• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@misi.21 klidně nadávej, ta kamarádka než si nechala píchnout epidural říkala že přítel ani netušil která bije. nejdřív mu nakázala ať jí drží za ruku a za minutu na něj řvala ať jí jde z očí že za tohle může on :grinning: . Taky myslím že není nevýhoda že už my víme do čeho jdeme, spíš bych řekla že je to prostě jiný a za to mimčo jsme stále ochotné to podstoupit, máme to v genech. Si pamatuju jak mi pak dali Barborku na břicho, ještě byla celá teploučká, koukala na mě a mrkala očkem..to jí taky zůstalo a ten okamžik je k nezaplacení.
26. dub 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa no na to už se hrozně těším,až mi dají miminko poprvé. Doufám že to bude možné.
26. dub 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa na to se také moc těším, až bude maličký u mě poprvé v náručí.. :slight_smile:
26. dub 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 asi je to taky jak kde. Nejdřiv ji umyli a přeměřili a pak mi ji dali už jako uzlíček, byla spokojená a snažila se mít oči otevřený, asi jí ten porod dal taky zabrat a bylo vidět jak by nejraději spala. Tu první mi jen sestřička tenkrát ukázala ale že byla v poledne tak už jsem si jí na noc nechávala u sebe. Ale není nad to když se na ně může hned sáhnout. Taky se na to moc těším, hlavně jak asi bude vypadat, jestli to bude zase blond :slight_smile: i když holky se narodily s tmavými vlásky až pak jim zesvětlaly
26. dub 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě dali Honzíka na břicho a tatínek přestřihnul pupeční šňůru. Chvilku jsem ho měla na břichu a pak si vzala sestřička. Za chvilku ho donesli tak se přisál. Byl to krásný okamžik. Narodil se večer a na noc si ho vzali sestřičky na novorozeneckém. Já jsem se prospala a ráno už jsem si ho koupala se sestřičkou. :slight_smile:
26. dub 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,počasí dneska vypadá mnohem líp než včera a zítra už zase hlásí dvacítky,tak uvidíme,jak jim to vyjde..
Vstala jsem s nějakou divnou náladou,ještě že mám všechno hotový,tak se z toho půjdu asi vychodit ven. Konečně bych mohla zvládnout tu knihovnu,když ž se tam chystám dva měsíce :slight_smile:
Taky musím jít vybrat peníze na kočárek nějak mi ty úspory doma zmizely :slight_smile:
Včera dal manžel auto do servisu,tak to taky bude něco stát,ale to jsou takový nutný opravy a pak bude snad klid. Zítra bysme pro něj měli jet,tak jsem zvědavá.. No a v pátek to divdlo,tak musím nažehlit oblečení,ať to mám nachystaný a nemusím v pátek lítat,v poledne jdu ještě zase na diabetologii a tam je to na dlouho. V sobotu opíkačka a týden zase pryč...
Minuý týden se mě pořát manžel ptal na Mexickou bolu,jak se to jmenuje a tak,že je v práci s těhotnou a že jí to chce říct a v neděli z něj vylezlo,že tenhle týen přijde pro mě k narozkám. Bylo mi to hned divný,že se o to tak zajímal :slight_smile: Tak ji dostanu předčasně,aby si miminko ještě zvyklo a pak jen zazvoním až bude na světě a bude klid :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2011 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránko těhulky, tak jsem po úžasném víkendu zase tady :grinning: A jak jinak, zase nestíhám. Lítám pořád kolem kuchyní, do pátku musíme rozhodnout od koho jí vezmeme. Kamarád mi doporučil i svého známého truhláře, který jim taky dělal kuchyň, podle návrhu od Hanáka a vyšlo to pomalu o 100tis levněji. Tak jsem zvědavá, jakou mi pošle kalkulaci. No už z toho blbnu. V noci se mi zdá o kuchyních i o koupelně - nějak si nevíme rady jak tam vměstnat sprcháč i vanu. Manža nechce pochopit, že se to tam obojí prostě nevejde :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ještě mě včera dorazil, když prohlásil, že stěhování bude tak v polovině července, když všechno půjde dobře. Tak to abych přenášela, jinak to nevidím.

27. dub 2011 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa - koukám,že je tu nová mamča - tak vítej :grinning: :grinning:
27. dub 2011 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maťulka vstává, tak frčíme do jesliček :slight_smile: Zatím se tu mějte, v poledne sem zase juknu, pááááá
27. dub 2011 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky hlásím u nás pěkně hnusně:((( jsem od šesti vzhůru a brouzdám na netu... koukám že se bavíte o porodu:slight_smile:)) a nadávání :slight_smile:)) já už ted občas na přítele kouknu škaredě co mi to proved když mám depku špatnou náladu prostě hormony :slight_smile:) s tím epiduralem mě to láká ale ještě nejsem rozhodnutá... přeji všem krásný den....
27. dub 2011 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a chtěla jsem se zeptat hrozně mě bolí kříže nějakou radu na to??? děkuji není to každý den ale tak co druhý třetí
27. dub 2011 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy ahoj, díky za přivítání :slight_smile: odpočívám si u pc chvilkama, jsem ráda že jsem narazila na vaši diskuzi, musim toho času na pc využít dokud to jde, holky mám ve škole, nasnídala jsem se a jdu něco popracovat. S tou kuchyní se ti nedivím, taky se mi zdálo o všem možným když jsme přebudovávali. Od toho truhláře ta kuchyň možná bude asi na delší čas než jí vyrobí, ale úspora je to teda mega, to ti povim.
27. dub 2011 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 ahoj, mě tentokrát záda musím zaťukat nebolí, křížové bolesti jsem měla při prvním porodu, ale při druhém jsem je uplně super utlumila na tom míči, možná by ti pomohl i teď v těhu, určitě někde najdeš cviky nebo se na tom aspoň protáhnout
27. dub 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa jo děkuji na míči cvičím podle dvd no ale asi to nestačí
27. dub 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,přeju krásný ráno,u nás vykukuje sluníčko,tak snad bude hezky teplo....
@druidee na slovač pojedem asi v září,tak budeme u Tebe jak na koni,tak připrav výbornej obídek s dezertem,,my se stavíme i s mimčem... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, teda vy jste ranní ptáčata. hlásim zimu, ale celkově lépe než včera. Dnes odpoledne se jdeme informovat na jeden pozemek, co se nám moc líbí.. držte nám pěsti.. U lesa na kopci s výhledem na valachy, momentálně se na pozemku pase stále koník.. no idylka..
@tasmailla1 tak že jsi to Ty, tak ten dezert bude :grinning: :grinning: :grinning: ale jasan, jestli samou starostí o prcky nezapomeneme, určitě se můžeme minimálně pozdravit a dát kafe, či rovnou projít Skanzen...cokoliv dle domluvy :dizzy_face: :dizzy_face: hradilenka přijete též-má to kousek :wink: :grinning:
27. dub 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Jsem si delala srandu,bych te předci neobtěžovala.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Budeš mít starostí jiných vyše hlavy..... :grinning:
27. dub 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 ..bys mě naštvala s takovou řečí.. jak daleko to máte vlastně odtud, od hranic k vašim domů? ještě kus? my asi taky s mrnětem dřív jak v září nikam nevyrazíme-myslím za Hradec ke tchánům.. to je tak 3-5hodin cesty (dle provozu)..
27. dub 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee No od hranic k naším na Slovač je ešte tak 2 hodinky....
27. dub 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee celkově je to asi 6-7 hodin z Hradca na Slovač....
27. dub 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 to je pořádná štreka. tak to mám i k bráchovi do čech (7-8h) tak kdyby, tak víš, kde dát pauzu :wink:
27. dub 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee ti řeknu,že já vždy po tyhle ceste jsem pekne zmořená a ješte pak když pojedem i s mimčem,tak si to neumím představit,ale tak to mimino by to mohlo hezky prospat....jenom udelat pár zastávek na kojení a přebalení....a kde tvuj bracha bydlí?
27. dub 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic jedu pomalu neco připravovat k obedu,tak odpolko paaaa
27. dub 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, koukám tady to po ránu žije :slight_smile: . já dneska v noci zase nespala, mám s tím ted pořád problémy, bud neusnu vůbec nebo se v noci probudím a už nezaberu. a pak mám takovou blbou náladu jako dneska :unamused: :unamused: :unamused:
@zlatunka84 od šesti vzhůru jo? jakžto?
27. dub 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 brácha žije až v západních čechách. tak jezdíme po dálnici- Brno-Praha-Plzeň a dál. tak tak, mimča většinou v autě spinkají :slight_smile:
27. dub 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 já to mám s tím spaním taky podobně, musím se hlídat abych přes den neklimbla a nebo když usnu u tv, většinou se probudím kolem jedný a třeba do 5 hod se jen melu..ráno musím vstávat v půl sedmý s holkama do školy, neusnout přes den dá občas docela zabrat, ale teď si připadám taková nabitá energii, něco bych pořád kutila. Ze začátku jsem byla schopná prospat půl dne a noc taky :slight_smile:
27. dub 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa já už teď taky spím míň. Je fakt,že večer chodím do postele brzo a ještě koukám na telku u které usnu,ale už docela dlouho spím celou noc až do 7. Jen se párkrát vzbudím,ale hned zase zaberu. Ale ony ty noci,které jsem pročumákovala asi ještě přijdou...a to nemluvím až se nám miminka narodí,to bude teprve šok :grinning:
27. dub 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 já chodím kolem 23 hod. ale taky mi nedělá problem zabrat i dřív, hlavně když je doma manžel, jak když mám v podvědomí že je případně o děti postaráno a usínám jen dosednu na gauč :slight_smile: těsně před porodem jsem už ani nevěděla jak se uvelebit abych vůbec mohla usnout, tohle nespaní zatím jde, je to jak píšeš, taky hned zaberu,takže paráda :grinning:
27. dub 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, u nás je lépe jak včera ... vyčumuje i sluníčko je docela teplo jen malinko fouká vítr.
@msevy :astonished: povídala si , že máte malou kychyň a úspora 100 tis to měl z velké mega kuchyně ně? To chcete z masívu ....? :grinning: Já počítala zhruba na kolik by vyšla nás kuchyně do toho baráku a ta je tedy dost velká a vč. spotřebičů 150. Ty si povídala , že tam budeš mít metr pracovní plochy, tak kuchyně by měla být levná a spíš víc by měly stát spotřebiče ne?
@tasmailla1 @druidee jo holky pěkně si to plánujete .... sraz v Rožnově chi chi :grinning: :grinning: :grinning:
@zlatunka84 záda mě bolí od 3 měsíce .... nic nepomáhá a je to čím dál horší , tak Tě asi moc nepotěším :unamused: Ještě doufám že mi to při porodu nepůjde do zad :angry:
27. dub 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka na mě přišla asi řada s bolením zad u prvního porodu, záda byly snad horší jak ty porodní bolesti a to přitom v těhu mě nijak extra nebolely, takže ty si to bolení určitě vybíráš už teď během těhu a při porodu to bude v poho :sunglasses:
27. dub 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek