• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
ahojky,já čekám druhé.první je syn Adam a ted čekáme holčičku.
22. dub 2011 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás na zelenej čtvrtek byla koprovka- tam je taky zelený :slight_smile: a dneslka brokolice s bramborem :slight_smile: ale nádivka už je hotová, beranek upečenej :cry: :grinning: už se těšim až mu ukousnu hlavu. :wink: a zelí s knedlíkem a naditý kuře je taky hotový a budeme celé Velikonoce jen jíst a jíst a jíst :grinning: :grinning: tak krásné Velikonoce všem!!!!!! A holky v pondělí se držte a ať to moc nebolí!!!!!!
22. dub 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky přeju krásné slunečné ráno :dizzy_face:
23. dub 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,tak opet dneska bude krásne ,tak Vám přeju krásný den.....
23. dub 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, našla jsem si vaši diskuzi, taky čekám miminko v červenci, možná si ho nadělím i k narozeninám. Jak jsme byli opatrní v první půli tak teď jak se ty týdny přehouply už se nemůžeme dočkat. Druhé těhu před x lety jsem měla rizikové ale musím si zaklepat že o to si to teď užívám, je mi fajn, myslím že to o to víc dovedu ocenit a nebyly ty možnosti co jsou teď..internet, výběr kočárků. S nákupy jsem začala až kolem 6tého měsíce a teď už jen hledám co mi ještě chybí za drobnosti..hlavně ať nám vydrží počasí, nemůžu se ho nabažit :slight_smile:
23. dub 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný den všem!!! lebapa vítám tě! JAk máš staré děti?
23. dub 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
@verunnecka
@lebapa

@paja1975 Ty si teda kuchařka :slight_smile: ... u nás je tak krásně , že se mi ani vařit nechce .... tak dneska dělám jen pečené kuře rychlovka :slight_smile:
23. dub 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1975 Ahoj pajo, díky za přivítání. Mám dvě chůvy, už se nemůžou dočkat, hlavně ta starší, té bude v říjnu už 13 a druhé teď bylo 9 roků. Super že nám to vyšlo na začátek prázdnin, budou mít dost času si miminka užít a líp se jim půjde v září do školy, ale to vstávání ráno asi bude mazec..jsou už dost velký, případně to budou zvládat všechno samy.
23. dub 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ..já to vyřešila tak, že jsme se dneska pozvali na obídek k našim. Pak posedíme v altánu a budu doufat že mě manžel nebude hnát rychle dom.. :slight_smile: . Přeji příjemné odpoledne všem
23. dub 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi dneska byli na příjemném výletě, ušli jsme sice asi jen 5 nebo 6 kilásků, ale stačilo. Malej toho měl i tak dost. Byl to super den, to sluníčko dává.
23. dub 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1975 jj včra bylo nádherně, dneska je už hůř. Pěkný fotečky :wink:
24. dub 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den přeji...
U nás je taky hůř než včera,ale pořát se to dá,chvilku dokonce hřmělo,ale nakonec z toho nic nebylo. Včera jsme taky byli na prochajdě a dopo jsme umývali okna a mě od večera přijde,že mi malá tlačí hodně na spodek,ale přeci jen už jsme ve třetím trimestru,tak co bych chtěla,že jo :slight_smile:
Dneska bylo pečené kuře s rýží a na zítřek jsem vytáhla vepřový na steaky,tak to půjdu naložit,a zítra bude dobrá večeře. Ráno jedeme do Zoo,pokud bude hezky...
Jinak sestra mi říkala,že když si budu měřit ten cukr,tak že je to potřeba držet po jídle asi do 7,2 a na lačno něco přes 5,0. Po jídle mám nejvíc 5,4... Tak jsem včera zkusila sníst večer ke druhé večeři dvě sladký housky,co to udělá a ráno jsem měla na lačno 5,0 což je teda v pořádku. Mě se totiž zdá,jestli mi ty výsledky nemohlo ovlivnit,jak mi bylo zle a tu druhou hodinu jsem tam pochodovala po chodbě. Ona mi to sestra říkala,že se má sedět,jinak je to zkreslené,tak nevím... Jíst a pít sladký nebudu,ale nebudu ani odvažovat jídlo a počítat sacharidy a uvidím,jaké budu mít hodnoty pak.
Tak si zítřek hezky užijte,snad počasí nezklame :grinning:
24. dub 2011 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
brý večer, tak víkendík krásný a už se to má zkazit i když zapršet je potřeba no, akorád na ty velikonoce to mohlo vydržet.
Vítám nové mamči :slight_smile:
@lebapa
@verunnecka
moc sem nestíhám chodit :frowning2: ale snad se někdy potkáme, já většinou přijdu až takhle pozdě a to už tu nikdo není :frowning2:
JInak přišel leták z teska a je tam akce na plíny jak teskový tak pampers a též na ubrousky a docela velká sleva, tak tam asik naklušu a už udělám zásobu, snad ukecám MM aby mi na to dal korunky páč už mám zase kulový :zipper_mouth:
Nechala jsem Nikču oočk ovat na žloutenku a hned 1500 v tahu :frowning2: ale jsem ráda páč ona je takový čuně že to možný není :zipper_mouth:
24. dub 2011 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup :grinning: jj žloutenku jsem taky dávala a jsem fakt ráda, pokaždé když koukám na Aduš a ty její ušmudlaný ručičky tak si pro sebe říkám je očkovaná :grinning: :grinning:
Holky tady je krásně už víc jak týden, bez jediného mráčku a už takhle ráno krásně teplíčko. Dneska balíme a jedeme zpátky domů :wink: Už jsme všechno snědli, Aduš pozlobila babi s dědou tak můžem :grinning: :grinning:
Já konečně zase něco dokoupila abych měla pocit, že mi to přibývá ale i tak lehcepanikařím pač podle změněného termínu mám do porodu 70 dní!! 10 týdnů :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: letí to hrozně a než se rozkoukám tak rodíme :sunglasses:
jen doufám, že když je takhle krásně teď , že pak nebude až porodíme v kuse pršet.
25. dub 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 Ahoj, já jsem byla taky na testech cukrovky, výsledky ještě nevím, k doktorovi jdu až v pátek. Četla jsem si jak jste si psali dřív že jste nesměly ani odejít, mě jen řekli ať moc neběhám ale nic víc. Měla jsem plány že si projdu trhy ve městě, ale plány se mi mezi tím změnily, tak jsem toho až tolik nenachodila ale parkovala jsem docela daleko.Jsem teda zvědavá jak mi to dopadne. Překvapilo mě jak jste si psaly že jste nesměly nikam, to si to tam nedovedu představit, ještě topili jak o závod, byla jsem ráda že jsem od tamtud pryč, natož tam sedět dvě hodiny.
25. dub 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunnecka @lebapa ahoj dalším posilám našeho pupíkového týmu :slight_smile:

všem hezké Velikonoce :slight_smile: i když my je opět neslavíme, stejně jako vánoce :wink: . dnešek věnujeme odpočinku po včerejším malování chodby a mých hnízdících aktivitách. už jsme si přivezli autosedačku, tak jsem ji celou rozebrala a vyprala a vyčistila a brzy už fakt sbalím tašku do porodky :slight_smile: upekla jsem 2 štrůdly, ale nějak se nám je podařilo už sníst, tak dnes peču nanovo :grinning:
25. dub 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa tak ať to dobře dopadne:slight_smile: já nesměla celé 2h ani pryč z ordinace :sweat_smile: ani nevstávat ze židle a že kdybych chtěla odejít na záchod, nebo tak, musím vše hlásit.. naštěstí jsem byla vybavená knížkama, ale spíš jsem tam pospávala :slight_smile:
25. dub 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Koukám že je to opravdu všude rozdílné, to budu do pátku na to myslet jak mi to vyšlo, ale ani u doktora se nezmýnili že bych tam měla čekat, natož že nesmím ani moc chodit. Ale tak nějak jsem v klidu že to bude v pořádku, teda doufám :slight_smile: . Asi tak poslední týden mě docela pálí žáha, nikdy jsem na to netrpěla ani to není takové že by se to nedalo snést, nevím jak na tom jste vy..myslím že je to ale v těch týdnech co jsme asi normální. Třeba mě to bude motivovat abych se tolik necpala :slight_smile: i když se teda snažím jíst zdravě, ale nějakou tou čokoládkou se ráda nechám svést.. :confused:
25. dub 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem po víkendu....
Tak hlásím že už jsme dorazili. Měli jsem se úplně skvěle. Počasí super. Tak jsem si užili i Tater i termálního bazénu. Já teda jenom tak trošku. V pátek jsem se koupali poprvé tenhle rok venku. Venku bylo příjemných 21 a voda měla 36 takže skvělé. Sobota a neděle jenom takové nenáročné procházky a dnes jsem se při cestě domů zastavili v Bešeňové na termálu. Tak tam už jsem teda do vody nevlezla. Venku pršelo a vnitřní bazén měl 38 tak ta jsem byla asi jenom tak 10min. Honzík byl úžasný. Chodil jenom po svých a za celou dobu se nesl jenom 10 min. Večer jsem myslela že padne do postele, ale on byl plný energii. Já jsem večerbyla unavená a on lítal jako torpédo. :grinning:

Vítám nové těhulky. :slight_smile:
25. dub 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,mě dneska čeká kontrola na gyndě,tak jsem zvědavá,kolik budu mít zase navrch. Člověk by řekl,že když se přestane jíst a pít sladký,tak se váha sekne,ale u mě nějak nee :grinning:
Včera Jsme byli s manželem na výletě,tak to byl krásný den a jen jsme zalezli do bytu,tak se venku rozpršelo,tak nám to vyšlo akorát. V pátek jedeme do divadla a v sobotu budeme opíkat buřtíky u tchánů,tak už se těším,no a příští týden už jedeme na ty hory,ale jsem čím dál míň pohyblivá :grinning: tak to taky vidím jenom na krátké procházky. Manžel si vzal dovču od čtvrtka do pondělí,tak si ho aspoň pořádně užiju a on se chudák trošku odreaguje...
@micka1 ty jo,tak koupání venku závidím,taky bych si dala říct,já se za těch 7 měsíců nekoupala ani v bazéně a ve vaně jen dvakrát,ale do té se spíš zaseknu,takže o nějakých hrátkách ve vodě nemůže být ani řeč :grinning: :grinning:
@lebapa na tu cukrovku vůbec nemysly,stejně by si s tím nic neudělala a pokud jíš zdravě už teď,tak by to pro tebe nebyla žádná změna. navíc je spousta holek,co mohly odejít,takže v tom to asi nebude.Oni by ti to řekli,pokud bys tam měla sedět,to se neboj. :wink: Všude to prostě dělají jinak...
26. dub 2011 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky přeju hezké ráno i když venku to zrovna moc nevypadá hezky.... :sunglasses: U nás od včerejška od večera prší.
My prožili velikonoce doma a s rodinou. Chtěla jsem původne včera někam na výlet, ale nějak mi od neděle malá tlačí na spodek a navíc zase ty záda a klouby a navíc k tomu to nepěkné počasí, tak jsme byli doma a šli jen na procházku do parku. Dopiju kávičku a jdu uklízet , mám tady jaxi sajgon po včerejšku :grinning: A odpo čekám že možná příjde nějaký gratulant :confused:
26. dub 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno tak jsem byla hned po ránu na kontrole u dr. Měla jsem na dnešek odběry krve a prohlídku. Tak všechno je v pořádku. Naše slečna roste tak jak má. Mám se objednávat na velký UTZ do nemocnice. :slight_smile:
Ráno u nás lilo jako z konve ani se mě nechtělo ven. Honzík chtěl jít do školky tak ho Martin zavedl. Malý bude všem vykládat jak se měl na horách. :grinning:
26. dub 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,taky přeju krásnej den,taky se hlásím po celým víkendu...včera sme taky byly na výlete ne Zeleným kopci-skanzem lidových řemesel a pak sme skákli do bývalého pivovaru na obed,dala jsem si tam bryndzové halušky-mnam byly úžasné...a když sme přijeli domu,tak začalo pršet...a dnes jsem se probudila do upršaného dne,ale nejak me to po těch pařákach ani nevadí,že venku leje,protože už bylo načase,aby zapršelo....
@micka1 ty jo,to je dobře,že ste se meli v Tatrách hezky...ale do Bešeňovej by som nevlezla,i když voda je železitá,ale na pohled teda nevypadá nic moc....že ste nešli spíš do Tatralandie,ale vím,že to tam je drahé......my sme tam chceli jít minulý leto,ale je to drahé,tak sme se byly podívat jenom u vchodu,jak to tam vypadá a jeli sme domu....A to je dobře,že kontrola dopadla ok....
@hradilenka tak nech ti uklízení jede od ruky.....mne se dnes nic nechce,jenom peru a obed taky nic nevymejšlím,budou zbytky z nedele....
Vítám nové těhulky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. dub 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, tak koukám o víkendu jsme asi všechny výletovaly :slight_smile: dneska je teda parádně zakaboněno, takže takový ideální počasí na ležink :wink:
@paja1975 krásné fotečky :wink:
26. dub 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem už taky zpátky od doktorky,sestra mi brala krev,nejdřív hrozně dlouho nemohla najít žílu a pak jsme to zase hrozně dlouho nemohly zastavit,no nasmály jsme se tam. Dneska jsem tam čekala dost dlouho,šili tam nějakou paní,tak se všechno zdrželo. Ale malá je v pořátku.
@hradilenka taky mi poslední dobou dost tlačí na spodek,tak jsem se na to ptala a prý se mám připravit i na horší věci :slight_smile: Už je to holt pořádný miminko. Tak mě zkontrolovala a všechno je v pořádku a kdyby se mi něco nezdálo,tak že mám klidně přijít,že mě zkontroluje. Taky mi dnes říkala,že mě kvůli té cukrovce určitě nenechá přenášet,za což jsem ráda a ve 35tt půjdu znovu na přeměření a kdyby to byl opravdu macek,tak by to šlo i dřív.Na vážení jdu za tři týdny,dneska jsme poslouchali jenom ozvy,tak vím prd kolik váží,ale já za tři týdny dala skoro 3 kilča. :slight_smile: Tak jsem zvědavá,kdy ji nakonec budu mít u sebe,ale každopádně víc jak tři měsíce už to trvat nebude :grinning:
Jinak tady je taky zataženo,ale pršelo jenom včera,dneska se to drží a jájsem ráda,že je zase na chvilku takhle,protože jsem po dlouhé době nebyla zpocená jak prase. Koupila jsem si nějaký kalhotky na pohodlí,moje mi všechny lezou dolů a taky košilku do porodky,tak už mám tři,tak myslím že budou stačit.
K obědu budou zapečené flíčky a taky udělám vajíčkovou pomazánku na sváču a upeču si k tomu čerstvej chlebík...
A teď už hurá na uklízení,ať můžu zalehnout,jsem jakási zmordovaná po tom víkendu :slight_smile:
26. dub 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tady je dnes 5stupňů a pod mrakem, mokro..brrrr. Oběd nevařím, můj je dnes u zubaře. Měla jsem naplánovanou práci, ale naměřila jsem si 140/106, tak zpět ležím a pooomaličku to jde dolů :frowning2: musím stejně do města, můj má dnes narozeniny, tak místo dortu dostane pizzu s velkou 28 a ještě pár drobností vyřidit.
@hradilenka to máte narozeninky stejně s mojím?
To jste všichni hezky výletovali. my aspoň opékali špekáčky a koukli na babinu, jinak to bylo pracovní :slight_smile:
26. dub 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnes počítadlo hlásí 79.. trošku to začíná lítat ta čísílka.. pomalu začínám mít pocit, že začínám nestíhat přípravy, že prcek je tu za pár chvil.. :confused: :slight_smile: asi bych měla pomalu řešit matriku atd?
26. dub 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak by mě zajímalo kolik jste tak do teď přibraly :unamused: . Pokud to není tajné, mužete mi to říc? Chtěla bych mít porovnání. Všechn yrodíme tak nějak stejně, tak by to mohlo být podobné. Já už mám totiž přesně o deset víc. A mám je všude. Pěkně mi narostl kaďák a stehna. U Matýska jsem to měla všechno v bříšku, tak to bylo fajn. No teď si už připadám jak zápasník sumo. Ale i u malého jsem nakonec přibrala 17 kilo. Tak jsem i tak pořád v normě. Jen bych ráda porovnání.
leia1 děkuji :slight_smile:
jinak u nás taky zataženo,ale je teplo, tak je to příjemný. A já dnes nic nedělám. Došli jsme si jen pro oběd do školy( v totiž 3krát týdně chodíme jídelny pro oběd a je to paráda. S Matýskem se z toho najíme uplně v pohodě oba dva, je to za 55korun , mají tam výběr ze dvou jídel a já mám čas na malého a nemusím stát u plotny) :grinning: a válíme se a čteme knížky a jezdíme mašinkou atd..Je to fajn, takhle si hrát :wink: :wink: všechny vás pozdravujeme :dizzy_face:
26. dub 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1975 no já od mé původní váhy přibrala už 6,5kg a kdybych počítala i to co jsem na začátku zhubla tak 8,5kg :sweat_smile: Mazec. Jsem zvědavá jak to půjde teď,ještě 12 týdnů a to je dost dlouhá doba. Ale musím teda říct,že vypadám že jsem přibrala o dost víc. Mě teď zase břicho hrozně povyrostlo,nevím kam až to povede :grinning: Já chtěla přibrat max 15kg,tak uvidím,jaká bude pravda. To se máš,že si s malým tak užíváš. Já kdybych ještě nevařila,tak se asi ukoušu nudou. Takhle to přece jen utíká ten den,.při vaření udělám hroznej bordel,tak než uklidí a tak... :grinning:
26. dub 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee a co zařizovat na matrice?vždyt když porodíš,tak porodnice místo tebe zařizuje rodní list pro mimi,ty si to pak nebo přítel bud vyzvednete na matrice,nebo to posílaj poštou....
26. dub 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek