• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@tasmailla1 nj, rozumím. mě fotila kamarádka, jinak bych také zůstala u domácích pupíkových fotek :wink: to je také památka :slight_smile: sice jsme to flákali (né týden po týdnu focení, hm) :slight_smile:
27. dub 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 nebo se vrátím k vegetariánství a všechno spasu sama :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee tak tedka jsem hledala na nete,kde v hradci takhle fotej a moc toho tady teda není a fotej jenom samý chlapi,ale svadby a tak,ale tehule moc tady nefotej,spíš bych se musela poptat kolegin,když byly tehotné,kde se dali fotit a hlavne na kolik je to vyšlo....
@druidee ty tedka musíš jíst za dva a i bílkoviny a ne jenom zeleninu jak králik.....
27. dub 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 neboj, teď jsem pořádný masožrout :slight_smile: . a už mám odzkoušeno, že když malé v noci řádí, stačí sníst kousek slaniny či salámu, malé si začne ňamkat a zklidní se... hihi, po tátovi asi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee masožrout i sladkožrout,tak to má být,at z nečeho to miminko je živeno....a že to bude pořádnej chlapák,tak má bejt po kom,po tatinovi.....
27. dub 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 hm... to jsi mi připoměla tu celou bonbonieru, kterou jsem dnes sežrala... :sweat_smile:

Holky, hezký večer.. jdu koukat na pohádku - jestli znáte tu Ronja, dcera loupežníka - jako malá jsem to zbožňovalaaaa :dizzy_face:
27. dub 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky jdu koukat na tv...aspon se u toho hezky natáhnu...... :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, na chvilku jsem sem nakoukla - ještě k té kuchyni, chtěla jsem, aby byla naceněná v plné výbavě - výsuvy, dojezdové tlumiče (ty už jsou ale většinou ve standartu), výsuvné košíky (plné, ne drátěné), aby bylo z čeho případně ubírat:slight_smile:)) Teď kreslím koupelnu, jak vměstnat do 5metrů vanu, sprcháč, pračku a umyvadlo se skříňkama. Dělníci tenhle týden u nás nemakají, zatím mají všechno hotový a čekají na tu koupelnu. Rozkreslila jsem 5 návrhů, tak snad se na něčem shodneme. Ale s obkladama bude problém - tedy u mě - nic mi totiž zatím do oka vyloženě nepadlo. Takže další lítačka po obkladech...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mějte se, krásný večer, zítra tu nějak odpol.nakouknu. pááááá
27. dub 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoja a já jdu zase pozdě co? takhel dlouho tu nikdo nebývá:frowning2: mě to mrzí že s vámi nemůžu pokecat, ale jak je hezky jsme venku a když není tak mě tu dítko většinou sedět nenechá :frowning2:
27. dub 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup ahoj, to si z toho vůbec nic nedělej. myslím, že jsou tady převážně prvorodičky a všechny maminky, co už ratolest doma mají, chodí méně sem, což je pochopitelné :wink: :wink:
27. dub 2011 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdár holky, už všechny hezky chrupkáte :slight_smile: , já tu sůvím do pc, nějak na mě nejde spánek. miminečko už usnulo, poslední dny je moooc hodné, jen se tam stále vrtí a převaluje (aniž by mě to bolelo, jak většinou :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) takže to dnes vázne u mě. Ráno nesmím zaspat - už jsem zhltala všechny léky, tak musím valit pro recepis a do lékárny, ať se můžu dál dopovat :sweat_smile:
Těším se, že jak o víkendu vymalujeme ložnici, složíme pak už postýlku a přebalovací pult :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. dub 2011 v 00:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,tak dneska přijde konečně kámoška a vybereme ty obrázky do pokojíčku a možná už začne i malovat. A včera jsem v obchodě vyděla hezké samolepky na zeď,tak jsem vymyslela,že je nalepím k postýlce do ložnice,ať to tam taky něco ožívý,je to totiž jediná místnost vymalovaná na bílo,tak tam můžu dát cokoliv... Tak pro to asi odpoledne půjdeme,podle toho jak bude manžel končit v práci.
Včera jsme šli ještě koupit společenský kalhoty aby měl na pátek do divadla. Myslela jsem,že ho praštím. Volal mi,že vychází z práce,ať rychle rychle rychle jdu a domluvili jsme se,kde se sejdeme,abysme to všechno stihli,bylo už skoro pět hodin,tak než všude zavřou.. Tak já letím jak blázen,pot ze mě jen stříkal a když tam dojdu a chvilku čekám,tak si zavolá,ať přijdu jinam,že tam na mě čeká.že se zdržel,tak ať nemusí lítat am a zpět. Tak já mazala přes celé náměstí do kopce,aby pán nemusel a nakonec jsme je stejně koupili tam,kde jsem čekala já. Takže jsem lítala tam a spátky já, jak blbec. Pak ještě vybrat peníze,v tom našem úžasným městě je jenom jeden bankomat od banky co máme my.Chtěla jsem jít ještě nakoupit,ale byla jsem fakt hotová,tak jsme šli domů a malá se zase pěkně tlačila ven,tak jsem hodila nohy hore... A ještě mě naštval tím,že chodil dva kroky přede mnou,já funěla jak tank a on mi ještě řekne,že aspoň ví ,že jdu za ním. No včera byl na ránu! Tak jsem mu začala vyhrožovat,že mu tam porodím.
28. dub 2011 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem, tak u nás je pod mrakem tak snad nebude pršet. :frowning2:
Honzík je teď ve školce tak aspoň trochu polítám barák a odpoledne jde ke svému otci tak já budu tvořit kostým na zítřejší čarodějnocoví den co mají ve školce. :slight_smile:
28. dub 2011 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
misi.21 hodně zdaru s pokojíčkem. Jo chlapi jsou někdy na pěst. Dost jim chybí empatie. To je pro ně jen slovo ve slovníku. U nás onehdá proběhlo něco podobného. Byli jsme nakoupit v Kauflandu. Velkej nákup. A pán stál se seznamem v ruce u košíku na jednom místě a já lítala jako blbá po regálech a celém krámu. Když jsem se ho zeptala, jestli mu to není trapný nechat mě s pupkem takhle lítat, tak mi řekl že je to muj seznam a že hlídá košík a maláho aby nevypadl. Já bych to asi nedokázala pohlídat. Přitom on nakupuje poměrně často sám,tak ve zboží a v regálech se vyzná. Pak se tady omluvil, ale trvalo mu to do druhého dne ,než mu to docvaklo. Jooo muži jsou prostě jiní :grinning:
28. dub 2011 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přeji příjemný den, u nás je slunečno, snad to bude prima den po tom včerejším zakaboněným. misi.21 taky se chystám vymyslet něco na zeď, zítra jedu do města na kontrolu tak se půjdu kochat a určitě něco vyberu, nedalo by mi kdybych přijela domů s prázdnou. Připravuju pro mimčo komůrku kde mám žluto-modrou kombinaci, tak bych ráda vybrala něco dětského v těchto barvách, zatím se mi vybavil asi jen bořek stavitel :slight_smile: . Dneska vyšla nová maminka, počtení budu mít zase na x-krát, jsou tam i reklamy na dekorace, jdu na to juknout pro inspiraci. Taky bych ráda koupila nějakou dětskou záclonu, no už se nemůžu dočkat až budu zítra vybírat. Jen doufám že bude z čeho
28. dub 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky manžel mě zaúkoloval abych vybrala nějaké chůvičky, pročetla recenze. Myslela jsem že by jsme jí pořídili po porodu, mimčo budu mít přeci jen docela po ruce, ale zajímalo by mě jestli už jste některá nekupovala nebo zkušenosti od jinud. Hodně se používají od philipse, kámoška jí taky má, ale možná jak jí má dost lidí tak mi říkala že chytají asi další dvě děti v okruhu. To ale můžou určitě i z jiných typů na stejné frekvenci. Jdu pátrat :slight_smile:
28. dub 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě před chvílí volali od dr. že se mám zastavit. Mám špatný krevní obraz tak mě nasadí ještě železo. :frowning2:
To mě ten den pěkně začíná.
28. dub 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 to bude v poho, jen ti doladi vitaminky. beru preventivně taky železo, jeden obden a jsem aspoň klidnější že co nemám ve stravě doháníme takhle. Mě to zase minule ukázalo málo červených krvinek, doktor mi vysvětloval že než se dostane ta krev do laborky tak chladne a destičky se shlukují a program pak ten hlouček vyhodnotí jen jako jednu. Dal mi to železo a na krev jsem si došla rovnou do tý laborky. Řekli mi hned že to mám v pořádku, určitě se tím nenech nervovat, bude to v poho. :sunglasses:
28. dub 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky přeju dobré ráno.... u nás je hezky slunečno :dizzy_face:

@lebapa já koupila ty chůvičky taky Philips, můj je už kdysi objednával známým ještě když pro Philips pracoval, tehdy měli slevy na výrobky. V recenzích vychází také dobře. Pak jsem se tady bavila s maminama a všechny jsou moc spokojené a že mají i dobrý dosah. Tak jsem je vydražila na ebay.

@micka1 z toho si nic nedělej, pokles červených krvinek v těhu je normální, nasadí Ti železo a bude, jen pak pozor na zácpu, po železe je to normální. Já mám chudokrevnost i normálně, tak jsem si už tak nějak zvykla. Možná budeš jen víc unavená.

@paja1975 @ misi.21 jo i muži mají své dny :grinning:

Tak jsem si myslela , že ten můj k porodu nepůjde. Ani jsem o tom nemluvila a neptala se ho. Myslela jsem si , že je to jasná páka že nepůjde. Nemá rád špitály atd.
Nakonec mě nedávno mile překvapil, že řekl sám od sebe, že semnou půjde. Ptal se i na předporodní kurz, kdy má jít :sweat_smile:. Tak jsem mu říkala, že nikam nechodím a už ani chodit nebudu, všechny kurzy už začaly. Navíc jsem domluvená se švagrovou, že mi předporodní přípravu udělá ona, tak to může vysvětlit i ona jemu.
Tak mám velkou radost, že tam nebudu sama :sweat_smile: a mimi bude mít hned ty první fotky a video od tatínka :wink:
28. dub 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka tady dělají porodní kurzy jen na jednu lekci,taky jsem o tom nevěděla,až jsem si prohlížela na netu porodnici a tam to píšou,takže půjdeme,jinak já taky nikam nechodím. Jen jsem si chtěla jít prohlídnout porodnici a v tom kurzu je to taky zahrnuté,tak to sfoukneme takhle... Já si totiž myslím,že až manžel uvidí porodní sál,tak si to možná rozmyslí,on sice tvrdí že ne,ale uvidíme... Moje mamka je toho názoru,že by tam chlap měl být,ať taky vidí,co ženská zkusí.já si naopak myslím,že pokud by z toho měl mít nějaký špatný zážitky,tak ať radši k samotnému porodu nechodí,ale to si musí rozseknout sám...Ono stačí,že se mnou bude na hekárně,tam si se mnou taky užije dost :slight_smile:
28. dub 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můj muž už porovnání má, u první se taky bál právě těch případných komplikací a nakonec nestihnul dojet z práce, ale s druhou jsme na něj počkaly a byl to pro něj asi nejkrásnější zážitek. Taky jsem moc ocenila že mám koho držet za ruku a koukal mi na hodiny a počítal minuty jak mi přicházely bolesti. Určitě se to musí nechat na nich, nutit rozhodně nemá cenu, musí se asi sami se sebou na to připravit. Nakonec byl tak zvědavej a koukal jak leze ven a je dodnes pyšný na to že on byl první na koho Barunka mrkla....no a už se mi chce bulit jak to píšu :slight_smile:
@misi.21 jestli půjde manžel na hekárnu tak k porodu podle mýho půjde určitě, tam už se jde jen zatlačit...a za chviličku je po..to by se připravil o tu odměnu na konci :slight_smile:
28. dub 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka já si myslím že budu tak dlouho vybírat až stejně taky vyberu tyhle, díky za názor
28. dub 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa - ahojky, máme tyhle chůvičky od Philipsu - Philips Avent SCD497 - a jsme spokojeni. Používám je ještě dneska, když jsme u našich a Matýsek spinká, tak abych nemusela lítat pořád do poschodí. Mají docela velký dosah - když jsem venku na zahradě a Máťa spinká doma - je to krásně slyšet. Jsou dvoucestné - takže můžu na něj mluvit i já.
28. dub 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa koupila jsem tyhle
28. dub 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Manžel byl u prvního porodu taky - tenkrát se skoro urazil, když jsem se ho ptala, jestli chce jít - prý je to snad jasný :grinning: A teď chce jít taky. Tenkrát porod i nafilmoval, byl první kdo si Matýska pochoval, byl to prý pro něj ten nejkrásnější zážitek - na rozdíl ode mně :grinning: Hned po porodu jsem prohlásila, že druhý jedině adopcí - no a jak se rychle zapomíná :grinning: :grinning:
28. dub 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy
@hradilenka díky moc, večer to okouknu. Teď jsem koukala na záclony a už se mi z toho pc motá hlava, raději jdu něco pojíst a popracovat. Odpoledne jsou ve škole třídní schůzky, klasika manžel v práci a obě to mají uplně nastejno. Tentokrát se jdu nejdřív optat na tu starší a to nej si nechám nakonec. No poznámky že věčně něco nemá nebo že je ukecaná už nenosí tak to proběhne doufám rychle.. :slight_smile:
28. dub 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee ahojky čoveče ty jsi noční pták :slight_smile:)) já jsem do 23hod vždy tuhá.... my budeme taky malovat ale chodbu a kuchyn teda přítel já budu přicmrndávat:slight_smile:)) tak at vám to jde od ruky a s tou postýlkou taky:slight_smile: já měla hroznou radost když jsme to složili s přítelem :slight_smile:
28. dub 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
mizím zase pryč - dneska večer si švára odveze Máťu do Brna, budou ho tam mít se ségrou na víkend, tak musím balit a doject k babičce pro cestovní postýlku. Aspoň budu mít čas zlikvidovat ten šílený čurbes doma. Je to tady jak po výbuchu. Tak se zatím mějte, páááá
28. dub 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám na vás všechny takový zvídavý dotaz....

kolik cm máte přes pupík?? díky za odpovědi:slight_smile:))
28. dub 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 :grinning: :grinning: mě rozesmála ta výhrůžka porodem.. jj, chlapi jsou někdy na hod hrncem.. poslední dobou to zažívám čím dál častěji.. :grinning: na co jdete do divadla? :slight_smile:
@paja1975 jj, chlapi umí perlit :grinning:
@micka1 snad Ti nedají to hnusné železo, co mě (bylo mi po něm moc zle)
@lebapa @hradilenka nojo, chůvičky nám chybí a vůbec nemám chuť to řešit. jedinné co vím, že philips jsou dobré a digitální lepší než analog.
@hradilenka tak to je ale hezké překvapení pro Tebe. jinak možná dělá přímo porodnice jednorázové kurzy? v OL to tak mají - kurz s exkurzí.
@zlatunka84 jj, nedobrovolný noční pták :grinning: chodbu už máme za sebou.. to jsme si odzkoušeli, co to obnáší (teda můj) také by mě zajímalo, kolik mám přes pupík, ale máme jen skládací metr a tím to změřit moc nepůjde :grinning: :grinning:
@msevy i kamarádka se zařekla po porodu, že další dítě ne-e! no, je to tak 3roky zpět... a za pár týdnů má termín.. :grinning:
28. dub 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek