• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
Tak jsem se ptala prim, a říkal že si tam ještě bude poskakovat a měnit polohy že ta hlavou dolů není konečná. JJ magnézko piju 2x za den ....
21. dub 2011 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka - tak se hlavně opatruj a nepřepínej. Mě to magnézko moc pomohlo, taky ho pořád piju 1x denně a malej už je jenom nahoře. Zato ty kopance jsou pořádný :grinning:
21. dub 2011 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 - no to teda děkuju :slight_smile: Měli jsme pozvanýho architekta, co nám dělal náš starý byt - tenkrát to udělal ze známosti zadarmo, teď naplánoval celej novej byt, ale tak že to bylo nepoužitelný a naúčtoval si za to 12tis. Na Jak se staví sen se občas koukám a někdy tam jsou dobrý vychytávky - např. ty průhledný plastový jídelní a barový židle - jsou neskutečně pohodlný a v malém prostoru jsou super. Tak ty mám už vybraný :grinning: :grinning:
21. dub 2011 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy jj uvidíme , potíže nemám jen ty záda a klouby sem tam křeč do nohy :grinning: :grinning: :grinning: kopance moc nejsou, jen vždycky nějak povyskočí ... asi od radosti :grinning: :grinning: :grinning:
Jsem zvědavá na kolik Tě vyjde ta kuchyň ... spotřebiče si už počítala na kolik vyjdou? Do jaké půjdeš značky spotřebičů ?
21. dub 2011 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy Já bych do těch platovek nešla, jsou hezký jen když jsou nové , vem si když si tam někdo sedne a na zadku bude mít zip a nebo knoflíky ... rifle jsou toho příkladem.... je to pak podřené a nevypadá to vůbec hezky ... viděla jsem to na vlastní bulvy :grinning: :grinning: :grinning:
21. dub 2011 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka - tak díky za upozornění - to mě nenapadlo. Právě mi poslali kalkulaci z kuchyní Katalpa - neslyšely jste některá na tyhle kuchyně recenze? Docela mě to zaujalo, je to střední a vyšší třída, ale chci si ještě zjistit jak jsou lidi s nima spokojený. Zatím jsem na netu nic nenašla.
21. dub 2011 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky můžu se přidat? já mám taky termín v červenci, přesně 23.
21. dub 2011 v 17:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 Ahojky jasný :sweat_smile:

@msevy no jak říkám myslím si , že ty židle nejsou ani nic levnýho a pak to vypadá hrozně :unamused:

O těch kuchyních jsem neslyšela, tak nemůžu ani říct jak jsou na tom s kvalitkou .... a jak ty spotřebiče? Ptala jsem se a Ty si to asi zasklila :grinning:
21. dub 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak na diabetologii v pohodě,řekli mi přesně to, co jsem si přečetla na netu. Takže dieta,počítat sacharidy a žádný hrozny a meloun,což mě štve nejvíc. Jinak si musím ze začátku 3x denně testovat moč a jestli ji budu mít OK tak pak už jen jednou a 3 dny v týdnu si 4x měřit cukr. Na kontrolu jdu příští pátek,tak uvidím co a jak... Jíst musím aspoň 5x denně a jestli budu mít v moči něco(zapomněla jsem co :slight_smile: ) tak budu muset přidat pozdní večeři v devět hodin. Takže 6x denně jídlo a pravidelně. Ale myslím si,že bych u týhle stravy mohla zůstat i po porodu,jen bych si k tomu občas přidala něco nezdravého. :slight_smile: Musím se naučit pít čistou vodu,protože ta mi fakt nechutná :confounded:
21. dub 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem :slight_smile: tak už druhý den lítám jako urvaný vagón. Pořád po mě někdo něco chce, aby jela něco vyzvednout, zařídit a zavést. Včera jsem stačila zajít večer s kamoškou na kafíčko tak to byla jedna z příjemných věcích. Jinak dnes jsem měla předporodní kurz. Zítra odjíždíme do Tater :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jupí už se těším

@petrus77 vítej mezi námi
21. dub 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
seznam do porodnice co nám dnes dali v kurzu: toaletní potřeby, toaletní papír, dětské mýdlo, porodní vložky 4*,
pomádu na rty, porodní kalhotky 3*, kojíci podprsenku, vložky do ní,
a běžné věci které jsou potřeba při pobytu v nemocnici.

pro mimčo.: jenom plenky, jinak dostaneme všem v porodnici. Pokud chceme tak vlastní kosmetiku a bodýčka tak si máme vzít.
To nám bylo doporučeno u nás v porodnici. :slight_smile:
21. dub 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 s tím melounem a hrozny takhle před létem je to na prd.... ani žlutý nemůžeš? a co nektarinky, maliny, jahody?to by šlo?
Jíst 5x denně je fajn,máš pravdu, že bychom se to měli naučit a rdodržovat to i normálně i bez nějakých potíží. Myslím, že posledně jsem takhle papávala, když na mně dohlížela maminka.... Tak snad se nmi to s dítkem taky vrátí... a budu jíst i svačinky, kromě "žádná snídaně, oběd ve 14.00 a pak večeře od půl devátý do cca desátý - dle obsahu lednice" :grinning:
Těhu mě už naučilo snídat, tak dítko mně snad naučí jíst pravidelně :slight_smile: Vždyť je to jenom pro naše dobro, abychom pak s těma ratolestma byli tady co nejdýl :slight_smile:
Tak držím pěsti, ať to zvládneš...
21. dub 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 Díky na seznam, jsem zvědavá, co nadiktují mně. zarazila mně ale pomáda na rty... proč?? Já ji normálně používám a mám furt v kabelce, ale že je tak důležitá k porodu????
21. dub 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy Katalpu mají naši sousedé, dávali si dělat před rokem a půl, když jsme se stěhovali (jsme novostavba) - a jsou spokojení, alespoň jsem neslyšela slovko stížnosti, ale speciálně se Ti na to mohu zeptat :slight_smile:
Je i hezká, mně se líbí - vybrali si docela nezvyčejnou kombinaci, ale vypálilo to moc dobře. Myslím, že bych se nebála do toho jít, pokud nabídka vyhovuje finančně.
21. dub 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili01 hodně se při porodu vysušují rty.
21. dub 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 hm, tak to budu muset udělat polovičce instruktáž :slight_smile: jak mi mazat rty.. když se tedy nakonec rozhodne, že u toho bude... zatím se tvárí všelijak.... jednou se mu do toho chce, pak něco slyší a už tolik odvahy nemá.... :grinning:
21. dub 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mamči jak se máte?
21. dub 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem zase zpět - nějak se mi zasekl počítač, začalo se tam něco načítat, asi vir - naštěstí fotky zůstaly. Vůbec netuším, jak se to mohlo stát. Od pěti odpol.jsem se nemohla vůbec připojit na PC.

@hradilenka - ty spotřebiče - skoro všechny studia mají nějaké výhodné akce - hodně na Electrolux - netuším jak je kvalitní - většinou 20%. Když si koupíme svoje, vyjde to levněji, ale neručí za kvalitu. Namontují, zapojí ale nic víc pokud budou naše, což je pochopitelný. V Katalpě nám udělali docela dobrou nabídku na spotřebiče, ještě mi zbývá zítra Hanák kuchyně a od JN interier návrh na celou kuchyň včetně obýváku. Do příštího týdne se musíme rozhodnout, aby jsme dostali ty slevy - jak na nábytek tak na spotřebiče.

@mili01 - díky za info, když se zeptáš, budu ráda. Zatím vypadají nejzajímavěji.
21. dub 2011 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka - myčku asi dáme Bosch, jinak nevím. Kamarádka doporučuje Miele, ale to je hodně peněz. Hodně nám vychvalují ten Electrolux, tak nevím. Jaký bys doporučila ty? Varnou desku, troubu a mikrovlnku?
21. dub 2011 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili01 neboj nás je to to samé. Jednou že půjde pak zas že nepůjde. Nedávno vyslechl Martin rozhovor dvou těhulek že chlapa u porodu nechcou a keci kolem toho tak řekl že nikam nejde. Tak jsem zvědavá jak se rozhodne. :slight_smile:
22. dub 2011 v 06:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Těhulky užíjete si velikonce a pěkný víkend. :slight_smile:
My vyrážíme dnes do Tater tak se ukážu až v úterý. Mějte se pěkně. pa pa
22. dub 2011 v 06:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,přeju krásné ráno,venku opet hezky,to se pak jinak vstává,než když prší.... :wink: :wink: :wink:
22. dub 2011 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,já teď budu vstávat podle budíku,protože se musím nejpozději do 8h. nasnídat a vzhledem k tomu,že beru léky po kterých půl hodinky jíst nesmím,tak to bude asi masakr,to abych si ho dala na půl sedmou,když budu testovat moč a měřit cukr. Jinak dneska moč OK,tak snad to tak nude i pokračovat.
Včera mi manžel řekl,že se mnou bude držet basu a než jsem s mamkou nakoupila,tak zblajzl langoš a přikusoval k tomu zmrzlinu :slight_smile: Tak jsem mu popřála hezké posezení na hajzliku a slíbila,že k obědu mu udělám o víkendu nějakej blaf :slight_smile:
U nás je zase krásně a sluníčko,tak jdu něco uklidit a pak hurá do města a po o chtějí ségry zase hlídat prcky,tak jedu k mamce,ať tam ne ně chudák není sama,to by skončila v blázinci z těch raubířů :slight_smile:
Zítra se dáme do těch oken,v neděli pojedeme vymrskat babičky a po návštěvách když jsou ty velikonoce a v pondělí hurá do ZOO,už se těším... Má být nádherně.
22. dub 2011 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránko, jdu lítat po kuchyních, poslední studio mi zbývá Hanák, přes Velikonoce se musíme rozhodnout kterou vezmeme. Dneska odjíždíme k našim, vracíme se v pondělí, takže v úterý ahoooooj!!! A krásné Velikonoce všem!
22. dub 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
msevy k těm spotřebičům.. nejlepší ale bohužel i nejdražší je Mile potom BOSH a AEG. Záleží kolik do čeho chcete investovat. Třeba u varné desky, trouby bych si vybrala levnější tam si myslím, že nemůže být zas tak velký rozdíl. Ale u myčky a pračky a ledničky bude rozdíl stoprocentně. Ale je to jen o tom, že tam máš různé probramy nastavení nizká hlučnost atd. Jinak prádlo bude vypraný stejně :slight_smile:))
22. dub 2011 v 08:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy Ahojky , tak k těm spotřebičům. Strýc je chlaďař a povídal a sám doma má lednici Elektrolux , nějakou dvoufázovou, že dole máš zeleninu krásně čerstvou a nevadne ti a nahoře normální jídlo. Nevím co to je za typ musela by ses zeptat. Já kdysi dávno měla myčku Whirpool tu bych nechtěla ani zadarmo a ani pračku. Rovněž mám od této značky varnou desku a troubu a s tím jsem spokojená. Myčku jsme kupovali asi před 4 roky novou a vybrali jsme Bosch , v té značce mám rovněž lednici, kterou jsem kdysi dávno cca před 12 lety vyhrála a jsem s ní max. spokojená.
Ale pokud bych měla dneska dělat novou kuchyň , tak si tam dám jistě ne varnou ,ale indukční desku. Trouba by mi stačila levnější jen horkovzdušná... ta má má jakési funkce a nikdy jsem se nevyužila :grinning: :grinning: :grinning: Šla bych do značky Siemens , má lepší kvalitu jako Bosch .... v podnikové prodejně to paní vysvětlila a zlehčila tak, že Siemens se dělá na ranní směně a Bosch na odpolední :grinning: :grinning: :grinning: Ještě na některé věci je dobré i AEG ale jak na co. Já bych se snažila vzít vše od jedné značky. Miele, je sice kvalitní značka, ale ne zase tak aby stále jednou tolik :grinning: Toď můj názor. Mikrovlnka by mi byla úplně fuk, ohřívám v ní jen knedlíky místo pařáku ... tam se z knedle žádný vitamín neztratí. Jinak je to podle mě jen velká pohodlnost, ale jídlo z MT nestojí za nic co se týče vitamínů, vše tam zlikviduješ. Snad jsem pomohla ... ale rozhodnutí je na Tobě :wink: Tak přeju dobrou volbu a krásné velikonoce !!! :wink:
22. dub 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, pěkné ráno raníčko :grinning: Tady je úžasně ... kdyby nebylo toho břuchu, tak se jdu někde vyvalit na trávu v plavkách :grinning: :grinning: :grinning: Všem přeju hezké velikonoce :dizzy_face:
22. dub 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka Jojo přesne jak píšeš,kdyby nebyl břuch,tak se človek jede nekde vyválet v plavkách.....ale i takhle me to vyhovuje,pujdu na procházku se psem anebo si sednu na balkone s kapučínkem.....
Jinak taky přeju všem krásné Velikonoce....já dopoledne stihla upíct Lida řezy se želatinou a tvarohem,tak až to stuhne do zítra,mnamy to bude mnamka,už se na ne moc teším....Jinak k obedu bude smažená ryba a brambor,protože dneska mám půst,tak žádný maso......
22. dub 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 zelený čtvrtek byl včera ne? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A ryba není maso? Od kdy ? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Já dopeču štrůdl a taky valím ven, přijela nám rodinka, tak jim ho vezu ke kévě po obídku. Dneska jsem přesazovala kvítka už to chtělo a navíc je jaro ,,, nějak moc mi rostou :grinning: Asi to bude tím, čím větší zemák tím hloupější sedlák :grinning: :grinning: :grinning: .
Lída řezy s čím to je? Já dělám něco podobného s broskví , ale nedělám klasickou želatinu, ale pudinkovou. Ta klasická mi ještě nikdy neztuhla a bylo to jak plpa :grinning: :grinning: :grinning: .
22. dub 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka hihi na zelený čtvrtek se má jíst zelené jídlo-třeba špenát a na Velkej pátek zas bezmasá jídla a ryba je jediný pokrm,i když to je maso,co je povolené jíst....ty poslouchej,ty každej tejden deláš jenom štrúdl,ne? :grinning: :grinning: :grinning:
přesazovala si kvítka v byte?ty jo,to bych taky mohla,ale ješte mám čas...já včera zasázela jenom muškáty na balkon....lida řezy to je kakaové testo,pak nápln tvarohová a navrch pomerančová želatina.....a to taky není klasika želatina,ale z pudingu,tang pomeranč,a vody....a tohle hezky stuhne a druhej den se to krásne krájí..... je to takový osvěžující recept....
22. dub 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek