• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
holky nestrašte tak na kolik by vyšla pak kuchyň nás ? Je tam toho 8,5 m :confused: já počítala že se vlezu do 150 s vestavěnými spotřebiči ....
27. dub 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa to máš pravdu. za tu památku to stojí, člověk se přemohl. v hlavní roli pupík :wink: samo, že si chválu cením.. ale stejně mám vždy pocit, že fotky kazím :sweat_smile:

No holky, ty ceny kuchyní jsou fakt pálka. já bych tam chtěla také vše vestavěné-i myčku chci.. v jednom projektu máme kuchyň bez horních skříněk, protože je prostorná.. ale kdo ví. uvidíme, jak dopadneme dnes s pozemkem a pak s domkem.. o vybavení tedy zatím jen sníme :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 @druidee hmm nové fotečky :sweat_smile:
27. dub 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy no jasne si udeláme okružní jízdu po Čechách a Morave a z cesty,která nám normálne trvá 6-7 hodín,to bude 24-48 hodin....jojo musíme pak ukázat prckovi krásy Čech a Moravy...chudák,ješte se jen narodí a už bude světoběžník..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. dub 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka záleží jeslti chceš jen spodní nebo i horní skříňky. strašit nechci ale ono se to pak nabaluje a nabaluje :slight_smile: nejdřív mi udělali rozpočet a až když jsem šla podepisovat smlouvu tak začal kluk jestli tam chci i ty brzdičky, jaký madla, takže na obrázku a v puse se toho najde a na poslední chvíli začnou počítat každou hovadinu, dneska už bych se na to předem ptala při projektu jestli tam je opravdu počítané VŠE. Jsou to ty jejich taktiky, první nacenění okleštit co nejvíce a až na poslední chvíli dopočítávat, to moc o dobré firmě musím uznat nesvědčí, počítají s tím že si to pak už málokdo rozmyslí..máš krásné okno, dá se krásně využít, to ti závidím, super prostor na kuchyň
27. dub 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Ty jo holka,tobe to tak slušíííííí,to jsou krásný fotečky,závidímmmmmm............a samo i přítelovi to sluší,aspon vypadá,že ho to baví,to kdybych já svýho dotáhla k fotografovi,tak já jsem na fotce určite tváří k objektivu a on se, jak je jeho zvykem,rád otočí zády k objektivu....
@msevy moc krásná kuchyn....ty jo....
@hradilenka vy budete mít kuchyn ve vysokým lesku červenou?
27. dub 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka trošku nechápu ,šak chcete pak kupovat baráček,tak proč chceš rekonstruovat kuchyn tam,kde tedka bydlíte?a tedka bydlíte v baráčku,nebo v byte?
27. dub 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee fotky jsou krááásnééééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. dub 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee fotečky jsou úžasné :sweat_smile:

holky fotky kuchyní máte pěkné. Nás rekonstrukce baráku teprve čeká. První musí zrekonstruovat naši přízemí a pak my patro. Jakmile budou bydlet naši tak my můžeme začít. První nás čeká koupelna a pak kuchyně. Myslím že to bude až tak za rok.
27. dub 2011 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 @myschka @tasmailla1 to je od vás moc hezké. se tu už totálně červenám :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: no a aspoň mě vidíte líp než na profilce :grinning: nojo, photoshop a jiné programy umí zázraky.. díky za něj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jé, no neboj, Honza byl v poho, páč nás fotila kamarádka, tak to bylo v klídku a se srandou, ale ze začátku byl taky v křeči :grinning:
27. dub 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa noo jak píšeš , ale dneska dorazy blum myslím že se to tak píše je již standard. Já tam zbytečně moc prkotin nechci , myslím vybavení vnitřních skříněk, ty koše nechci už jen kvůli té ceně. Jeví se mi to hrozně předražené. Tak už jen z principu. Okno krásné budu mít jen tehdy , když ten barák koupíme, to je foto kuchyně baráku o který máme zájem a ano vždycky jsem si takto přála okno v kychyni :sweat_smile:

@tasmailla1 Bydlíme v bytě a tam mám kuchyň plně vybavenou dělala jsem jí před 8 roky. Toto je fotka z baráku o který máme zájem a kuchyň se tam musí udělat, Jak sis mohla všimnout, paní má kuchyň plně vybavenou sporákem a mikrovlnkou :grinning: :grinning: :grinning: Ale jsem tomu raději, jako by tam byla nějaká příšera, tak si to udělá člověk aspoň podle sebe. Červený lesk bych tam nedávala i když jsem na červenou ulítlá ... však víš s kočárem a tak :grinning: :grinning: :grinning: ale na tom jde pak všechno vidět, asi bych šla do bílé lesklé ... ale víš jak i tak se to pak může změnit .... záleží s jakou cenou by vylezli a pokud bych měla dát za komplet kuchyň čtvrt mega, tak na to bych se mohla 1,2,3 vykašlat :grinning: :grinning: :grinning: jedině , že by k tomu dávali i kuchaře :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka tak ste se rozhodli koupit barák od ty pani nakonec?pán vás už přestal uhánet?pani už šla s cenou trošku dolu?joj jsem si všimla,že kuchyn je zařízená se vším všudy,co potřebuješ k životu... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Hmm bílá lesklá,to muže bejt hezký....
27. dub 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa kuchyň nádherná,něco podobného si představuji.Mě se ty moderní lesklé líbí,ale domů bych to nechtěla,já jsem s manželem na dřevo :grinning: Manžel se do toho chce pustit hned příští rok,ale já bych ještě radši počkala. Budeme dělat celý byt,takže podlahy.stropy,elektrika,koupelna,kuchyň...No bude to mazec,tak chci mít na hromadě co nejvíc peněz...A taky když bude mimčo trošku větší,tak to bude lepší. Stejně to bude na odstěhování ke tchánům na pár měsíců.Ale zase to stěhování domů,do nového,to bude paráda :slight_smile:
27. dub 2011 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee vypadáš na fotkách nádherně. Já neznám moc lidí,kteří se sami sobě na fotkách líbí...Vůbec bych neřekla že si to ty,podle té první profilovky.
27. dub 2011 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 já se hrozně těšila na myčku a jak jsem věděla že se to budování blíží o to víc mě štvalo že musím hodinu stát u dřezu zatímco by jsme už mohli být někde na kolech. Trochu jsem váhala jak jsou na skříňkách léta ale bylo mi řečeno že kdyby jsme je dali i na ty ležatý skříňky na výšku tak by to vypadalo hrozně..měla jsem kuchyň v jiné místnosti, z té mi zůstala taková místnost pro návštěvy, suším v ní prádlo a teď se super hodí pro prcka, nebudu muset běhat do patra do ložnice :slight_smile:
27. dub 2011 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmmm mojím snom je taky dřevená kuchyn a ne ta s vysokým leskem....a když to dřevo bude tmavy,tak to se me líbí nejvíc....ale nás ta rekonstrukce čeká až za dlouho,tedka na to nejsou koruny.....
27. dub 2011 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee nááááádherný fotky, moc ti to tam sluší :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
27. dub 2011 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee WOW - krásný fotečky- nezapomeň ukázat i zbytek! Pupík už máš hezky velikej :grinning:
27. dub 2011 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa musím ji ukázat manželovi až přijde...A mě se právě líbí,že není všechno stejně,ty ležatý to tak rozrazí a vypadá to hezky.
@tasmailla1 no právě,peníze jsou problém... My v bytě novou linku máme po předchozích majitelech,takže to tak neřeším,ale až se to začne dělat,tak se vyřádím :slight_smile: Taky musíme něco pošetřit a nevím jak nám to ze začátku s prckem půjde.Ségra mi furt vykládá,jak je miminko vycuclo z peněz,ale já to prostě nechápu.
27. dub 2011 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no tak to jsem měla najít nějakou fotku bez toho borčusu :slight_smile: . Miminko není levná záležitost, v rozpočtu to jde rozhodně znát, ale dá se to, kor dneska když se dá nějaké oblečení koupit z druhé ruky, náročnější pak možná je když chodí do školy a stále nosí nějaké složenky, jako třeba dnes dcera donesla ze ZUŠ na 1300,- a to je jen na jedno pololetí a jsou dvě + x jiných věcí k tomu
27. dub 2011 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Tak co už jste doma? Jak jste dopadli?
@tasmailla1 čoveče, zatím jsme se nerozhodli jestli ho tak moc chceme :grinning: :grinning: :grinning: tak o ceně jsme zatím ještě nesmlouvali ... :grinning: :grinning: :grinning: pán neuháněl přes velikonoce, ale každým dnem čekám že zavolá :grinning: :grinning: :grinning:

Tady bude asi zase bouřka :rolling_eyes:
27. dub 2011 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka já miluju bouřku,hlavne tu májovou,pošli sem k nám pár mraků..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@misi.21 no u nás rekonstrukce připadá v úvahu jenomn ta kompletní,protože koupelna,záchod,elektrika ,topení,kuchynská linka má vyše 25 let,nikdo na to nešáhl,protože manža před tím v byte bydlel v podnájme,takže nemohl,byt je náš dva roky,tak až bude miminko věčší,tak se do toho musíme pustit,i když manža říkal pred tím,že aspon ložnici budem rekonstruovat před porodem,ale nechce tady delat bordel,když jsem tehotná,takže po porodu ,po šestinedelí me odveze s mimčem na slovač tak na dva týdny a za tu dobu by vysekal elektriku,je elektrikář,tak si to udelá sám,no a pak podlahy a vymalování...proste nejde všechno hnedka mít,takže budem rekonstruovat postupne dle finančních možností....máme na to celej život.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a je fakt,že miminko stojí pár kaček-či plíny,pak ze všeho rychlo vyroste,takže pořád dokoupit oblečení,ešteže jak píše lebapa existujou bazárky.....
27. dub 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jsme zpět. tak jsme dopadli tak, že pozemek není v územním plánu jako stavební, ale jako orná půda-takže zítra pánovi zavolám že nazdar, tohle ne-e... škoda, ale tím se hned vysvětlilo, kde je háček, že tak suprový pozemek prodávají již rok.. v úp totiž ta změna ještě není a žádost o ni nic neprokazuje.. hm. není to první pozemek, co jsme okoukli, tak už víme na co se hlavně ptát :wink:
@leia1 @mili01 moc děkuju :sweat_smile: jj, pupík je už pořádný.. no těším se moc na fotky od vás ostatních!!!
27. dub 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee hmm tak to je pech co ? :unamused:
27. dub 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já se už nemužu ani hejbat,byly sme na nákupu a cestou sme se stavili v McDonaldu na večeři a tedka se už jenom kulím..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@druidee hmmm já asi na takovýdle focení nepujdu...
27. dub 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee hzmmmm tak by ste na pozemku aspon pestovali zeleninku,meli by ste bio potraviny.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka nj, nic nenaděláme :frowning2: .. ale bylo by fajn mít takové místečko.. to jo :slight_smile:
@tasmailla1 proč nepůjdeš? ta památka je hezká. a myslím, že pokud jde o to, že v ateliéru to stojí hodně, jde určitě domluvit třeba jen 2 portréty a né celá sada.. :wink:
27. dub 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 hm :grinning: , bio by to fakt bylo.. hnojí to tam kůň :grinning: :grinning: :grinning: a já nejsem zahrádkový maniak, od mala záhonky a tuhle práci nesnáším. to raději sekám trávu (i kosou) než tahle piplačka :slight_smile:
27. dub 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no já som ani nezjištovala, kolik by to u nás stálo,ale jako jít tam sama,tak to nechci a určo muj manža tam by nechtel jít,i takhle se nerad fotí....
27. dub 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee tak si najmeš nejakou pracovní silu,aby ti tam makali a ty by si pak už jenom přišla k hotovýmu....anebo to pak prodávat na bio jarmakoch......
27. dub 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek