• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@micka1 tak to jste měli hezké počasí i výlet to vám fakt vyšlo .... já bych to už pohybově nedala ... což mě mrzí je hezky a taky bych někde cárala a nemůžu :unamused: Je fajn, že ko v pohodě :wink:
@tasmailla1 Taky jste měli hezký výlet :slight_smile:
@misi.21 taky ko v pohodě tak je to bezva ... no s tím když mi tlačí na spodek tak se mi i zle chodí a furt se mi chce čůrat :slight_smile:
@druidee noo máme ve stejný den, tak to je už 3 člověk kterého znám se stejným datumem :grinning: Kamarád má v ten sám den narozenou dceru, tak mi vždy přeje hned brzy ráno mezi prvními sms :grinning: Tak že tomu Tvýmu taky přeji vše nej :dizzy_face: Co budete vyvádět? Máme toho víc společného ... společný kraj,společné datum porodu a taky narozky Tvýho .... je toho nějak moc ne? :grinning: :grinning: :grinning: Co máš ještě co mám já ? :grinning: :grinning: :grinning:
@paja1975 ahojky , tak já ty kila mám rozlezené taky všude, narostl mi pořádně podvozek a stehna připadá mi , že mi to vlezlo i do zad a ramen :angry: Mám nahoře 10,5kg zatím.... :unamused: Já se snažím utěšovat tím, že jak to šlo rychle nahoru ,tak to musí jít pak i dolů :slight_smile:

Jinak mě bolí dost děloha nahoře, posledně jsem se ptala doktora čím to může být a on povídal, že jak mě tam kope a točí se tak že to mám z toho. Je to pod járkem mezi prsama a bolí to jako naraženina. Takže taky nic příjemnýho.
Jinak už mám uklizeno za chvíli vyrazím do města na zákusky a víno abych doma něco měla, pak musím ještě na poštu . A jak se vrátím, dám si polohu ležmo :grinning:
26. dub 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1975 no já se nemám čím chlubit,ale nahoře mám už 16 kíl... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak jsem zvedavá,jak to dlouho ješte bude pokračovat...abych se pak nedivila,že před porodem budu mít +3O kil.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale zas na druhou stranu,že jsem až tolik přibrala,tak to na me až tak nevidet.....jenom pořádný břicho.....
26. dub 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 .... druidee protože není vdaná , tak si to musí jít prvně vyřídit na matriku asi jméno a ty formality okolo otce a tak ... my vdané to máme jednoduší .... stačí nám jen oddací list do špitálu.
26. dub 2011 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 ty jo,16 kg... Taky dobrý :slight_smile: Jenže na takovýho hubeňoura to leze samo,já měla už slušnej základ,víš?Ty toho dost necháš v porodnici,ale já si to pěkně skoro všechno dovezu domů,už to vidím :grinning:
26. dub 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 železitá jsou jenom dva bazény jinak je to čistá voda. :slight_smile:
26. dub 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jj vy to máte jednoduší. My nevdané musíme mít prohlášení o otcovství z matriky. Já navíc musím přidat rozvodové papíry.
26. dub 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka na matriku musíme kvůli příjmení
26. dub 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 ahojí, my nejsme svoji, tak musím kvůli jménu a otci na matriku :wink:
nahoře mám zatím 8kg, tak snad se vejdu do těch 12kg celkově :slight_smile:
@hradilenka nojo, člověče.. :grinning: ještě že já a Tvůj nemáme narozky stejně - ale jsme aspoň oba Berani :grinning: co ještě společného.. oba naši jsou ITci :grinning:

dpetulinka a pepsilight mají už dost dlouho absenci, že? i werty.
26. dub 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka takže vše nejlepší k narozeninkáááááááám :dizzy_face:
@tasmailla1 hezké albíčko, hezký výlet! :slight_smile:
26. dub 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo pepsilight a dpetulinka asi pořád maj hodne práce s bytečkama,ale werty snad u ní je všechno ok,vždyt byla i ve šppitálu chudák,tak snad se drží a miminka jsou ok.....
@druidee a jo,vy nejste svoji,to me vubec necvaklo.....to jo,to pak musíš jít na matriku....
@misi.21 no já maž taká hubená nebyla,ale jak jsem vysoká,tak optickej klam dělá hodne.....a to doufám,že to pak pojede pekne dolu... :grinning: :grinning:
@hradilenka hele a prosím te oddací list original nebo ofocenej potřebujeme?
26. dub 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
misi.21, já šla s malým z porodnice a měla jsem ještě 9 kilo nahoře. A kojili jsme jen necelý 4 měíce a pul roku po porodu jsem byla zas na 53 kilo. Ale teď jak to mám všude tak se bojím, že už to tak dobře dolu nepujde. Předtím to šlo samo, teď tomu asi budu muset pomáhat :frowning2: . hradilenka já to mám právě taky i nahoře, mě snad nakynuli i uši. :grinning:
Joo a holky, jednu věc do porodnice bych Vám ráda doporučila. prvorodičkám. Možná jste to už ale slyšeli, ale kdyby ne.....tak si určitě vemte ssebou malé nafukovací plovací kolo. pruměr tak akorád na židli. bude se Vám líp pak sedět, když si ho šoupnete pod zadeček. jinak si vůbec nesednete :confounded: já ho v porodnici neměla, nevěděla jsem to a když jsem to tam u ženskejch viděla musel mi ho tatka druhej den donést. A fakt je to o něco pohodlnější. stejně se Vám pak bude hodit pro dítko až ho bude koupat v létě. FAkt sdoporučuji!!! :astonished: :astonished:
26. dub 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 já všude čtu,že stačí kopie,že jim to pak hned necháš pro matrikářku...
@paja1975 já jsem taky zvědavá,jak to půjde dolů,ale nečekám,že za tři měsíce to bude dole,když jsem to nabírala měsíců devět... Ale to už mi je jedno,hlavně že budu mít to moje miminečko :slight_smile: Chtěla bych to shodit do příštího léta,abych se v chorvatsku nemusela schovávat za stromy :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Chci si koupit nové brusle po porodu,tak už manžel naplánoval jak já budu potit krev a on se bude procházet s kočárkem po stezce. Hezky mi to naplánoval. Zatím si to nedovedu představit,když mě teď zmáhá i obyčejná chůze :slight_smile:
Tak já mám uvařeno,uklizeno,prádlo pověšený,tak dám ještě druhou pračku a za chvilku mám Život na zámku :slight_smile: Hezky mi to vyšlo...
26. dub 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee i já mám absenci často :zipper_mouth:
a nahoře 7kg a děsím se kam až to poroste když se vidím :zipper_mouth:
26. dub 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 hmmm tak já to vyřeším,že do porodky vemu i originál i kopiii,ale už abych pomalu začla chystat tašku do porodky,já si furt říkám,že mám čas,ale vložky nemám ješte vubec koupený,takže se musím asi trošku hnout,at me pak něco zbytečne nepřekvapí.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ješte nejaký drobnosti dokoupit a konečne začít prát a pak žehlit...ty jo to si šikulka,že už máš všechno hotový,my meli zbytky z nedele k obedu,uklizeno ješte mám z pátku,takže bud budu uklízet zítra nebo pozítří,nic se nemá moc přehánet a taky je potřeba se trošku šetřit......
@paja1975 hmmm to by se me taky líbilo,takhle hezky rychle se zbavit kilogramu,ale přesne jak píše misi.21 ,nahoru to šlo 9 mesícu,takže dolu to pujde taky tak nejakou dobu a ne hnedka......
26. dub 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vy mě úplně děsíte. Já jsem ještě nezačala ani prát oblečení na mimčo a vy už balíte tašku do porodky. Mě to zatím ještě nedochází že bych začít.
Dnes jsem se objednávala do nemocnice na poslední velký UTZ tak jdu 10.5. Po odběru krve se mě udělala modřina. :frowning2:
26. dub 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 hihi já ješte ani neperu a ani taška není uchystaná,ale už by to chtelo začít,stát se muže cokoliv a pak bude pozde v bolestech pobehovat po bytu a nbarychlo balit tašku.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já jedu na UZ 4.5.,ty jo to bude už poslední ultrazvuk....
26. dub 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 už jsem se lekla že jsem poslední co má na všechno čas. :grinning: :grinning: :grinning:
26. dub 2011 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem zvědavá jak mi hubnutí půjde do třetice, jsou znát i ty roky, ale hlavu si s tím až tak tentokrát nelámu. Tu druhou jak jsem psala jsem měla rizikovou a už touhle dobou jsem byla po hospitalizaci a maximálně jsem mohla dojít na záchod. Kila šla šupem nahoru a před porodem jsem měla 20 navíc. U první jsem měla celkově 9 kg,takže jsem ze sebe měla super depky..pak jsem ale zase mohla začít chodit a noční vstávání a kila šla jen o malinko pomaleji dolů jak u té první. Na kontrolu jdu ted v pátek po třech týdnech, začínala jsem tentokrát s vyšší počáteční váhou jak u holek,naposledy mi to ukázalo 9 kg, což si myslím že už dávno zase není pravda :slight_smile: Tentokrát mi to jde hodně do břicha, mám ho dopředu i teda stehna, připadám si taková nateklá ale líbilo se mi že mi známá říkala že něco musí ty kila navíc nosit,tak je potřeba nabrat i jinde..berte to tak že to je ta voda a 14 dní před porodem se už většinou nic nepřibírá..hlavně nesmíme být jako kamarádka, která měla už připravenou na noc tabulku čokolády u přebalováku a v noci ji vylupla a pak nabrala víc jak v těhu..ale to je snad vyjimka a dneska už je taky hubenďour.
26. dub 2011 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 neboj, já taky nějak mám pořád dost času, ještě mi chybí pár drobností dokoupit a taky se pomalu budu muset dát do praní, dokud jsem schopná se hýbat..
26. dub 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa ty jo,tak kolik pak muže být ty vody,když mám navrch 16 kilo?
26. dub 2011 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám zatím nahoře 8 kilo a už teď mě to děsí. Při Honzíkovi jsem přibrala jenom 4 kila. Celý minulý rok jsem na sobě dřela abych shodila a neměla nadváhu a teď bude dřít znovu. :frowning2:
26. dub 2011 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no určitě polovina a z druhé půlky bude mimčo a placenta :grinning: u té druhé jsem měla plodový vody až až, do teď se musím šklebit když si vzpomenu jak mi ji doktor propíchnul a mohl se jít převlíkat, ten komentář při překvapení co to ho je nejde zapomenout..ale smál se asi víc jak já v tu chvíli. I když v porodnici jsem nechala asi jen to na kila co bylo dítě, postupně to šlo dolů a budeme mít léto tak to bude prima
26. dub 2011 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jak to máte s pohyby miminka? na netu čtu, že by měly být pravidelné a mně se mimíšek hýba tak nějak jak chce :slight_smile: někdy ho celý den a noc necítím, jindy tam řádí jak pominutý. jak mám poznat, kdyby se něco dělo?dneska právě se nic moc nehýbe, tak jsem nervozní. jak to máte vy?
jináč zítra mám 31. týden a mám deset kilo nahoře - 69 kg. to jsem v životě neměla :slight_smile:
26. dub 2011 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa ty jo,až tolik vody mužu mít,že je toho polovina?to me muj mudr vubec neřekl,či vody mám dostatek nebo nadbytek....a mimčo zas tak težký ješte není a placenta tá muže mít tak maximálne 2 nebo 3 kila,ne?jojo léto,človek to aspon hezky vypotí..... :grinning: :grinning: :grinning: ale tak neříkám,že jsem přibrala jenom na břiše,práve že jsem přibrala i na zadku a stehnech,ale zas tolik to moc není.....
26. dub 2011 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 no já to mám uplne stejne jak ty,mimčo celej den se moc neozývá,ale večer když si sednu k telce,tak začne řádit...takže jsem v klidu....no já mám nahoře 16 kil,teda moje váha je tedka 86 kil a to jsem pred tehu mela 7O a to me vyhovovvalo....
26. dub 2011 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to si tak musíš říkat že nepřibýráme my, ale to co pak půjde ven :slight_smile: nevím kolik toho je na kila, ale něco toho asi bude. Myslím že typovat třeba z ult to asi nejde. Mě voda nepraskla ani při jedné, uvidíme teď. Ono pak kilčo sem nebo tam, budeme spokojeny že už je jedna část za námi a hlavní bude že už se snad ohneme k botám nebo budeme moct trošku přidat do kroku, ne se jen šourat. :slight_smile:
26. dub 2011 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa takže ti propichovali vodu?bolelo to?tys pak jela do porodky,že si mela kontrakce?já práve čekám,že me odteče voda a pak pojedem do porodky...no ohnout se k botám,to je vždy sranda,ale zas procházky zatím udejchám,občas se zadejchám,ale co chci,když jsou ty kila nahoře.....na neco svalit vinu musím.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. dub 2011 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa ty jo, tak to je hustý, že to taklhe z tebe vystříklo :slight_smile: tak aspon byla sranda, vid :wink:
@tasmailla1 tak mám být v klidu s těma pohybama? je hrozný, jak člověk nezmůže nic, jen čekat, až bude venku. to aspon bude trošku pod kontrolou.
s těma kilama já se pořád uklidnuju, že to tak má být
.jo a dneska jsem si zkoušela podle knížky cvičit dýchání do břicha, a náš pes mi čekal s čumákem u pusy, kdy budu vyfukovat, aby mě pak mohla oblízat celý obličej. :grinning: takže já se místo cvičení smála jak blázen, co ten náš pes vymyslel :grinning: tak asi jindy, no.
26. dub 2011 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 hele třeba micka.1 pred tím taky celej den necítila pohyby tak radši šla k mudrovi a on ji uklidnil,že je vše v pořádku...no pokud máš blbý pocit,tak radši zajdi k dr.....ale já když cítim pohyby večer,tak neplaším a neletím hnedka k mudr.....
26. dub 2011 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 já se dneska na pohyby ptala,jestli je to OK,když malou cítím jen v sedě nebo v leže a když stojím tak nic a moje doktorka mi řekla,že mám být v klidu. Prý jedině když by se něco změnilo tak mám přijít.Třeba kdybych ho cítila ve stoje a najednou přestala,tak radši na kontrolu,ale já to takhle mám od začátku,takže klídek. Máš asi jenom hodné miminko. Já teď už i pozoruju,jak se tam hýbe.
A světe div se,včera poprvé kopla tatínka,začíná tam teď nějak řádit,už ani tatínkova ruka ji neuklidní :grinning:
Mě dr na utz vždycky říká,že plodovky má dost,ale kolik to může být,to nevím.
@micka1 já věci nemám ještě všechny ani nakoupený,ale už dlouho si říkám,že je na čase a že začnu balit,kdyby něco náhodou. A prát jsem ještě taky nezačala.
26. dub 2011 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek