• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@irina84 to se říká,když máš takhle akné,tak budeš mít holku..naopak já jsem vyhlazená,jak nikdy předtím,tak me říkaj,že to bude kluk.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2011 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@irina84 ahoj, mě potrápilo pár pupínku v prvním trimestru, teď mám naštěstí pokoj, jen jsem naopak hrozně vysušená
27. led 2011 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee ano ano já to budu mít v pondělí ale věřím že to bude dobré:slight_smile: držím všem tady palečky, koukám, že máš termín jako jsem se narodila já maminka mě měla mít 1/7/84 a přenášela 2 týdny :slight_smile: je to legrační já jsem rak přítel taky a ještě kdyby se fauzolka povedla do 22/7/11 bylo by taky ráček mimčo :slight_smile:
27. led 2011 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,

@jarca.macho ..vítám tě, nová těhulko...tééda, tak ještě furt nevolnosti...ale neboj, určitě brzy přejdou, taky jsem je měla, ale naštěstí to pomalu ze dne na den přešlo, myslím, že je to skoro dva týdny, co jsem bez nevolností... :wink:

@micka1 ..copak je Honzíkovi??a Michaela se mi líbí, tak se jmenuje moje ségra a tohle jméno mám fakt ráda.. :dizzy_face:
a jestli můžu doporučit,tak nedávat jméno po rodičích...takhle se totiž jmenuje můj manžel - Jirka, po tchánovi a samozřejmě, vždycky když se volalo Jirko, tak přišel ten druhý, dopisy pro mýho manžela a naopak se otevíraly zásadně, komu přišli jako prvnímu do ruky, takže v podstatě soukromý v tomhle směru žádný... :sweat_smile: ...ale samozřejmě je to na každým... :wink:

No nic, jdu něco dělat...
27. led 2011 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@irina84 ahojky no já měla před otěhotněním dost problémy s pupínky takové boláčky dlouho se mi to vždy hojilo a ted mám pusinku jak dětskou prdelku hihi říká se že kluk mamince přidá na kráse ale četla jsem tolik zkušeností maminek co měli akné a narodil se kluk padaly vlasy no hrůza a byl to kluk a naopak sama jsem zvědavá co budete mít děvčata:slight_smile:po tom co tady pročítám
27. led 2011 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@veve21 no my určite už nebudem dávat jmeno po rodičích,já jsem Martina,manža Martin a kdyby ješte i díte bylo Martin nebo Martina,tak me asi švihne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2011 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@zlatunka84 jé, no vidíš, já jsem totiž moc ráda, že to bude malé ráče pokud se povede. Raky mám ráda, jsou to lidi v pohodě, aspoň co tak znám :slight_smile:
27. led 2011 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@zlatunka84 Počkej si do července a pak postupne jsem budem psát,co kdo porodil,co má či kluka nebo holku,jaký byl porod a tak...to pak bude počteníčko.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2011 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee jo s tím musím souhlasit ráčci jsou super dětičky :slight_smile: mamka říkala že jsem byla malý závisláček ale je to super...:slight_smile:
27. led 2011 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 jo vlastně vy si to necháváte jako překvápko to já vás budu opruzovat s tím co to bude hnedka jak to budu vědět:slight_smile: a o porodu mi raději nepište .... :zipper_mouth:
27. led 2011 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@zlatunka84 no já si ráda počtu,co kdo jiný bude mít...mne to nebude vadit...o to víc se budu pak tešit,až to zjistím,co to je až na sále.....a že bych byla nejak zvlášt zvedavá,to se říct nedá,jo jsem malinko,ale to ustojím...když to je pro dobou věc....a o porodu nebudu psát,zbytečne vás nervovat?a mužu taky přenášet,tak budeme rodit třeba nastejno.....anebo taky dřív....
27. led 2011 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@zlatunka84 porod je dobrý strašák. já si říkám - odrodily miliony žen předemnou, zvládnu to taky! no ne? :wink: no, už jsem se na netu dívala na císař a jak se dává spinal- z toho spinalu mi běhá mráz po zádech, ale pomůže :slight_smile: to zvládnem! :wink:
27. led 2011 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee jo to si taky říkám, že to zvládly jiné co bych to nezvládla ale trošku to straší no ... hlavně at je miminko v pořádku to je nejdůležitější ....já byla před třemi nebo čtyřmi ted nevím lety na augmentaci prsou a to byla bolest jako prase a taky jsme to přežila a šla bych znova i proto si říkám že to musím zvládnout:slight_smile:
27. led 2011 v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 jo to je na každém to je jasné pokud vám to tak udělá radost a je to ok tak je to jak má být.... v mém okolí převládá typ že budu mít chlapečka no tak jsem zvědavá :slight_smile:
27. led 2011 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee já se dívala na porod na netu jako normální a nejdříve šok!!! pak jsem si to pustila pu pár týdnech a už je to ok není to tak hrozné na to koukat... myslím že narození toho dětátka všechnu bolest zažene hned jak ho uvidíme:slight_smile:
27. led 2011 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj všem :slight_smile: právě jsme přijeli z nákupu, dnes nemusím vařit a tak si jdu počíst :dizzy_face:

@druidee děkuji, nejhorší je, že teď pořád čekám kdy se ozve a ono nic a tak ho tam pomačkávám, aby se vzbudil :grinning:
Jinak se jmény jsme měli taky boj, na chlapečkovi jsme se shodli, bude to Ondra po taťkovi, už to bude asi šestá generace (tak jsem jen jásala, že se přítel nejmenuje třeba Slavomír :D) a s holčičkou hrůza, Ondra chtěl Natálku, Nellu... já ani jedno, mě se líbí Rozárka, Amálka, Johanka, Jolanka, od Viktorky už jsem ustoupila :grinning: líbila se mi i Ema, já totiž už pak přemýšlela nad vším možným, ani o jednom nechtěl slyšet... tak Eliška... jenže ať jsem si vzpomněla na jakoukoliv Elišku co znám, tak ani jedna mi nebyla příliš sympatická :grinning: tak nakonec jsme oba kývli na Adélku... jenže mě se to pořád nezdálo a teď zatím vede Klárka, ale Ondra mi pořád říká, že ji ve školce budou říkat Králo... no není to jedno? Ale čekáme až nám řeknou pohlaví, když to bude holčička, myslím, že ještě bude boj :grinning: řekla jsem mu, že jestli se neshodneme, tak to bude Petra po mě a hotovo :grinning:

tak ženy já jdu dočítat, co jste všechno napsali :wink:
27. led 2011 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@zlatunka84 jojo, zvládnem to :slight_smile: švagrová se na porod vysloveně těšila - snažili se o mimi přes 3 roky.. ale kamarádka po prvním porodu že: už nikdy! to byla hrůza!... no a teď čeká druhé :grinning:
Jejda to je hodin, utíkám vařit obídek!
27. led 2011 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@dpetulinka já jsem pro Amálku to je krásné jméno !!! nebo Zlatuška jako já ...ne sranda :grinning:
27. led 2011 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@dpetulinka je tobě se líbí stejný holčičí jména, Klárka je hezka ale je pravda, že mám sama problém to víckrát po sobě říct :grinning: a u nás hrozí to ráčkování . tak nic :grinning:
Ohledně dětí v raku :dizzy_face: :dizzy_face: jsou skvělé, někde jsem četla charakteristiku podle znamení a na Aduš to krásně sedělo. Prej jsou to děti nejsnažší na výchovu :grinning: :grinning:
@zlatunka84 já jsem taky zoufala, teda obličej už je trochu epší ale ramena a záda mám samej bolák a zůstavají mi jizvičky :frowning2:
a porod je holky brnkačka :grinning: :grinning: to dáme :wink:
27. led 2011 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@myschka aha tak to jsi mě uklidnila vzhledem k tomu že už to máš za sebou jednou :sweat_smile:
27. led 2011 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@zlatunka84 http://www.youtube.com/watch?v=OTj00kUp6Ao tady je krásnej porod :wink:
hele já se teda nebála ani prvně i když si říkáš jaký to bude atd, jako do smíchu mi nebylo a říkala jsem si, že už nikdy ale už za měsíc jsem si říkala, že časem a když byl Aduš rok už jsem si na tu bolest ani nemohla vzpomenout. Hlavně je úžasný holky, že jak to malé vyleze, okamžitě zmizí veškerá bolest jako když se to vypne. Po porodu mě to úplně šokovalo :grinning:
27. led 2011 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@zlatunka84 upřímně bych si nejradši taky vybojovala Amálku, je to moc hezký, Málinka :grinning: Amy. Já tak nějak hledám, aby to mělo taky nějakou zdrobnělinu, nemám ráda, když se tomu prckovi nedá říct nějak jinak, ale člověk vymyslí všechno. Sousedi měli Anežku a říkali jí Ážo, Ážinko... to jsem byla uplně hotová, hrůza :grinning: Náhodou Zlatuška je taky hezké, to se líbí mojí mamce, ta by zas chtěla Magdalenku, ale to Ondra akorát kroutí očima, on fakt opovídá každé jméno, které by se mi mohlo líbit, už si říkám, že to dělá schválně.

Tak vám holky povím, že už jsem zas zapomněla, co jsem si přečetla :grinning: co se týče porodu, nejdřív jsem měla panickou hrůzu a pak... přesně jak to je, zvládly to jiné, tak proč né já, myslím, že je důležité, když jsou v porodnici ochotní nějak vám to zpříjemnit, když si můžete vyzkoušet různé polohy, masáž, vodu a pak když se ten poklad narodí, tak člověk asi zapomene na všechny bolesti. A jinak mi máme termín 23.7 a já jsem narozená 25.7 tak jsem zvědavá, jak nám to vyjde,ráda bych měla lvíčátko :grinning: my jsme takový správný hlavy dubový :grinning: ale já jsem vykoukla o šest neděl dřív, takže stát se může opravdu cokoliv.
Jo a obličej mám taky jak kdyby mi na něm vybuchla mina, vůbec si připadám fakt ošklivá, naprosto netvárný vlasy, hroznej obličej, do toho to zvracení, kruhy pod očima, protože moc nespím a pak když se na mě přítel kouká jak se cpu sladkým, tak si jen tak v duchu říkám, jak může tuhle obludku milovat :sweat_smile:
27. led 2011 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@myschka tak teď si musím vzpomenout na heslo,taky koukám po porodech, nejdřív mi to přišlo hrozný, ale te´d s emi to zdá spíš krásný, každá maminka se nakonci usmívá, tak to je pozitivní :grinning:
27. led 2011 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@micka1 Michaeelka jsem já, jméno hezké ale já ho mám zatrest pač je to dlouhé a já mám strašně dlouhé i příjmení a než se podepíšu je to den a nemluvím o tom, ž leckdy mi nestačí kolonka :grinning: :grinning:
27. led 2011 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@myschka joo? Tak mám chtít ráčka? no taky mám trochu strach z R, ale... zatím se to u nikoho z nás neprojevilo, my máme zas oba s přítelem špatný sykavky, já když pracuju u dětí, tak se strašně pitvořím, abych mluvila správně a nešišlala, ale musím se opravdu soustředit, to S mezi zubama je hrozný :grinning: no vždyť to jsou krásná jména, že jo? :slight_smile: já nevím, co ty chlapy mají pořád za problém :grinning:
27. led 2011 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@dpetulinka já tu navrhovala Amlku Mírovi a ten zase vymýšlí to své: prej Amálka analka :rolling_eyes: :grinning: a Elenka taky nechce, že prej nějaká jeho nadřízená bla Elena a byla to kráva a ještě makedonka :rolling_eyes: :rolling_eyes: no já už nevím já si na ru Elišku budu muset zvyknout :sweat_smile: ale právě, že zrobněliny u ní nejsou, Elliška je zdrobělina už tak :rolling_eyes: tak leda Eli, Elísku :unamused: já vám nevím.
27. led 2011 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@dpetulinka no já se hrozně bála, že porodím blížence, to je můj taťka a je to s ním hrozně komplikované, já sama jsem v býku a s blíženci to nějak nedávám :unamused:
Zatím musím říct, že Aduš je na výchovu fakt v pohodě. nechá si lecos vysvětlit, je taková rozumná a hlavně když jí řekneš, že maminka bude smůtna tak to na ní platí víc než křik :dizzy_face:
27. led 2011 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
:D to je hrozný. Tak třeba to bude kluk :slight_smile: jaký máte klučičí jméno? Já už jsem pak vážně vzteklá, vybral si jméno pro kluka, tak ať mě nechá, pak ho provokuju, že dám Ervína jestli nepřestane :slight_smile: Klárka se mi líbí, ale taky je to Kláro, Klárko, Kláry, Klárinko... nevím, nakonec ji budu říkat Kájo a to jsme mohli dát Karličku :grinning: :grinning: :grinning: ale pravda je, že je to krkolomný. Já bych si na Elišku asi taky nezvykla, příčí se mi to hlavně kvůli tomu, že znám Elišku, kterou opravdu nemám ráda a hned si představuju, že je to moje dcera a že je stejná, no hrozný :grinning:
27. led 2011 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
já mám raka babičku a musím říct, že jsem si s ní nikdy nerozuměla, ale u mě jsou nejhorší ryby, s těmi mi to prostě nejde... táta je ryba a bývalý přítel a je pravda, že už nemám sílu odporovat, ikdyž vím, že nemají pravdu, ale mám pocit, že právě ryby jsou králi tvorstva :grinning: já jsem byla jako dítě prý neskutečně tvárná, ale ono člověk nemůže na ty znamení moc dát, každé dítě je jiné, ikdyž je pravda, že někdy se dost vidím v tom horoskopu, ikdyž se pak vztekám, že to teda není pravda, tak v koutku duše vím, že to tam někde je :slight_smile:
27. led 2011 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@dpetulinka Tadeáška, Tobiáška na těch se shodnem a já bych chtěla udělat radost bráchovi a dát Marka ale to neprojde. Jako Karlička je super, kamarádka má Karolínku a taky jí říkaj Kájo :grinning: to je hezký.
No ta Eliška mi evokuje tu blbku z pohádky É-liška-princezna ze mlejna. No to snad je leoší i ta Františka-to je aspoň po babičce co mu teď umřela i když...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. led 2011 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek