• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@lebapa no kéž by .... :slight_smile: je to už nesnesitelný .... jen doufám že po porodu si na záda ani nevzpomenu :grinning:
27. dub 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka a nepomáhá ti ani cvičení?? já bych bez každodenního cvičení na míči asi taky nevydržela,takhle je to v pohodě...
27. dub 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, ješteže já na ty záda netrpím,asi bych lezla od bolesti po zdech,ale radši si zatukám.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@hradilenka se mužeš na stretávku přidat... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jj a nebo to můžete vzít tady přes nás :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 :unamused: nee a já moc hopsat nemůžu mám mít spíš klidový režim
27. dub 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka a to je zase kde přes vás? :grinning:
27. dub 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 to bylo jen tak přes nás nejedete :grinning: :grinning: :grinning: jezdíte na Hranice ne? A pak Valmez
27. dub 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka - kamarádka měla kuchyň do tvaru U, od něj plně vybavenou (výsuvné koše a další vychytávky),ale jak je přesně velká, to nevím. My jí máme 4m + 1,2m pultík. Pracovní plocha mi vychází mezi dřezem a varnou deskou asi 1,5m - proházeli jsme to jak to šlo a docela to vyšlo:slight_smile: No teď jsem se vrátila z XXXLutzu, tak nám kuchyň snížili ze včerejší částky 189tis bez spotřebičů nejprve na 167tis a poté jsme skončili na 155tis včetně dopravy a montáže (za tu si normálně účtujou 14tis). Když si od nich vezmeme i spotřebiče, tak na nich bude sleva asi 20% a ještě něco se prý dá odečít i z kuchyně. A pak že to nejde:slight_smile:)) No, zítra mi pošle kalkulaci ten truhlář, tak uvidíme. Chci kuchyň vysoký lesk - modernu, ne dřevěnou.
27. dub 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jojo jezdíme jak píšeš....
27. dub 2011 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 přítel chodí na šestou... a pak už je problém usnout:(
27. dub 2011 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka aha no tak to budu muset vydržet...asi... byla jsem u doktora a řekl rozmasírovat nebo protáhnout na balonu tak nic nového asi to budu muset vydržet do porodu :slight_smile: nic jiného mi nezbude
27. dub 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám,že řešíte záda :slight_smile: momentálně jsem úplně v pohodě, ale po porodu to bylo šílený - během 7 měsíců jsem už nevěděla co dělat, tak jsem tenkrát začala chodit i na rehabilitace. Ale už jsem říkala, mám mírnou skoliozu a při porodu se mi tam ještě něco hnulo, takže to byly muka. Docela pomohl Pilates. No jsem zvědavá jak to bude teď. Záda cítím jenom k ránu nebo když jedeme dlouho autem. Jinak docela v poho
27. dub 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 - nebo to můžete vzít i přes Prahu :grinning: :grinning:
27. dub 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy Tak to je tedy masakr za tu cenu a ještě bez spotřebičů. Já to také počítala v lesku ale od oresi a my by jsme to měli do účka . No ale je pravda záleží na tom co si tamčlověk všechno navymýšlí. Ty koše jsou strašně drahé. Já ton počítala všechno i se spotřebiči bosch. Chtěla jsem siemens, ale to bych musela se jet podívat do vzorkové prodejny co je v Praze na netu jsem toho moc nenašla. Jaká barva lesku to bude? Já chtěla bílou aby na tom toho nebylo moc vidět , šmouhy a tlapky :slight_smile:
27. dub 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dávám sem návrh kuchyně, který celou dobu řešíme. Jenom se přehážou ty vysoké skříně - lednice a potravinová skříň jdou doleva, pak následuje dřez, pracovní plocha, varná deska a vysoká skříň s mikrovl.a pečící troubou. Barvu mám šampaň a pracovní deska je tmavě šedá - jako mramor. Bílou jsem nechtěla, budeme mít dřevěné podlahy, bílá okna i dveře, takže by to vypadalo dost sterilně. No z fialové jsem přešla přes citronově žlutou až na tuhle barvu:slight_smile:)
27. dub 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka - Zvažujeme Siemens a Bosch (tu chceme myčku). U varný desky jsem se rozhodla pro indukční. Siemens teď mají i super ceny, do 50tis bysme mohli snad pořídit všechny spotřebiče. Jinak vyrážím k našim do jednoho obchodu, kde mi dají ty slevy určitě. No, ještě jsem s manželem tuhle konečnou cenu neprobírala, uvidíme co z toho bude.
27. dub 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy Kuchyň hezká ... a co Ty říkáš na tu cenu? Jaké značky tam dáš nakonec spotřebiče? Dřez dáváš nerez a nebo ten stříkaný? Já bych už šla jen do toho stříkaného na šedou a nebo bílou barvu aby tam nebyl vidět vodní kámen to je prevít :grinning: musím to co chvíla čistit . :rolling_eyes:
27. dub 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy no než jsem dopasala tak si mi odpověděla :grinning: no taky bych to tak viděla s těmi spotřebiči. Lednici tam brát nebudeš? A u oresi si to nezkoušela kolik Ti udělají kalkulaci?
27. dub 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Ochrana sukromnych fotografii. ”
27. dub 2011 ve 12:52 • druidee
@hradilenka - dřez nechci nerez, ale granit. Baterie v tom drží pevně a jak píšeš, nedělá se vodní kámen - nebo alespoň není tak vidět:slight_smile: Lednici jsem zatím neřešila. V Oresi jsem byla, ale odradil mě jejich přístup. Taky jsem na ně slyšela dost negativních zkušeností. Takže jsem oběhla Hanák kuchyně, Katalpu, JN Interier a XXXLutz. Teď jsem konečně mluvila s manželem, tak bylo znát, že se mu už tahle cena docela líbí, ještě si ale počkáme co mi zítra pošle ten truhlář. Do 2 měsíců to prý stihne, že je to v Praze mu taky nedělá problém a doporučení na něj mám zatím super. Tak si počkám
27. dub 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee :grinning: jůůůů hezký fakt .... pokaždé si jiná aspoň mi to tak připadá :slight_smile:
27. dub 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee - krásný fotky :slight_smile: moc vám to oběma sluší (vlastně vám třem :grinning: )
27. dub 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: jak já nemám ráda ten svůj xicht na fotkách....grrrrrr :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
@hradilenka @tasmailla1 náhodou, si myslím, že když už by byla možnost se pozdravit osobně, proč ne, viďte :wink: :slight_smile:
@zlatunka84 také to tak mám. co můj odejde na sedmou do práce, už to není pořádný spánek, jen převalování..

Záda? Zrovna mi říkala kamarádka-ta fotografka, že porodem jí všechny neduhy včetně bolesti zad přešly.. snad to tak bude i u nás.. :dizzy_face: :slight_smile:?? naštěstí mě to chytne jen občas, nárazově-stejně jako pálení žáhy.

@msevy takže kuchyň už má docela finální podobu :dizzy_face: a ty barvy mi příjdou praktické :slight_smile: nj, ty ceny jsou pálky.. mám pocit, že Siemens i Bosh jsou kvalitou tak na stejno-oboje dobrá volba.
27. dub 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy jj ... tak na oresi neznám reference ,ale dost jim dělá reklamu jak se staví sen . U nás je ještě Sýkora, pak ten Hanák a Koryna .... všechno je ale drahý .... Ten dřez jsem nevěděla jak se přesně jmenuje díky za nápovědu :grinning: Já tomu říkám stříkaný :grinning: :grinning: :grinning:
@druidee To budeš mít krásnou památku, jsou fakt moc krásný a moc ti to na obou sluší
@hradilenka @msevy @lebapa jé, děkuju :sweat_smile: . nj, jak mě drží Honza, tak jsem tam v křeči a taky mám světloplaché oči a to nasvícení mě dávalo docela čočky.. tak se tam tvářím jak ledová královna :grinning: :grinning: :grinning: jak říkám, normálně bych si raději dala frťana na uvolnění před objektivem, což teď jaxi nejde :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy granit je ten umělý kámen? nebo přímo přírodní? ty vypadají skvěle
27. dub 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee je to upravený nějakou povrchovou úpravou , takže je to umělohmotný :grinning: ale vypadá to jako šutr :sunglasses:
27. dub 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy my jsme si před x lety nechali kuchyň od oresi, nechtělo se mi tenkrát nikde běhat, přestavovali jsme komplet barák, děti, práce tak jsem vzala první co se mi líbilo. Nechtěla jsem světelnou rampu takovou tu zdobnou, jen lištu, vyšli mi asi vstříct, ale nakonec nebyli schopný se domluvit s těma klukama co to montovali..no bylo by to ok,ale tu lištu nedáse říct jinak že zprasili..ale to je na tom na koho narazíš. už se mi okoukala, za čas bych klidně zas měnila, ale musí s námi vydržet :slight_smile: jinak co mi říkali že třeba šuplíky jsou dražší jak klasika skříňky, nebo i dvířka na myčku když jí nechceš vůbec přiznat..lednici nemáme vestavěnou, manžel přišel od kámoše s tím že je pak lednička malá. cenově nás to tenkrát vyšlo asi metr na 10 tis.+- celkem se spotřebiči stála 160 ale je fakt že ani mikrovlnku nemám vestavěnou, ta měla být na polici, přes ubezpečení že bude dost hluboká nebyla, takže teď jí mám na lince..možná najdu foto, mám ji v ořechu, dneska bych asi taky brala lesk, ale určitě na ní budou vidět všechny tlapičky, i když na té co jsi vybrala to určitě nebude takové. Našla jsem staré foto, nic moc,ale spoň něco pro představu, teď už mám lednici vedle špajzu
27. dub 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee koukám že se vnímáš jako já, taky se nerada fotím, ale pak mě mrzí že nemám památku, počkej až se na ty fotky podíváš za nějakou dobu, uznáš i ty že ti to tam seklo. Od holek musíš brát chválu jako fakt a vůbec tam nevypadáš jak ledová královna
27. dub 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek