) tak holka bude asi Michaela.

Dnes jedem s Honzíkem do Brna do nemocnice na kontrolu a budou mu dávat přístrojek na monitorování srdíčka na 24 hodin. Tak jsem zvědavá jak to bude tentokrát snášet.
27. led 2011 v 06:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky, mohu se přidat? Termín podle PM máme 30.7. a dle ultrazvuku 3.8. Je to moje první těhu a dost si to užívám s mísou na WC :frowning2: Na miminko jsme čekali přesně rok.
27. led 2011 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarca.macho jasně přidej se :slight_smile: stále ještě s mísou jo? to nezávidím teda :frowning2: mě už je docela ok
páni rok :frowning2: tak hlavně že jste se dočkali :slight_smile:

@micka1 jéjda copak je Honzíkovi? :frowning2:
27. led 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup jj na začátku tohoto týdne to vypadala super, na záchod blinkat jsem chodila jen večer a spíš ublinknout a zato včera jsem tam byla asi 5x, už aby to ustálo :slight_smile:
27. led 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka ahojky holky tak dneska taky odebrána jedna zkumavka a ted se budu strachovat do pondělka dopoledne jak to dopadne čím déle jsem těhotná tím jsem přecitlivější.... jinak jsme měřili bobka a má 15cm a já si říkala že mě bříško tlačí nějak moc a ono už je to tak veliké :slight_smile:
27. led 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarca.macho tak blahopřeji k těhotenství:slight_smile: určitě to brzy přejde ....musím říct že si asi ani neuvědomuju jak je to fajn bez nevolností .... neměla jsem s tím žádný problém.... tak držím palečky at ti to co nejdříve přejde!!!
27. led 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarca.macho ahoj těhulo vítám te tu..ty jo,najdi si lepšího kamaráta než je mísa,už by to chtelo se začít tešit z toho,že nám není blbě......no mne teda nebylo,jenom asi 2 týdny a tot vše,ani jsem nezvracela,tak se me to asi líp hovoří......ale neboj,snád se to umoudří a brzo bude líp...musí..... :grinning:
27. led 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo holky ,tady see rozmohla debata o ménach,to já mužu.......no pro kluka manža chtel Karel po dedečkovi,no u mne to neprošlo,podle me to už je nejak zastaralé jméno a stejne ,když ho slyším mám pocit,že se jedná o Karla Gotta a toho vyslovene nesnáším...takže Karel to nebude...Navrhla jsem Matyáš,pač se me to jméno moc líbí a v okolí ho nikdo nemá.....a manža souhlasil...super..takže klučičí jméno je vybráno...A pro holku jsem ponechala výber na nem...samozřejmě musím s tím souhlasit i já...no mne by se líbila Dominika...tak uvidíme s čím ješte přijede manžell....A pohlaví nechcem vedet,chceme to mít překvápko..takže nad obojí jménama intentivne rozmejšlíme,at vybereme ty,které se nám nejvíc líbí...no mne všichni hlavne v okolí říkaj,že to bude kluk..tak jsem zvedavá,jak se jejich předpovedi vyplnej.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, mám dotaz, taky Váš obličej připomíná 15ti letého puberťáka?? Už z toho začínám šílet. Obličej, záda, hrudník....katastrofa.....nikdy jsem na akné netrpěla, ale teď je to opravdu mazec. :frowning2: :frowning2:
27. led 2011 v 10:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarca.macho ahoj, vítej a přeji ať ty dýchánky na wc brzy pominou...taky na to nerada vzpomínám.vydrž, až to přejde a mimi se Ti ozve v bříšku, nevolnosti budou prominuty a zapomenuty :slight_smile:
@zlatunka84 ahojky, taky na triple testy? mě brali včera, si počkám na výsledky až do 9.2. achjo, ale určitě nám to dopadne vše ok :wink:
@tasmailla1 :grinning: u nás taky slyším předpovědi co to bude- pořád.každý si to odůvodní jinak a je si jistý. už i sázky padly :slight_smile: tak si taky počkají na překvápko.
Holky, můj přítel chtěl taky Honzíka-po sobě. Mě se to líbí, moc, ale nekompromisně jsem řekla, že se žádná jména dědit nebudou (dříve to právě bývalo-pokud né po rodiči,tak po někom z rodiny a běda jestli neeee).Já jsem také už třetí generace jména. Tak nějak si vzpomínám na jméno mojí prababičky Augustýna Strašáková :slight_smile:
@micka1 copak Honzíka trápí? tak ať to zvládne a kontrola dobře dopadne! :wink:
27. led 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek