• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
Dobré ráno,tak já pomalu mažu k doktorce a pak se objednat na tu diabetologii či co to je... Chtěla bych se konečně stavit do knihovny,ale nevím od kdy tam dnes jsou,musím tam nejdřív mrknut. Do lékárny vybrat recepty a pak hned domů prát a uklidit.. Včera mi bylo nějak divně,bolelo mě břicho a bylo mi zle,tak pomalu začnu nakupovat ty věci do porodnice,ať mám klid...
20. dub 2011 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bré ránko :slight_smile: , tak jsem vyjimečně vzhůru před 10h. mimčo mi dalo večer pořádně zabrat, rejpalo mě patičkou do boku a kyčle tak, že jsem se bála jestli nemám slepák.. nebo to bodal slepák? :frowning2: taky jsme asi do 1do noci hledali vhodnou polohu ke spánku pro oba..
Včera jsem po xx letech pekla buchtu, povedlo se :grinning:
Asi bude slunečno, ale zatím je zde jen 5stupňů, brrrrr.
@mili01 to je supr, že se tak ulevilo!! :slight_smile:
20. dub 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 tak at ti to dobře dopadne;)
jináč všem přeju hezký den, dneska si jdu vyzvednout objednané bambusové plenečky, moc se na ně těším :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. dub 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 ahoj, jaké jsi objednala? čtvercové od kika nebo nějaké plenkové :dizzy_face: :dizzy_face: ?
@misi.21 je supr, že to bereš takhle sportovně s tou dietou. možná to nebude tak žhavý, pokud to bylo jen trošku zvýšené.. :wink:
20. dub 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky , tady zase :dizzy_face: krásně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak jsem si s pejskem vyšla do parku a na lavičce bylo pěkně, sluníčko svítí , ptáčci cvrlikají, stromy kvetou ... a Bleška si hrála :dizzy_face:

@misi.21 děvčico tak ať Ti to dobře dopadne !!!

@zup já si myslím, že ani moc ne, jen holky co se stěhovaly , tak se tady dlouho už neukázaly ... ani myslím werty ... tak snad jsou všichni v pořádku

@micka1 no já s tím jejich říďou docela souhlasím, taky bych je nevzala z5 ... ten jediný z republiky jim to dal najevo.

@tasmailla1 a kde se dneska flákáš, když si včera všechno už uklidila? :grinning:

@mili01 to je bezva , že se to lepší :wink:

@petrunka01 paráda :wink:

20. dub 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Jak si poznala , že to bylo patičkou? ..... :grinning:

Já mám pocit, že mi hlavou mlátí pod prsama.... nohy jsou jistě u močáku .... :confused: to vždycky jen nadskočím... a málem si cvrknu :grinning:
20. dub 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dotaz ... co si budete kupovat na bradavky? Já slyšela , že je něco vyloženě přírodní a nemusí se to smývat před kojením... do toho bych šla jen nevím jak se to jmenuje :grinning:
20. dub 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka často mě tam kope nožičkama a včera byl v bříšku nějak blbě šprajcnutej nebo co.. ostrá tvrdá boulička-jakoby zapřenej nožičkou, proto jsem usoudila, že je to patička :grinning: :sweat_smile:
20. dub 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka já s ním taky souhlasím..... Mysleli si že před nimi ředitel padne na zadek.
20. dub 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee já už myslela , že máš doma sono :grinning: :grinning: :grinning:

@micka1 jj no snad mu to vydrží a nakonec nepoletí on.... tady je totiž všechno možné že? :rolling_eyes:
20. dub 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee čtvercové ne, ty kalhotkové, máme objednané dva druhy, jedny novorozenecké, páč ty jednovelikostní se mi zdal strašně obrovský, na tak malou prdelku :slight_smile: , a pak ty pop-in. ty se mi moc líbí. zatím máme jen půlku, já totiž pořád nevím, jak to mám zkombinovat, aby jsme jich měli dostatek a přitom neutratili majlant. ty plenečky co máš ve fotoalbu jsou úúúúúžasný :wink:
@hradilenka na bradavky myslíš jako nějaký mazání? já pořád uvažuju nad těma formovačema, nevím, jestli je mám dostatečně vystrčené :grinning: :grinning:
20. dub 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka :slight_smile: ne, ale mrně řádí často a hodně a někdy se nám podaří to zmapovat, co je asi co :wink:
na ty bradavky netuším.. také bych uvítala něco přírodního, co se může mazat kdykoliv. ale slyším jen samý bepanthen atd. já mám prsní olej od saloos, ale také se nesmí mazat před kojením, i přesto, že je přírodní.
20. dub 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 jj, neutratit majlant za ně.. těžký úkol :grinning: jů, pochlub se potom také fotečkou :dizzy_face:
20. dub 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 jj mazání :grinning: ... musíš říct manželovi ať Tě za ně víc tahá a formovače nepotřebuješ :grinning: :grinning: :grinning: Já si myslím, že se to pak upraví a když ne tak v porodce Ti poradí
@druidee no asi se budu muset zastavit do KM jak pojedu do špitálu, tam jsem byla v prodejně pro mimina a paní mi tam právě o tom povídala, jen to bylo moc brzy byla jsem ve 3 měsíci tak mě to moc nezajímalo :grinning:
20. dub 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka dej pak echo, co to je :slight_smile:
20. dub 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jasný ... jestli na to tedy příjdu :grinning:
20. dub 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky,jsem objednaná na zítra a mám počítat tak s hodinkou. Prý mi budou vysvětlovat tu dietu a budu si doma měřit cukr,tak mě to s tím musí naučit. Já myslela že se píchnu do prstu a je to :slight_smile: Dneska jsem si při nákupu zkoušela pročítatmnožství sacharidů a nebude to jen tak to počítat :slight_smile:
Já teda nevím,kolik ty hodnoty mají být ale já mám na lačno 4,4 po hodině 6,1 po dvou hodinách 8,1 nebo 8,4,teď nevím
No zítra mi to všechno řekne,o kolik to mám a co a jak... Jdu si udělat šopák,mám na něj strašnou chuť...
Jo a taky jsem přehodnotila náplň práce,dám prát prádlo a vyvalím se s knížkou na balkon,je tam fakt nádherně... Místo sladké ledové tříště si dám vodu s ledem :slight_smile:

Když jsem přišla do čekárny,tak mě chtěla pustit sednout taková asi 80letá babička,tak mě to docela pobavilo. Sedělo tam i pár chlapů,ale to né...
20. dub 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 No tak vidíš bábi jak byla ochotná ... asi si ještě pamatoval jak byla sama těhu a vše jí bolelo :grinning:
Tak snad to bude zítra dobrý....Ten balkon na jih závidím ... já ho mám na západ .... svítí mi tam až kolem 4h :unamused:
20. dub 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky všechny moc zdravím te dnemám moc čas snad dneska odpol. si dočtu nějaké novinky co tady píšete .... u mě nového dorazil mi balík věcí a potřeb pro mimi tak s tím doma zápasím anevím kam to dám všechno do toho se chystám malovat chodbu a kuchyn tka mi držte palečky:slight_smile: všem přeji krásný den
20. dub 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,přeju mkrásnej den....u nás krásne teplo a slunečno....
@hradilenka holko já se neflákám,jen když už mám všechno uklizeno,tak když je venku hezky,tak jsem byla mimo domova,byla jsem za segrou,pak u čínanu si koupit noční košilky a pak sme si se segrou sedli v kavárne na kafíčko.....no super,aspon zas nekam človek vypadnul....protože mám pocit,že jsem pořád zalezlá jenom doma a když je venku hezky,tak jsem to využila...tedka jsem přišla z mesta,tak jsem se naobedvala a čekám na manžu,šel na služebku do Práglu,až přijde domov,tak pofrčíme na velkej nákup,je potřeba udelat velký zásoby na Velikonoce,at máme co jíst,protože lednice a mrazák zívá prázdnotou..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@misi.21 jejejda chudatko,to se budeš muset pořád píchat do prstu,abys vedela hodnotu cukru.....to za první hodinu 6,1 tos mela dobrou hodnotu,ale za tu druhou to je opravdu zvýšené....tak at to zvládáš v pohode....
@zlatunka84 no jejej holko,jsem si říkala,copak je s tebou,žes tady už dlouho nebyla,ale koukám,že máš práce vyše hlavy,tak se moc nepředři,ale až to budete mít hotovo,tak to bude krásný a co malej,poslouchá v bříšku?nebo občas nenechá mamku ani vyspat?ty sama maluješ?to by mel přítel,ne???tak si dávej pozor,at se něco nestane......
@misi.21 ty jo babka te nechala sednout?to me nenechali sednout ani v MHD a bříško me už teda pořádne je videt,hlavne mladáci sedeli v pohode...no jo,to je ta staršia generace,ješte ví,co se sluší......

Se me dneska stalo,že jak jsem šla se segrou k ní domu na chvilku,tak ona bydlí v 8 patře a v nejakým 6 patře chlapi stehovali nejakej nábytek,tak zablokovali výtah,tak co s tím?tak segra v pohode ,ale já za ní funela jak santinel ,šli sme pěšky až do 8 patra a chlapi v 6 patře po nás koukali,asi jim to příšlo blbý,že tehule musí jít pěšky 8 pater....a když sme šli dole,tak zase obsazenej výtah,ale to nás už videli,že zas jedeme dolu,tak chlapi nám už přenechali výtah,no byli zlatí....aspon vedí,co se sluší a patří.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. dub 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 také jsem měla 4,4 na lačno a po dvou hodinách teda 7,0. mrkni třeba sem: http://www.toplekar.cz/laboratorni-hodnoty/glukozovy-tolerancni-test.html byla jsem teď také zvědavá na ty hraniční hodnoty...

Tady se to krásně rozslunilo to počasí.. :slight_smile: jdu se natáhnout.. od rána uklízím a lítám, ps. byly palačinky :grinning:-pro návštěvu :slight_smile:
@zlatunka84 ahoj, tak ať to jde a hlavně opatrně :wink: a nezapomenout odpočívat :slight_smile:
20. dub 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1
@druidee no o něco jsem to zvýšený teda měla,no... Já co jsem si zatím našla na netu,tak oni nerozlišují o kolik a ta dieta by měla být pro všechny stejná. Pak až když je to hodně vysoké,tak inzulín. Tak jsem si zkoušela udělat oběd,jenom šopák s pečivem a je toho teda hromada,ani jsem to nesnědla jak jsem plná... Pro mě bude síš problém jíst pravidelně po třech hodinkách,když někam pojedeme,budu muset krabičkovat :slight_smile: Ale každý dr má svoje metody,tak jsem zvědavá,jaká bude ta moje dieta.
20. dub 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka @druidee holky děkuji za podporu! jo, i dneska to jde, trošku bolí noha, ale mažu konskou mastí.
Jinak ohledně těch krémů na prsa:
Hojivá mast PureLan 100 7g (150,- CZK) k ošetření bolavých, odřených či citlivých bradavek vyrobená ze 100% čistého lanolinu (ovčí tuk) bez chemických a konzervačních látek. PureLan obnovuje přirozenou vláčnost pokožky namáhané častým sáním miminka.
- dokonalá péče pro matku i dítě
- není nutné odstraňovat mast před kojením, což předchází dalšímu mechanickému dráždění bradavky
- nevyvolává alergické reakce
- vhodné i pro přecitlivělou kůži
- bez chemických a konzervačních látek
- 100% lanolin
- lze použít i k ošetřování dítěte na opruzený zadeček nebo suchou a podrážděnou pokožku

Nebo pak ještě tady holky doporučovali HEMAGEL - ten ale není speciálně na bradavky a myslím, že by se musel i omývat před kojením... přírodno moc nevypadá dle jejich stránek...
20. dub 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili01 Díky za tip na to jsem se už také dívala .... vyzkoušíme uvidíme ne? :grinning:
20. dub 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tady je krásně slunečno a teplo :dizzy_face:
21. dub 2011 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ,u nás taky krásne vykukuje sluníčko....tak to zas bude pěknej den...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. dub 2011 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno přeji,já se teprve teď vyhrabala z postele,dneska se mi spalo nádherně...
Půjdu asi za chvilku ven,už teď je tady ve stínu 13 stupňů,tak asi bude pařák. Tak nějaká delší procházka mi neuškodí a v jednu mám tu diabetologii.
Zanedbala jsem letos úklid a okna budeme umývat až v sobotu,ještě že máme jen čtyři :slight_smile: Nechci se do toho pouštět sama,já sice nevěřím že se omotá pupečník kolem dítěte,ale znám asi dvě holky co po oknech museli do nemocnice na udržování,tak ať se radši šponuje manžel,ten z toho porodit nemůže :slight_smile: A navíc ve dvou to bude za hodinku hotové. Začínám se poohlížet po nějakých kratších kalhotech,v riflích už je mi pěkný horko a jestli teploty ještě porostou,tak se brzy upeču. :unamused: Né že by se mi chtěli ukazovat moje nožky na obdiv jak natékají :slight_smile: ale aspoň se nemusím zdržovat holením,mě totiž tak na konci čtvrtého měsíce přestali na nohách skoro růst chloupky,tak doufám,že to tak zůstane i po porodu,je to fajn :slight_smile:
21. dub 2011 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ženy, v Plzni je taky parádně. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Už se těším na ty projíždky s kočárkem. Včera jsem měla hektický den, tak dneska si vychutnáme s Matýskem pohodičku :grinning: :grinning:
21. dub 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 hmmm to já taky pomalu ale jiste musím pokukovat po kraťáskach,protože krátkych triček mám dost,tak až bude pařák,co počítám už v květnu,at se taky neupeču v riflích.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty jo,jak to je možný,že ti nerostou chloupky na nohou,ty jo,to bych brala,kdyby nerostli i na jinejch místech,pač holení v tomhle stavu už pro mne začína být obtížný.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak dobře pořid na diabetologii a pak podej správu,jak si dopadla..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: naštestí okna už umytý mám,myla me je máma,když tady byla a poslední okno jsem si omyla já minulej tejden,takže to mám z krku....
@paja1975 ahojky,no jejej neco me povídej,to já se též už nemužu dočkat projíždek s kočárkem a s kámoškama,co už jsou maminy taky......
Tak tedka jsem si zasadila muškáty na balkon,tak doufám,že už nebude mráz a nepochcípaj mě....protože vždy jsem to sadila až v květnu.....a ted se ješte vrhnu na úklid sekretáru v obyváku,mám tam plno skleniček,tak to všechno potřebuju umejt a vytřít,tam je teda toho prachu.....A pak se vrhnu na obed...bude pečený kuřátko a pečený brambory...mnamy...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. dub 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka A copak máš dnes v plánu???
21. dub 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek