• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@tasmailla1 Ahojky , já za chvíli jedu na KO a řešila jsem tel ohledně baráku s RK :sunglasses:
21. dub 2011 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 no mě taky nabízela mamka a tchýně,že je přijdou umýt,ale manžel to hned odmítl,že mám jeho,že je umyje sám:slight_smile: Ale přece ho vtom nemůžu nechat. Mezitím se vyperou záclony,na tyčce jsou navlečený hned,tak to bude takovej příjemně strávenej den. Mě i to uklízení baví,když to děláme spolu. Taky potřebuju uříznout lino na spodek do špajzu,ať tam dám ty moje oblíbený džusy,který teď nemůžu :slight_smile: Já bych to měla křivý :slight_smile:
Včera mě manžel pobavil,šli jsme si lehnout a on se mě ptal,jestli je tenhle měsíc ještě nárok na sex,tak jsem se musela smát... :grinning: :grinning: A taky jsem mu včera říkala,že si musí vzít do porodnice svačinu. On jako na co,tak jsem mu vysvětlila,že tam můžu hekat od rána do večera a on mi řekl ,že tam nemusí být celou dobu,tak jsem ho vyvedla z omylu,že teda musí.. K porodu ho nutit nebudu,kdyby se rozmyslel a nechtěl jít,ale na hekárně pěkně bude podporovat.
21. dub 2011 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 Ahojky za chvíli jedu na KO a řešila jsem s rk barák :sunglasses:
21. dub 2011 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka chi chi ... tak jsem myslela , že se mi to neodeslalo, tak to píšu znova a najednou cvak a je to tam dvekrát :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já su ale mantinel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. dub 2011 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 To máš šikovného manžela,že ti takhle pomáhá i s umývaním oken...muj teda ne...vlastne no nevím,kdybych ho poprosila,tak by to asi udelal,ale sám od sebe asi těžko,ale já ho zas do toho nutit nechci,protože je celej den v práci,má toho moc a ješte k tomu jezdí na služebky,tak to ne,já jsem celý den sama se psem doma,tak pomaloučku si dělám a uklízím.....S tím sexem si me pobavila...tak si mu mela hlavne říct,že nejlepší je to před termínem,že sex to všechno začne.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Koukám,že si to v porodce představuje jak hurvínek válku,že tam přijedete a v prubehu hodky to bude na svete...no jo,to by chtel takový porod každej,ale skutečnost bude jiná....to aby pak tam nestvrdnul i 48 hodin..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Muj me na to řekl,že se mnou tam pojede,ale k porodu ne,taky ho do toho nenutím,ale kdyby byl se mnou v hekárne,tak bych byla ráda,protože otravovat sestry pořád nečím se me nechce,to aby pak na mě neříkali:"Citlivka jedna,nic nevydrží a pořád jenom otravuje".... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@hradilenka tak at KO dopadne dobře,ty jo,ty tam chodíš jak do krámu na nákup skoro pořád.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A co je s barákem,už ste se nejak rozhodli?
21. dub 2011 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka a hlavne jednu správu sis poslala sobě....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. dub 2011 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 Já jsem už fakt asi magor :grinning: :grinning: :grinning: poslední dobou tak dělám vše ... tak nějak nesoustředěně :grinning: :grinning: :grinning: Já chodím na ko každých 14 dní ....
21. dub 2011 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 já bych ho do toho taky nenutila. Zastávám názor,že když na mě teď vydělává,tak si nějaký ten odpočinek zaslouží,jenže on moc odpočívat neumí. Vždycky v pátek říká,jak je rád že je víkend a jak je unavenej a bude spát do deseti a pak najednou v sobotu v sedm procitnu a manžel už je v tahu... Ale jsem ráda,že se takhle před maminama zachoval,koukaly teda pěkně. To se jim ještě nestalo,aby od zetě slyšeli,že si umyje okna sám. Jsem na něj byla fakt pyšná. :slight_smile:
21. dub 2011 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka nic si z toho nedělej,mě poslední dobou chlap taky říká,že jsem nějaká pomatená a musím teda uznat,že někdy je to vážně síla... :grinning:
21. dub 2011 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 s barákem ještě čekáme , musíme si vše propočítat a hlavně musí jít paní s cenou dolů, jinak do toho nejdeme. Ale chce to asi rychle prodat, pán z RK nás uhání o 106 :grinning: tak uvidíme.
21. dub 2011 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 Mýho to mytí oken taky čeká a už se na to těší ... ale bude je mýt až v květnu ... je to osvědčené , jinak jsou zase hned špinavé ... :grinning: :grinning: :grinning: To si mě potěšila , že nejsem cáklá jen já :grinning: :grinning: :grinning:
21. dub 2011 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj pupíci, zdravím a hlásím sluníčkooo :dizzy_face:
s mou rychlostí šneka a kondicí medvěda v zimním spánku (nic jiného mě nenapadlo-únava :pensive: ) ani nestíhám dočítat.. musím valit dál, tak pa zítra, krásný den všem :slight_smile:
jen se pochlubím, že jsem pekla po xx letech buchtu a byla k jídlu :dizzy_face: dokonce chutnala :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@paja1975 ahoj těhulko :slight_smile:
21. dub 2011 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 ahojky malý kope téměř pravidelně dopoledne a večer:slight_smile: ale někdy i v noci a to mě tedy budí no ale dá se to:slight_smile: a co u tebe? jak rosteš? a jak se ti spinká s mimiskem? malovat bude přítel já mu budu trošku pomáhat :slight_smile:
21. dub 2011 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
chtěla jsem vás děvčata poprosit kteroukoliv která si najde chviličku aby jste se mrkly do alba které vytvořím s věcičkama na krmení jestli to bude stačit do začátku případně co by jste dokoupily děkuji:slight_smile:
21. dub 2011 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka no že deláš kixy,tak to si asi hold hodne zamilovaná se tomu říká u nás :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no a ten barák,co vás pán tak uhání,ten nepripadá v úvahu,nelíbí se vám?nebo je taky drahej?
@zlatunka84 jojo holka rostu pekne,mám nahoře už pekných pár kíl a rychle se zadejchám a obout si boty,to už ani nemluvím,to je opravdu těžký :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no malej me kopká,ale furt je to takový jemný kopkání v podbřišku,vubec to nebolí,jak to nekteré holky tady píšou a hlavne večer,když koukám na telku,nebo když jsem u počítače,tak se ozývá....no a spinká se me dobře,párkrát musím v noci jít čurat a vtedy zobudím i mrnouse,tak začne kopkat,ale po chvíli skončí a jde se spát....ty jo,já už taky chci červenec,at už je mimi na svete.....a co se týče tvý výbavičky,tak si teda dobrá,já tohle ješte vubec neřešila...bud to stihnu koupit do porodu neco,nebo až bude mimi na svete....
21. dub 2011 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 no hold máš moc akčního manžela,který neobsedí a pořád neco musí delat...a že si na nej pyšná,tak to si právem,moc pekne se zachoval,to ti verím,že máma a tchýne museli čumet,když prohlásil,že okna umyje on.....No muj manža taky celej tejden pořád brzo vstává a tak když přijede víkend,ne aby se vyspal,nene to už od 6 nebo od 7 čumákuje a nemuže spát,to zobudí pak i mne.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. dub 2011 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 to já v noci nechodím vůbec zatím a některé kopance hlavně do žeber jsou i bolestivé ale jinak je to jako bych tam měla housenku hihi no s tou výbavičkou to je maminčina práce takže já můžu jenom děkovat:slight_smile:))že mám tak starostlivou mamču:slight_smile:)
21. dub 2011 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 já taky moc necítím kopance,spíš pohyby a vůbec mi to nevadí při spaní,jen jednou mě vzbudila. Jinak nejvíc cítím jak se tam vrtí v sedě třeba u počítače a když se natáhnu do křesla a tak jako pololežím,tak si dává záležet,aby se mi celé bříško pěkně klepalo,ale většinou je to moc hodná beruška a jen se válí,asi po mamince :grinning:
@zlatunka84 já mám vždycky takové období,kdy lítám na záchod co chvilka a pak zase jdu jednou za pár hodin,asi jak se tam srovná :slight_smile:
21. dub 2011 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 no s tím srovnávánm taky bojujem nejlépe se nám spí na pravém boky ...ale slyšela jsem od známého že jeho žena chudáček jak čekala malého tak ji tak kopl do močového měch. někdy ke konci už že se počůrala...
21. dub 2011 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@zlatunka84 hmmm ale mamča ti poslala pekné vecičky z Ameriky.....a hlavne když to bude první vnouče,tak se babičky aspon vyřádí.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a co už máš kočárek?si tu předtím psala,že nevíš jakej,tak či už si nejakej vybrala?
@misi.21 no přesne mimi se pohybuje jak sedím u počítače a v polosede u telky,si myslím,že vtedy je trošku utláčané,tak dáva znát,at změníme polohu....ale mne to neva aráda cejtím,jak se pohybuje,ješte schválne se pořádne u toho předkloním,nebo si pobouchávam po bříšku,abych mimi vzbudila.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@zlatunka84 jsem nekde slyšela,že prej by se melo spát na levým boku,nevím co je na tom pravdy a nevím,proč zrovna na levým....a je fakt,že na levým se me spí nejlíp,na pravým nemužu vubec usnout....
21. dub 2011 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
ano maminka se vyřádila ale nejlepší je že tam se dají ty hadříky koupit za zlomek ceny co tady je to super např. teplý overal s ouškama to ještě vyfotím stál 6 dolarů tj. nějakých 110kč nebo triřenko bodyčko za 99centů nové nebo lehátko vibrační s hračkama a hudbou od dysney 595kč nějakých 35 dolarů no prostě super...

má se spát na levém kvůli křečákům ale jakou to má spojitost přesně to vysvětlit neumím
21. dub 2011 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
s tím kočárkem to budeme objednávat v ostravě vybrali jsme Cam cortina 3xevolution tmavo modrý
21. dub 2011 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, zrovna si dělám palačinky a přitom si vás čtu. koukám, řešíte kopanečky :slight_smile: mně zase šíleně bolí nohy, já nevím, jak to ty dva měsíce doklepu. nevydržím dlouho chodit ani stát.a břicho mám teda mega.a co velikonoce? jak plánuje strávit prodloužený víkend? my máme první výročí svatby, tak určitě něco podniknem :wink:
21. dub 2011 ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, nějak v poslední době nestíhám, jsem tu zase jenom na kukandu. Lítám po kuchyních, návrh mám jasný, jenom hledám nejlepší, nejlevnější ale taky nevybavenější návrh. Nejsem moc náročná co :grinning: :grinning: :grinning: Do konce dubna musíme vybrat kuchyni v konkrétním studiu, výroba trvá skoro 2 měsíce. Podlahy se budou dělat 5.července, hned na to by se měla montovat kuchyně a pak snad stěhování :grinning: :grinning: Takže asi 14 dní před porodem - paráda. Doufám, že malej nebude chtít ven dřív. Takže zatím nestíhám kupovat něco pro mimčo, nějak se spoléhám, že mám hodně po Matýskovi - pak se budu divit, co mi chybí :unamused:
21. dub 2011 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@zlatunka84 ty jo,tak pokud to tam je takhle levnejší,tak to se vyplatí....jojo,kočárek pekný.....
@leia1 to já břicho mám taky mega veliký.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no na Velikonoce jedem na nejakej výlet,ale ješte nevím kam....
@msevy jojo abys opravdu z toho zhonu i předčasne neporodila....ale když máš plno vecí po malým,tak toho až tak moc nepotřebuješ....neco málo dokoupíš a to máš ješte čas na nejaký drobnosti....hlavný je,abyste meli kde bydlet.... :grinning: :grinning:
21. dub 2011 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 - no snad ne:slight_smile: Nejhorší je to rozhodování, jeslti tenhle odstín podlahy a k tomu tahle barva kuchyně apod. Rozkresluju ještě koupelnu, aby se nám tam vešla pračka, sprcháč i vana a nějak mi to nevychází......Kromě toho jsem zjistila, že se mi nelíbí zatím žádný obklady do koupelny i na WC - alespoň v Siku mě nic nenadchlo. Dneska si naši odváží Matýska na jih, my tam jedeme zítra večer, takže mám dnešek odpol a zítřek celý den na zařizování. Aspoň něco.

Největší bžunda byla, když jsem naklusala do jednoho kuchyňského studia a tam byla ta samá holčina, co nám před 4 rokama navrhovala kuchyni do bytu na pronájem :grinning: Takže jsme se pobavily - tenkrát jsem byla taky těhotná :grinning:
21. dub 2011 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Zatím se tu mějte, jdu balit Máťu, pak pro něj jedu do jesliček a večer jedu do XXXLutzu. Tak zatím páááááá
21. dub 2011 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@msevy si si mela pozvat dizajnéři z Jak se staví sen a měla bys to bez rozmejšlení a bez práce.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. dub 2011 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky tak jsem doma z kontroly , čípek se mi zmenšuje a mám nasazený magnézko 2x za den ráno a večer. Jinak mimino bylo hlavou dolů a prdelí nahoru :grinning: :grinning: :grinning: prý mě tam šťouchá zadkem :grinning: :grinning: :grinning:

@tasmailla1 barák se nám líbí, ale jsou na něm ještě nějaké dodělávky a zdá se nám drahý. Tak čekáme jaká bude konečná cenovka :grinning: :grinning: :grinning:

21. dub 2011 v 16:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka ajejej to je ješte brzo,aby se ti zkracoval čípek,tak hezky papej magnézko,ale ty vlastne si ho i pila,že?ty jo,ty máš už malu otočenú?to je dobře,tak snad ti takhle zustane už do porodu,jsem zvedavá,co nám mudr řekne 4.5 až pojedu na velkej ultrazvuk....
21. dub 2011 v 16:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek