• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@druidee aha no tak to asi nepůjde :slight_smile:)) hm my jsme malovali jak jsme se před půl rokem nastěhovali ale už se mi to nelíbí tak chodba půjde z modré na červeno a kuchyn ze zelené na žluto
28. dub 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee nestraš já jsem to u HOnzíka neměla tak vůbec nevím jaké to železo je. Uvidím zítra to si jedu pro recept.
28. dub 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 já už teď beru druhý typ železa, toho prvního mi napsal tři balení, ale povedlo se mi sehnat pouze jedinou krabičku a ani na doobjednání jsem se nedočkala. Doktor říkal že jednou je nedostatkový jeden druh a teď si zas ten co mi napsal. Říkal že je dobré to stejně střídat, oboje byly kapsle, takže bez příchutě a ani se žaludkem mi to nic neděla..to si musím zaťukat že vůbec jsem neměla žádné nepříjemné rána ani večery, jen mě poslední dobou trochu pálí žáha.
28. dub 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 marně vzpomínám, jak se to jmenovalo.. ferum cosi... psala jsem to tu tenkrát a pak jsem i dohledala na netu, že většině lidí je z těchto tabletek špatně, já to po 4dnech přestala užívat. doktor mi pak řekl, že stačí vyvážená strava a brát to nemusím..
28. dub 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 ááá, teplejší tóny :slight_smile: my zvolili protiplísňovou barvu, protože i přes větrání jsou rohy plesnivé :unamused: (za to prý mohou často špatně udělaná plastová okna) a ložnici dáme z bílé na jemnou meruňku (bude tam mimi, tak ať se to zjemní) a obývák ze žluta na zelenkavo :slight_smile: ale hlavně tu ložnici stihnout :slight_smile:
@lebapa šťastná to žena :slight_smile:
28. dub 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee hmmm pěkný výběr:slight_smile: tak držím palečky at nejsou šmouhy :slight_smile:
28. dub 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 vám ať se taky daří, samozřejmě :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: (snad tvůj přítel nenadělá toliko k úklidu jako můj... :sweat_smile: :grinning:)...
28. dub 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,přeju krásnej den,u nás od rána bylo krásne,tak jsem dopolko skákla do práce donést lístek na peníze a podebatit s kolegynema...a když jsem šla domu,tak začalo mrholit,ješteže jsem došla domu,strhla se u nás pekná bouřka,která trvá doted,takže jsem se naobedvala a tedka jsem zralá do postele...ješte jsem se cestou stavila u čínanu a koupila noční košile a ručníky a osušky pro mne do porodky a osušky pro mimi ty s kapucí...celkem dobrá cena,tak jsem si zas udelala radost... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a v 18.30 je sraz kolegyn v jednej reštike,tak přemejšlím,pokud nebude pršet nebo nebude bouřka,asi se na ne pujdu na chviličku mrknout a pokecat....
@druidee to železo je Sorbifer durules :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. dub 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 přesně! díky, já i tušila, že si někdo vzpomene.. :grinning: :grinning: :grinning: jsme to tu řešili, že nejsem první, komu nesedlo... jojo, zní to jak zaklínadlo z Harryho Potera :grinning: :grinning:
@micka1 takže raději ať Ti nepíšou ten Sorbifer... ale něco jiného :wink:
28. dub 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 tady svítilo sluníčko, ale už se také něco žene... já bych řekla jen jdi hezky popovídat, mezi lidi.. já tu možnost, bohužel, nemám, tak se oddávám lehárku :slight_smile:
28. dub 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no musím s nema pokecat,pretože už me je dlouho doma,furt ten samej stereotyp-uklidit,navařit,vyprat a vyžehlit a furt dokola,ale když bude mimi,tak to už bude jiný,takže dokud mužu,tak jdu....
28. dub 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
zlatunka 84 tak já mám 96cm přes pupík

jinak k tématu - chlap u porodu - já ho tam měla a byla jsem za to strašně ráda, myslím,že když mě držel za ruku, že mi to pomohlo. A hlavně jsem si hrozně vychutnala ten okamžik, když se malej vyklubal, že jsme hned všicni tři pohromadě. to bylo fakt úžasný. taky v tu chvilku jsem si hned řekla,že to musím alespoň ještě jednou prožít. bolest nebolest - ta vždycky přejde, ale tenhle nádhernej pocit štěstí už mi nikdo nevezme. A už zase bulim, vždycky když si na vzpomenu tak hned řvu. Ale na druhou stranu, kdyby se na to ten chlap necítil, nenutila bych ho. přesně jak říká misi.21 to si ten chlap musí rozhodnout sám.

jo a železo taky baštím, už několik let a taky mi v tehotenství nedělají ty prášky zrovna dobře, normálně mi nevadí a ted je to peklo. Tak mi to doktorka nasadila v sirupu a to docela jde. tak zatím papa
28. dub 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ty léky jsou aktiferin sirup a dá se to paaa
28. dub 2011 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmmmm tak jsem se tedka pekne rozčílila,kočárek,který máme zajednaný,ten nám volali před dvoma nebo třema týdnama,že už je na prodejne a že si ho vyzvedneme až po porodu,to je ok...ale že tam v tý prodejne sme si zajednávali taky postýlku a já jak blbá čekám od nich telefonát,že nám zavolaj,že už je na prodejne a že si ji zaplatíme a odvezeme,to samozřejme už nevolali,tak jsem tam tedka volala a pán me říká,jojo ty postýlky nám přišli asi 10 kusu,tak si ji zítra mužete přijít koupit,ty jo to me naštvalo,kdyby se človek sám o to nezajímal,tak snad postýlku nemáme doma ani po porodu,hlavná vec,že po nás chtejí telefonní číslo ,ale když ho maj použít,tak to už asi neznaj....
28. dub 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
:angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: Dneska budu asi drsná :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
28. dub 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 :wink: hlavně nebuď drsná na nás :wink: :grinning: :grinning: :grinning: vůbe se nedivím, že Tě takový přístup totálně rozčílil, ale nenech si kazit den a užij si ho s kolegyňkama :wink: :slight_smile:
28. dub 2011 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no to by me ani nenapadlo si tu zlost vybít na vás.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. dub 2011 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jasan, jen Tě pokouším :wink: :grinning: mě dnes zvedl pořádně mandle jeden chlap, co se předběhl nadrzo u doktora (já tam šla jen pro recept, ale kvůli němu jsem si počkala další půl hodinu, grrrrrr) no jsem si říkala, možná si něco jen vyzvedne a vypadne, když byl tak drzý.. ba ne. ale že mě nas..l, to nepřehlédl... :grinning: :grinning: :grinning:
28. dub 2011 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no me dneska opet nepřekvapilo,že v MHD dát sednout tehulu už není moderní,tak co at si holka mladá chviličku postojí,ono se svět nezboří.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. dub 2011 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky za radu. Zítra se domluvím s dr a uvidím co mě napíše.
Já jsem od 15 hod hrála s kostýmem pro Honzíka. Zítra mají ve školce čarodějnicový den. Tak jsem zvědavá co na to bude říkat až se vráti od svého otce. Já se s tím hraju a on si to zítra ve školce ani neobleče. :grinning:
28. dub 2011 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1975 tak to máme stejně:slight_smile:

a taky jsm dneska vyfasovala železo ale s tou zácpou jste mě vyděsily!! a ještě nějaké letní vitamíny pro těhotné no tak jsem zvědavá sestřička mě straší transfuzí při porodu
28. dub 2011 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 co ti to ta sestřička říkala prostimtě? :confounded: no jestli je taková rozoumková jako ta u toho mýho tak se tím moc nezatěžuj. Podle mýho kdyby jsi toho železa měla až tak málo tak ti na to přišli už mnohem dřív a dali ti prášky třeba jako mně nebo holkám a myslím že v porodnici si s tím poradí po svým a nejlíp.
@druidee vůbec se ti nedivím že tě ten chlap vytočil, to mě minule ženská, sice nepředběhla, ale měla žvýkačku a mlaskala nejde napsat jinak než kráva. seděla jsem vedle ní,zacpala jsem si ucho, bylo to neskutečně nepříjemný a myslím že ještě minutu a už bych jí upozornila. I tak mě to rozhodilo na jakou dobu,takže takovej dědek jako ten tvůj by mě dostal až do večera
28. dub 2011 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa omlouvám se že Vám takto skáču do diskuse,ale vyborné jsou od Angelcare a jsou bud s podloužkou na snímání dechu nebo jen samotné chuvičky..já do nich jdu... :dizzy_face:
28. dub 2011 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynusa ahoj, díky za typ, ty ani neznám (no jako spoustu jinych věcí co se teď vyrábí) :grinning: , hned na to kouknu.
28. dub 2011 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jj, není to moderní.. :grinning: :grinning:
@micka1 tak to pak Honzíka vyfoť, jak mu kostým sedne :wink: hlavně ať jim vyjde počasí-tady je doslova aprílově.. chtěli jsme se projít, tak jsme to zvládli 50m od domu a začlo pršet, tak jsme se otočili, doma sundali bundy a od té doby svítí... vsadím se, že jen vyjdeme, přižene se zase bouřka :grinning:
@lebapa noooo, to taky zbožňuju takové žvýkání :angry: ... je to děsné, že si to ti lidé neuvědomí, viď? v člověku pak tikají nervy jak hodinky..
@zlatunka84 to je jen když je železa už v těle moc. já právě na to železo reagovala úplně naopak než zácpou :sweat_smile:
28. dub 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nemáte prosím někdo nějaký tip na vyčištění koberců (světlých) - jestli je nějaký domácí recept nebo mám koupit ten wanish nebo tak něco???
28. dub 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee já ten vanish na koberce zkoušela,čistila jsem s ním světle oranžový koberec a byla jsem z něj nadšená. Ale jen do té doby,než se po koberci začalo zase chodit. Přijde mi,že koberec jenom načechráš jak to drhneš a jak se to sešlape,je to hned zase špinavé...
28. dub 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak se nám ozval ten truhlář a kuchyň udělá se vším všudy za 100tis :grinning: :grinning: Takže zítra vyrážím na jih domluvit s ním podrobnosti. Manžel je nadšený cenou, já si teda počkám na zítřek co mi ukáže za vzorky. Ale spokojená jsem - ne že ne :grinning: Jdu se změřit, ať to vím. Ale abych pak z toho neměla depky - asi 14 dní jsem ani nevlezla na váhu, tak netuším, kolik vážím. Příští týden jdu na KO, tak to vážení nechám na další týden radši :grinning: :grinning:
28. dub 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 doběhla jsem se změřit, mám pěkných 104 cm, to jsem teda překvapená, ještě jsem se neměřila. Tentokrát mi jde břicho hodně dopředu, ani bych neřekla že by mi nějak extra vyskočily boky, holt ty kila někde musí být znát :slight_smile: no a jak jsi na tom ty?
28. dub 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,můžu se zeptat??Proč berete to železo?To je vlastní aktivita,nebo vám to nařídil Mudr???Díky :wink:
28. dub 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek